31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #29061
    külön mod lesz.
  • KaszaN
    #29060
    Ezt hogy a fenébe csinálja???!!! link
  • Aspyrin
    #29059
    Hagyd el a hajót és mássz fel egy biztonságos pontra, majd nézz bele a távcsőbe és jöhet a bumm!
  • grebber
    #29058
    Dinamic Fire 2
  • pozsoka
    #29057
    Normál konfigon akadozás nélkül megy.
  • KaszaN
    #29056
    nemtudja valaki hogy honnan szerezhetném meg a játék pálya editorját???
  • Richardix
    #29055
    Sziasztok, elakadtam a Crysisban!

    Ott tartok amikor ki kellett iktatni a lövegállomásokat és msot fel ekll robbantani egy cirkálót. asszongya jelöljem ki, de HOOOOGY?! pls segítsen vki :(
  • Aspyrin
    #29054
    Szar a vasad?
  • pozsoka
    #29053
    Nekem is a tereptárgyak megjelenésével van gondom.Valaki elárulhatná,miért ilyen szar.
  • Jim Morrison
    #29052
    Csak hirtelen elbizonytalanodtam, hogy az másik pálya szerkesztője-e :D
  • KILLER2
    #29051
    Ott lehet, nincs másik.
  • Jim Morrison
    #29050
    Sandbox 2 . Vagy az másik?
  • Lac122
    #29049
    hol lehet pályát csiálni
  • Peetboy
    #29048
    Nem ismerem ez a VGA-t azért kérdem. ATI HD4670 512MB ez most 22 ezer ft-ért van. Ez gyengébb kártya mint a menő 4850, de szerintem jó.
  • gman906
    #29047
    Ha adsz 10k-t
  • bertino
    #29046
    tudunk.
  • Lac122
    #29045
    tudtok adni egy crysis serialt
  • zeoos
    #29044
    C4 barátom, C4 !!!
    de ha van lapátod és bírod szusszal, akkor áshatsz is egy keveset
  • The Protector
    #29043
    inkább 1024x768 med és high közt.
  •  Evil
    #29042
    1024x768 med
  • Peetboy
    #29041
    Haverom most akar gépet fejleszteni.
    Ezen milyen beállítással menne a Crysis?

    Proci: Core 2 Duo E6300 1,86 Ghz
    Ram: 2 GB
    VGA: ATI HD4670 512MB

    A videókártya lenne az új.
  • grebber
    #29040
    Dinamic Fire mod update

    Ez nem ebbe a játékba való látni hogy ugrándoznak a tárgyak a láng végett gagyi szar így az egész!
  • grebber
    #29039
    Noname Island 2 Tease trailer
  • ricsimaster
    #29038
    És lenne egy kérdésem:
    Nem lehet beállítani, hogy fokozatosan jelenjenek meg az objektumok, mert amikor futok, akkor csak a semmiből előugranak a kövek... nincs semmi áttűnés...
  • ricsimaster
    #29037
    Nekem kifejezetten tetszik, ilyen grafikán a játék :)
  • Shep
    #29036
    Hát akkor nem csak nálam ilyen, jó lenne tudni mi a baja.
  • Jaffa 2843
    #29035
    kipróbáltam énis. menüben ottvan hogy dynamic fire2 mod de játék közben semmi nem ég
  • Shep
    #29034
    Működik valakinek ez a dinamikus tűz mod? én hiába dobálom a gránátot semmi nem történik a robbanáson kívül (természetesen a modot aktiváltam)
  • Frosty01
    #29033
    ujrakezdtem az elejétől, és rájöttem hogy a suli mellett van egy kissebb HQ, ahol kedvenc főhősöm talál egy térképet, és amiután azt megnéztem felmentem a barlanghoz, és tádámm. nyitva volt O_o
  • grebber
    #29032
    Már Dél-Koreában is felütötte fejét a Crytek!

    Figyelem, figyelem! Végzetes, technológiaorientál vírus szabadult rá a világra. Európa után már Ázsiát is fenyegeti.

    A frankfurti központú multikulti fejlesztőcsapat menedzsmentje Kijev, Budapest és Szófia meghódítása után a messzi távolba fúrta fürkésző tekintetét, s a távoli Kelet felé fordult, s Mekkát egyelőre elkerülve Dél-Koreán, az MMO-k legnagyobb felvevő piacán állapodott meg.
    Miután az előző generációs motorral készülő Aion: The Tower of Eternity, továbbá az újabb engine segedelmével hegesztett Entropia Universe, The Day, Blue Mars és Forged by Chaos mind az MMO-k piacát jelképező torta egy-egy szeletére pályáznak, s jórészt Dél-Koreában készülnek, logikus lépésnek tűnik, hogy közel a forráshoz nyissanak újabb irodát. A Young Mok Park, David Yoo és James Hong felügyelete alatt működő team feladata a motorlicencelés élénkítése mellett az, hogy terméktámogatást biztosítson a Crytek produktumaihoz.

    info: Gamestar
  • Aspyrin
    #29031
    Szívás, az a barlang nálam is nyitva állt :P
  • Frosty01
    #29030
    most nem tudok játszani, max csak később vagy holnap, a lényeg az hogy amikor az első tuszt megmentem az iskolánál, utánna vagyok odaküldve, és elméletileg ott egy nyitott barlangnak kéne lennie ahova bemegyek én és prophet, de az most be van omlasztva :|
  • Gando
    #29029
    lökj egy screent... akkor talán tudok mondani valami okosat
  • Frosty01
    #29028
    sziasztok!

    hogy a fenében lehet átjutni az elején a barlangnál, amikor prófétához kell odamenni?
    mert nekem az a szerencsétlen luk be van szakadva (O_o)
    olvastma crysis fórumon hogy újra kell kezdeni a szintet és akkor jó lesz, de újracsináltam és ... szintén be van szakadva. 1.2 patchet is feltettem és semmi.
    SÍROK!!!
    egész délutánom elbasztam erre, valaki tud valami okosat mondani erre??? könyörgöm :'D
  • snowkid16
    #29027
    Majd 1,5 év múlva :D. Gyűjtögetek, lesz ballagásom abból veszek majd egy nagyon ütős gépet. Cod4-ben pedig ez volt , hogy néha megakadt, pedig magas volt az fps, jött a config, és voilá! siker :D
  • Gando
    #29026
    én átlag 17 fps-el vittem végig, a végén meg volt 10 is :D de attól még eléggé élveztem
  • Jaffa 2843
    #29025
    már mindenhol 6500Ft alatt van egységesen 1-200 ft eltéréssel
  • Jaffa 2843
    #29024
    off

    válts intelre.. többször volt "szerencsém" tapasztalni a különbséget inte és AMD között, és a crysis pont az a játék aminél sokat számít ez a különbség..
    csak egy kis példa:
    -én gépem (aláirásomban)
    -haver gépe AMD 6000+ X2 AM2, 2g ram, ATi4850

    és bizony nekem jobban fut a game 1680x1050-ben mint neki 1024-ben... pedig a vga sokkal többet birna dehát az AMD a szük keresztmetszet
  • snowkid16
    #29023
    pofásan*
    Crysis WH-t hol lehet a legolcsóbban megvenni? (Karácsonyra megajándékozom magamat) :D
  • snowkid16
    #29022
    Köszi, az informatikus "ismerőröm" ezt állítja, hogy nekem meg kicsi a gépem (1600x1050 fullmax, 8x élsimítás, 30fps az kicsi (-.-'') Egyébként erre gondoltam.
    nVidia 9600GT Palit 512MB
    Proci: AMD athlon64 X2 6000+ 3Ghz
    2 GB ram, és erre mondja , hogy kicsi, jó tudom, nem egy GTX280, de akkor is pofáson műxik. OFF, miért van az, hogy 60 fps-m van Pro Street.ben, és néh abeszaggat bármilyen felbontáson?