31662
CRYSIS
  • mikiking
    #7676
    milyen géped van egyébként ?
  • Riddick21
    #7675
    fileplanet előfizetés, 1500 huf
    ki akarom próbálni, nem várok a demóra. tudnom kell, hogy érdemes lesz-e megvenni.
  • varga peti
    #7674
    Egy kulcsot több felhasználó is tud használni?Ha igen egy nem fake torrentl ink kéne.
  • scorpeeon
    #7673
    kulcsot honnan szereztél? :)
  • Riddick21
    #7672
    torrentről. én is most szedem, de szereztem kulcsot is hozzá.
  • scorpeeon
    #7671
    Nem érsz vele semmit kulcs nélkül.
  • varga peti
    #7670
    Tud valaki egy oldalt ahonnan a bétát le lehet tölteni ? ne a fileplanetet
  • kovecses
    #7669
    értem
  • NeoMaN
    #7668
    szegény kockák, sírhatnak....
    :DDDDD
  • scorpeeon
    #7667
    b@sszameg, éreztem, hogy vmi nem stimmel, túl szép is lett volna... Akkor az incrysis újra játszik, de attól sem várok sokat.
  • Alwares
    #7666
    pfff: http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=22390
  • grebber
    #7665
    Itt nézz körül
  • Soldiers
    #7664
    a YASU programot azt honnan lehet letölteni??
  • gman906
    #7663
    Úgy volt hogy szeptember 25.-én jön de ebből lett most okt. 26.
  • grebber
    #7662
    Miért ez nem azt jelenti hogy mindehol elérhető lesz a demó 26-án ? (Crysis single player demo will now be available everywhere on October 26th, 2007.)
  • gman906
    #7661
    1 napot + még 30-at
  • mikiking
    #7660
    az hogy kemény egy hónapot :D
  • mikiking
    #7659
    crysis ondline
    mostmár biztos vagyok benne... :(
  • grebber
    #7658
    Mi ez a nagy felháborodás?? az hogy kemény 1 napot csúszik a demó? nem értelek titeket!
  • fsgh
    #7657
    majd ha írja más. sok sok oldal akkor majd elhiszem...egy honlaptól nem esek hanyatt...Incrysis a kulcsokkal kapcsolatban is kamuzott nem ?!...
  • mikiking
    #7656
    lehet , mint a 16 gb-os gépigény
  • fsgh
    #7655
    de ezt az incrysosn kívül írta valami más is??? lehet hogy csak kacsa...
  • #7654
    Most látom, hogy tolták a demót?!
    Rohadjanak meg!
  • Bence94
    #7653
    Kérlek istenem miért rohadt ea is á mindegy.akkor egy multi betaval meg elégednék de nem akarják publikussá tenni.pedig mondogatták hogy nyílt lesz ja ha fizetsz persze a fileplanet is elmehet tudjátok hova.
  • mikiking
    #7652
    Kaptam warn-t ja,de az más tészta....nem crysis topicban történt akármi miatt
  • szarjancsi
    #7651
    ja bakker most láttam forumot ja akkor semmi nmeszoltam
  • szarjancsi
    #7650
    amugy eddig még semelyik oldalon nem irták hogy változott az időpont megneztemm indet mindehol az van : Crysis demo : szeptember 25.
    Crysis full : 55
  • szarjancsi
    #7649
    honnan veszik hogy 34 nap? a www.crysisdemo.com on 2 nap 22 óra van írva amugy honann vették ezt ???? pls irjatok le
  • Denes888
    #7648
    Nyílt bétát akarunk!!! Nyílt bétát akarunk!!!
  • Bala10
    #7647
  • plas
    #7646
    Mindenki osztja itt az észt, hogy "így leszarja - meg úgyleszarja innentől a játékot", végül ha kijön a demo, ugyanígy itt fogtok tobzódni
  • Nyufeee
    #7645
    Most legszívesebben egy nanoruhába szétverném a crytek HQ-ját.

  • arty
    #7644
    még jo h a sega rally kijött :D
  • tmisi
    #7643
    hát igen ez a nagy feladat, gyorsítan a játékot minél kisebb minőségvesztés nélkül
  • szarjancsi
    #7642
    ............................................................................ erre most nem tudok mit mondani mellbe vágott
  • csoola
    #7641
    azért h ugyanazt a minöséget minnél kisebb gépen lehessen elérni, nem "butitani":) pont ez az optimalizálás lényege sztem... de jo, negem spec nem érdekel, emrt ugysem tudnám kiprobálni, mire meglesz az uj karim, ugy csak 2 hét lesz hátra kb a demoig...:D
  • gduck
    #7640
    Hát egen, csak nem 1 hete fejleszik a játékot, nem 1 teszter használja (ezek szerint nem jól végzik a munkájukat?). Szal picit furcsa az egész :) Na nem morgok, inkább megyek a természetbe :D
  • tmisi
    #7639
    Bocsi a felindulásért... De jólesett. Mostmár van türelmem ismét várni. :)
  • tmisi
    #7638
    34 nap??? A rohadékok. Pedig már úgy készültem. Mindenáron azt akarják, hogy szarjuk már le ezt a gamet??? :S És ezt már csak akkor mondják, mikor elfogytak a bét kulcsok??? Sokan gondolom pont azért nem bétáztak, mert közel a demó!

    Na mind1, de akkor mostmár tényleg száguldjon egy GEF7-esen, ha ennyi pöcsörésznek vele!!!

  • kovecses
    #7637
    Már warn-od is van? Szerintem lassan lecsendesedhetnétek és viselkedhetnétek ember módjára.
    Mindenki sajnálja a demo csúszást, de nehogy ez legyen a vilég legfontosabb dolga.
    Mindenkinek ottvannak a szerettei, család, esetleg barátnő...

    Majd ha megjelenik játszunk vele, a csúszás értünk van, hogy ne kelljen atomerőművet vennünk ahhoz hogy tudjunk vele játszani.

    Türelem ...