31662
CRYSIS
  • Jim Morrison
    #29221
    talan ez az
  • Falcon87
    #29220
    Az anyahajón vagyok, felvettem a tac vetőt, kinyírtam minigunnal a gépet, a végigjátszás szerint jönnie kéne egy rohadtnagy főbossznak, de nem!
    A VTOL ami értem jön, lebeg egy helyben, a monszta meg sehol :\ Help!
  • piamania
    #29219
    Most vittem végig.Nekem tetszett,csak kicsit rövid volt.
  • Peetboy
    #29218
    Olyan opció nincs. Vagy vérzik a katona, vagy nem. Attól függ milyen katonával állsz szemben van-e vére.
  • Hedic
    #29217
    Hello!
    hol lehet beállitani azt az opciót hogy amikor meglövöd a katonát akkor vérezzen?
  • Synit HUN
    #29216
    Helyezze BA mi? :D
  • Aspyrin
    #29215
    :DDDDDDD
  • saxicola
    #29214
    Helló! Ma rendeltem meg az alapjátékot 2000Ft-ért. Aki még nem vette meg az használja ki az EA szuper akcióját. Csak január végéig.
  • Hellsing47
    #29213


    hát ilyet sem csesztem még eredeti játéknál..pfffff
  • Ley Roland
    #29212
    megoldva :D nem volt fent az élsimitás
  • Ley Roland
    #29211
    üdv
    miért van az hogy nem tölti be a textúrákat ? fák sziklák semmi se látszik csak a föld
    egyszer már fent volt és akkor jól ment most még1x felraktam és nem jó :(
  • kifli
    #29210
    games és add game vagy valami ilyesmi lehet csak on steam gameként tudod hozzáadni :S
  • IcE TeE
    #29209
    Észre vettem !
    Van valami megoldás arra,h belehessen regelni steam-en, ha megvettem eredetibe a játékot ?
  • KILLER2
    #29208
    Punkbuster fent van és be is van kapcsolva? Nézd meg a konzolt, hogy nem ír-e punkbusteres üzeneteket.
  • Hedic
    #29207
    Hello!
    feltettem a crysis wars!
    a problémám pedig az lenne hogy:mért van az h neten 5 perc játékidö után kidobnak a szerverröl?
  • Hellsing47
    #29206
    hát ennyiért a hülyének is :)
  • Fehercsoki
    #29205
    Ár/teljesítmény tekintetében melyik a legjobb vga a crysishez?
  • davidka003
    #29204
    Hátha valakit érdekel:

    link

    1 990 Ft a játék. Ennyiért bőven megéri.
  • Hedic
    #29203
    Hello!
    feltettem a Crysis Warst! meg minden,a patchokat most szedem!de viszont akárhányszor csatlakozni akarok egy szerverhez ezt irja ki:a cd kulcs ellenörzése sikertelen! Megváltoztatod?
  • Zoleeka007
    #29202
    Nem: ) De álatúl néz ki:)
  • bertino
    #29201
    ja, ficsőr a warezosoknak.
  • Jim Morrison
    #29200
    Biztos valami mod nem?
  • Zoleeka007
    #29199
    Megláttam életem legviccesebb bugját a Crysis Warheadban A töltény csirkére cserélődött:):)

    Lőtt a Helikopáter s csirkékkel:) Folytogattam a palit s dölt a csirke:)
  • kifli
    #29198
    én a shot+max speed párost szerettem főleg az erdős résznél amikor be kell menni abba az alagútba

    nekifut és közelről lelő :)
  • Ability
    #29197
    Azért az is egy fontos dolog, hogy erő módban a fegyvertartás is stabilabb, nem hord félre, én a legtöbbször mindig ebben a módban harcoltam...
  • kifli
    #29196
    amikor azt mondja hogy maximum armor akk 2x annyi életed van mert ha lőnek akk először a ruha sebződik a láthatatlan egyértelmű ha piro az az erőmód jol tudsz verekedni ha meg sárgásan világít akk úgy sprintelsz mint az állat :)
  • Aspyrin
    #29195
    Ahogy már blackcalibra is mondta, választható még az erősített páncél és az erő mód is, ahol egy ütéssel le tudsz teríteni bárkit, vagy bármit (szinte). Jól jön, amikor elfogy a lőszer!
  • blackcalibra
    #29194
    Van még a megerösített páncélzat is.
  • blackcalibra
    #29193
    Köszi!
  • piamania
    #29192
    Hi!

    Lenne egy kérdésem.Erómódban van ugye a gyors futás, a láthatatlanság.A fegyverrészei.A másik kettő pontosan mire való?A piros ruha oké,hogy nagyot ugrik,meg erősebbet üt,de van vmi különleges szerepe?A másikra még nem jöttem rá,hogy micsoda.
  • VRSDM
    #29191
    régen vittem végig de olyan 60ra tippelek.
  • blackcalibra
    #29190
    Vagyis bocsánat, bányakomplexumoknál van ez a rész.
  • blackcalibra
    #29189
    Csak egy kérdés a tapasztaltakhoz: most értem be a barlangba, az ásatásnál. Ez kb. hány %-a játéknak?
  • grebber
    #29188
    Crysis Warst azt tökmindegy mikor tolod az nem single csak multi!
  • piamania
    #29187
    oké.köszi szépen.Utána Warhead és War legyen a sorrend?
  • bertino
    #29186
    sima.
  • grebber
    #29185
    Sima Crysissal kezd szerintem!
  • piamania
    #29184
    Hello!

    Melyikkel érdemes előbb játszani? A Crysis Warhead-del vagy vagy a sima Crysis-sel.Köszi
  • kifli
    #29183
    am nekem mostanában az kezdt el szúrni a szemem, hogy a növényzet az átmegy mindenen pl kocsiba belóg a fű vagy megyek és így belelátok eddig nemzavart de most valamé nagyon nemtommié. jobblenne ha elhajona, far cry2 be ez jól meg volt csinálva csak a többi volt benne szar :D
  • kifli
    #29182
    webkamera még nem volt :D sőt us-b pohármelegítő sem. én úgy szeretek crysisozni hogy közbe egy bögre teát melegít az usb-s pohármelegítőm