31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #29622
    a rádióban mindenféle zene megy. ezt is végig kell halgatni, hogy meghalljad a jót utána. :D
    nem lehet tekerni.
  • DarkSector
    #29621
    A kedvedért felvettem még 1x... :D
    majd nézd végig Hosszabb is lett

    Link ugyanaz...kb 15-20 perc és készen van.
  • bertino
    #29620
    vagy esetleg ne tegyél rá semmilyen zenét.



    szerk.: nah bazz ez télleg elviselhetetlen.
  • DarkSector
    #29619
    vegyem fel ütössebb zenével?
  • DarkSector
    #29618
    bocsesz
    ment közben rádió
    lol
    nemtetszik :D
    csájee???
  • VRSDM
    #29617
    ezt komolyan gondoltad hogy ilyen zenével képes leszek 5mp-nél tovább nézni?
  • DarkSector
    #29616
    LOL
    Amúgymeg a játékkal kapcsolatban hallottam GS-en egy 3sli-os gép tesztelésekor, (szóbahozták) hogy a crysis-t maxon még ezen a gépen is nehéz volna futtatni.
    Vagyis mint ahhogy említették is. Az anyahajós részre céloztak.
    Na leszedtem az utcsó részről egy mentést, és az első videókészítésnél használt beállítások (1280x768 Ultra High .... nem very high :D) csináltam egy felvételt.
    háát nézzetek rá.
    Mikor monnyuk rángatom az egeret...(hát nem 5 fps-t visz felvétel közben).... XD

    Crysis Ultra High pach (uccsó misszión :) ..... bal felső videó.
  • DarkSector
    #29615
    háát ez 1 éves cucc...
    vagyis 1.5 éve vettem géppel együtt 2db 1 gigás 800-ast és 1 éve tavasszal a 2db 2 gigást.

    4700 x 2 + 8000 x 2 , vagyis összvissz pontossan: 25400 FT fillérre pontossan.
  • dragon11
    #29614
    Nyugi már, vicc volt..:)

    DDR II-es 800Mhz? Márka?

    Am. igen, azért mondom, hogy PC-ben sok és ezé' vagy gazdag :D végre leesett :D
  • DarkSector
    #29613
    jah amugymeg mi a sok 6 gb 1 éves ramokban?
    30ezer forint???
    jah ha ez sok egy pc-ben akkor jah gazdag vagyok :P
  • DarkSector
    #29612
    nem vágom baszod...már elnézést, ha vicceltél volna.
    De én vettem.
    És anyámnak is én segítek már 5 éve anyagilag, úgyhogy nem váglak....sorry.

    Ha csak vicc volt, akkor értem és visszaszívom amit irtam.
  • fery02
    #29611
    Néha kicsit fura humorérzéked van.
  • dragon11
    #29610
    Értsd a viccet..:C
  • bertino
    #29609
    mindenhol csak a bajt keresi a fórumon.
  • fery02
    #29608
    Itt az ideje lenyugodni. Honnan veszed, hogy anyuci támogatja őt gépfejlesztésben?
  • dragon11
    #29607
    Nem, csak látom anyucinak van pénze:D (Mielőtt azt mondod, Én kezdtem a provokációt, tévedsz.)

    Azért válaszolhatnál a kérdésemre..:D
  • DarkSector
    #29606
    ha-ha-ha.
    te vicces kedvedben vagy? Vagy nehéz feldolgozni amit látsz?
  • dragon11
    #29605
    Had kérdezzem már meg pls, a RAM-od időzítése ugyebár a ()-ben.. 6GB? Márka? hogy van benne? 3 2gbos ?:D

    Thx.:)
  • DarkSector
    #29604
    jah sirtam is. :P
  • bertino
    #29603
    ohh, ez azért elég szörnyű.
  • DarkSector
    #29602
    naná.
    De felvételhez a felbontást le kellett vennem 1920x1200-ról .... 1280x768-ra.....
  • Jaffa 2843
    #29601
    egész jóul fut (már ha azon csináltad mi aláirásodba van)
  • DarkSector
    #29600
    Ez a zsír videó: CRYSIS with ULTRA HIGH patch videó!!!!!!!
  • kifli
    #29599
    több annál :)
    sokkal szebbek lesznek az efektek meg az árnyékok és hasonlók :)
  • ProEvoFan
    #29598
    tudok mondani olyan módot, amit a játékon belül lehet elindítani? a játék fő menüjébe van egy ilyen opció
    jah, és honnan tudom letölteni ezeket
    köszi
    amit felraktam az a natural mode 2.2, ami xp alatt felnyomja very highra a grafot
  • fery02
    #29597
    Azigen. :O
    Kár, hogy single párti vagyok. :)
  • grebber
    #29596
    Három új cimet foglalt le a Crytek
  • Prince of Máté
    #29595
    Nem rossz vétel, de a BF2 complete collection is kötelező 2ezerért.
  • VRSDM
    #29594
    engem nem győz meg...
  • fery02
    #29593
    Szerintem jobb vétel nem is létezik játék téren, 2 rugóért Crysis-t. Én régebben 4-ért vettem, de még azt is keveslem érte. Van használható multija persze, de az tény, hogy a külön multis Crysis Wars-t sokkal többen játszák.
  • kisgabo
    #29592
    vettem 2 rugóé crysis-t.... :) még nem bontottam ki. van ennek használható mulitja?
  • grebber
    #29591
    LightSpire: Fortunes Web képek
  • kifli
    #29590
    egyetértek, mi hamachin toltuk anno és egész jókat játszottunk, persze kellet egy ventri/ts és megbeszélni hogy ki hova mennyen
  • Ability
    #29589
    Hm, elnéztem valamit, azt hittem 2009-ben regeltél. :D Na ez jó súlyos volt. :D
  • KaszaN
    #29588
    Most ezt nemértem. Azért nemlátom az oldalt mert mégcsak egy éve vagyok fórumozó? Vagy nemértem....
  • Ability
    #29587
    Szentségtörés, morci vagyok, örcsyharcsy. :(

    Nem, amúgy tényleg jó szar lett a végére. Én gondolom azt, hogy a legzseniálisabb multi játék volt, csak éppen minden patch után mégszarabb, méglaggosabb lett a multija. De amúgy meg mi CB-n és ESL-en játszottunk az élbolyban és mi ugye láttuk, hogy mennyire csapat alapú, taktikus játék. De ha bemész publikra akkor mindenki rohangál ész nélkül. CB első klánok ellen azért élvezetes volt, mindkét oldal meg tudta lepni a másikat valami újjal. Tudod hatalmas nyílt terep, nagy sziklák, hegyek, az egész arra alapult, hogy körbekeríteni a bázist, feljutni kilőhetetlen, kiszúrhatatlan helyekre és a saját bázisukon belőni őket. Elmenni a hátuk mögé, sok olyan zászló van amit körbeölel egy hatalmas domb és annak a tetejéről kiszedni az embert szinte lehetetlen, viszont az ellennek feljutni oda 10mp, szóval szépen mentek fel sorba és .... na jó leállok. Jó volt, nincs ennél taktikusabb játék, tele volt buggal az egész, mindenki arra alapozott hogy jó taktika + kihasználni az engedélyezett játékhibákat. És sokat nehéz volt használni, tehát ide tényleg kellett skill minden oldalról. :D
  • Ability
    #29586
    Még újreg vagy, elvileg a sajátokba sem léphet be friss tag csak a reg óta eltelt x nap után.
  • dragon11
    #29585
    Nekem IE-vel is bejött... pedig az aztán a ratyi.=D (biztonság szempontjából.)
  • kifli
    #29584
    milyen böngészőt használsz? nekem bejön firefoxal...
  • KaszaN
    #29583
    Ja megvan köszi. Csak nemjön be még mindíg semmi rákattintok a topikra és csak fehér háttér jön be és egy url az oldalnév hejett. :S És nemtölt mert azt írja betöltés kész.