31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #29021
    Nem teljesen ertheto a kerdes, mire gondolsz ezzel: hogy a singleplayer atlag 100 fps felett jatszhato normalisan?

    Ha ez volt a kerdes, akkor ez oltari nagy hulyesegnek hangzik, kb atlag 30-40 fps-el mar normalisan lehet jatszani single-t (crysisban is).
  • snowkid16
    #29020
    Az mennyire igaz, hogy a Crysisban 100fps az alap? -.-'
  • Smithwarden
    #29019
    Sztem a honlap ujul meg 30.-an, lesz egy csomo info, kep es talan video.
    Tul szinvonalasnak es nagy falatnak tunik ez a mod hogy kijojjon valami verzio belole maris.
    Crymod - Mod Project Overview-ben az van feltuntetve hogy 20%-osan van kesz.
    Sztem kb jovo ev kozepe korul kezdenek majd szep lassan szalingozni az elso kozepes / jo modok crysis-ra (amik sok mai jatekot is odaverhetnek).

    De amugy nagyon igeretes tenyleg:
    LightSpire
  • grebber
    #29018
    Vajon mi lesz 30-án?? Nagyon várom már ezt a dátumot.Nagyon brutálnak ígérkezik ez a mod!
  • Jaffa 2843
    #29017
    veddmeg.. vagy kérdezd itt
  • dekraaa
    #29016
    Szevasztok!

    Hogy tudok multival játszani? most tettem fel a játékot és ha kapcsolodok egy szervere azt irja hogy ·Szerver hitelesítése sikertelen!·
  • Doom 4
    #29015
    Ez a natural mod tényleg sokkal jobb!
  • Smithwarden
    #29014
    Vizsgaltasd magad ki alaposabban pls, mert kihagyott par tunetet a dokid...
  • Doom 4
    #29013
    tényleg kötőhártya gyulladásom van meg azt mondta a doki hogy fáj a torkom ugy hogy tényleg
  • V43 1105
    #29012
    Hát Te bizony beteg vagy .....
  • Doom 4
    #29011
    SZerintem a MAGYAROK simán csinálhatnának még 1 kieget (bár kicsit rasszista vok és nem szeretem a négereket de azért megbocsátanám...) Próféta szemszögébölk is...
  • Hedic
    #29010
    Szerintem ne legyen több kiegészitő!inkább huzzonak bele a 2 részbe és lehetöleg két dologra koncentráljanak a legjobban:a folytatás sztoriára és az optimalizálásra,de arra nagyon!
  • grebber
    #29009
    2. rész az 2010 környékén lesz csak. Lehet lesz még kiegje neki ha jól fogy a Warhead gondolom én!
  • bertino
    #29008
    az a most odébb van még kicsit.
  • steweee
    #29007
    a crysis hez mik jelentek meg eddig ? van hozzá a kieje, a warhead, meg talán most a második része?
  • lac coo
    #29006
    Víz szinét is gyorsan át tudod írni editorban ...
  • Prince of Máté
    #29005
    Tényleg, most hogy jobban megnéztem látszik, hogy szerkesztve van :) Hirtelen ránéztem, és tetszett a víz színe :P
    Ahhoz hogy érdekesebb legyen, erős gép kell :)
  • lac coo
    #29004
    Photoshop !

    A pálmát meg meg lehet csinálni editorban átlátszóra, bár aki ezt csinálta annyi esze lehetett volna, hogy rámásolja a mondjuk a shinemapot, hogy ne legyen telibe átlátszó :DDD
    ..

    Bár ez sem tökéletes, sok dolog baszik működni az editorban ....


    Olyan mod nincs amivel érdekessé lehet tenni a játékot ? :P
    (Csak hogy ne hazudtoljam meg magam :))))
  • lac coo
    #29003
    Hát én megnézném FPS nézetben hogy jutnál el egy bonyolultabb helyre, ahol mondjuk sokszor kell a hátad mögött lévő helyre felkapaszkodni ! :DDDDD

    De mindegy, mert valszeg ebből sem lesz semmi , mint ahogy többi modból sem ....
  • Prince of Máté
    #29002
    Ezt milyen moddal lehet elérni? :O
  • The Protector
    #29001
    Olyan videókártyán esélyed sinc a max grafra.A natural mod vmit segít de fakóbb és színtelenebb lessz a game.
  • bertino
    #29000
    take.
  • bertino
    #28999
    nekem javult.
  • exTrem
    #28998
    ettol javul az fpsem ?
  • bertino
    #28997
    natural mod.
  • exTrem
    #28996
    Sziasztok ! Megvettem a játékot és 1.2-es patch fent van mellé, de szeretnék majdnem fullos grafikán játszani vele. Kérem a hozzáérto embereket, hogy bármilyen texture javító vagy optimalizáló csomag illetve patch létezik, akkor linkelje be nekem. Elore is köszönöm szépen.
  • Jim Morrison
    #28995
    Stargatewarson az egyik képen a nano ruhás srác van , vagyis azzal lekrámoztatják magukat!
  • The Protector
    #28994
    Enyire megfogta volna a Mirrors Edge.A zene is ami alatta szól onnan való.
  • Shep
    #28993
    Elkezdtem leszedni az egyik modot 200 mega kemény 8k-val tölt lefele, óriási szerver lehet, hogy ez a max.
  • Smithwarden
    #28992
  • gduck
    #28991
  • grebber
    #28990
    Debileknek nehéz lenne.
  • lac coo
    #28989
    Prince Of Persia ! :))))) Ez nem fps-be való, túl bonyolult lenne tőle a játék ....
  • grebber
    #28988
    Érdekesség. Ezt eltudnám képzelni a játékon belül!
  • Gando
    #28987
    hát hogyha az én fostalicskámon:
    3ghz intel, 1,5gb ram, ati radeon 9600xt elmegy egész játszhatóan akkor a tieden nem lepődök meg... XD
  • Hedic
    #28986
    hát soory.....nem hittem volna h igy elmegy!
  • Gando
    #28985
    ki hitte volna...
  • grebber
    #28984
    Dinamic Fire Update
  • Hedic
    #28983
    hát ez cooool!
    2 gb DDR2 800 Mhz
    AMD 64 x2 doul core proci 5400+
    Shappire Hd 3870 és Highon megy 1280*1024-be....!hát ez állat!!!!
  • Gando
    #28982
    én bebújtam az eggyik roncs mögé és nem találtak el :D de én szedtem őket rendesen gaussal