31662
CRYSIS
  • reaper4
    #9369
    mennyi bajotok van :D a türelmetlenség :D nemsokára demó majd full. :D
  • Evogordon
    #9368
    És még meddig fogja telepíteni
  • wesker24
    #9367
    Ekkorra egy baromságot még nem láttam már csak 100 mega volt hátra a játékból erre mit csinál visszaesik 62 percre !! Hogy az a rohat ..... k..... élet !!
  • Evogordon
    #9366
    Nekem van kulcsom. Megnéztem a gammát aztán mentem vissza team fortress 2-őzni :DD

    Ha valakit érdekel az írjon privit de mivel nekem se volt ingyen egy rongy az ára.
  • Ability
    #9365
    Ezt a kulcskérést intézhetnéztek a SPAM topikban. Számomra elég zavaró, hogy minden 3. üzenet ilyen jellegű...
  • ellington
    #9364
    #9302?
  • jakewyler
    #9363
    Bocs, de szerintem utóbbi 5 év LEGSZARABB játéka...Ennyi
  • szapor
    #9362
    én is kértem béta kulcsot 1 fele és még mindig nem kaptam meg
  • reaper4
    #9361
    szerinted mi? lol
  • kirol
    #9360
    Na tök király. Mennyi idő, mire kész lezs a belépéshez a nicknevem meg a jelszavam. Mert én csináltam, de emailt nem kaptam vissza, viszont a játék mégse indul el.
  • szarjancsi
    #9359
    ccsősztök mi ez hogy a beta zárva,
    ?
  • szapor
    #9358
    Valaki tudna nekem privibe béta kulcsot küldeni mer nem adtak pedig meg csináltam :S
  • kirol
    #9357
    Naná!
  • Danus16
    #9356
    segítséég! valaki nemtud küdleni privibe beta-keyt? vmi műxőt!
    pls! lecsúsztam... tökkorán mente, talán 1-2órával a megejelenéd után, ésmár nemvolt. lolmán'?
  • cseneles
    #9355
    az kér kulcsot??
  • kirol
    #9354
    Na végre. Most telepítem. Hát kíváncsi vagyok.
  • cseneles
    #9353
    Szeva mindenki!
    Lenne egy nagy kérésem! Már sokadszor csúsztam le a betakey-röl és kérni szeretnék valakitől privátban 1 kulcsot! Köszönöm
  • szapor
    #9352
    hát nyílt demó volt és béta kulcsra is thank you de még is semmi
  • KILLER2
    #9351
    Várd a demot. Erre most nincs mit mondani, mégis mit tudnál csinálni?
  • szapor
    #9350
    na lécci mit tegyek nincs keyem :S
  • KILLER2
    #9349
    Működik a játék! Csak az a baj, hogy nagoyn szarul fut. 1280x1024-en kb highon AA nélkül (ugyanis ezt mindig lekapcsolta magától) átlag 20 FPS és a textúrák is lassan jönnek be.
  • XenHai
    #9348
    az is jo :D bar jobb lene 1 gyors ftp mer mart az oldal sem jon be nekem
  • Hedgehunter #9347
    Nekem megvan attoljam msn en...?
  • XenHai
    #9346
    A fileplanet-en kivul lehet valahonan le tolteni a betat mert 30k val jon :S
  • Scripter
    #9345
    eddig nem akartam beírni, hátha leanyáztok reklám miatt, de mivel mindenki a játékot taglalja itt az én véleményem : http://cybergen.hu/?q=node/2261
  • gyuri12
    #9344
    elindult,jó gém:D
  • LoCk
    #9343
    Szép,jó, csak bugos egy kissé.
    Remélem a fullosal nem lesz gond...
    Akadások néha random, amugy ha megy gyorsan megy. Széteső kép textura hibák..stb--
    Van mit javitaniuk a fullos kiadás előtt.
    Amugy a bevilágitási rendszere nagyon bejön..
    Nagyon várom, hogy mi lesz....
  • mikiking
    #9342
    egy kicsivel jobb a tiéd mint enyém....akkor nekem is mennem kell majd a gamenak,főleg ha még optimizálják.szoval nem félek :D
  • Magiszter
    #9341
    Ja kérdés. Hogy tudok fegyvert vásárolni? Lőszert a . -al de fegyvert... Valaki légyszi!
  • VRSDM
    #9340
    próbálták már
    őkis
    és ő sem hagyta ki.
    ja és mindet a topic kereső adta ki :C kreatív légyél ne lusta :C
  • Magiszter
    #9339
    nekem 7900Gs-van és mediumban ha éppen nincs fent 20-30 ember akkor simán megy 30-40 fps-t. High-ba 15-20 körül, illetve alacsony létszámnál megy az is 25-30-at. De a medium a tuti nekem.
  • Akranor
    #9338
    gamespy ID létrehozása után megáll a cucc...A telepítésnél valami gamespy-t felajánlott,de kihagytam :) lehet azért nem enged létrehozni acc-ot?
  • wesker24
    #9337
    Nem is várok sebbeségnövekedést ha stabilan megy 25- 30 FPS-el akko rmár az bőven megfelel nekem !!
  • mikiking
    #9336
    oké...akkor gondolom 8800-on alul senki nem próbálta,ez gáz
  • VRSDM
    #9335
    kb ugyan úgy, max az ilyen textúra-fagyás hibákon orvosoltak vagy a netkódon, sebességnövekedést ne várj

    /9334 - volt egy srác, 7600-al tartotta a 20-30 fps-t neki is, (butítva) olvass vissza, keresd fel őt
  • mikiking
    #9334
    na de én azt kérdem hogy vki porbizta már -e 8800-on alulival .... mert nem tom mire számitsak,mert nincs egy olyan rendese ember,aki ideadná egy kiprobálásra,én nem multizni akarok,mert leszarom,csak megnézni,h mit csinal vele a gépem .... ennyi .... 10 perc max
  • AntiHero
    #9333
    ja bocs félre olvastam.:(
  • wesker24
    #9332
    Na már csak másfél óra és lejön a Crysis MP Beta 3 is !! Kulcsom már tegnap óta van ha nekem a Beta 2 jól ment kiváncsi vagyok hogy megy majd a Beta 3 ??
  • wesker24
    #9331
    Naná hogy nem rossz 8800 GTS karin nekem Highon egész jól ment a z MP Beta 2 25-35 FPS-el !!

    Amikor kicsit sokan voltak 1x-er 2x-er lement 20 alá de hamar visszament átlag 25- 30 FPS-re!
  • Akranor
    #9330
    Multiplayer-ben internet connection. ott hozzak létre accountot...hiába kattintok rá nem történik semmi :S WTF?