31662
CRYSIS
  • bordy
    #9925
    hát ha nincs pénzed nem tudsz venni, ennyi. kb mindig tudsz venni. kivéve ha csapattársad ölöd, akkor szép pénzbírságot kapsz :D
    fel lehet venni a fegyokat is egyébként a hullák melől. oda mész és F, veszel bele töltényt a .-tal ha kell aztán lövöldözhetsz.
  • k3nGu
    #9924
    nah vajon mit
  • Wixi
    #9923
    valaki ha lehet irja le hogy a regisztracios kodhoz mitkell irni??? :S
  • Jacek
    #9922
    Akinek kulonosen keves FPS-e van mint nekem peldaul:) ugy ertem hogy latvanyosan kevesebb mint ami mas ir kb ugyan azon a konfigon! Az kapcsolja ki driverben a vsync-et!! mert nalam megjavult es dupla FPS-t nyom azota!!!!!!!!! 15-30 helyett 25-60 korulbelul full 32-es serveren!
  • Magiszter
    #9921
    Nekem lenne kérdésem:

    Ha felrakok mindend high-ra akkor szép a játék és viszonylag jól is megy alacsony létszám mellett. Azonban ha rárakok 2x -es AA-t akkor minden tárgy eltűnik/átlátszó, csak a környezetet látom. Miért van ez?
  • szapor
    #9920
    ok megyek pill
  • Jaffa 2843
    #9919
    valaki jön gamelni? 85.236.101.185:64187
  • Smuge
    #9917
    elkelt mar
  • SD456
    #9915
    Hy all!

    Na már 3 napja probálgatom/tesztelgetem a beta-t. A játék grafikája lenyűgöző és csodálatos mint azt már tudtuk az ezernyi képből és videoból Nagyon tetszik még az, hogy ez a Power Struggle játékmód olyan CS féle és pénzért lehet fegyvereket és egyéb dolgokat venni. A grafika úgyvan, hogy az árnyékok: low ,a textúrák: medium és a többi high és néhol costum. Nem nagyon vettem észre még ígysem, hogy csúnyább lenne (na jó azért nem olyan élesek a textúrák mint high-on) de viszont nagy sebesség növekedést figyeltem meg a két fokozat között. High textúráknál sárgák a modellek és sokáig tölt és néhol nagyon belassúl, de viszont medium textúráknál nem nagyon figyeltem se akadást, se belassulást. Talán ennyit tudok most így nagyjából elmondani. Ja és azt szeretném kérdezni, hogy a beta kulcs az meddig használható?

    Bye All!
  • kirol
    #9913
    Radarozni?
    A csapattársam, 2 en vltunk egycsapatban, is első játékos volt, ki is nyírt. :)
  • grebber
    #9912
    Szoknom kell még ezt hogy venni kell fegyvert és nem lehet felvenni a pályán :(
    Az mitől függ mikor tudok fegyvert venni mert erre még nem jöttem rá?

    Volt amikor 20 percen keresztül kispisztollyan sunnyogtam mert nem lehetett venni fegyvert!
  • kirol
    #9911
    Ja. Köszi

    A víz szép. De én eddig sose multiztam, most is csak bóklásztam. Nem nekem taálták ezt ki.
    Várom inkább a SP demo-t.

    Ez arra jó, hogy láttam fog egész korrektül futni a gépemen.
  • Jaffa 2843
    #9910
    vagy embert ölsz (neeem nem csapattársat :D), vagy stratégiai pontokat foglalsz el, esetleg radarozol (bár már nem éri meg :D), és a spawn helyen "P" betüt lenyomva tudsz vásárolni, esetleg tankot épiteni vagy idegen fegyvert venni a megfelelö hejeken
  • bordy
    #9909
    gyilkolsz ,elfoglalsz épületeket, esetleg tankot robbantasz fel :)
  • grebber
    #9908
    Fogalalj el bunekereket / energiaellátó helyeket ja és ugye gyilkold a népet!
  • szapor
    #9907
    Cső!Nekem adhatod privibe a haverom nagyon szeretne vele gamelni!!Előre is kösz!!
  • Jaffa 2843
    #9906
    hát én próbálta FChez is a coop modot asszem 2 féle is van de egyik szarabb vot mint a másik :D
  • kirol
    #9905
    Na most sikerült egy 4 tagú szerverre felmenni, így nem haltam meg olyan hamar.
    Hát nem rossz.

    Hogyan lehet pontokat szerezni, hogy fegyvert vehessek?
  • Smuge
    #9904
    kell valakinek open béta kulcs ? nem tudom , hogy elfogytak e már. egyszer sem használt.
  • KILLER2
    #9903
    Bocs, még egy uccsó hsz-t a témában. Aztán tényleg vége, csak gondoltam, írok tapasztalatot.
    Megint megpróbáltam felhúzni, de azt írta ki, hogy overclocking failed, szóval úgy látszik, ez nem nyerő. Szeritnem úgyse ment volna sokkal jobban vele a játék. Na OFFnak vége.
  • JAG1
    #9902
    Milyen alaplapod, procid ramod van?
  • Ability
    #9901
    Ok, én meg tisztítok. -.-
  • KILLER2
    #9900
    Ok, abbahagyjuk.
  • KILLER2
    #9899
    Ja, az szeritnem is nagy kár. Előbb-utóbb csak csinálnak hozzá valami co-op modot, asszem FChez is készült.
  • Jaffa 2843
    #9895
    viszont ami fáj nagyon, hogy elvetették a CO-OP mod-ot... kár volt, én imádok co-opozni, föleg egy ilyen taktikainak is nevezhetö fpsben lett volna igazán ütős
  • Jaffa 2843
    #9892
    szerintem amig megjelenik a full.. ugy lenne értelme
    demoval ugyse lehet majd multizni
  • ellington
    #9891
    akkor én kérdeznék értelmesen:

    ezzel a legújabb bétával meddig fogják engedni a játékot?
  • szarjancsi
    #9888
    nem muszaly 8800 GTS en meg vagyo elégedve tökéletesen 8600GT vel
  • bakvarnyu
    #9886
    Léci valaki aki megunta küldjön nekem ajándékba egy 8800GTS-t , thx.
  • Jaffa 2843
    #9875
    hogy is van ez? hogy lehet ezt állitgatni? :D
  • Peetboy
    #9862
    Ejjha, most látom hamarosan elérjük a 10 ezres álomhatárt és még a játék Demo sem jelent meg.
  • Peetboy
    #9861
    Fölösleges 4 giga Ram, a Crysis 1,2 GB rammal tökéletes megy.
    Na azóta rájöttünk haverral még le lehet szedni a File planetről a gémet. Aztán igy legalább nem megy veszendőbe a másik kulcsom.
  • Wixi
    #9860
    ezt hogy erted?? : )
  • rekettyes
    #9859
    biztos nem volt szinpatikus neki a nikked
  • Wixi
    #9854
    az en kommentemet miert kellett kitorolni?? szerinetm nincs azzal baj ha kulcsot "kunyeralok" a ti szavaitokkal. mivel én aznap dolgoztam es nemjutottam kulcshoz igy nemtudom kirpobalni. viszont nagyon sok ember van akinek van kulcsa de nemjatszik a jatekkal vagy nemtetszik neki.

    tovabbra is aki tudna adni priviben egy kulcsot az nagyon jo lenne, eloreis koszonom
  • bLuR17
    #9851
    add a rászorulóknak :)
  • Peetboy
    #9850
    De annak kell, csak kétszer regeltem és van hozzá fölösleges kulcsom.
  • bLuR17
    #9849
    ty sedliak :D
  • bLuR17
    #9848
    akkor mégse a haverodnak kell?
  • Peetboy
    #9847
    Valaki tudja melyik FTP-re lett feltéve a Crysis?? Haveromnak kéne,mivel már nem lehet leszedni a File Planetről. (CD kulcsom az van).