31662
CRYSIS
  • hiba
    #29261
    Default Xp Max
  • Synchronous
    #29260
    Én is egy dolgot vettem észre, az fps csökkenést.
  • KILLER2
    #29259
    Ja, az jól néz ki.
  • kifli
    #29258
    am az a kedvenc effektem
  • kifli
    #29257
    hát kb ennyi a plusz :D
  • Fehercsoki
    #29256
    Megtaláltam de ettől alig változott a graf,sőt szinte semmit 1 dolgot vettem észre aza sunshaftos valami h a fák között tökjól átsüt a nap.
  • Fehercsoki
    #29255
    Énis arra gondoltam:)És azt hogy?
  • grebber
    #29254
    Sehogy dx10 az Vistán van!XP-re max a Crysis unlockert használd az azókat az effekteket adja kb mint vistán a very high!
  • Fehercsoki
    #29253
    DX10et hogy lehet beállítani XP alatt?
  • JaSoN HuNTeR #29252
    Crysis 2. XD
  • KILLER2
    #29251
    Szerintem ez a wii-s far cry. Nagyon FarCry szerű a cucc és szarabb a grafja, mint az első résznek és az egyik képen a célkereszt nem középen van, ami meg a wiire jellemző.
  • bertino
    #29250
    pompás.
  • JaSoN HuNTeR #29249
    értem már.!
  • JaSoN HuNTeR #29248
    ezt nem értem. XD Csak PCre? PC-n nagy a warez XD
  • bertino
    #29247
    biztos, miután Yerli bejelentette, hogy a nagy wareznek köszönhetően nem koncentrálnak csak PC-re.
  • Fehercsoki
    #29246
    De am ezek milyen képek?(komolyan)
  • kifli
    #29245
    crysis2? van már valam hír róla? biztos jön konzolra?
  • KILLER2
    #29244
    Nem inkább Wii-n a FarCry?
  • bordy
    #29243
    azért ebben nem lennék olyan biztos. talán egy feltupírozott cryengine 2 lesz az amit hívjunk 2.5-nek mondjuk, de olyan bazi nagy gépigény növekedést nem tudok elképzelni már itt, és addig még legalább 3x vagy 4x is kifog adni valami csúcs vga-t mind az amd mind az nv. már a mosatni kártyákon is szépen muzsikál. azért emeltem ki csak vga-t mert ez egy vga igényes game inkább. szal nem lesz itt már gond szerintem.
  • pervajakróv
    #29242
    MSI 6600 4 éves, de bírja.
  • grebber
    #29241
    Jaj de nagy az arcotok júj.
    Már várom a Crysis 2-öt és akkor majd jól agyonlesztek oltva a konzolosok által mivel ott ugye überfaszán fog futni az 50 ezer ft-os konzolocskán.Nekünk meg 200 ezres gép kell majd hozzá.
    És nem lesz szebb se pc-n.
  • JaSoN HuNTeR #29240


    De ez tényleg az.
  • JaSoN HuNTeR #29239


    Kontrázok! Crysis Xbox360
  • Jim Morrison
    #29238
  • bertino
    #29237
    uh.
    epic fail.
  • Aspyrin
    #29236
    Ommmgggggggggggggggggg :DDDDDDDDDDDDdddddddddddddddd
  • JaSoN HuNTeR #29235


    Crysis Xbox 360on xD
  • PAtr0n
    #29234
    Hali!

    Sikerült valakinek működésre bírni a játékot Win7 beta alatt? Sajnos már a setup-exe-nél kidob hibával, hiába változtatgatom a kompatibilitási módokat....
  • grebber
    #29233
    de ha itt körülnézel akkor még 3-5 ezer forintot sporolhatsz még!
  • Fehercsoki
    #29232
    Ezt találtam ez pl jó?Mert kb ennyit szánnék rá.
  • Fehercsoki
    #29231
    Köszi mind2töknek akkor maradok a 9800nál:)
  • Bokafix2
    #29230
    Ok. Talán nem azt kérdezte. De végül is nem tudjuk mennyi pénze lenne rá. A másik meg az, hogy ez az ár és teljesítmény arány elég becsapós dolog, mert lehet hogy a teljesítmény az adott vga árához mérve elfogadható, de mikor belép a srác az optionsba, akkor jön a spórolás... az AA-val az AF-el a felbontással, a részletességi fokozatokkal, ahol egy médiummal kell beérnie, vagy pedig mást kell lejjebb állítani. Egy biztos: VGA-án nem szabad spórolni, ez tapasztalat. Főleg a Crysis tekintetében nem. Szóval lehet az árához mérten nagyon is jó a 4850, mert tényleg az, de lehet az ő elvárásaihoz nem annyira. Én is vettem még régebben egy ilyen kártyát és nem volt vele különösebb gond, de mikor kicsit feljebb akartam a játékban állítani a dolgokat már húztam a szám hogy eléggé leesett az fps. De az új Geforce-al nincs ilyen probléma, nyugodtan vehetem feljebb, igaz proci és memória is elég izmos.
  • predy24
    #29229
    a Crysis wars-t akartuk játszani hamachin keresztül de nem ment a game azt iirta havernak ki csatlakozáskor hogy kick player mitől lehet ez pls help! a sima Crysis is ezt irta nem lehet hamachival játszani vagy mi lehet a gond?
    előreis köszi minden segitséget
  • Jim Morrison
    #29228
    mi? :D
  • predy24
    #29227
    Sziasztok van még valaki itt?
  • Jim Morrison
    #29226
    HD4850
  • grebber
    #29225
    Nem azt kérdezte hogy mit ajánlasz ha milliomos lenne!

    Ár értékben a 4830/4850 és 9800GT-t lehetne ajánlani!
  • Bokafix2
    #29224
    A Crysis esetében talán most a Geforce GTX 285 SLI a nyerő. A Crysis futtatásakor 26%-kal nagyobb teljesítményt nyújtott mint a riválisa, a HD 4870X2. Mivel ezek árban is nagyjából megegyeznek én a 285-öt venném meg.

    Tesztábra



  • Fehercsoki
    #29223
    Ár és teljesítmény arányában melyik a legjobb vga a crysishez?
  • Falcon87
    #29222
    Megvan. Volt egy csapattársam, azt kellett lelőni