31662
CRYSIS
  • KaszaN
    #29502
    De a színnel lehetne variálni meg a fényvisszaverődésekel nem? Az má majdnem olyan lenne.
  • DarkSector
    #29501
    hy.
    kellene hamachin nyomni, csak nem tudom, hogy hogyan?
    1.2.1-es patchem van.
  • KILLER2
    #29500
    Nem hinném, hogy lehetséges, mivel annak a játéknak a "hatása" a színeiben van. Na az ugye ilyen szürkés. A Crysis egy pálmás, napfényes, dzsungeles játék. Ezekre elég élénk színek a jellemzőek, szóval nem igazán kivitelezhető ez úgy, hogy elfogadhatóan is nézzen ki.
    Ez az én véleményem.
  • Hellsing47
    #29499
    még jó hogy igy néz ki játék közben is
  • KaszaN
    #29498
    Helló szeretnék kérni valami szivességet ha lehetséges. Aki nagyon ért az ini fájlok átkonfigurálásához, az tudna nekem csinálni egy olyan konfigot aminek a grafikálya a gears of war hatást kelt teljesen? Ha lehetséges. Nagyon megköszönném. :)
  • belarus
    #29497
    Helo!
    Engemet az Crysis horror mód érdekelne,hogy melyik verzióval kompatibilis?
  • fery02
    #29496
    Fel-patcheltem a játékot, új játékot kezdetem volna, de még az első pályát sem tölti be, felmegy 100%-ra, és megáll. Majd kipróbálom még ma, hogy az elmentéseket kitörlöm, és úgy kezdem újra.
    #29495: Én is DX10-be futtatom, teljesen max grafikán, és kegyetlen szép a játék. De mintha itt még szebb lenne. Vagy csak játék közbe nem tűnik fel nálam, hogy milyen szép, mert már hozzászoktam. Youtube videókon, meg csak nézve, szebbnek tűnik. Nem tudom. :)
  • bertino
    #29495
    omg.

  • Jaffa 2843
    #29494
    ha jól emlékszem a patch note-ba is bele volt irva hogy az uj verzio nem kompatibilis a régi verzioval
  • KILLER2
    #29493
    Esetleg nem lehet patch miatt, hogy a warhead nem tölti be a mentéseket?
  • fery02
    #29492
    Am szerintem kicsit bugos lett az utolsó pálya. Mikor először játszottam ki Realistic fokozaton, akkor pl a kifutópályán lévő nagy csúnyaság sokszor ugrált ide-oda, mintha "laggolt" volna (néha egyszer csak a föld alatt volt, és onnan lőtt rám, át a betonon, néha meg hirtelen fent volt az égben, és ugyanúgy mászkált fent, mintha földön lett volna. Azután miután megöltem, vagy öt perceg nem akart visszajönni a közben rám várakozó repülőgép. Am a hihetetlen fps csökkenések közepette olyan is volt még azon a pályán, hogy néha nem akarta visszatölteni a mentést, miután meghaltam (elment 100%-ig, azután csak vártam, de csak reset segített. Most Delta szinten is végigjátszva, szintén az utolsó pályán, még odáig sem bírtam eljutni, mert miután lementünk a lifttel, átmenve a nagy ajtón, hirtelen elkezdek zuhanni a semmibe, miután átmennék az ajtón.
    A többi, előző pályákkal semmi gond sem volt. Szerintem hatalmas játék lett. Sokan mondják, hogy unalmas, de én ezerszer jobban élvezem, mint a Far Cry 2-t pl. Itt jobban el tudom hinni, hgoy hősök vagyunk, és képesek vagyunk több 100 embert megölni, a nanoruha miatt. Míg alegtöbb fps-ben "átlagos", ugyanolyan esélyekkel harcoló hőst alakítunk, mint az ellenfeleink.
    A Warhead viszont rendesen feladta a leckét, mert az most például nem akarja betölteni az elmentéseimet. Nem tudom mit csináljak vele, mert nagyon érdekelne az is, ha már így megtetszett a Crysis. :)
  • Jaffa 2843
    #29491
    vagy ujrainditod a pályát :D, vagy pedig elindulsz délkeleti (DK) irányba ahol megleled az utad és kis szerencsével beadja az uj feladatokat (nekem sikerült)
  • NeoExDeath
    #29490
    Help! A 2. pályán, miután kiszabadítottuk az ázsiai nőt a faluban, ki kell lőni 2 tankot. Na, miután ezt megtettem nem történik semmi, nem kapok új feladatot. Mi lehet a gond? 1.2.1 verzió.
    thx
  • ricsa008
    #29489
    ok köszöntem
  • Jim Morrison
    #29488
    maximum edition
  • Hellsing47
    #29487
    crysis+ warhead+ wars
  • ricsa008
    #29486
    ami nem soká érkezik : Crysis: Maximum Edition ez mi lesz? mit takar? grafika lesz maximum?
  • foxxi
    #29485
    Sziasztok! Ez miért van?

    Az 1.2-es patch simán felmegy, aztán ez a 1.2.1-es hotfix meg ennyit csinál... A játék természetesen eredeti.

    Köszi a segítséget!
  • gduck
    #29484
    A legjobb mondat a cikkben:

    "A CryEngine 3.0 új mérföldkő lesz a teljesítmény terén"
  • grebber
    #29483
    GDC 2009: Hamarosan bemutatkozik a CryEngine 3
    Az idei GDC-re március 23-27. között kerül sor.
  • Jim Morrison
    #29482
    ALT+Enterrel tudod gyorsan visszatenni teljes képernyő módba. Neoncsoves te is.
  • Neoncsoves
    #29481
    nekem spec nem épp crysisban van ilyen hanem BF2ben kva idegesítő :\
  • fery02
    #29480
    Csak elnézte biztos. Am nektek is mindíg ablakban indul el a játék? Mármint hogy látszik a tálca alapból. Ugyanez van akkor is, ha Alt+TAB-ozok, majd visszalépek a játékba. Mindíg vissza kell állítani Teljes képernyő módba.
  • Neoncsoves
    #29479
    ez mért nekem jött?
  • fery02
    #29478
    Köszi, de csak annyi hasznát vettem, hogy megtudtam, hogy végülis ezután a kapu után már a következő pálya jön. :)
    #29477: Nem hiszem, hogy a töketlenségem miatt nem nyílt ki az az ajtó, mert most visszatöltöttem egy korábbi mentést, megpróbáltam újra, és most meg már kinyílt az ajtó, pedig semmi extrát sem csináltam. Még ölni sem öltem meg mindenkit, csak egyszercsak belementem véletlenül az árba és nem a zárt ajtónak ütköztem, hanem vitt az ár a következő pályára.
    Szóval csak egy egyszerű bug volt és mégiscsak megállom a helyem, mert egyéb akadályokba nem ütköztem ezen a pályán. :P
    Am nem ismerted fel gondolom azt a részt amit képben linkeltem, másképp nem írtad volna le azokat, amiket már eddig mind megcsináltam, de azért köszi, hogy így hülyének néztél. :P
  • RoyalPredator
    #29477
    Feri, ne legyél ennyire töketlen. A játék során PONTOS utalásokat és jeleket kapsz, hogy merre kell menni. De elmondom neked, hogy a szellőzőjáratokban kell végigmenned, és mindig a "széllel" ellenkező irányban. Néhol ki kell ütni pár fémlemezt,hogy átférj. Máshol meg mindent meg kell ölni, vagy csak várni a ciklusra, hogy kinyiljon egy kapu.

    Igen, nem a legjobb része egy ien játéknak, de szerintem érdekes, és aztis mintázza, egy USSF Delta katona mennyire megállja a helyét egy ennyire új és zord terepen. Hát igen, nem te...

    Sok Szerencsét!
  • Jim Morrison
    #29476
    végigjátszás
  • fery02
    #29475
    Ha nem vettem volna meg a játékot, akkor a Core pálya miatt már törölném is. De így, hogy már megvettem, csak ki szeretném már játszani legalább egyszer, szóval az a kérdésem, hogy a képen látható helyszínen, megy szemmel láthatóan egy áramlat. Azt tippelem, hogy az áramlat végén lévő ajtónak nyitva kellene lennie, de nálam nincs nyitva. Gondoltam már arra is, hogy visszamegyek valami előző helyszínre, de (legalábbis számomra) ezen a pályán az állandó forgás, meg a High-tech parasztvakító látkép miatt annyira nem tudok tájékozódni, hogy még azt sem tudom merről jöttem. Szóval msot itt elakadtam, de csúnyán. Kinyírni meg kinyírtam már mindenkit.
  • Neoncsoves
    #29474
    ez jobb
  • Rage47
    #29473
    inkább TF2, vagy UT3.
  • Neoncsoves
    #29472
    nem
  • kisgabo
    #29471
    3590 a crysis, megéri?
  • kifli
    #29470
    nem kéne mondania semmit csak ami nem igaz azt tagadja ami igaz arra meg nem kell semit mondani :)
  • grebber
    #29469
    Felesleges semmit nem mondhat!
  • poppe
    #29468
    volt itt régebben egy bp-i játékfejlesztő gyerek, el kéne kapni és kivallatni :D
  • grebber
    #29467
    Crysis Warface készül?

    A Crytek újabb nevet védetett le, ami arra enged következtetni, hogy nem ülnek tétlenül a babérokon.


    Az egyetlen biztos fogódzó a tény, hogy a Crytek február 25-én a US Patent and Trademark Office segítségével levédette a Warface kifejezést. Felhasználási területe videójátékokra, könyvekre, magazinokra, újságokra, szoftverekre és zenére korlátozódik.
    Ahogy ilyenkor lenni szokott, azonnal megindult a találgatás, hogy vajon milyen fejlesztésről lehet szó, és ki készíti. A legtöbb szavazatot a Crytek Budapest bejelentés előtt álló PSP-re fejlesztett címe, illetve a Crytek Kiev titkos projektje kapta. Ugyanakkor az egykori Black Sea Studios - ma Crytek Black Sea - is ügyködik valamin a Knights of Honor és a WorldShift után. Szintén nem feledkezhetünk meg a Free Radical Desing - ma már Crytek UK - és persze a frankfurti központ, a Crytek Frankfurt csapatairól.

    info: Gamestar
  • Bence94
    #29466
    olyasmi mint az xfire.szerverkereső gondolom.
  • fery02
    #29465
    Nem tudom
  • KILLER2
    #29464
    Amúgy mire jó egyáltalán ez a comrade?
  • fery02
    #29463
    OK, kösz!