31662
CRYSIS
  • kri555
    #29181
    http://www.youtube.com/watch?v=yx6lTIl3h38 Ez fasza kis gép!!!
  • strebacom
    #29180
    Hali!! letöltöttem egy singlepayer packot....abban van egy map a FEAR, elindul, de egyszercsak kikapcsol a monitor és kékhalál.....a többi map rendesen megy csak ez az egy hibázik....mi lehet az oka, drivert már cseréltem(mert a bluescreen arra hivatkozik)....
    Köszi!!!
  • cumfu
    #29179
    köszi
  • KILLER2
    #29178
    Ha megnyomod a jobb gomot, akkor előveszi a távirányítót.
  • cumfu
    #29177
    heló! azt a tapadós bombát azt hogy lehet felrobbantani ha több van nálam? 1-et eldobok akk nem lesz távirányító a kezembe hanem el kell dobnom a másikat? 1-esével hogy kell felrobbantani? Előre is köszi
  • grebber
    #29176
    Nincs még ilyen mod sajnos!
  • bodesz
    #29175
    vannak modok amiket érdemes belerakni a gameba?
    most lett új vgam és végig szeretném tolni végre mert régebben is elkezdtem de 20fps el nemvolt sok kedvem játszani :S
    szólval modot keresek SPhez amivel élvezetesebb lesz.
  • grebber
    #29174
    Vista alatt: C:\Users\géped neve\Documents\My Games\Crysis\
  • Master Rick
    #29173
    Hi all! Hova rakja ez a játék a mentéseimet?
  • grebber
    #29172
    Most néztem a gamekapcson kint van hírben ez a LightSpire de ott úgy írják mintha egy külön álló game lenne ami Cryengine 2-öt használ!
  • VRSDM
    #29171
    és ezen kívül semmi más (amit meg is mutattak)
  • KILLER2
    #29170
    Nem kis meló egy ilyen karakter, nekik meg van néhány.
  • VRSDM
    #29169
    mintha annyira készen lennének. van egy helyszínük azis lófasz picike, egy sárkány meg egykét karakter. húúú.
  • KILLER2
    #29168
    Hát igen, az lenne a ciki, ha itt hagynák abba.
  • grebber
    #29167
    Igen alap high 2x AA. De vége felé leveszem AA-t mert behal a gép :D


    KILLER2: Az ha elkészül valaha!
  • cumfu
    #29166
    csak gondoltam valamivel lehet trükközni, pl amit nem nagyon veszek észre de azért mégis ad néhány fps-t :D, Te hogy nyomod? alap high?
  • KILLER2
    #29165
    Komoly cucc lesz ez.
  • grebber
    #29164
    Light Spire: Fortune's Web képek
    Ide most tették ki szerintem elég sok már volt belőlük!
  • grebber
    #29163
    Alap High nem elég jó neked?
  • cumfu
    #29162
    Heló! valaki tud adni a játékhoz egy beállítást aki kb ilyen gépp el jácca? Szép is meg viszonylag yors is legyen. ADm x2 6000+, 2giga ram, 8800GT. Előre is köszi
  • Jaffa 2843
    #29161
    azt hiszem teljes a topik :D eddig minden hardware-röl szo volt már, és most a billentyü is belekerült :D
  • Smithwarden
    #29160
    "Nagyon furcsa egy ember volt ez. Ekezetek nelkul írkálni."



    Inkabb akkor mar te vagy kisse "furcsa".
    Felig ekezettel es felig annelkul irsz, plussz "ez"-el utalsz egy szemelyre.
    (En nem elek kulfoldon es igaz hogy angol billentyum van, mert ebbol a tipusbol nincs magyar sajnos, de ha akarnek akkor irnek magyarul ezzel is, mert megoldhato lenne, de en igy szeretem.)
  • Jaffa 2843
    #29159
    neharagudj, hogy Magyarországon ilyen emberek élnek :D

    egyébként játszik még valaki az alapjáték multijával?
  • eLiXir
    #29158
    neharagudj hogy londonban nem lehet kapni magyar kiosztasu billentyuzetet
  • Shep
    #29157
    Mi benne a furcsa?
  • KaszaN
    #29156
    Nagyon furcsa egy ember volt ez. Ekezetek nelkul írkálni.
  • eLiXir
    #29155
    koszonom szepen a valaszokat, boldog karacsonyt (:
    warheadel probalkozom nemsokara
  • Smithwarden
    #29154
    Igen a nanoruha egy kulonleges es uj extra, unikum a tobbi jatekhoz kepest.
    Nekem mas tetszik a Crysisban, en a realis FPS-eket szeretem, nem tetszik a nanoruha es az alien dolgok, viszont sok dolog annyira jol meg van benne csinalva, hogy igy is nagyon elvezni lehet az egeszet - animacio/mozgas, kornyezet, tajak, grafika, fizika, stb.
    Multizok inkabb, regota nem szeretek singlepayer-ezni, de itt az is nagyon jo, par palyat nyomtam.
    Azt ajanlom en is mint Killer, hogy eloszor Crysis Wars-t told single-ben, mert az porgosebb, akciosabb kicsit es utana ha tetszik, akkor a sima Crysis-t, mert az taktikusabb es lassabb stilusu valamivel.

    Negativumok talan a nagy gepigeny, ami mostani uj gepekhez viszonyitva mar sztem nem is nagy, a keves multi jatekmod (2+1 (Wars IA)) es az elegge lassu support es patchek.
    En mostanaban ritkan tolom a Crysist, de az biztos, hogy igy sem fogom felrerakni tobb evig, mert valoszinu most 2009-tol indulnak be vegre a komolyabb multi es single modok hozza.

    Szemely szerint a Cassus Belli -t varom legjobban, BF2 / COD4 szeruseg, azt irta legutobb a keszito csapat, hogy kb marcius korul jon az elso verzio.
  • KILLER2
    #29153
    Ja, nekem is a nanoruha miatt tetszett főként a dolog.
    #29151: Javaslom, hogy ha nem tetszik, akkor próbálkozz a warheaddal is, az sokkal pörgősebb, mint ez.
  • grebber
    #29152
    Ez egyén függő én hiába mondom neked hogy nagyon fasza game (már 5x végigvittem) lehet neked nem fog tetszeni.
    Szerintem a nanoruha dolgai végett nagyon jó.
  • eLiXir
    #29151
    mondjatok h ez a jatek le fog kotni es nem fogom torolni 10 perc utan mint a far cry 2t...
  • grebber
    #29150
    Nemtud valaki olyan modról esetleg ami tesz célkeresztet az rpg nézetbe?
  • Jim Morrison
    #29149
    Azt jelenti, szar az internete.
  • VRSDM
    #29148
    nem jó helyen teccik keresni :C
  • KraZ
    #29147
    Sziasztok! Patchelni szeretnék de nem lehet,mert valami cab1 file nem tetszik neki.
    Vistám van.
    Van valakinek valami ötlete?
    Azért szeretném patchelni,mert az anyahajós küldetésnél mindíg kifagy. A gépemmel nincs baj,szépen megy rajta.
    THX!
  • bertino
    #29146
    ?
  • KaszaN
    #29145
    Én torrentről semmitse szedek le mert ha 2mb akkoris 3 óra alatt jön le.
  • gyonax
    #29144
    Javaslom a Sandbox2 torrent szavakat bepötyögni Google-ba....
  • KaszaN
    #29143
    De nekem nincs! -.-'
  • Gando
    #29142
    még akkor is van ha nem eredeti -.-