31662
CRYSIS
  • Doom 4
    #8403
    NAH BAMEG NEM AKAROD A CPU-DAT A RAM-ODAT ODA ADNI NEKEM ?
  • DarkSector
    #8402
    6*?
    Ez mennyi magyar forintban?
    Mert 70e egy 3GHz core2duo....
  • dante3
    #8401
    250-ből ki lehet hozni!
  • Riddick21
    #8400
    jah, értem már, parancsolj:
  • Doom 4
    #8399
    téleg ?
  • reaper4
    #8398
    ilyen 4 magos procit 6* ezerért kapsz
  • Doom 4
    #8397
  • DarkSector
    #8396
    Mennyi pénz volt a géped?
    600e?
  • Riddick21
    #8395
    ?
  • Doom 4
    #8394
    nem az a baj de most akkor kapcsolj át a tesztem a recommended re ne a minimumra
  • Riddick21
    #8393
    Az a poén, hogy a 4magos 2.4-en futó procit 8.98-nak látja a program...
  • Gabosh
    #8392
    :D wow , van gépott , látom...

    Nekem csak c2d 2.3 ghz , 2 giga ram , meg 8600 gt van. :D remélem azért dx9 be elfut mid grafon.
  • Riddick21
    #8391
    Na, ez már megy, beszart vmiért az imageshack.com...
    Sorry.
  • Riddick21
    #8390
    még egy próba
  • Doom 4
    #8389
    ez csak az a breki
  • Doom 4
    #8388
    http://www.systemrequirementslab.com/bonus/a/register/t/analysis.tmpl itt végig nézhetitek az egészet
  • Riddick21
    #8387
    pfff... én sem látom a képet, ha esetleg más sem, és érdekel még valakit, akkor katt ide!
  • Doom 4
    #8386
    jah ez igaz
  • Riddick21
    #8385
    Na, megcsináltam a tesztet én is, kissé poénos, hogy az operációs rendszer a leggyengébb láncszem...
  • Gabosh
    #8384
    Az nem az ea nak megy hogy hány milkot költünk a gépre, n em ők fejlesztik ki a hardweres dolgokat ,legalábbis asszem . Ha tévednék sry.
    A jó munkához idő kell, és ha kiadják a demot , "optimalizálás" nélkül (ami nem béta, mert azért más arra lehet mondani hogy ez még csak 1 béta) akkor néhányan edöntik h nemmegy a gépükön ezért nemveszik meg , és igy buk 1 kevéske pénzt az ea. És az hogy ez késéssel jár, nem fog megmutatkozni a megvett példányok számával.
    Örüljünk hogy foglalkoznak vele, nemcsak odadobják mint a stalkert , amihez 2 erőmü is alig volt elég az elején. És emlékezzetek csak mennyit ritt mindneki miatta.
  • Doom 4
    #8383
    ok csak én nem látom hát igen most a vgat nem fejlesztem mert csak a memo miatt van baj cpu téleg kőne memó is op rendzser nem lesz ha csak nem lesz legalább oan a vista mint a windows hangárktya nem tom miért mert új alaplapom van arras integrált és akkor még cpu kell de most látom hogy op rendszer jó
  • Romel
    #8382
    Örülök neked Che Guevara! :) Csak nem a Crysis forradalom élére pattantál? :)
  • Riddick21
    #8381
    én látom
  • SpiritFire
    #8380
    az első hsz-edben nem de a másodikban jó
  • DarkSector
    #8379
    Jah fejleszteni kell...
  • Doom 4
    #8378
    ti látjátok a képet ? mert én nem
  • Doom 4
    #8377
  • DarkSector
    #8376
    Ez nem igazság!
    Ez a véleményed a topic-ban a tagokról.....
    EZ SÉRTÉS....
    Úgyhogy hanyagold a témát...
  • Doom 4
    #8375
  • lac coo
    #8374
    Mivan ? :))
    Én csak görbe tükröt tartok a fogyasztói társadalom elé ! :))))
  • DarkSector
    #8373
    Nem személyes sértés...
    Én másképp fogalmaztam...
  • lac coo
    #8372
    Persze hogy nem szűnik meg, nem is modott ilyent senki .
    Főképp amíg tömegével vannak olyan őrült játékfüggők, akik személyes sértésnek veszik ha valami nem jön ki azonnal......!
  • Ability
    #8371
    Házigazda vagyok, valahogy csillapítanom kéne az ellenségeskedést... Egyébként én nem is szidkozódtam.

    Többieknek is mondom, hogy jó lenne, ha ez nem fajulna el. Mert lehet valaki rossz néven veszi, ha gúnyt űznek belőle. Ezt most leginkább neked mondom Lac-coo (#8364).

    Szerk.: Látod DS (#8368), gondolok én rád is. :)
  • Romel
    #8370
    Nem, csak kíváncsian szemlélem milyen lelki válságot okoz egy megszállottnak (noha még játék sehol), egy igazsággal teli kijelentés. :)
  • Riddick21
    #8369
    Aki ennyit sír, mert játszani akar, miért nem megy bétázni? Én azt csinálom egész nap -már amikor időm engedi-, nagyon állat, sőt, nemsokára megdobják még egy pályával és egy patch-csel is! Ha kicsit megbuheráljuk a .cfg fájlt, akkor még a gépigényen és a látványon is javíthatunk egy időben! Ha pedig ez megvan, akkor már elég durván szalad a játék, szóval sírni sincs min.

    Mindezt csicska 1500 forintért...
    Csak egy tipp volt.
  • DarkSector
    #8368
    Jah azé nem is szólok semmit..
  • DarkSector
    #8367
    A játékipar nagy ....nagyon-nagy...
    Megszünni nem fog...max a minősége lesz alacsony...
    1m biztos ráköltöttem már a játékiparra az elmúlt 4-5évben....
  • SpiritFire
    #8366
    akarom mondani EA-t
  • SpiritFire
    #8365
    a hangvételből úgy veszem le hogy neked sem tetszik az ő hozzáálássa még is reagálsz rá...

    De ti a hozzáállásáért őt basztatjátok, pedig DarkSector nem titeket hanem főképp a Krájteket oltotta...
  • lac coo
    #8364
    Én speciel csak akkor vagyok hajlandó játszani a Crysis-al ha a készítők névre szoló kérvényt nyújtanak be nálam ( Mellékletként pedig egy leírást a sniper kezeléséről, különös tekkintettek az azon található optikai zoomra ) .. .Nehogymá tologassák itten a megjelenést ...!!!