31662
CRYSIS
  • reaper4
    #8282
    na mind1. teszt ide vagy oda én örülök, h el vagyunk látva idén jó játékokkal
  • reaper4
    #8281
    nah lefuttattam megint a tesztet (nem csak a linkre hagyatkoztam) és minden a minimum felett van jóval a ram meg az op rendszer van 2 csíkkal lejjebb(a minimum felett 2 csíkkal) ettől függetlenül a minimum alá rakta a teljesítményt. szal szar a teszt... a bioshockot majdnem fullra rakta ,de 1680*1050 ben akadt(fullon).1440 ben viszont jól ment. szal ez a teszt nincs tekintetre a felbontásra (ha véletlenül nem bugos).
  • Magiszter
    #8280
    Ettől állítólag szebb és jobb lesz a béta mint volt.
    Forrás:


    "[i]Másold be a következő sorokat a system.cfg-be a játék könyvtárában.
    Szebb lesz a game, és jobban is fut.

    g_useProfile = 1
    r_ShadersAsyncCompiling = 1
    r_driver = "DX9"
    net_wmi_check_interval = 0
    r_height = 1024
    r_width = 1280
    r_UseEdgeAA = 0
    r_sunshafts = 1
    r_UsePom = 1
    r_shownormals = 1
    sys_budget_videomem = 768
    r_TextureCompressor = 0
    sys_budget_sysmem = 2048
    r_VegetationSpritesTexRes = 128
    r_UseNormals = 1
    r_ShadersStaticBranching = 0
    r_ShadersDynamicBranching = 1
    r_VegetationSpritesAlphaBlend = 1
    r_fsaa = 1
    r_FSAA_samples = 2
    r_FSAA_quality = 1
    r_WaterGodRays = 1
    r_CoronaFade = 1
    e_terrain_normal_map = 1
    r_TexturesFilteringQuality = 3
    r_Texture_Anisotropic_Level = 16
    r_TexMaxAnisotropy = 16
    sys_physics_CPU = 1
    sys_physics_GPU = 0
    sys_spec_Sound = 4
    sys_LowSpecPak = 0
    r_Beams = 4
    r_BeamsDistFactor = 0.75
    r_BeamsMaxSlices = 64
    q_ShaderGlass = 4
    r_TexQuality = 4
    r_PostProcessEffectsFilters = 3
    r_ShowNormals = 1
    r_VSync = 1
    r_OceanRendType = 1[i]"

    természetesen idézőjelek nélkül. Aki kipróbálja linkeljen képet kérem.
  • Magiszter
    #8279
    Amúgy is vennék VGA-t és kb 7-8ezer forint a különbség a 320 és a 640 között. Kicsit tovább spórolok. No meg jön a karácsony is
  • Magiszter
    #8278
    No most csak úgy leteszteltem a gépem Bioshock-ra is. Nem érte el az ajánlottat pont annyival mint a crysis. Nálam a játék mégis 1024-ben minden full akadásmentesen megy... mennyire is hiteles ez a teszt?
  • Banano
    #8277
    Nem kell semmit vennéd...pont ez a céljuk...hogy sok hülye vásárló gépetfejlesszen emiatt a szar miatt annyi bug van a bétában mint a foss----najó ez egy kicsit durva volt dehát ha télleg az lesz hogy ,,mivel nincs 512 vramod ezért csak médiumon tolhatod akkor nemtom mit csinálok....
  • Magiszter
    #8276
    Jah a gépem:

    AMD Ath. X2 3600+; 2gb ddr2; 7900Gs top
  • Magiszter
    #8275
    Én is lefutattam a tesztet és egyedül csak az 512 MB videoram miatt nem értem el az ajánlottat. Minden bőven a rec. határ fölött volt. Eh. Lehet mégis csak 640 megás 8800gts-t kell vennem??? banyek...
  • reaper4
    #8274
    nekem csak az a fura ,h ha nem is nagyon,de talán 1 kicsit jobb a gépem és "sokkal" szarabb eredményt kaptam, mint te. meg amiket írt,h a karim miket nem tud. pedig tudom ,h tudja...
  • Newfronter
    #8273
    Hát kicsit bugos az analizálója, de nekem jól mérte le a gépem.
  • reaper4
    #8272
    ez szerintem nem reális... a recommented alatt vagyok vmennyivel, de olyan gyengeségeket ír ki amiket a karim tud.szal...
  • Banano
    #8271
    Olyan nem lesz mert akkor felgyújtom az egész cdgalaxist meg az 576-ot...mivel az mekkora kibaszás mán hogy ,,ha játszani akarsz akkor vegyé új karit'' ...akkor komolyan mondom csinálok vmi rosszatttt xDD..
  • VRSDM
    #8270
    vehetjük véglegesnek, de nekem pl. sokkkkal jobb eredményeket ír ki az egész systreglab mint ami valójában van. értsd, +30-40 FPS

    és ha 30fps-em lenne összvissz akkor elég gáz a 2 fps :D... :D:D:D mind1. semminél jobb azért ezis.

    jelen esetben: mindenen átmentem min.téren, kivéve a memória, azcsak 512-m van.
    a gépem: A64X2 3800+ , 512ddr400 , 7300CE ... namost az oblivionban van 15fps-em :] akkor sejthetitek hogy itt mi lehet ez az átmentem dolog :D semmit -_-
  • dante3
    #8269
    Az mind oké, de lehet, hogy a teljes játékban bizonyos dolgokat nem enged bekapcsolni a grafikai beállításoknál, ha nincs meg az 512Mb videó memória!
    Asszem valamelyik játéknál volt ilyen, nem rég, talán a Bioshockban!
  • Denes888
    #8268
    Ja és a recomendednél meg minden az opot meg a ramot kivéve max és a vga pont hogy 320vram miatt. Mert 512 kell.
  • Denes888
    #8267
    Nálam az oprencer meg a 2gb ram majdnem max volt 2 zöld izé hiányzott a többi max. 8800gts 320, amd [email protected], 2gb Kingston ram. Ezekre írta.
  • Banano
    #8266
    lókuki kéne neki a popijába...semmi különbség nincs a 320-as és a 640-es közt..esetleg magasfelbontásban.
  • dante3
    #8265
    Procid az jó sztem, csak kell neki az 512-es vga!
  • Banano
    #8264
    Oh...én a minimum fület néztem...xD ...videókártyánál nekem is félútán állt meg...ez amúgy nagyon tetszik...még ki sem jött a játék de már fejből tudják h hogy fog menni a gépemen...xD
  • wesker24
    #8263
    Nálam a minimumot simán elérte tehát az PASS volt de ugy félúton a Minimum és a Recommended között megállt !! De a Recommended már FAIL volt !! Mert ahhoz már kellene egy jobb proci meg egy jobb Vga kari is !!
  • Banano
    #8262
    Ajjajjjaj nállam kiakadt az összes kajak:D
  • Járai Szabolcs
    #8261
    ezen talán meni fog egyáltalán ati val tesztelte valaki
  • Járai Szabolcs
    #8260
    amd athlon 64 x2 6000. proci 2 gb ram 800mhz amd ati 2900 xt
    .
  • Newfronter
    #8259
    Crysis gépigény teszt
    Vehető akár véglegesnek ez a gépigény ami ide felkerül. Nekem recommended-en túl ment a teszt egy kicsivel. :) szóval bizakodom.
  • Banano
    #8258
    igen..naná...nem...biztos...lehet...talán
  • szarjancsi
    #8257
    cső szerintetek 4,2 proci
    2 gb ram
    8600 GT jó lesz ?
  • Jaffa 2843
    #8256
    hmm ezt kipróbálom
  • Banano
    #8255
    m3h3-Tsza-picS-4b44
  • gduck
    #8254
    Félre ne értsél, teljesen jó indulattal mondom: jobban jársz ha megvárod a demót (ami optimalizálva lesz és futni fog a gépeden), mert csak szenvednél a bétával a gépeden (lassú lenne!)
  • Peetboy
    #8253
    Találtam egy magyar ingyenes Játék letöltő oldalt. FTP-ről is lehet tölteni. BETA kulcsért cserébe megadom a címét. Privibe keressetek!!
    ui.: a Bioshock is rajta van, ma el is kezdem a letöltést.
  • gduck
    #8252
    Má mé nem :D Még nitró is van a kocsikban
  • Evogordon
    #8251
    Bezsálnék én is a bétázókhoiz :) De csak a gépigény miatt lesem meg.
  • szapor
    #8250
    Hát igen jó lenne ha nem lenne ez a béta key osztás mer igy senki nem jácchat hanem vmi key oszt mindenkinek jó :)
  • tmisi
    #8249
    14000Ft-om nekem is lenne rá. Majd 3 év múlva talán annyit kóstál majd, de akkor már lósz@rt sem fog érni.
  • rastaman
    #8248
    14.000 vagy 140.000 nem mindegy
  • rastaman
    #8247
    meg 2 dvd író l000l hogy 1esek mit ki nem tudnak találni
  • szarjancsi
    #8246
    cső all 8800 GTX es karira kinek van pénze 14000 ft ja?
  • Peetboy
    #8245
    Hát ja a kocsikhoz lehetne kormányt használni. De ez nem autós játék alapvetően. Régebben én is elsütöttem olyan poént, hogy focis játékot kormánnyal irányitani. (Beteszem Figo-t 3-asba és nyomom a gázt.)
  • Banano
    #8244
    kocsikhoz xD.
  • rastaman
    #8243
    csak azt mondd meg nekem hogy minek kell ehhez a játékhoz a kormány ?!