31662
CRYSIS
  • bLuR17
    #9846
    nem tehetek róla hogy szlovák vagyok :)
  • JAG1
    #9845
    szpammer :-D
  • koschwarz
    #9844
    de, én vagyok az idióta hogy egy ilyen idiótával vitatkozom

    szerk: mármint janekkal
  • mikiking
    #9843
    Szoval semmi érdekes XD köszi
  • Ability
    #9842
    Te nem érzed magad szpemmernek? Most töröltem ki 20 kommentet, legalább a fele a tiéd volt.
  • koschwarz
    #9841
    nem lehet fc-t crysishoz hasonlítani ebben a topikban,

    kiderült hogy a blur17 megegyezik a janek nevű hivatásos szpemmerrel,

    még mindig senki nem ad át account-ot.

    ennyi.
  • mikiking
    #9839
    hi,valami uj hir tegnap délutántól ?
  • Akranor
    #9837
    A Crytek:Warrior (1-2) szerverre wtf-ért nem lehet csatlakozni?A hypernia.net-re felenged,de ott viszont 0 player játszik...Vagy ti hol játszotok? :)
  • Zsoltika 007
    #9832
    Fejezzétek már be!
  • koschwarz
    #9821
    mondjuk ez tényleg szomorú, kb. ilyen gépet akarok venni, és annyit nem fognak tudni varázsolni 1 hónap alatt a játékon, hogy sokkal jobb legyen. kérdés, hogy a sok promovideót milyen gépen csinálták....
  • bLuR17
    #9820
    de ez még mindíg nem azt jelenti hogy itt nem fognak évek után válaszolni...
  • koschwarz
    #9819
    1. senki nem állította

    2. hogy kő sniperfegyverrel zúmolni?-kérdések:

    1. FAQ-ban (GYIK)-ben benne van
    2. alul: "keresés a témában". 10000000000x megkérdezett kérdés
    3. miért nem működik a warez



    van benned egy kis sértődöttség?....
  • Dante73
    #9816
    Akárhogy nézzük, az ész van a legjobban elosztva; Mindenki megvan gyöződve, hogy neki több jutott, mint másoknak... (Nem, én sem vagyok kivétel, csak az én meggyöződésem jogos )
    A házigazdának igaza van, meddővé vált a vita, akkor is, ha tudom; az ellenfélnek vannak jogos észrevételeri. A mai HW árak, messze magasabbak, mint azt a szemmel látható változás indokolná. Sajnos, az én gépemen sem lehet mindent max-ra húzni, pedig 2 hónapos, C2D, 6550, 8800Gts320, 2 Giga rammal. 1024x768-ban... (Oké, csak a Texture details-t kelett med-re rakni, igy min a 30FPS, átlag 40-50.)
    De akkor is, kicsit kevés, NEKEM.
    Ezért is remélem, hogy ez BÉTA, erössen. Remélem, a végleges, jobb lessz, szebb látvánnyal, több FPS-el. (Talán pont az ilyen viták káros hatásait elkerülendő nem engedi a kiadó a képek, videók publikussá tételét, mert tudja, a végleges verzió MÁS lessz! [mondom; TALÁN])
    Abban nem hiszek, hogy az FC motorjából ezt a látványt ki lehetne hozni. Ez annál sokkal részletesebb, öszetettebb látványvilág, mint ami abban volt. sokkal több objektumot mozgat, jobban "élnek" a dolgok a környezetben.
    De ez is csak egy vélemény, a sok közül.
    Lehet vele eggyetérteni, egyetnemérteni, tulajdonképp mellékes. Azért vagyunk emberek, hogy különbözőképp lássuk a világot. (Szép is lenne, ha mindenki olyan lenne, mint én; az a sok szex, meg pia... )

    Dante.
  • bLuR17
    #9815
    1. ez nem bf2 topik

    2. honnan veszed hogy itt nem fognak pár hónap( vagy hsz) múlva segíteni? ez nem bf2 topik! nézd meg a 2142-nek a topikját, ott lassan 10e hsz van, és ha valaki kérdez, még mindíg segítenek neki, nem a lebaszás megy hogy inkább ne is játsz...

    Ability ne hagy hogy ők legyenek itt a janik...
  • koschwarz
    #9814
    szerintem az ilyen banner-ben lévő spam topik-linkek haszontalanok, a legtöbben még a GYIK-et sem bírják megtalálni...
  • Ability
    #9813
    Persze, de sokakat nem érdekel, és van spam topikunk is...

    Szerk.: és egyébként is alaposan ki lett beszélve, ezt a vitát már nem vihettétek volna tovább, már mindent felhoztatok, amit csak lehet. Nem mondhatjátok, hogy egyből, amint feljött a téma én keresztbe tettem. Volt itt már DX9 vs. DX10 vita is, azt is hagytam, mert valamiről beszélni kell, és aktuális is. Na meg persze ott nem esett mindenki a másiknak. ^^
  • koschwarz
    #9812
  • Ability
    #9811
    Már korábban is le lett írva jól, érthetően, de sokak nem azt látták benne, mint amire eredetileg gondolt. Észbekaptam, hogy ez csak felesleges indulatokat szül, és nem hiszem, hogy bárkit is nagyon érdekelne a téma. Így hát mostantól hanyagolni fogjuk a témát. Ha pedig azt nem törlöm, akkor kikiáltanak főállású Lac-coo védelmezőnek. :D
  • koschwarz
    #9810
    mit?
  • JAG1
    #9809
    Tőlem lopta a mocsok. :-)
  • koschwarz
    #9808
    melyik?
  • lac coo
    #9807
    Ismerős duma, honnan van ? :DDDDDDDDDDDD
  • koschwarz
    #9806
    minden tiszteletem, meg az idióta hülyegyerekek hsz-eit valóban ki kell törölni, de éppen azt próbáltam(tunk) megmagyarázni, hogy attól pörög a topik, ha vita (nem veszekedés) van. senkit nem fog érdekelni a 10.000-dik "mijértfehér a textúra" jellegű hsz-ek.

    ezt a bf2 topikban csak úgy hívjuk: hogy kő sniperfegyverrel zúmolni?-kérdés


    mi nem kézenfekvőbb, hogy esetleg egyesek a farcry-hoz hasonlítják. majd ha lesz fc2 akkor a crysis-hoz fogják hasonlítani a farcry2 topikban.
  • JAG1
    #9805
    Neem? Affene, miért csak most szólsz?
  • Peetboy
    #9804
    Szegény Lac Coo, nem kell kivonulni a közéletből, van más itt az országban akinek ki kéne vonulnia.

    Ability miért törölted a La Coo hoszú hozzászólását?? Hiszen abban jól leirta tömören egybe fogalmazva mit gondol erről a játékról.
  • CUCLI
    #9803
    ez NEM a bf2 topic
  • JAG1
    #9802
    Wáóóóó...
  • Zsoltika 007
    #9800
    Ne foglalkozz velük én is voltam házigazda sok helyen. Mindenhol van 1-2 fogyatékos. Akinek nem inge..
  • JAG1
    #9799
    Ezt mondtam 500hszel ezelőtt...

    [végreleesett]
  • Ability
    #9798
    Miért? Mert senki sem kíváncsi erre a vitára, és én le is állítom? Mi legyen a kötelességem, ha nem ez?
  • JAG1
    #9796
    Itt villámbeszélgetés megy majd, addig kell gyorsan válaszolni, amíg nem törlik. :-)
  • koschwarz
    #9795
    b+, de szánalmas vagy öcsém.
  • Vegas
    #9794
    te láttad már?
  • Beast Machine
    #9793
    hájphájphájp [hájpol] :))
  • Ability
    #9789
    Hát itt nem lesz nagy balhé, amíg itt vagyok. Ha tudsz majd személyeskedés nélkül hozzászólást írni, akkor még akár folytathatjátok is tovább, de úgy látom most sem sikerült. :/ Vagy menjetek a SPAM topicba. Egyébként hihetetlen vagy, itt játszod a sértett kisgyereket. Először azért, mert törlöm a trágár megjegyzésed, most meg azért, mert le akarom állítani a vitát...

    ui.: egyébként is tele van a tököm ezzel a vitával. Nem csak a személyeskedésről van itt szó. Sokak nem kíváncsiak rá. Te sem, le is írtad. Hát akkor örülnöd kéne, hogy mostantól Lac-coo-nak sincs megengedve, hogy folytassa.
  • rekettyes
    #9788
    ilyen erővel az 1 -es kivételével minden hozzászólást ki lehetne picsázni olyan szarok
  • lee56
    #9787
    Amugyis kell a dráma az embereknek, különben nem lenne annyi "brazil" sorozat :)
  • JAG1
    #9786
    [Pssszt...]

    És ez az? :-)
  • koschwarz
    #9785
    BANNER! SPAM TOPIC! teeeee....
  • JAG1
    #9784
    Tisztelettel kérdezném az öreg, sokat megélt, bölcs és nagy házigazda Urat, hogy melyik topikban maradnak meg azok a hozzászólások, amik flémet szítanak? Függetlenül az igazságtól?