31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #8563
    De azért jó, hogy van xD
  • KILLER2
    #8562
    Kösz.. Kár, pedig nagyon fasza lett volna. Biztos jól ellövöldöztünk volna este is. Na mindegy.
    #8556: Miért lenne az? Sok geciséget művelt mostanság az EA, de ez pont nem az. Zárt bétáról van szó, bár lehetne nyílt is, de azért valamennyire megértem. Amúgy meg te ezt konkrétan arra írtad, hogy nem lesz crack, ami aztán végképp nem geciség, hogy nem hagyják feltörni magukat xD
  • DarkSector
    #8561
    Felesleges a DX10...
  • DarkSector
    #8560
    Maradjunk a low-nál...
    De lehet médium is vagy éppen high, csak az fps értéke fog szar lenni....
  • lac coo
    #8559
    Ha benne lesz minden akkó minek DX10 ? :)))
    Ja, tudom ..ötször gyorsabb ...:)))
  • Newfronter
    #8558
    beta-ban nincs, mert ez dx9 multi beta. A fullban se lesz benne a DX9 multiban.
    DE a DX9-es single-ben benne lesz MINDEN. :) Amit akarsz....
  • scorpeeon
    #8557
    Elsőre még rábólintok, bár akkor már inkább C2D, de hagyjuk, jó az is. 2GB RAM... elmegy. 8600GT... Mediumnál jobb grafikára ne számíts, de lehet, hogy inkább low lesz belőle.
  • varga peti
    #8556
    Ez geciség a kib.aszott E.A részéröl....
  • KILLER2
    #8555
    Tényleg, a játékban van ez a váltakozó napszak. Ez a beta-ban is van?
  • DarkSector
    #8554
    Szerintem is kizárt...
  • KILLER2
    #8553
    Nem vagyok nagy szakértő ebben, de mivel az EA szervere minden key-t leellenőriz kapcsolódáskor, nehéz lenne, mivel ehez szerintem magát az EA szervert kéne meghackelni, ami meg nem lenne kis dolog.
  • varga peti
    #8552
    azt honnét tudod ,hogy nem is lesz?
  • KILLER2
    #8551
    csá, nincs, nem is lesz.
  • varga peti
    #8550
    csá van már krekk a betához?
  • dante3
    #8549
  • szarjancsi
    #8548
    cső most még jobb lett gépem 6000+ proci , 2GBram , geforce 8600GT
  • Davidus
    #8547
    nem
  • dante3
    #8546
    Ez uaz, mint amit belinkeltem?
  • Davidus
    #8545
    [URL=http://chrisevans3d.com/video/siggKeynote_640xvid.avi]"valamivel" jobb videó[/URL]
  • Magiszter
    #8544
    Minden nap jön egy új kép, videó, vagy valami más infó... demó jöhetne már igazán.
  • dante3
    #8543
    Hát igen, csak azért dobtam be, mert új!
    Talán lesz belőle valami nézhetőbb verzió is!
  • Magiszter
    #8542
    Ebből aztán sok minden látszik. Így akár még a Far Cry is lehetne :-D
  • dante3
    #8541
    Directx10-es video 8800GTX-el!
  • Ability
    #8540
    Átírtam pár dolgot benne, sokkal rövidebb lett a kód, ami a méretezésért felelős. Egyelőre ezt a színt tettem be, de lehet választani. ^^ Egyébként több hibát is javítottam, nem csak a szövegdobozzal foglalkoztam...

    ui.: viszont IE7-nél van egy érdekes bug, kijelöli a szöveget, ahogy nyújtod a textareát. Majd még foglalkozok vele, de egyelőre nem jöttem rá, hogy mi okozza.
  • Peetboy
    #8539
    Most más szine lett ennek a szöveg doboznak. Sötét kék lett. De ez mire jó? Eddig nem volt semmi hibája?
    Jól lehet ezt húzni. Megpatcholtad Ability? Crackelted?
  • c0llect0r
    #8538
    Kicsit olyan ,mint egy megberhelt g36 ,vagy a haloból a battle rifle
  • Peetboy
    #8537
    Már nem is lehet kapni új procit ilyen Socket-A foglalatba. Ezt 3200+ig lehet felhúzni. Esetleg használtan lehet bele venni 3200+t amit fel lehet húzni 3800+ig biztosan.
    Ebbe még lehetne újítani vga-t 7600GT DDR3 - 256MB = 26-ért, vagy ATI 1950 Pro - 512MB GDDR3 = 40-ért, 7800 GS - 512MB DDR3 = 35-ért, vagy NVIDIA 7900GS - 512 MB DDR3 =46-ért.
    Tehát akinek AGP-s rendszere van és nem akarja az egészet kicserélni, az még újíthat 30-40e-ért vehet bele akár 512 MB-os erősebb videókártyát.
  • Ability
    #8536
    Na pár hibát már felfedeztem, szóval most egyelőre dolgozok rajta. -.-
  • Ability
    #8535
    Na babáim, újraírtam a szövegdoboz méretező scriptjét. Tesztelni kéne, hogy mindenkinél megfelelően működik-e?! Jöhetnének vélemények is, hogy milyen színeket használjak benne. Kellene a fogóka, és a méretezés közbeni háttérszín. Fogókának arra gondoltam, hogy olyannak kellene lennie, mint ami itt a textarea alatt a kék gombok. Valaki megdobhatna egy színkóddal, mert most nincs PS-om, vagy bármi, amivel megnézhetném...
  • dante3
    #8534
    Sajna neked nagyon be kell újítanod, új lap , proci és vga kellene!
    Mert szerintem már nem érdemes új procit venned abba az alaplapba, amid van!
  • mikiking
    #8533
    nekem a 6150 Se azt használta valahogy..... 512-mbos volt,mert a ramot használta,de az enyémnél sem volna rossz ha a ramot használná....
  • Peetboy
    #8532
    Én is leteszteltem a gépemet a "system requirements lab" oldalon. Hát mit mondjak, nem felelt meg a minimumnak sem. . A Videókarimat meghúzhatom + a procimat is.
    Csak a 128 MB videóramból hogyan csinálok 256 MB-ot?
    A rendszer memóriát nem tudja használni a videó ram helyett???
  • mikiking
    #8531
    Na jo nem megy a dolog valahogy....nem tudna valaki adni privibe egy beta kodot vagy mit tudom én mi kell hozzá..... meghálálom,van sok mindenem ami kellhet,vagy meghivo,vagy odaadom a nevem + a jelszom vmien torrent cimre,mindenhol van minimum 1 . 0 arányom 50 gb feltötésssel
  • gduck
    #8530
    Card Expiration date: kártya elején lévő dátum amikor lejár a kártyád! pl. 01/08
    Verification number: kártya hátán lévő (általában az aláírási részen van) 4 jegyű szám
  • mikiking
    #8529
    a filaplanet regelésnél mi az aVerification Number+ a Card Expiration Date ????
  • uHs Gerzson
    #8528
    Mert az is :)
  • koschwarz
    #8527
    ez pont olyan mint rainbow six és ghost recon sorozatokban az egyik kedvenc stukim, az M8-as
  • dante3
    #8526
  • kovecses
    #8525
    Nem semmik vagytok!
    Meteor, 67es üzi, stb .
    ...

    LOL
  • tmisi
    #8524
    Hát nem ti mondjátok mindig, hogy olvassunk vissza? Hát ő visszaolvasott, mégpedig az elejéig.