31662
CRYSIS
  • Rage47
    #9973
    1 kulcscsal lehet több gépen játszani, nem egyidőben?
  • ellington
    #9972
    a Crytek:Warrior szerverekre fel tudtok menni?
  • Szili08
    #9971
    Pepe te vagy? Mert ha igen akkor MSN-en majd szólj és lemek ha ki tod irni!
  • k3nGu
    #9970
    single a mostani bétához?na ne viccelj
  • Banano
    #9969
    szeretem mikor azt hiszik egyesek hogy őőők a NAGy hackRek...
  • ellington
    #9967
    nálam egyre többször írja, hogy unable to connect server, meg connection timeout, ez miért lehet?
  • Banano
    #9966
    Én lenni télapó...képzelj el annak!
  • DarkSector
    #9965
    Valaki nagyon törlős kedvében van ma....
  • koschwarz
    #9964
    mint valami rendőrállamban, b+, semmi móka, semmi kacagás. kitörölték a télapós képem.


    asszem ilyen körülmények között kénytelen vagyok kellemes társaságomtól megfosztani a topikot.
  • 062020
    #9963
    Hello
    Ha van esetleg olyan valaki, akinek már nem kell a cdkulcsa a bétához az elküldené nekem pm-ben?
    Nagyon megköszönném.
  • Mopi
    #9962
    Nagyon megköszönném, ha valaki tudna küldeni egy béta kulcsot! Ha bármelyikőtök esetleg megunta, vagy nem tetszik/fut neki az küldhetne nekem egyet.
    Előre is köszönöm
  • Wixi
    #9958
    nem csak 2 ev mulva mas lesz az alap gep
  • Vegas
    #9957
    mert 2 év mulva le esik? D::::
  • DarkSector
    #9956
    Na erről van szó..
  • Wixi
    #9955
    mindig is ezvolt a pc tortenelmeben hogy mindenki sirt a gepigeny miatt es ez mindig is igylesz szvsz

    akinek nemtetszik a gepigeny az fogja be a szajat es majd jatszon vele 2 ev mulva
  • keepernext
    #9954
    Én azt hittem itt arról van szó
  • keepernext
    #9953
    Amúgy a játék milyen???????
  • DarkSector
    #9949
    Igen ezé vergődik mindenki....

    Ha a konzolhoz is lehetne külön alkatrészeket cserélni, akkor az sem lenne olcsó..
    Próbálj meg valamit beszerválni a géphez....
    Már 1 joy-ért is 10-14e-et elkérnek....
  • DarkSector
    #9948
    Jah és ez csak egy hasonlat akart lenni...
    Ezzel arra utalok, hogy a méret nem lényeg!
    Nem értek hozzá, hogy hogy csinálják, de biztos, hogy szebbek a textúrák...
    Jah és valszeg tán több rétegből is állhat 1 tárgy....
  • Vegas
    #9947
    és akkor jön a warez ^^
  • DarkSector
    #9946
    Igen csak a bökkenő annyi, hogy az a konzol valójában nem 100 meg 150.000e forint a Microsoft-nak, meg a Sony-nak...
    Ugye azt vágod....
    A PS3-ban a BR olvasó már kiteszi a gép árát....
    A konzoloknál a szoftverekből hozzák vissza, vagyis akarják visszahozni a lóvét...
    Vagyis a konzolokkal alaphelyzetben ráfizetés a gyártóknak....
  • Vegas
    #9944
    Nem akarok offolni de nézd meg konzolba milyen cuccok vannak és az 500e. huf-os Pc-be, azért van különbség a kettő közt és szinte ugyan azt a minőséget kapod akadás, stb. nélkül és jóval olcsóbban. szóval ne mondjátok nekem hogy nem lehetett volna "jobban" összehozni ezt a játékot.. csak hát valahogy el kell adni az új hardware-eket..
    És az a baj hogy én is vagyok ilyen hülye hogy költök rá elég sokat.. 8=(
  • Zsoltika 007
    #9943
    "Nem szítok semmit...."
    A francokat nem..
    Alig lehetett meggyőzni hogy fejezzék már be. Erre te beleköpsz megint a közepébe.
  • JAG1
    #9942
    "Nézzetek meg egy 640x640-es jpg-t meg egy 640x640-es bmp-t...
    Na ez a nem mindegy...
    És mind a 2 egy méretű....."


    Jujjj b+. :-)
  • DarkSector
    #9941
    Nem szítok semmit....
    Csak nehogy tévedésbe essen valaki....
    Mert ez amit állítanak ez nem teljessen igaz....
    Mert elfelejtették a tömörítést.....

    Nézzetek meg egy 640x640-es jpg-t meg egy 640x640-es bmp-t...
    Na ez a nem mindegy...
    És mind a 2 egy méretű.....
  • Zsoltika 007
    #9940
    Már rég befejezték a témát! Minek szítod itt a flamet?!
  • DarkSector
    #9939
    Aki játszott a Far Cry-al, és utána a Crysis-al....annak úgysem tudjátok bemesélni ezt a hülyeséget, hogy ha ezeket mind áttennénk a Far Cry-ba, akkor sokkal jobban futhatna a játék...
    Elmondanám azért, hogy kicsit lehiggadjatok, hogy ehhez nem véletlenül kell gépigény...
    És ha ezt nem értitek meg, akkor játszatok a játékkal 5 percet, és nézzétek meg hogy csak a saját karakteretek hogy van kidolgozva, akkor nézzétek meg a fegyvereket a kezében, és azt a látványt, ahhogy alkalmazza a fegyvert....
    De ha szükséges, akkor benyomatok egy összehasonlító videót, hogy megértsétek, a különbséget, amiért a gépigényre szükség van....
    A FarCry-nál is csak jóval később lehetett olyan gépet összehozni, amin a mai külsejétt láthatjuk....

    Ez is így megy....
    A Crysis-t úgy tervezzék, hogy ne legyen elavult a grafika 3-4 hónap múlva....
    A többi mostani játékot, annyira gagyira csinálnak, hogy 1 30e-es kártyán full max lehet futtatni...
    Én nem erre vágyom....
    IGENIS kellenek az ilyen fullos cuccok mint a Crysis!!!
    Ha nem veszi be valakinek a gyomra, akkor lehet 1000 más játékkal játszani....
    pl. kiváncsi leszek a Far Cry 2-re ezek után....
    Majd ott is az lesz, hogy jajjog majd mindenki....

    Én csak EGY problémát látok a Crysis-ban....a fejlesztőket.....mert szar a marketing része.....!!!!!!!!!!!
  • koschwarz
    #9938
    mekkora királyság, mindenki kulcsért könyörög, erre boxer beír, privi megy.
  • Katun
    #9937
    Ment a levél.
  • Boxer HUN
    #9936
    Beta key-re lenne szükségem. Ha valakinek van megunt, vagy nem jött be neki a beta, akkor keressen priviben. THX!
  • koschwarz
    #9935
    ram lehetne több is, mondjuk 2x annyi.

    lassan tölti a textúrákat.
  • Wixi
    #9934
    1G 667 es ram
    3,4 intel p4 dual core 2x2
    8800 gts golden sample

    minden high es 20 ala nemmegy szoval eleg folyamatos a kep
    csak kar hogy mikor elinditom 5 perc mig mindennek normalis szine lesz :D
  • tmisi
    #9933
    Én már láttam olyan csíkot régebben. Asszem a Doom3-ban. Mintha elvágná a képet.
  • koschwarz
    #9932
    vsync-et egyébként is érdemes MINDEN játékban kikapcsolni, mivel így a videókártyának nem kell a monitorra várnia, hogy annak a frissítése mindig szinkronban legyen a megjelenített képpel. merthogy a vsync ezt csinálja. csak arra jó a vsync, hogy ne láss a monitoron játék közben néha ilyen csíkot, ahol elhúzódik egy kicsit a kép. biztos van aki érti mit írok.
  • KILLER2
    #9931
    Kár. Szívesen dobálnám a jónépet tyúkokkal.
  • Jacek
    #9930
    Ahogy irtak alapbol F betu es pluszban folveszi! Barmelyik elfoglalt ponton vehetsz hozza barmit.
    Rangtol fugg hogy mennyi a kezdo manid! rangot olesert, foglalasert kapsz szepen megy folfele:)
    Minden rangnal 100-at ugrik es minimum annyi lesz halal utan.
  • Jaffa 2843
    #9929
    fegyvert max :D
  • KILLER2
    #9928
    Amúgy a betaban fel lehet kapni tárgyakat?
  • bordy
    #9927
    ja és persze vissza is mehetsz venni rá mondjuk távcsővet vagy akármit egy spawn helyen.
  • grebber
    #9926
    Rohadjon meg nekem nem akarja az élsímitást! Felrakom 2x vagy akár 4x-esre és játszahatlan lesz mert textúrák fehérek lesznek és szétesnek :(