31662
CRYSIS
  • kifli
    #29582
    ha azt bepipálod akk megleled a topikot


  • KaszaN
    #29581
    Még mindíg nemjelenít meg semmit a linken, a kereső nemtalál sandbox-os topikot, és nemlátok semmi bepipálnivalót. :}
  • dragon11
    #29580
    Megkérdezte "milyen saját?" ezen..? mind1..^^ nem értem miért nem lehet érteni és figyelmen kívül hagyni ha nem érdekel/nem érted:D
  • fery02
    #29579
    Nagyon szépen köszi! :)
    Jó, csak tudod azt nem értem, hogy ezen most "hangosan kell nevetni", hogy nem találta meg a topikot? :)
  • dragon11
    #29578
    Azért amúgy, mert nem igaz, hogy nem találta meg a fórumkereső segítségével.(Igaz, be kell pipálni azt, hogy keressen a saját és a gumi fórumrészlegen.) :)
  • dragon11
    #29577
    Neked inkább Boldog Szülinapot.:D
  • fery02
    #29576
    Csak az marad örök rejtély, hogy ez vajon miért "lol" kategória
  • kifli
    #29575
    nekem bejön egy sandbox-os topik :)
  • KaszaN
    #29574
    Nekem ezen a linken nemjön be semmi :)
  • dragon11
    #29573
    Próbáld meg azt, hogy feladatkezelő segítségével le mész a tálcára aztán visszamész ingame, de hagysz neki időt, hogy betöltődjön..

    Ha nem megy, érdemes lenne 1 videókari driver frissítést felrakni.. de ha nem változott a letörlés óta semmi, akkor passz..:-s lehet a regisztrációsadatbázisban hagyott vlmit... de kétlem.:)
  • Prince of Máté
    #29572
    alt+enter baszki. alt+enter.
  • NeoExDeath
    #29571
    üdv!
    Volna egy kis problémám! Az történt, hogy véletlenül sikerült letörölnöm az egész Crysis könyvtáramat. A mentések szerencsére megvannak, mert ugye másik meghajtón tárolódnak. Namost, eredetileg 1.2.1-es verzió volt fent nálam. Teljesen jól működött, egy két komoly bugtól eltekintve (pl. Paradise Lost pálya végén egyszerűen átestünk a hídon, nem lehetett rálépni).
    Namost újratelepítettem a játékot, először simán, a dvd-n lévő exe-vel. Kipróbáltam, elindult szépen. Utána felraktam az 1.2, majd az 1.2.1 es patch-t, a hozzátartozó exe-t és elindítottam. Ok elindul, de nem teljes képernyőn. A beállítások menüben bepipáltam, hogy teljes képernyő. Ekkor elsötétült a képernyő és nem töltődött be a game. Utána kipróbáltam még kismillió módon, más exe vel, stb, de mindig indítás utána fekete képernyő, kifagy, és resetelnem kell a gépet.
    Mondom újrarakom, felraktam újra a dvdről sime 1.0-s verziót ami már működött egyszer. Mostmár az sem működik, ugyanúgy fekete képernyő. Most már nem tudom mit csináljak hogy működésre bírjam, semmi nem változott a rendszerben mióta véletlenül letöröltem.

    Valaki nem tudja mi lehetne a megoldás erre a problémára?
    Előre is thx.
  • dragon11
    #29570
    Lol..:D
  • KaszaN
    #29569
    Milyen saját????
  • dragon11
    #29568
    Hidd el azt, hogy megvenném, ha lenne hozzá gépem. (SP-ben jól megy, de MP-ben szaggatna.. a lenti gép meg nem az enyém..)
  • Jaffa 2843
    #29567
    elöször a multi bétával több mint 60órát játszottam, majd sorba a sima crysis valamint a wars-szal is jópár órát. szerintem megéri megvenni (márcsak az eredeti szerverek miatt is, mert sajnálatos módon rengeteg a warez rétegbeli csalók száma)
  • KILLER2
    #29566
    Szerintem elég jó.
  • dragon11
    #29565
    Ez-é jó-e?:D
  • KILLER2
    #29564
    Van sandbox topic,a sajátban.
  • Jaffa 2843
    #29563
    pedig sajna a far cry multija elég tré
  • Peetboy
    #29562
    Hát igazad van, jó lenne most megvenni, de még azt se tudom egyáltalán meg fogom-e venni. Csak a multi miatt vettem volna meg, de lehet nem is fogok multizni vele. A Far Cry-t is csak a multi miatt vettem meg.
  • Prince of Máté
    #29561
    Vedd meg most, később 4 ezer lesz.
  • Peetboy
    #29560
    A Media Marktban most le van árazva 2 ezerre a Crysis. Én is megvenném, ha lenne hozzá gépem is. Majd később valamikor.
    A Far Cry-t is csak 1 éve vettem meg.
  • KaszaN
    #29559
    Nincsen sandbox topik.
  • kifli
    #29558
    szerintem senki nemtudja, de ha joltudom van sandbox topik ahol bizos hozzáértőbb emberek írogatnak
  • KaszaN
    #29557
    hi! Átugrottatok a kérdésem fölött. [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=29543]#29543[/URL] :(
  • dragon11
    #29556
    Könnyű fokozaton vagyok.. gass fejes? az a max erőn ütés?:S
  • HF
    #29555
    Szerintem fokozattól függ, nekem deltán 2 gauss fejestől dőltek ki. Minigun, shoti, rakétavető, max erő-ütések tényleg nem érnek szinte semmit.
  • dragon11
    #29554
    Értem.. mi a célszerű? verekedés? akkor átváltsak max erőre? viszont nem tok hozzá közel sem menni, mert kilő a nagy fegyójával.:-s

    a repülőbe beülni és lőni sem megoldás, mert nem jön olyan közel.:-s

    1általán milyen fegyóval célserzű? aknavető meg ezek meg se kottyan neki..

    Thx.
  • Jaffa 2843
    #29553
    2 snipertöl kifekszik (ha fejbe megy akkor tuti)
  • kifli
    #29552
    sok küzdéssel :)
    verekedi is megpróbálhatsz...
  • dragon11
    #29551
    Elnézést, hogy ennyit írok, de meg szeretném kérdezni a következőt:

    Ott tartok, hogy a bányába le kell mennem... -> ott van 2 ??nanoruhás?? állat amit a térkép sársgával jelez.. 500as golyószóróval.

    3aknavető golyótól nem hal, 2 c4-től sem, ami közvetlen elé lett dobva.. az aknavető meg eltalálta mindhárom pontosan.^^

    Hogy lehet megölni Őket?:-s

    THX.
  • dragon11
    #29550
    Ahha, csak az nem az én gépem..^^

    Meg am. ilyen Kingmax, meg PQI ramok nem a legjobbak.. CSX v. Geil Ultra/EVO kéne..:D


    Majd gépet cserélek nem sokára.. addig jó ez.:D SP-be jó így is.^^
  • Prince of Máté
    #29549
    Ha vennél még bele ramot, akkor 1280/ highon lazán lenne 30fps ed.
  • dragon11
    #29548
    LOL, milyen configgal vannak azok ?:O

    Ezzel az utolsó configgal hány FPS-t tudok elérni 800x600ban low-on...?
  • Prince of Máté
    #29547
    Multiba is tudsz vele játszani, csak majd mérgelődsz, mikor a többiek lazán lelőnek, mert ők 60 fps fölött játszanak
  • dragon11
    #29546
    Jól van.. csak mert SP-ben elég..:)

    Figy, a lenti gép:

    Vlmi giga lap ep35ös, Nvidia GF 9800GT(nem 9600), E6700as proci asszem, meg 1gb ram..

    A ram itt is kevés lenne?:D nem tom hány Mhz-es, meg milyen fajta.. (Kingmax ugye szar, CSX, meg Geil kell:D:D de lehet, hogy kingmax...)

    Köszi.
  • Prince of Máté
    #29545
    Kevés lenne multihoz finoman szólva...
  • dragon11
    #29544
    Üdvözlet.:)

    Nagyon bejövős a gém.. de picit szaggat néha-néha a configom miatt, de SP(Single playerben) jó..:)

    Kérdés, ha online játszanék meghalna-e a gépem?:-s mert virágbolti verzióval vagyok és gondolom ezzel nem lehet, ezért nem sajnálnám rá azt a 4ezret HA nem szaggatna neten...

    Configom:

    Alaplap:Msi 915P Combo2,Cpu:Intel Pentium 4 3,06Ghz 1mb cache,Memória:PQI 2*512 DDR2 533Mhz, Videókártya:Asus, Radeon X550 512MB PCI-Expressz,Táp:450W,Winyó:Samsung 160Gb 7200Rpm.

    800x600ba tolom..:D:D:D
  • KaszaN
    #29543
    hi a sandbox2vel kapcsolatban kérdeznék. Néztem tutorialokat minden és elég jól megy de egyvalami nem megy már amit nemtudok megoldani vagyis kettő.
    1. Hiába teszem le akárhogyan a fákat (meg a növények) rögzül minden de átmegyek rajta mintha ottse lenne a bokrok meg nem mocannak amikor nekimegyek mert azon is átmegyek.
    2. Hogyan lehet új textúrákat berakni amit kasználni is lehet?