31662
CRYSIS
  • bordy
    #29101
    ez mindenkinél ilyen. játék gond sajna.
  • blinty
    #29100
    Üdv!
    az lenne a kérdésem h. az miért van h. a crysis az elején még nem szaggat a gépen de a vége fele már elkezd szaggatni.
    konfig: core 2 duo 2.4GHZ , vista ultimate, 4gb -1066 MHZ ram , GF 9800GT 1gb-os VGA.
    ja és a beállítás optimálisra van beállítva.
  • KaszaN
    #29099
    nekem még egyetlen kis modot sem sikerült működésre bírnom :D Lehet ennek valami oka az hogy nem eredeti?
  • kifli
    #29098
    asszem felrakom megint a crysist mert egész jó modok vannak készülőben :)
  • Seten
    #29097

    Áhá, kösz. Bár ha kúszok akkor meg rövidebb távot tudok megtenni mintha futnék. :) Na nem baj.

  • grebber
    #29096
    Nem lesz növelhető.Max kicsit tudod késleltetni ha nem futsz közben hanem szép lassan kuszol pl !
  • Seten
    #29095

    Üdv!

    Roppant amatőr kérdés lesz (most kezdtem):
    Az álcázó mód bekapcsolásakor az energiaszint elég rövid ideig tart ki ugye, na most a későbbiekben ez növelhető lesz-e?

  • KaszaN
    #29094
    oké köszi megpróbálom :D
  • kifli
    #29093
    parancsikon-ba a cél után raksz egy olyan kapcsolót hogy -devmode és úgy mint az autónál tudsz nézetet váltani
  • KaszaN
    #29092
    Nemtudja valaki hogy hogyan kell külsőnézetre váltani? valahogy igy
  • grebber
    #29091
    Crytek win at the German Developer Awards!

    Introduction
    It's with great pleasure that i get to announce that Crytek has just won 4 awards at the German Developer Awards in Essen. Plenty of Crytekkers were on hand to receive the awards, including Avni Yerli. Everyone returned to the office in great spirits, had fun and was very pleased to have received such great recognition from the industry and it's fans.


    The Awards

    * "Studio of the Year"
    * “Best German PC Game”
    * “Best Game Design”
    * “Best In-Game Graphics”


    Press Release

    quote:
    Crytek wins "Studio of the Year", “Best German PC Game”, “Best Game Design”, “Best In-Game Graphics”

    Frankfurt / Essen Dec. 3rd, 2008 – Nominated seven times in five categories Crytek won four awards at the “Deutscher Entwicklerpreis 2008” awards show in Essen, Germany . Crysis has been awarded as “Best German PC Game” and “Best Game Design”. Crysis and Crysis Warhead won “Best In-Game Graphics”. Crytek has been awarded with “Studio of the Year”.

    At the “German Developer Awards“ German developers of PC and console games are awarded for outstanding games released in the last twelve month.

    info: Crymod.com
  • Aspyrin
    #29090
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ott jársz, ahol repkedve közlekedsz, és bezáródik mögötted a nagy ajtó, akkor csak kitartás kell, idővel jön a segítség és megnyílik a kijárat!
  • belarus
    #29089
    Sziasztok!Lenne egy kerdesem.A barlangos palyanal vagyok elakadva odaerek egy nagy szobahoz es ott hova kellene menni.Es repkednek ott kis szornyek
  • grebber
    #29088
    Lightspire mod novemberi update
  • grebber
    #29087
    Ja király lesz ha valaha elkészül!
  • bordy
    #29086
    wao, biztos király lesz ez a mód ha már ilyen szép fal van benne. :D
  • KILLER2
    #29085
    Aha... Hát ezért már megérte megcsinálni azt a visszaszámlálót...
  • grebber
    #29084
    Na igazam lett kb. Ingame videót kaptunk ami lószart sem mutat

    LightSpire mod
  • grebber
    #29083
    Terjed a tűz !
  • kifli
    #29082
    és ez a dynamik fire mod mit is csinál tulképpen?
  • Jaffa 2843
    #29081
    működik, de nem valami nagy szám.. ezmég nagyon kezdetleges de az elképzelés jo

    feltelepited a modot és igy inditod a játékot

    crysis.exe -devmode -mod DynamicFire2
  • Shep
    #29080
    Működik valakinek a dinamikus tűz mod?
  • grebber
    #29079
    Na ennyit erről a modról is már mínuszba van ezerrel a számláló és semmi hír hogy mi a szitu.
    Olvasgattam Crymod.comon a fórum részét ott is írták hogy nekik is már mínuszba van.
  • Aspyrin
    #29078
    Először is: köszönöm! :P
    Az valóban egy fos rész, de kitartás, nincs messze a vég :)
  • bertino
    #29077
    páran meg tudták, de ujrajátszás közben én is ütköztem akadályokba azon a részen...
  • Richardix
    #29076
    csak szerintem naon nehéz helyenként a játék? pl amikor a VOTL-el kell ott ide oda repkedni... azt 1x-re rámzúdul v 5 olyan nagy szar... azt LEHETETLEN megcsinálni.. sztem..
    AKi megtudta annak Maximum Respect :P
  • KaszaN
    #29075
    én egyszer feltettem de semmit se lehetett vele csinálni
  • grebber
    #29074
    Valaki biztos én nem telepítettem fel!
  • KaszaN
    #29073
    ért valaki az editorhoz?
  • grebber
    #29072
    Ezt nem tudhatom.Lehet a böngésződ már a jővőben jár és egy következő ezzel kapcsolatos bejelentés miatt számol vissza
  • KaszaN
    #29071
    ez tök fura XD lehet hogy csak nálam jelez 32nap 5 óra 36 perc?XD
  • KaszaN
    #29070
    XD
  • bordy
    #29069
    nálam is órák vannak :D
    5 óra xx:xx jelenleg.
  • grebber
    #29068
    Hehe érdekes de nagyon mitől van ilyen eltérés!Majd este 11-kor kiderül amikor nálam elvileg lejár a számláló!
  • KaszaN
    #29067
    tessék nálam ez van:
  • KaszaN
    #29066
    érdekes nekem nem az van ott. mindjárt felteszek rolla képet
  • grebber
    #29065
    Órák:

  • grebber
    #29064
    Hát nemtudom te mit néztél de nekem csak órák vannak ott!
  • KaszaN
    #29063
    kevesebb mint 7 óra?:) szerinted mitjelent ott elötte még az a 32? 32 nap :)
  • grebber
    #29062
    Kevesebb mint 7 óra!!!!!!! És kb mutatnak majd egy 3 seces videót vagy 2 db ingame képet ahol nem látni semmit