31662
CRYSIS
  • Shep
    #31462
    Melyik mod van rátéve?
  • RYO21
    #31461
  • Maxtreme
    #31460





  • Maxtreme
    #31459
    Kicsit színesítem ezt a topikot is ha nem baj :) Nem hinném hogy valaki 56k-s modemmel nyomja, szal sok vizet nem zavar :D



















  • zooleeh
    #31458
    Igaz ,rosszul tudtam :)
  • grebber
    #31457
    Ja főleg hogy a Crysis 2007 novemberi
  • zooleeh
    #31456
    Elvezem hogy egy 2006 jatek latvanyvilagat/grafikajat meg egy jateknak sem sikerult uberelni :)
  • Maxtreme
    #31455
    Amúgy ezek és ezek a képek jobban visszaadják a látványvilágot mint a video. Sajna a yt elég sokat rontott a minőségén.
  • Maxtreme
    #31454
    Az aláírásomban szereplő kb elég hozzá (avg 40-45 fps)
    Xp az passz, win7 x64-el tolom, nyilván dx10 módban.
    Majd készítek még videt, ez csak az eleje a játéknak. :)
    A víz egy mod miatt ilyen (ahogy minden más is erősen "moddolva" van)

    Asszem medium fokozat mellett készült a vid.
  • Optimus Prime
    #31453
    Ehhez kb. milyen gép kell, hogy így nézzen ki? Mármint leglább DX9-ben? - XP forever!
    Egyébként érdekesebb helyekről nem mutatsz videót? Úgy értem ahol tényleg van valami látvány, a napfelkelte szép, de engem az idegen hegy jobban izgatna. Itt nekem egyedül a víz nem tetszik, olyan fura.

    Amúgy csak hardon toltad? Mert a koreaiak angolul beszéltek.
  • Maxtreme
    #31452
    :)))
    jaja :D
  • Jaffa 2843
    #31451
    gonosz koreai katona hogy megijedt a repülő kismadártól :)
  • Maxtreme
    #31450
    Tegnap unatkoztam, lőttem egy videt :)

  • HF
    #31449
    Bizony ez volt, köszönet érte!!
  • grebber
    #31448
    Ki ne emlékeznhe rá!
  • HF
    #31447
    Üdv
    Nem emlékszik valaki egy játék megjelenése utáni videóra, ami talán előzetes lehetett, vagy pre-rendered gameplay (arról szólt, hogy 1 vagy 2 nanoruhás először a susnyásban vadászott egy konvojra, majd elindultak a gömb felé, és talán be is jutottak)?
    Hivatalos videó volt, narrátor nem volt, talán még HUD sem.
    Sehol nem találom, esetleg valakinek nem rémlik?
  • GTV
    #31446
    X360 Teszt a GameTeve jóvoltából:

  • grebber
    #31445
    Stalker mod CryZone aki nem ismerné tölthető a bétája!

  • Optimus Prime
    #31444
    A készítők se tudták a játékot. :/
  • gduck
    #31443
    4 év alatt azért már megcsinálhatták volna XD
  • DIESEL DOG #31442
    Én egyszer sem tapasztaltam semmilyen problémát... 64bites Win7 alatt futattom a játékot 64bites módban ofkorz... fut szépen ahogyan az a fámában vagyon megírva...
  • Optimus Prime
    #31441
    Legújabb driver fent van? A játék petchelve van? Adminként futtatod?
  • evil 007
    #31440
    nem jo :\
  • Optimus Prime
    #31439
    Windows XP. :)
    De komolyan, én nem tudom. De fura, hogy engem csesztetnek az XP-ért, de Vista/7-nel meg annyi gond van... Kell lennie kompatibilitási módnak, tedd be az XP-t.
  • evil 007
    #31438
    helo énis feltettem most a játékot de win 7 em vn és mikor elinditanám a 64es exét akkor failed dllre vonatkozik a 32 es exe meg csak a fekete képernyoig jut és nemtorténik semmi vmi megoldás erre? :\
  • grebber
    #31437
    Return to Jurassic Park mod képek!
  • grebber
    #31436
    Wreckage
    Crysis Wars mod
  • mester1987
    #31435
    egyjátékos mód van már ami játszható és ami hosszabb is, mert eddig nem találtam semmit...
  • grebber
    #31434
    Tiberian Genesis mod képek
  • blackshark
    #31433
    Üdv!

    Csinálsz egy autoexec.cfg-t a főkönyvtárba, majd beleírod ezeket:
    con_restricted = 0
    r_width = 1920
    r_height = 1080
    (Esetleg még r_motionblur = 101) Ez csak akkor, ha multiba szeretnél mozgáselmosódást mivel alapból nincs.
  • CyrSyS
    #31432
    Sziasztok!

    Elnézést ha kezdő a kérdés, de hogy tudom a CRYSIS felbontását Full HD-re állítani? Beszereztem a Maximum Edition változatot. Telepítést követően felpatchelem, de utána sem engedi. Mit tegyek?

    Másik kérdésem, hogy szerintetek melyik mod teszi a játékot a legszebbé? Én most Az Extreme Quality mod-ot szoktam használni, meg van valami photorealistic mod is. De lehet itt tudtok jobbat.

    Előre is köszönöm!
  • Menő
    #31431
    Próbáljad akkor azt meg, hogy a bin32-es mappából indítod a játékot.
  • grebber
    #31430
    3 szervert talál de egyiken sincs még játékos.Meg nem értem miért ezt a pályát tették bele muért nem azt ami a teaserben volt ez nagyon szar.



  • kifli
    #31429
    mwll is "elkészült" :D
  • grebber
    #31428
    Hoho lehet hogy végre el is fog készülni valami jóféle mod?Casus belli 2.vh mod open beta
  • steweee
    #31427
    engem érdekelne a dolog... többit priviben
  • blackshark
    #31426
    Heló mindenkinek!
    Itt az SG-n nem vagyok aktív tag, de A crysis-t már azóta játszom mióta kiadták. Nem akarom részletezni mik is történtek a két idővonal között, de vannak tények amiket szeretnék közzétenni!
    Először is, ha valaki azt hiszi, hogy az Xboxos crysis szebb, mert cryengine3-al fut az téved. Emlékezzetek vissza, anno amikor reklámozták a Crysis-t és kiadták ezt meg azt a képet róla és megnéztétek, meg voltak ilyen real-crysis összehasonlítások, ti kapásból rávágtátok, hogy melyik a crysis, mert én nem? Most ha valaki ránéz az xboxos verzióra mit lát? Egy játékot! Ha valaki megnézi a crysis egyik photorealisticus képét az igencsak megkérdőjelezi, hogy mit is lát. Valóság vagy játék.Szerintem ez sokkal inkább meghatározza grafikai téren. Abból nem akarok vitát nyitni, hogy a cryengine3 jobb, mert majdnem új engine stbstb... Mert így igaz, csupán arra akarok kilyukadni, hogy az xboxos verziót igencsak lebutították nem csak fizikailag hanem grafikailag is, mert az xbox egy gyenge hardver a mai PC-khez képest.
    Szeretném hozzátenni azt is, hogy aki multiplayer gondokkal szenved, tehát nem talál egy normális szervert vagy nincs is, annak nyugodtan mondhatom, hogy tegye fel a Crysis1-et patch NÉLKÜL! Ugyanis a sok kezdő ezzel játszik és reálisan sok szerver viszonylag jó társasággal van. Igaz nem olyan sok a dedikált, de mivel ez az eredeti crysis sztem sokkal jobb, mint a wars (rúg a fegyver, animációk, fizika). Nekem ráadásul sokkal jobban fut a gépen.
    (AMD Phenom II X3 720 BE &4Ghz, 5GB DDR3 1333mhz ram, HD 5750 1Gb)
    Egyébként akinek kell CD kulcs teljesen ingyen az írjon egy mail-t erre a címre: [email protected]
    És most kérek mindenkit ne jelentsen fel a szoftverrendőrségre! 3 éve kaptam egy hackertől több száz darabot (Crysis, Crysis Wars) és azóta próbálom megőrizni mint egy Szent-Grál-t, Mindegyik működik garantáltan és teljesen ingyen van! Csak szólni kell. Szeretném terjeszteni a crysis-t a magyarok körébe ugyanis eléggé kihalt és ez nagyon szomorú számomra. :'(
    Ha benne vagytok akkor akár egy közösséget is létre lehet hozni köztünk. Kell egy TS3 (mikrofon stb...) meg egy msn, xfire elérhetőség és így mindig amikor van időnk összeülhetünk hentelni egy kicsit.
    Egyébként aki nem hisz nekem: CLX7-35UD-MKH3-8WD8-EGCB Nyugodtan lelehet tesztelni!
    Természetesen Crysis1-es.

    Üdvözlettel: Varga Norbert
  • Optimus Prime
    #31425
    A multi elég halott és minden szerver, amin játszanak a legszarabb mappel fut. Főleg az istenverte Power Struggle. Egyébként a Warhead magában is jobb vétel, mint az alap. Fele annyi, de jobb és pergősebb.
    Cakk-pakk 2000-nél többet nem ér, még sci-fi fanoknak se.
  • Krisztiam #31424
    akkor megvárom míg a maximum edition 2.000 lesz :)
  • steweee
    #31423
    én csak a maximum edition venném meg, de 576/cdgalaxis 4.000. kettőért kellene, hátha lehet még multizni. az alapjátékot nem értem miért vennéd meg önmagában, de ha tetszik hogy a polcon áll egy ezresért, le nem beszéllek róla...