31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #7756
    Ha elfelejti a beállításokat, akkor szerintem próbálkozz a beállírásokat tároló fájl törlésével vagy azt írd át.
  • bladesks
    #7755
    Van rá mód, hogy a video beállításokat megőrízze? Ha módosítom menüben, átállítja (a játkban is érezhetően), de ha ismét visszatérek, nem teljesen más értékeke szerepelnek. Egyenként szeretném próbálgatni az egyes opciókat, hogy kitapasztaljam mit bír a karim. Eddig úgy tűnik mediumon stabil, de shadows-t és shader-t kívéve bírja high-on is (x1950xt)
  • mikiking
    #7754
    Igen nagyon is jó lesz vele,gondolom fullon meg minden,de hanyagoljuk az ilyen hsz-okat....
  • mikiking
    #7753
    de jó ez a2048 mb-os 9800ultra :D
  • KILLER2
    #7752
    Bocs, nem bírtam
  • mikiking
    #7751
    haggyad már szegényt.... XD
  • Mr_no_NaMe
    #7750
    Mert én arról nem tudtam >.<
  • KILLER2
    #7749
    Asszem most kiugrok az ablakon.
    Jó lesz ez, csak az a videókártya nagyon kevés lesz. Vegyél egy 2048 Mbos 9800 ultrát, azzal talán minimumon elindul. Meg a proci helyett is inkább Core 6648854 Duo-t, azt a 800.000 Ghz-set.
  • lac coo
    #7748
    És miért nem a Far Cry Sandbox jut eszedbe róla ? :))) Merthogy az szinte ugyanaz ;) De tényleg sokkal nagyobb gép kell az editorhoz: FC-nél kb negyede az fps mint a játékban ....
  • Mr_no_NaMe
    #7747
    Ez az editor mellesleg nagyon brutálisan néz ki. Nekem azonnal a Morrowind, vagy az Oblivion editora jutott eszembe róla, csak itt az a különbség, hogy az editorban is egy az egyben olyan a grafika mint a játékban...namost ehhez nem kicsit kell több kakaó mint az alapjátékhoz, mert ha megnézitek editor modban is minden effekt aktív és bennevan :D
    Itt is és az összes más videóban sokkal szebb a játék mint a mostani bétában...ahogy néztem azt a gránátrobbanást..hát köze nincs a bétás grafikához.
  • Cafu
    #7746
    Hello!
    Most szeretnék új gépet venni szerintetek ez megfelelő lenne az új játékokhoz??
    Intel Core duo 2.13ghz Emt64 Dual core
    20"Lcd 5ms
    Intel 965 alaplap
    2048Mb ram
    320Gb Hdd
    Dl dvd író
    Geforce 8800GTS/320MB RAM
    Véleményeket kérnék előre is Köszi!
    Azért ide írtam mert Crysis lesz az első olyan ami kihasználja a DX 10-et szval!de javítsatok ki ha hülyeséget írtam
    Előre is köszi Cafú
  • kirol
    #7745
    Én mondjuk sose értettem ezeket a hülye kérdéseket, majd meglátja, ha megy megy, ha nem nem.

    Ilyen egyszerű.
  • Mr_no_NaMe
    #7744
    Sztem lassan el lehetne kezdeni moderálni az ilyen kérdéseket hogy:
    Intel Core 6 duo 80,000 GHZ
    20 Giga DDR6 100,000 MHZ
    Nvidia 98000 ULTRA SLI 5GIGA
    100 TB 80mb caches vinyó

    "De azért el fog menni minimumon a crysis?" kérdéseket....
  • Banano
    #7743
    Crysis ruha:D
  • skyli991
    #7742
    Olyasmi gépigény kéne mint a Flatout2-nek van :D Szép grafika, maxon 70fps rosszabb géppel :D
  • lac coo
    #7741
    OK. A remény hal meg utoljára ;)
    Csenben mondom, hogy a demo előtt is jó volt a gépigény ;)
  • skyli991
    #7740
    Szerintem jó lesz a gépigénye :)
    Ha már azt írták, hogy a 3-4 éves gépeken is menni fog :D
  • lac coo
    #7739
    Hát tisztázzuk ki mit ért "el fog futni" alatt ? :)))
    Közepes grafika, vagy jobb grafika gyakori 15-ös fps-el, stb .....
  • lac coo
    #7738
    Nekem a gyengébb gépemen elmegy a BF2 fullon ... Annak ehez képest kicsi a gépigénye;)
  • kirol
    #7737
    Azért nem hiszem, hogy pl. a gépemen ne futna el ez a játék. És az én gépemnél itt sokaknak sokkal jobb gépük van.
  • lac coo
    #7736
    Far Cry is ilyen volt anno .. Nekem akkoriban bőven megvolt a max-hoz ajánlott vas, mégis elég sok helyen döcögött vele ....
    Kinek készül ? A sok kockának, akik ígyis-úgyis megveszik ;) Ha meg szar, akkor jön a kitalált magyarázat, hogy jó lesz ez majd ....
    Még egy remény van: a DX9 szándékosan van lelassítva a halákba, hogy mindenki elhiggye a maszlagot, miszerint a DX10 az überbrutál ;)))
    Ebben az esetben viszon egy fillért nem adok a játékért, majd kifizeti a fejlesztőket a Microsoft ;)
  • szarjancsi
    #7735
    nekem bf 2 meg special force elmegy maxon high texturákkal . Pedig annak sincs kis gépigénye
  • szarjancsi
    #7734
  • szarjancsi
    #7733
    hogy lenne már kevés ??? akkor ki a atya uristennek csinajjak ???? honnan lenen pénze csoro magyaroknak ilyen gépekre. De amugy nekem nem kell max grafika meg dx 10 baromság . Nekem jó ha közepesen elfut
  • szarjancsi
    #7732
    nem azt mondtam hogfy mindekinek elfut , de tudnak rajta javítani sokat
  • lac coo
    #7731
    Úgy tűnik ehez minden jelenleg elérhető gép kevés :)))) Talán SLI-be kötött 8800 ....
    Persze mindenki azt mondja , hogy jó lesz ez, e inkább annak hiszek amit eddig láttam .
  • szarjancsi
    #7730
    miért az én gépem kevés hozzá ? szerinted ?
  • lac coo
    #7729
    Ti amúgy hol éltek ? :)))) Valaki elhiszi egy precig is, hogy a varázslatos optimalizációval 100%-ot fog gyorsulni a játék ?Mert legalább annyi kéne neki, hogy a olyan minőségben , olyan grafikával jól fusson mint a sok promo-videoban láttuk .

    Ezen már csak butínai lehet, ha valamit tudnak is hozni sebességben, azt megint elmegy a DX10 efektekre .
    És a DX10 sem varázslat , több mindent tud mint a DX9 de ezek annyival töb bszámítási kapacitást is igényelnek, az csak a jól hangzó Microsoft reklámokban igaz, hogy ez az új DX sokkal kevesebb számítással sokkal szebb lesz ;)

    Tényleg szar itt ez a logo a boxban .
  • szarjancsi
    #7728
    amugy a gépem :
    AMD ATHLON 64 X2 DUAL
    core proci : 4200 +
    2,21 GHz ,
    2gb ram
    2 db geforce 7900 GS kari
    ez szerintetek milyen cry hez?


  • kirol
    #7727
    És majd jól elhalasztják 2008 TBA-ra.
  • szarjancsi
    #7726
    Egyébként 33 nap az semmi , rohadt gyorsan megy az idő szal, a teljes játék megjelenése is ittvan már szinte.
  • szarjancsi
    #7725
    Én nem töltök le semmiféle bétát kivárom a rendes demót , azt legalább megcsinálják normálisan hogy a rosszabb gépeken is fusson. Végülis értünk teszik.
  • szarjancsi
    #7724
    hali mindekinek
  • Banano
    #7723
    Ah ez a pálya van benne a multibétában:D.
  • magellaner
    #7722
    Szerintetek a crysis beta fileait meglehet nyitni a Sandbox editorral?
  • Djemba
    #7721
    én abban a novemberi megjelenésben sem bízom
  • lac coo
    #7720
    Ugyanaz az editor mint FC-hez volt, természetesen az aktuális motorhoz frissítve .
    A demo pályát meg olyan nagyon nem lehet variálni, mert a Sandbox igényli a játékban szereplő összes objektumot és texturát ...Vagy kijön egy demo , ami valójában full csak egy pálya van benne , vagy a sandbox is valami demo féle lesz ....

    Aztán hogy hányan tudják majd használni is , az már más kérdés :))))
  • Janek II
    #7719
    óvass vissza
  • DarkSector
    #7718
    Demo????
    Mi a fasz ez a 33 nap!!!!!!!!!!!???????????????
    Eddig nem voltam....
    Úgyhogy informáljon má valaki....
  • Janek II
    #7717
    gyün a cécé renegéd 2 krájzís motorral

    "a Gamespot ma már belső információkra hivatkozva szinte biztosan állítja, hogy a Renegade 2 készül, méghozzá Crysis motorral az EA Los Angelesnél. "