31662
CRYSIS
  • chapog
    #28941
    Üdv!

    Egy kis segítség kellene.
    Egy cirkáló hajón vagyok és megtámadta valami nagy dög.... az ágyuit már lelőttem forgótáras gépágyúval, most meg azt az utasítást kapom,hogy használjam a TAC fegyverem..... de hiába csinálok bármit nem tudok vele lőni (célpont nincs befogva)..
    Mire kellene célozni ill hogy kell használni?

    Előre is köszönöm.
  • bertino
    #28940
  • Scouser
    #28939
    Boci a kérdést, legyen tárgytalan, előbb kellett volna használnom a keresés opciót. bocsi tőletek:)
  • Scouser
    #28938
    Sziasztok!

    Eddig még nem játszottam a játékkal, mert kevés volt neki a gépem. Most van egy 4800+-os AMD-m és egy Radeon 4850HD 512, +4 gb memória Vista alatt. Hogyan menne nekem a játék? a CPU alapon van
  • gstyle
    #28937
    Igazán köszi. Nothing else matters!
  • Micsu
    #28936
    a faszt

    30 perc volt másodszorra, elsőre egy óra kb, hl1ben jóval szarabb volt az idegenes rész
  • bertino
    #28935
    nincsmit, nagyon szívesen.
  • gstyle
    #28934
    Köszönöm, de már törlődött a játék minden formája, mert számomra annyi vesződséget nem ér hogy idétlen időkig kutakodjak crack után:)))
  • gstyle
    #28932
    Ja és köszönöm az eddigi NULLA segítséget!!!!
  • gstyle
    #28931
    Köszi a felvilágosítást, valszeg magamtól sose jövök rá.
    Igazából segítséget kértem, nem kioktatást!!

    Viszont elárulok egy picike titkot:)))
    A játék kb 75%-ig már eljutottam, csak oprendszert cseréltem és nem találtam hozzá 64bites nemhivatalos segítséget. ezért fordultam ide, hátha kapok valami segítséget. De látom kár volt

    Hidd el van amelyik játékot megveszem, amiről tudom, hogy sokáig fogok vele játszani. (Pl: rFactor, GTR, GTR2) Ezeket hivatalosan megvásároltam. de egy shootert nem fogok megvenni, mert nem ez a fő játékprofilom, csak kipróbálom őket, és ha valamilyen szinten tetszik végigjátszom, majd ezután kuka.
  •  Evil
    #28930
    Ha nem veszed meg igen crackelni kell, megjegyzem szinte minden játékot. Ha nemtudod megoldani akkor meg inkább vedd meg.
  • gstyle
    #28929
    Probléma megoldva:)) Delete

    Megnézem a Warhead-et inkább
  • gstyle
    #28928
    No eddig ezt meg is találtam, de nem válaszol a vége
  • Bokafix2
    #28927
    Mikor 64 bites Vistára installáltam, nekem volt egy crysis64.exe fájl a bin64 könyvtárban és azon indult. Hozzáteszem, hogy eredeti a játékom.
  • gstyle
    #28926
    Sziasztok!

    Gyors 1xű kérdés.
    Hogy a manóban indul 64bites Vista alatt????
    Persze látom a bin64 könyvtárat, node kell e nemhivatalos indítófile???
    Azt nem adtak hozzá;)))
  • Synchronous
    #28925
    Miért ne telepíthetnéd újra? 20 perc az egész. És a mentéseid is megmaradnak. Ja, vagy nem eredeti a játék? Akkor ne sírj.
  • highlander15
    #28924
    Ki vagyok,segítve,kösz!
  • Bokafix2
    #28923
    újratelepítéssel....
  • highlander15
    #28922
    A távcsőben meg a reflexirányzékban elment a célkereszt.Hogyan lehetne visszahozni?
  • Shep
    #28921
    Hát nekem nem okozott túl nagy problémát deltan sem :)
  • bertino
    #28920
    szal amugy egy nagy fejfájás az egész :D
  • Shep
    #28919
    Pedig ez még csak az eleje, ha máshogy nem megy csinálj térképet, vagy valami. Egyébként ha jól emlékszem 3 járat van de ebből az egyik saját magába vezet vissza, tehát gyakorlatilag csak 2, de kicsit meg vannak kavarva és olyan csavarosra van megcsinálva. Sőt ha jól emlékszem második képnél balra le kell menni, ha nem hát akkor ...
  • Bokafix2
    #28918
    A vicces az űrhajós pályán az, hogy 6 féle irányba lehet mozogni, tehát: előre, hátra, balra, jobbra, és a nullgravity miatt felfelé és lefelé is.
    A kijárat megtalálásához fel és le is kell mászkálnod. Én is így találtam meg... 2 hét múlva. Na jó annál hamarabb. xD
  • bertino
    #28917
    nemtudom pontosan, mert ezen egyszer mentem végig, azt is azért, mert muszáj volt.
  • Zsolt01
    #28916
    Én már végigjártam mindent, de semmi !

    2 kép két külön hely amit 1 folyosó köt össze.

    Melyik képre gondolsz amúgy, hogy egyenesen előre ?
  • Evin
    #28915
    Találkozott vki olyannal, hogy eddig volt hangja, a következő induláskor meg nem?
    A Log-ban ez van:
    Sound - initializing FMOD-EX now!
    Error: Sound - Cannot initialize SoundSystem!
    Error: Sound - Something went wrong. Creating DummySoundSystem now!

    Csak a hiba okát nem tudom. Bezzeg a Warhead továbbra is jó.
  • bertino
    #28914
    egyenest előre, lőszerrel sporolj ezerrel.
  • Zsolt01
    #28913
    Sziasztok.

    Elakadtam a játékba !

    Ott vagyok, mikor 1 csajjal mennék a liften és beomlik, csajt kimentik, kötélen elkapja egy csávó.
    Én meg ki kéne jussak, de nem tudom, hogy hol !

    Idáig eljutottam:




    Köszi előre is !
  • kifli
    #28912
    lost world honlapján a dínóbaszós kép mekkora
  • Jim Morrison
    #28911
    A pályát betöltötted?
  • armani444
    #28910
    Hello! Lenne egy kérdésem:

    meg akarom nyitni a sandbox 2-t de mikor megnyitom, felvilan a betöltési kép, ezután nem csinál semmit.

    Valaki nem tudja mi a gond és hogy hogy lehetne orvosolni?
  • elitehun
    #28909
    Nem ismertek 1 jó magyar szervert? Ha igen akkor pls IP cím.
  • Ability
    #28908
    A pályák eléggé taszítóak. Amellett, hogy hatlamasak és sosem volt annyi játékos, hogy érdemben lehessen játszani... szóval emelett még üresek is, többnyire nyílt terep bármiféle tereptárgy nélkül. Nagy és üres, nincs semmi növényzet, nincs épület. A legtöbb pálya ilyen dimbes-dombos hülyeség, mintha ilyen távoli céllövöldét kellene játszani. Komolyan, mint valami terepgyakorlat. Semmi nincs a pályán. A többi pálya is eléggé taszító, nagyon eröltették a sötét, ködös, esős dolgokat. A legtöbb pályán semmit sem látsz, mész 5 méteres látótávval, és semmi sincs előtted, szintén nyílt terep, cserébe még az ellenfelet sem látni. Na ilyenkor jött a binó, aminek aztán végképp semmi értelme. Volt vagy 20 pálya amúgy, és nekem egyik sem tetszett. Kivéve az átdolgozott mapok, sok FFA alappályát átalakítottak valami uralom móddá, ahol szintén zászlókat kellett foglalgatni.
  • grebber
    #28907
    Nem tolni akartam vele mert törtel nem igazán lehet.Pont ezt akartam megnézni amit elmondtál a pályát grafikát stb.De ezekszerint akkor nem érdemes.Meg néztem is képeket tényleg semmi extra.Szal le is teszek róla.

    Akkor maradt a várakozás az Obsidian Edge 2-re!
  • Ability
    #28906
    Az olyan eléggé semmilyen lett. Csináltak nagyon sok nagy, ronda, üres mapot, csináltak pár új unalmas játékmódot, és közben az egész halott volt, embereket nem találtál akikkel lehetett volna játszani. Meg eléggé tákolt jellege volt, sok munkát átvettek, tettek be ilyen szerver vezérlőt, tettek be szavazórendszert, de így ezeket mástól emelték át. Nekem nem tetszett anno, és mivel ez egy multi mod, most Te sem fogod tudni kipróbálni, mert már fénykorában sem játszott vele senki.

    (Bár valami most utólag rémlik, hogy volt valami mutáns, zombis mód, az egész poén volt, és nyomták is páran, csak azt nem tudom, hogy ehhez tartozott-e, vagy az teljesen más volt.)
  • grebber
    #28905
    Az az egyik amit legjobban várok,de ez az Obsidian Edge 2 sem lesz kutya.
    Lehet valamelyik nap megnézem a Far Cryhoz készült Obsidian Edge-t ott mit alkottak.
  • gduck
    #28904
    Kíváncsi vagyok mikor lesznek kész (Lost World), képek régóta vannak, de hát iszonyatos munka van benne ahogy látom :D Nem semmi, hogy már kát éve dologznak rajta
  • grebber
    #28903
    Lost World: Returns website

    Obsidian Edge októberi update
  • KILLER2
    #28902
    Nem biztos, hogy jót modnok, de először is rányomsz a file menüben az "export to engine"re. Utána meg a játékot devmode-ben kell inditani, aztán a konzolban valami talán ezt: "map pályanév". Vagy valami ilyesmi.
  • Jim Morrison
    #28901
    Annyit tudok, hogyha lemented a pályát azt a játék menüjében a console-t előhívod oszt valahogy