31662
CRYSIS
  • grebber
    #29302
    Nem értem miért lenne jó ez TPS-hez!
  • elitehun
    #29301
    Senki?
  • elitehun
    #29300
    Csak én nem látok itt szervereket mert írták néhányan a játékban hogy ők se látják
  • VRSDM
    #29299
    tessék ez a monitor közepére rak egy piros pöttyöt (még anno cod2-ből maradt meg rifleonly-hoz ne keljen zoomolni) áve ja és csak feladatkezelőből lőhető ki.
  • grebber
    #29298
    Crysis maniac modról tud valaki valamit??
  • simonl #29297
    Szia,

    Szintén laptop de ATI kártya. Ehhez nincs valami okosság ot ahol az NVidiához volt?:)

    Köszi
  • Jaffa 2843
    #29295
    TFT-n eléggé durva megoldás lenne :D
  • kifli
    #29294
    filctoll? :D
  • grebber
    #29293
    Far Crysis mod új képek
  • grebber
    #29292
    Még mindig nincs olyan mod ami TPS nézetbe tesz be célkeresztet?
  • jeti00
    #29291
    köszi :D
    nagyjából am megoldottam, szedtem le egy spec nvidia progit laptopokhoz
  • Jaffa 2843
    #29290
    milyen igényeket? szexuális? :D
    ha a gépigényre gondolsz akkor azt tudom javasolni hogy vedd vissza a grafikát. többen állitják még hogy a Natural Mod-tol szebb lesz a játék és jobban is megy. nemtom mennyi az igazság ebből. nemvettem észre hogy jobban menne tőle. a 0.00001 fps viszont kit érdekel. próbáld meg esetleg.
    van egy másik program amitöl jobban megy a crysis és szeb is, mégpedig ugyhivják hogy Warhead :D
  • jeti00
    #29289
    hali!

    hallottam olyanról h kijött volna egy mod (v vlmi hasonló) ami csökkenti némileg a játék igényeit. ezt hol tudnám letölteni?
  • KILLER2
    #29288
    Nem bizony. Van elég baj egy kész windowsal is, nemhogy egy bétával :)
  • kifli
    #29287
    nem kell ezen annyira csodálkozni win7 béta állapotban van! Szerintem állandó oprendszernek még nem éri meg használni
  • Prince of Máté
    #29286
    Nekem is ugyanez van :)
    Megvettem, berakom, bejön az autorun ugyan, de a setup-ra kattintva nem történik semmi :(
    Megy vissza az XP.
  • ZSOOLT2
    #29285
    Nekem is hasonló gondom van:

    Telepítettem a Win7-et, stabil,és egész gyors nálam, játékok is jól működnek alatta, csak: Akciósan megvettem a Crysist (2k volt), beraktam a meghajtóba, és egyszerűen nem jön elő az autorun, ha megpróbáltam megnyitni a meghajtót sajátgépben, nem csinál semmit.

    Viszont megnéztem egy XP-s gépen, ott simán feltelepült, és működött, szóval nem a DVD volt sérült, inkább kompatibilitási probléma.

    Tud erre valaki megoldást?
  • hiba
    #29284
    Mar olvastam, hogy masoknal is elofordult hogy nem tudta a menteseket visszatolteni a game, és ilyen olyan hibauzenetekkel kilep. Namost nalam se tudja mindeig betolteni, viszont nincs semmi uzenet csak kivag a desktopra...van erre valami orvossag? 1.2.1
  • Prince of Máté
    #29283
    Csak win7 van :/
    De szerintem van rá megoldás...
  • Jaffa 2843
    #29282
    csak win7 van a gépeden?
    mert ha van más op rendszer is akkor telepitsd fel ott, elinditani pedig nemszükséges az adott oprendszeren belül telepiteni.
  • Prince of Máté
    #29281
    Hi!

    Megrendeltem a Crysist, kemény 2k, mindenkinek ajánlom :)
    Viszont az a problémám, hogy megvan az ISO-ja, de WIN7 alatt nem lehet feltelepíteni.
    A Setup.exe-vel van gondja, már minden kompatibilitási módban próbáltam...
    Valakinek sikerült feltelepítenie a játékot?
  • Ability
    #29280
    Google -> DX10 unlocker for crsis
  • TaRka0107
    #29279
    Már megtaláltam!! Ugye egy exe fájlnak kell lennie?
  • TaRka0107
    #29278
    Figy ha tudnál linkelni egy olyan Unlockert azt megköszönném!! Eddig nem igazán találtam:D
  • Ability
    #29277
    Alap órajelen tuti nem hajtja ki teljesen a VGA-t, de szerintem menni fog....
  • TaRka0107
    #29276
    Am szerinted bírni fogja, csak mert gyengusz egy kicsit a procim:D
  • TaRka0107
    #29275
    Thanks!!
  • Ability
    #29274
    Vista vagy DX10 Unlocker
  • TaRka0107
    #29273
    Szevasztok!! Nekem nem engedi VeryHigh-ra tenni!! Mit kellene csinálnom h enedje? Ott van a VeryHigh csak szürkén és nem lehet rákattintani, vagy mindenkinek ilyen?:D:D
  • crysis
    #29272
    Hello!
    Azt kérdezném,hogy vki nem tud vmit a crysis mozifilmről?Lehet,hogy már kiveséztétek a témát,de én még csak most leltem rá erre az oldalra.Szóval vki tud róla
  • grebber
    #29271
    Én úgy szeretem ahogy van!Abban bízok nem hagynak minket 2010-ig (ugye elvileg ekkor jön a Crysis 2 remélhetőleg) Crysis nélkül és jön még 1 kieg :D
  • bertino
    #29270
    sokminden jó lett volna, de hát a tulzottan változatos játékmenet nem jellemző a crysisra :(
  • grebber
    #29269
    Most nézve ezt a videót róla mekkora jó lett volna ha singleben lett volna valami vízalatti küldetés!
  • KILLER2
    #29268
    Faszának tűnik, mindig is szerettem az ilyesmi helyeket, most végre van a Crysisban :)
    Remélem felkerül valami szerverre, aztán játszani is lehet majd rajta.
  • grebber
    #29267
    Aquarium multiplayer pálya Első ránézésre elég jó!
  • Fehercsoki
    #29266
    Ott tartok hogy a barlangos pálya után bementem egy ufós űrhajóba és most kikapcsolt a gravitáció és tudok repülni de itt merre kell menni?
  • hiba
    #29265
    gyakorlatilag nem mukodik vele talan a config fileokat kene modosítani hozza
    latszik hogy a sima unlockeres módban reszletesebb a gfx
    a natural átlallit egyénire egykét opciót
  • hiba
    #29264
    Natural + Unlocker

    csak kisse sőtét kontrasztos a reszletek nem annyira kivehetők igy...
  • kifli
    #29263
    nekem eddig natural mod jött be a legjobban. ahoz ha unlockert használok szebb lesz?
  • hiba
    #29262
    Sys-spec4 (config file atiras) - Max Xp

    Unlockerrel

    Alig eszrevehető de kicsit szebb

    viszont mar a cvar es config file atirogatastol is nagyon lassú lesz...