31662
CRYSIS
  • Daffi 01
    #8323
    hellosztok
  • Banano
    #8322
    Hey Jancsika jancsika...mért nem nőté nagyobbra dunárú fú a szé xDDD...
  • magus755
    #8321
    Szeva olvastam a problémádat és a sogoromnak volt ilyen gondja,de neki megoldodot ugy hogy a proci hütöt kellet kitakaritani mert tök poros volt,mire idáig eljutottunk cserélt benne mindent,vinnyo,ram...stb!
  • gduck
    #8320
    Hopp ezt valóban kihagytam :) szarjancsi: milyen táp van a gépben?
  • Banano
    #8319
    vagy táp ... nállam újraindult a gép és néha kékhalállal távozott amikor még egy 650! W-os Q-tech tápom volt..kicseréltem egy Chieftec 400-asra és jó lett xD.
  • gduck
    #8318
    Csak játéknál fagy? Ha igen, akkor VGA. Ha nem, akkor MEMÓRIA :((
  • VRSDM
    #8317
    nekem ugyan ez van, bár csak 3d-s alkalmazásoknál fagy ki. szétesnek a vertexek aztán magától újraindul, alapjáraton megy 85fokot a 7300CE-m, 95foknál már tilt... az enyém passzív.
  • c0llect0r
    #8316
    passzív vagy aktív a videokari hűtésed?
  • c0llect0r
    #8315
    de nem mondom 100%-ra
  • lac coo
    #8314
    Szerintem túlmelegszik a videokártya .Rakjál rá normális hűtést mert így hamar leég és arra nincs gari :))))
  • szarjancsi
    #8313
    jaja lehet
  • szarjancsi
    #8312
    ?
  • c0llect0r
    #8311
    Talán a videokariban ment szét valami.Ha olyan helyen vetted ,kérdés nélkül ki kellene cserélniük.(persze csak ha tényleg ez a problem.)
  • Riddick21
    #8310
    "csősztök !"
    eldőltem
  • szarjancsi
    #8309
    csősztök ! tököm kivan géppel mert amikor jáccani akarok valamivel pl:airborne elindul megy kb 8 másodpercig megakad a kép a hang és semmit nem lehet csinálni ujra kell inditanom. Elinditom half life 1 et megy 2 percigbejön kék hibaképernyő ennyi. A videó kari az tuti jó tök új geforce 8600 GT, a ramok le voltak ellnőrizve azok is jók. Mivel lehet a gond ??? (néha ha videot nézek is lefagy ) plz irjatok !
  • gduck
    #8308
    Hardver igényről csak annyit, hogy van a bétában két fájl ami valószínűleg az automatikus hardver "detektálást" segítheti. Ebben az nvidia kártyák 7800GTX-ig "1", 7900GS-8600GTS "2", 8800GTS "3" és 8800GTX-ULTRA "4" számot kapják... Ez vmit csak elmond a hardver igényről... Sztem sajnos semmi jót :(((
  • lac coo
    #8306
    Na akkor mutass nekem kettőt akár :)))))))))Pontosan tudom milyen és mekkora texturák vannak eben a játékdemoban. Valamennyi tapasztalatom van a dologban , he nem is olyan sok mint amennyit szeretnék :))))
    De valóban ott vannak a játékban az alacsonyabb minőségű cuccok, azok a mipmapok, nézd meg mégegyszer a képet amit beraktam .....De ezeket a full , és egyetlen texturából "számolja" ki, amik itt nem is olyan nagyok ....Nem rondák, de ennél már régebben szebbeket szokás használni . Csak itt elment a számítási kapacitás valami másra :))))

    OFF END .
  • Banano
    #8305
    Értem...mert azért jó lenne fát vágni xD
  • grayfox
    #8304
    azért mert nincs ilyen könyvtár, hogy textures/low, /medium azért még ott vannak, hidd el :)
    de tetszik, hogy 0 modellezési / játékfejlesztői tapasztalattal ilyen magabiztosan osztod az észt :)
    gg
  • gduck
    #8303
    A béta fúromon volt, állítólag hivatalos forrásból :) Én nem nagyon hiszem, de hátha ;)
  • lac coo
    #8302
    De ha nem lennél ekkora láma a dologhoz, akkor végig gondoltad volna, hogy ebben a demoban is legalább 4-5 féle-fajta texturának kellene lenni a különböző beállításokhoz :))))Vary Low, Low, Medium stb ....

  • Banano
    #8301
    Komoly?+?+ :D hol ovlastad ezt ?:D
  • gduck
    #8300
    Este megnézem neked ;)

    UI: Állítólag hétfőn lesz újabb kliens, ráadásul DX10 vezió és + MP pálya :) Kiváncsi leszek rá :)))
  • lac coo
    #8299
    Egyébként már kérdeztem, de senki nem írta be, hogy mennyi videoramot használ a játék a "ful" high-on, ami elérhető a demoban?
  • lac coo
    #8298
    Jó, akkor mutass nekem egy játékot amiben minden minőséghez külön texturák vannak !?
    De nincs itt 4000X4000 (az amúgy sem szabványos méret, sőt asszem csak 2048-ig növelhető), itt a legnagyobb is 512X512 ....És ez nem plussz számítás, a dds létrehozásakor autómatikusan láétrejönnek a mipmapok tehát nem kell a játéknak külön kiszámolnia !

    Photosop kép ....


  • SLICK
    #8297
    Na recommendeden is megnéztem, ott már azért kell a VGA-nak 512 Ram :c
  • grayfox
    #8296
    ez így van. nagyfelbontású texturak sok helyet foglalnak. Ezért is kell nagyobb video ram "hozzájuk".
  • grayfox
    #8295
    most irdatlan nagy baromságot mondtál :)
    low, medium, high texturakon belül mipmapol :D nem a 4000x4000-es texturakat butitja.. gondold már el mennyi plusz számítás lenne az...
  • gduck
    #8294
    Az a hivatalos álláspont, hogy a bétában "lebutított" textúrák vannak (állítólag túl nagy lett volna a béta mérete). Persze lehet hogy ez tök hülyeség, ehhez sajnos én nem értek ;)
  • lac coo
    #8293
    Bakker :))))) SOHA NINCS (!) többféle textura egy játékban, mindig csak a legnagyobb felbontású-méretű kerül bele és azt "butitja" a játék ha lejjebb veszed a részletességet illetve ha távlodsz az ojektumtól !!!!
    Ez már ilyen marad ha elfogadjátok ha nem !!! Max az lehetséges még (bár teljességgel kizárható) , hogy atexturákat szándékosan lejjebb csökkentették (pl.: 1024-ről 512-re) , de ha ez így van , tekintve hogy a a kétszer akkora méretű dds NEM kétszer akkora file méretű (hanem több), még szarabbúl fut a játék, de ez amúgy sem valószínű , hogy megcsinálták volna , minek ..?

    Kép,valami ilyesmi ....
  • SLICK
    #8292
    Sztem itt sem lesz gond :) Bár winyómat még rendbe kell rakni :P

  • szarjancsi
    #8291
    cső all ! Kinek van itt geforce 8600 GT je? Mennyire viszi jól dx10 et ? plz az irjon !
  • gduck
    #8290
    Hát ez nem sokat ér, de pár dolog valóban jöbban néz ki tőle. A beállításokban VERY HIGH szerepel (ami amúgy nem kiválasztható), de hiába mert azok a textúrák amik kellenének hozzá nincsenek benne a bétában! Szal ki lelehet próbálni, bár nekem amikor próbáltam nem hozott semmi sebességnövekedést.

    "favágás": a bétában le van tiltva, mert csak DX9 multiplayer mód van benne! A végleges játéknál is így lesz, de egyedül DX9 MP módban! Tehát DX9 SP és DX10SP,MP módban lesz rá lehetőség ;)
  • Newfronter
    #8289
    SP-ben minden van DX9 alatt is. Hát a GDF-es videóban is DX9 alatt játszottak, abban az 1 órás in-game bemutatóban.
  • woy
    #8288
    nem úgy van hogy MP-nél nincs környezetrombolás dx9 alatt,de SP-ben már van ? mert ha SP-ben nem lehet majd szétlöni a környezetet,akkor az úgy egy nagy nulla.
  • Shep
    #8287
    Persze, hogy az már a Delta Force-ban is el lehetett lőni a pálmafát a Red Faction-t már meg sem említem.
  • VRSDM
    #8286
    környezetrombolás nincs dx9alatt (marketing)
    ez nem fórum hanem topic/téma
    30-40fps-t mondok a bétára neked...

    és nem játszottam a multi demoval.
  • djcom
    #8285
    Én még nem írtam asszem ebbe a fórumba, de a gépemen hogy fog menni?
    Azok válaszát várom, akik már játszottak a multi demóval.
    Főleg a videobeli "környezet szétlövése", érdekelne, menni fog dx9 alatt?
  • reaper4
    #8284
    nem fura. szar...
  • SD456
    #8283
    Hy all!

    Fura ez az analizáló mert nekem azt írja, hogy nem támogatott a videókártyám és ezért Fail a recommended-ben Feltételezem ez nemigaz...

    Bye all!