31662
CRYSIS
  • REAKTOR
    #9410
    Nem pofátlanságnak szántam ,csak gondoltam valakit hátha érdekel 2db gtx el mit tud a játék.
  • Scripter
    #9409
    http://images.netbag.hu/20071002/22095256333.jpeg
  • lac coo
    #9408
    Na arra kíváncsi lennék én is!:))) Ezt nevezed te normális gépnek?:DDDD
    Megette a fene ha ilyen cucc kell alá :DDD LOL .
  • KILLER2
    #9407
    Azért ez mintha kicsit pofátlanul hangozna.
  • REAKTOR
    #9406
    Ja kivárom a demót, csak gondoltam van akit érdekelne az eredmény
  • REAKTOR
    #9405
    Ha szeretnétek ,hogy normális gépen is meglegyen hajtva a játék ,küljetek egy kódot privátba. Mármint az sli re gondoltam ...
  • lac coo
    #9404
    Mikor frapsal veszitek a játékot ,akkor nem szaggat be ???
  • Barney Tech
    #9403
    Lemaradtál , bazmeg össze fog dőlni a világ , omg lemaradt a bétáról.
  • MiQ
    #9402
    THX! +nézem.
  • Barney Tech
    #9401
  • Denes888
    #9400
    Ne szopassatok!!! Lemaradtam a nyílt bétáról????? NE!!!!http://www.fileplanet.com/promotions/crysis/beta/collected.aspx
  • VRSDM
    #9399
    de, megkérdezi hogy látszódjon-e az fps érték míg csinálod, fraps főablak ...
  • Lynx_TWL
    #9397
    nyellwtan óraan a pad alatt matyiztál? első osztájjt 4szer vaggy 5ször yártad ky?
  • Mr Manson
    #9396
    Alábbi konfig! MEDIUM 1024*768 - >15-30FPS űtlag 24-25
  • KILLER2
    #9395
    Én AAra gondolni sem merek. Highon AA nélkül is 20 volt az átlag FPS 640 MB-s 8800 GTSel, C2D 2.4 Ghz-s procival, meg 4 GB RAM-al. Ez az asus 8800 tényelg el van cseszve.
  • MattX
    #9394
    Nekem is ezvolt uyganis game kozben állitottam a grafikai beállitásokat... én ujrainditottam és azota minden fasza...
  • MiQ
    #9393
    ... a FRAPS-szal készített videóknál/screen shotoknál nem lehet valahogy az aktuális fps-t is rögzíteni?
  • lee56
    #9392
    omfg 750 uj hsz, gondolom nem történt semmi érdekes :)
  • MiQ
    #9391
    ... végre kijátszottam magam
    Nagyon fasza kis játék fog ebbõl kikerekedni.

    Eddig azon a véleményen voltam, hogy jó lesz a warez is, de itt nincs az UT-bõl és a BF2-bõl ismert kenguruzás, ugri-bugri, így megveszem eredetiben

    A sebességével megbékéltem; (ahoz képest, hogy még csak béta) 19–65 fps (átlag 32) nem rossz. Igaz, hogy ezt 1280x768; med/high alatt mértem.
  • tonyr #9390
    #9379
    hasonlo graph hibákra:
    mindent low-ra, csak a shadert high-ra
    restart game, azt ezütán kewés textura lesz ilyen hibás, mayd röw idön belül helyrejön, és onnantol kezdwe jo lesz, a graphot ezután nem nyomtam high-ra, me igy lowon is 20 fps :(
  • bladesks
    #9389
    alt + tab nem oldja meg? nálam is volt párszor ilyen amikor AA-t 4x v. 6x-osra raktam
  • VRSDM
    #9388
    bocsánat hogy még mindig ittvagyok és még mindig közbeszólok, de nem azt harsogtátok hogy nvidia-ra van optimalizálva? :] ahhoz képest mindkét nagy cég kártyáin olyan mint egy karácsonyfa :] 300e-ért megérte :]
  • KILLER2
    #9387
    Nekem is pont ez csinálja.
  • Lamellus
    #9386
    Nekem is igy indult, utana fokozatosan eltunt es nem jott elo kesobb.
  • gyuri12
    #9385
    nekem ati9600-al ilyen,majd egy-két lépés után rendes lesz;)
  • Vegas
    #9384
    ilyen a grafika! hát nem csodálatos?
  • Akranor
    #9383
    Szét bax az ideg!Miért nem enged gamespy ID-t létrehozni?Rányomok "new account" és nem csinál semmit... :(
  • bladesks
    #9382
    nálam shader + shadows -> medium, a többi high-on, így hozza nekem a 35-40 körüli fps-t, de sztm még azért így is türhető a grafika. Próbáld meg ezt a 2 értéket te is alacsonyabbra venni.

    (Korábban már írtam, hogy nálam valahogy nem őrzi meg pontosan a graf. beállításokat, azaz sok helyen custom-ot ír, nálatok nincs ilyen?)
  • scorpeeon
    #9381
    az igen! :)
  • scorpeeon
    #9380
    Akkor az egyikkel privátban megdobnál, ha nem túl nagy kérés? :)
  • Eisenhower
    #9379
    vkinek hasonló?


    ötlet? 8800gts legujjabb forceware
  • jakewyler
    #9378
    Igen kipróbáltam, hidd el ritkán mondok ilyet egy játékról...
    Van 3 kódom
  • scorpeeon
    #9377
    Kipróbáltad? Ha igen és ennyire nem tetszik, add ide a kulcsot, másnak talán több örömet okoz :)
  • KILLER2
    #9376
    Nálam is full ugyan ez. És ahogy nézem nagoyn hasonló a gépünk, konkrétan a videókártyáink ugyan azok. Lehet, hogy itt van elbaszva az az asus 8800.
  • KILLER2
    #9375
    Nekem fent van és fut is. Azt nem modnom, hogy elájultam a gépem teljesítményétől, mert max 30 volt az FPS, de inkább a 20 volt a jellemző highon AA nálkül. Most majd mediumon fogom tolni 1280x1024be. Nem sok a különbség, de tuti jobban fog menni. Nekem a játék bejön. Majd jön valaki játszani? KILLER2 néven vagyok, egyenlőre elég szarul tolom, de előbb-utóbb majd belejövök.
  • kirol
    #9374
    Hát nálam a textúrák fullra ugrálnak. Fekete kockák, majd megjelenik rendesen.
  • reaper4
    #9373
    ja és türelem. annál nagyobb lesz az élvezet:)
  • reaper4
    #9372
    :DD attól is függ ,h milyen beállítással akarsz játszani :) én fullon szeretnék ,de gyenge lesz a gépem tudom.. ez van. tuti el fogom rakni a gamét (mint a befőtt) amíg fejlesztek, mert hát a full az full :) szeretném maxon élvezni :) persze a demó tuti kipróbálom. de ,h fizessek 1 bétáért az kizárt...
  • ellington
    #9371
    addig a sok zöldség mellett valaki:

    autókat borogatni, meg hordókat hajigálni hogy lehet? vagy az csak a teljesben lesz elérhető?
  • Danus16
    #9370
    addigis 24 nap :O O_o!!! azért 4 hét. kicsit sok az még, nemgondolod? XD adddig mondjuk szeretném a gépigényt kipróbálni, hogy mitérek egy béna 9800-assal... arra kíváncsi elnék. csakezér szeretnék szerezni egy beta-keyt...