31662
CRYSIS
  • bertino
    #28981
    a 2 oldalso részét az "űrhajónak" meg majd a közepét a TAC-al kell szétlőni, de ott majd a csaj fog szolni neked mind3-nál külön, hogy mikor lőhetsz a TAC-al.
    és ha azt mondja, hogy hajrá, akkor rátartod, magátol beméri és ha megvan, akkor lőhetsz, garantáltan szétszedi az egészet.
    a neccesebb része nálam azzal volt, hogy mindenhonnan jöttek az alienek és kicit sokadszorra kellett nekilátnom, mert folyton legyilkoltak...
  • zlcsi
    #28980
    köszi :) mondjuk a játék azt mondja hogy azzal csináld, de én is nekiálltam belelöni mindent és szétesett. de a nagy cucc ami utána jön ahhoz gondolom most tényleg kell, a négy ágyuját szétszedtem, de amikor szét kéne löni az oldalát, ahogy leesik a bajzs azt már nem lehet normál fegyverrel szétszedni, gondolom távcsövel vagy valami ilyesmivel kéne bemérni de nem tudom hogy
  • bertino
    #28979
    ok, segítek picit.
    a lépegetőhöz tudtommal semmi köze a TAC stukkernek, majd valaki kijavít ha tévedek.
    azt a szokványos csúzlikkal kell hentelni, amíg el nem pusztul.
    legalábbis én így csináltam.
  • zlcsi
    #28978
    a keresővel megtalátam azt hogy egy páran ugyan azt kérdezik mint én de megoldás nincs :D
  • bertino
    #28977
    használd a keresőt, lap alján.
  • zlcsi
    #28976
    Sziasztok,
    én most játszom végig elöször, a anyahajon járok a atom robbantása után, itt van a hajon ez a nagy poklábú izé, nállam van ez az uj grántvető vagy mi de folyamatosan azt irja ki nincs cél befogva vagy mi, hogyan lehet befogni?
  • berczely
    #28975
    Casus Belli - ez nekem is bejön!!Faxa kis mod lesz!
  • Smithwarden
    #28974
    [URL=http://www.crymod.com/moddbmods.php?sortby=released&order=DESC]Crysis modok keszenleti allapota "status" szerint[/URL]
  • Smithwarden
    #28973
    Azt hiszem mostantol kezdodik el igazan a Crysis (modok, engine-re epulo gamek) elete ugymond.
    Kapkodtak a kiadasaval, meg is latszott rajta, hatalmas gepigeny, lassan erkezo patchek, keves support.
    Warhead lokott egy szepet az allovizen, nagy reszet a bugoknak javitottak ezzel a kiegeszitovel, ez mar jo alapnak tunik amire lehet epiteni - elvileg nem sokara jon is az elso patch, kisebb javitasokkal es par uj cuccal, felhivatalasan ugy tudom CTF mod-al is, ami nagyon kell, es az atlagjatekosnak bonyolult PS, es a tul egyszeru IA / TIA kozott lesz kb.
    A Crytek a Crysis-al tulzottan elorerohant, tul nagyot akart lepni, ami vegulis sikerult (!), csak ugye a brutalis gepigeny aran, igy foleg emiatt nem lett indulaskor tul nepszeru...

    Gepigeny mostmar turheto, jovore kb a jatekosok 80%-nak futni fog siman a gepen.
    Ezert irom hogy tulajdonkeppen most indul el a Crysis elete szepen lassan (!), mivel most sincs messze egy hasonlo letezo engine amibol ennyi mindent ki lehetne hozni.
    Elore irom, foleg MULTI FPS-ekben gondolkozom, single jatekok annyira nem erdekelnek, kb 1-2 palya alatt kiszamithato es unalmas lesz nekem szinte mind.
    BF3 talan, de arrol meg hir sincs, nemhogy megjelenesi datum.

    Crysis-ban tenyleg minden adott barmilyen hosszu tavu modhoz.
    Grafika nem fog elavulni (mivel nincs jobb(!) perpill es ha veletlen 1-2 ev alatt jobbat csinalnak akkor valoszinu annak a gepigenye is irrealis lesz jo ideig), nagy tajak, novenyzet, fizika, animaciok, fegyverek viselkedese, jo netkod, barmilyen jarmu (fold-viz-levego), stbstb...
    Ha egy kicsit is tehetseges es kitarto csapat kezd neki, akkor kb barmi szinvonalas dolgot kihozhatnak ebbol az engine-bol.

    Viszont nem akarok almodozni, en is azt mondom elhiszem ha kesz van es ha latom, de latok par mozgolodast modok / mapok kornyeken ami biztato, ugy tunik Warhead / Wars utan megindult jo uton lassan a gepezet felfele.



    Par ujdonsag:

    Map Pack (Bog, Africa, Station)

    Map (Bloc)

    [URL=http://www.crymod.com/thread.php?threadid=38884]Map (Troy "Trojai Falo"-val)[/URL]

    [URL=http://www.mycrysis.com/newsdetails.php?news=38787]"Extran" modolt szerver[/URL]

    MechWarrior mod (75%-osan kesz)

    Deathrace mod (Carmageddon / 1nsane -hez hasonlo autos)


    Es persze amit a legjobban varok, Crysis motorra egy realisztikus "modern hadviseleses" FPS:

    Casus Belli mod (kb fele van kesz, talan decemberben mar kijon az elso verzio)
    (Crysis Warhead topicba is mar irtam rola)
    Casus Belli mod pixs

    Osszefoglalva a lenyeget, sztem a kovetkezo jopar evben meg nagyon sok modot, mapot es egyeb Crysis engine-re irt cuccot lathatunk valoszinu.
  • bordy
    #28972
    nem véletlenül mondogatom hogy a 2. rész megjelenésére Talán lesz valami.
  • gduck
    #28971
    Én a dínósat várom
  • bertino
    #28970
    jaja, detto így vagyok vele.
  • grebber
    #28969
    Ja remélem mostmár 1 évvel a megjelenés után lesz végre valami mod ami meg is jelenik majd!
    Mert kb 200-at bejeletettek azt azóta nincs még semmi!
  • bertino
    #28968
    living hell durván néz ki.
  • grebber
    #28967
    Living Hell - Noname Island 2: New ToD Screenshots

    Ez pedig tölthető - Autumn Trees
  • Panzeradler #28966
    Angol és nem igazán értem, csak a bemásolós rész fogtam fel belőle.
  • bertino
    #28965
    esetleg a mod readme-je nem mondja el... ?
  • Panzeradler #28964
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom hogy megvan a x32i mód és nem tudom használni , a módbetöltővel betöltöm és utána nem tudom hogy mit kell csinálnom. Ha valaki leírná nagyon megköszönném.
  • poppe
    #28963
    menj a magas sziklák tövébe, lesz ott valahol egy keskeny szurdok
  • aradi13
    #28962
    köszi, de az a baj hogy nincs is tűz csak a hó és körbe vagyok zárva meg sehova nem tudok menni... :S nemtom
  • poppe
    #28961
    előre, előre... mindig a következő tűzig, h ott melegedjen kicsit
  • aradi13
    #28960
    Helló mindeki! Lenne egy kis problémám még pedig az hogy amikor azt a küldetést kapom hogy vigyem ki Prófétát abból a havas mélyedésből ott nemtom merre mennyek.. :S segítsetek légyszi. előre is kössz
  • Doom 4
    #28959
    Nézzétek légyszi a crysis warhead topicot is
  • grebber
    #28958
    Natural mod az más elvileg igen szebb lesz annál!
  • kifli
    #28957
    ezzel szebb mint natural modal?
  • grebber
    #28956
    Extreme Quality mod 2.11 béta
  • red bull
    #28955
    Már rájöttem
  • red bull
    #28954
    Kösz a gyors választ, ha már ilyen segítőkész vagy akkor a másik kérdésem meg az hogy miért nem látom normálisan a mapot ha kiteszem magam ? mert ilyen szürkén látok minden szinte meg csak a sziklákat látom. Hogy lehetne ezt beállítani h jólegyen?
  • KILLER2
    #28953
    Sandbox2 topic
    Sajátban van, azért nem találtad szerintem.
    Amúgy a lemezről felteszed a sandboxot, a crysis indítója mellett megtalálod az editor.exe-t, azán már csak file->open és keresel egy pályát. Ctrl+g-vel tudod letenni magad a pályára.
  • red bull
    #28952
    Hi all!

    Feltettem újra a játékot és az lenne a nagy láma kérdésem hogy a sanbox-ot hogy tudom elindítani hogy behozzon 1 mapot ahova letudom tenni magam és fegyvereket betenni pl.

    Ui.: Azért itt tettem fel a kérdést mert nem találtam sanbox 2 topickot :O, pedig régen volt...
  • VRSDM
    #28951
    úgy hogy csak azt az 50nm2-et számolta a játék :D azokat még ott sem amerre előer megtervezetten nem mentek :D
  • bertino
    #28950


    hogy a bánatba játszották ezt készítés során ilyen folyamatosan... ?!
    dx10 trailerben is pont ebből vannak kivágva jelenetek, plusz a ruha menüje is még a "low budget"

    akkor még nem volt annyira optimalizált vagy egy játéknak az elkészülte végén is meg tudják mondani a programozók milyen szintű hardveren, hogy fusson ?
  • Gando
    #28949
    Hello
    Kérhetnék egy kis útbaigazítást?
    Itt merre kéne menni?


  • grebber
    #28948
    Elfog elhiheted mire jön a Crysis 2 bőven van idejük szal türelem!
  • bertino
    #28947
    ebből a rengeteg modbol valamelyik vajon el is fog készülni valamikor, vagy mindegyikbe csak belekezdtek az emberek, aztán ennyi... ? :D
  • kifli
    #28946
    assault coop mod remélem rendesn fog működni mert jó lenne másokal együtt csinálni a küldetéseket :)
  • saca79
    #28945
    Kéne egy kis segítség srácok!

    Próbáltuk volna a játékot multiban, helyi hálózaton ,hamachi segítségével de sajna hiába látja mindenki a szerot nem tudnak rá fellépni "MEGSZAKADT A SZERVERREL A KAPCSOLAT" üzenettel ki dob mindenkit játék verzio ugyanaz, hamachi ugyanaz, mi lehet a gond valakinek ÖTLET???
  • kifli
    #28944
    azé berakom far cry topikba :)
  • kifli
    #28943
    hááát nem egészen erre lett kitalálva a növényzet... ha új növényeket csinálnának jobb lenne szeritenm
  • grebber
    #28942
    Far Crysis mod news