31662
CRYSIS
  • bcsirke
    #7916
    Hát minimum egy titkos paris hilton kefélő szimulátor kell bele, hogy nálam leelőzze a bioshockot...
  • SZULTA
    #7915
    akkor márcsak annyi lenne a kérdésem hogy te meik kategoriára fizettél elő?hátha azis számít vmit...
  • Nwis86
    #7914
    bocs én voltam a hülye mindig elírtam 1 betűt :) felraktam és amit ki akartam próbálni az félig jó is:) az exét sikerült aktiválni 1dll-el, de most meg azt írja ki, hogy rakjam be az eredeti cd/dvd-t :( szóval mind1:(
  • Smithwarden
    #7913
    "Csak most"
    Mivel most olvastam a kerdesedet...

    Nekem igy volt biztos - azt irtam le, neked nem tudom most hogy lesz.
  • SZULTA
    #7912
    ezt még csak most mondod? !!! KÖSZI SZÉPEN AZ INFOT AKKOR ÉN IS AZONNAL ELŐFIZETEK! KÖXI mégegyszer!remélem igy van ahogy mondod:S
  • Smithwarden
    #7911
    2 napja elofizettem fileplanet-on, es egybol kaptam a Crysis beta kodot.
    (Azt hittem varni kell sorsolasra vagy a Batch 4-ra, 4/4-es kulcs osztasra, de semmi ilyesmi nem kellett.)
  • Vegas
    #7910
    még csak most szedtem le.. most telepitem.. 2mbites net powa :-/
  • Zinaj
    #7909
    hisztek a mesebe?senki se tolta meg ezt a gamet.Vmi habos spectator ez is sztem.demo holvan meg..vicc
  • SZULTA
    #7908
    hi !
    Nekem aztmondjátok meg fiuk hogy 100% hogyha elő fizetek a file planetre hogy kapok kodot? mert ugylátom limitált kulcs tehát nem hixem hogy mindenkinek jut?!mert a 4 batch még nyitva....
  • gduck
    #7907
    Na és hogy fut azon a kártyán? min-max FPS?
  • Nwis86
    #7906
    nekem pedig nem engedi már vagy 10x megpróbáltam:S na de akkor mind1:(
  • gduck
    #7905
    LOL! Csak arra vigyázz, hogy a kártya adatok ottmaradnak a fileplanet előfizunál :D És ha lejár az előfizu (és nincs lemondva) akkor automatikusan leemelik a következő időszakot a kártyádról Szal a másnak előfizetéssel csak óvatosan
  • Vegas
    #7904
    EZZEL A KÓDDAL FELLEHET!!
  • Nwis86
    #7903
    ezt megvan nekem is de nem fogadja el. van 6 keyem 1ikel se engedi felrakni, 1ébként létezik olyan kód amivel legalább feltelepíteni lehet a bétát? vagy nincs? azt tudom hogy elindítani nem lehet sehogy de feltelepíteni?
  • DarkSector
    #7902
    16en-nz2l-3333-z444-5555
  • Nwis86
    #7901
    valaki esetleg nem tud 1 olyan keyt amivel fel lehet rakni a bata 2-öt (telepítési kód kéne nem pedig aktivizáló key) nem érdekel, hogy nem kapcsol be, én csak fel akarom telepíteni... ebe tudna nekem valaki segíteni ?
  • DarkSector
    #7900
    Háát jah látom...
  • Vegas
    #7899
    pedig elég egyszerű a dolog :cc
  • DarkSector
    #7898
    Ennél még egyszerűbb ha megvárom a demót....
    Már ez a regelés is bonyolult lett volna nemhogy ideoda utalgatni meg regelgetni....
    Azé köcce a tippet, de inkább maradok nyugiba és leszarom a Crysis-t..
    Majd ha más nem akko játszok más játékal...

    Kiváncsi vagyok, hogy kijön e még idén a játék.
  • zeus89
    #7897
    mekkora lámák eggyesekkkkkkk :)))))
  • Solid Snake
    #7896
    Lál
  • Banano
    #7895
    Elküldöd a lét a számlámra csinálok neked egy regget befizetek vele te aztán bejelentkezel azzal a reggel és igényeled a keyt.Ha már akkor nem lesz key akkor visszakapod a pénzed.
  • REAKTOR
    #7894
    Már karanténban a kicsike
  • Viktor9202
    #7893
    Ha van akkor pls linket
  • DarkSector
    #7892
    Link?
  • DarkSector
    #7891
    Hogy tudnád 2000-é elintézni, és én hogy juttatnám el a pénzt?
  • Banano
    #7890
    nem nem az szedd le és működni fog............................-_-
  • Banano
    #7889
    nem a bétáért fizetsz hanem a fileplanetért hogy használhatod 1hónapig...esetleg 1évig ha arra fizetsz be...és nem kell idegeskedni hogy nem dombornyomott a kártyád a fileplanet arról nem tehet ...vaaagy elintézem neked 2000Ft-ért. :D
  • REAKTOR
    #7888
    Most találtam egy oldalon key generátort a bétához. Szerintetek ez csak áttverés?
  • DarkSector
    #7887
    Én ezeket a kurva dolgokat nem vágom, mikor van pénze az embernek, azt tehetetlen...
    Kurva Cryteck meg Fileplanet basszák az annyukat seggbe a köcsögök!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #7886
    Háát nem naon...
  • Vegas
    #7885
    dombornyomotte a kártya?
  • Vegas
    #7884
    káendhá
  • DarkSector
    #7883
    OTP?
  • Vegas
    #7882
    jah, találtam itthon egy bankkártyát.. muszáj volt xD
  • DarkSector
    #7881
    Háát a hátoldalán van egy 4jegyű szám, de úgylátszik nem jó....
  • DarkSector
    #7880
    Te is előfizettél?
  • Vegas
    #7879
    talán a címedet? előbb csináltam én meg ^^
  • Banano
    #7878
    talán mert nem dombornyomott kártyával próbálkozol?XD mert csak azzal lehet vagy pay-pal.
  • DarkSector
    #7877
    Verification Number is not valid.
    Ezt írja ki pirossan....