31662
CRYSIS
  • bordy
    #10657
    mondjuk a tengeralatjárónál télleg semmi extra nincs ami indokolná ezt az alacosny fps-t az erős gépeken is, ott elég magas számmal kellen mennie. azért megnéznék egy wireframe-t róla... bár most visszanéztem, sok poly se lehet ott. boxok, csövek meg planek-ből áll. dinamikus speculart tudok ott még elképzelni bent a csöveket elnézve.
  • HeadHunter86
    #10656
    Köszi a választ, remélem a 6000+ már jól hajta a game-t, volt az a magyar prezentáció (mert ugye magyarok csinálták a játékot) és ott a srác mondta hogy amit ott látunk az mind Dx9, na most a vízen kívül mivel lesz több a DX10, mert én vhogy nem sok változást látok, és azért nem teszek fel Vistát.
  • VRSDM
    #10655
    ha igaz...
    sose ígérj olyat amit nem (biztos) hogy tudsz tartani.

    ha kamuzol...
    akkor a leggörényebb ember vagy hogy ilyenből csinálsz viccet-előnyt sorolhatnám.

    a fő hogy én bízok benned hogy igaz ;)
  • grebber
    #10654
    A 3200+ nagyon de nagyon kevés a 8800GTS-hez.Egyértelmű 2 magossal gyorsabb lenne a game és ki is hajtani a kártyádat!
    Xp alatt nem lesz DX10.
    Fák törése és napszakváltozás szerintem lesz dx9be singleplayerbe de már nem tudom pontosan mert volt valami kavarás!
  • HeadHunter86
    #10653
    Vki tud mondani vmit az előző hsz-emre?
  • mikiking
    #10652
    Megígértem neki,hogy kap egy keyt holnapra max tőlem,szóval nagyon örülnék hha kapnák egyet,adok helyette ami kell,de ez tényleg fontos
  • Prince of Máté
    #10651
    :((
    Én segítenék neki, de sajnos nekem sincs
    De ha lenne, tuti neki adnám!!
  • lac coo
    #10650
    Naprakészen válaszolok az adott hsz-re, igyekszem új információkkal szolgálni ;)

    Szerintem sincs semmi értelme amúgy ......Csak néha már nem bírom tovább a sok okosságot:))))
  • mikiking
    #10649
    Legyen már szives valaki megdobni egy key-el please.....mert a fiótesómnak operálása volt.és sajnos nem tud lábraállni többé :( legalább lefoglalná magát a crysissel ...legyetek szivesek. Kérek valakiit
  • HeadHunter86
    #10648
    Azt vettem észre hogy lehet akármilyen géped, ha nincs dual core-d akkor ne próbálkozz.

    nekem egy 3200+-al nagy terepen már akad elég rendesen, ha low ha high tök mind1 ugyanúgy megy, felbontás is mind1. Ez csak a procimnak tudható be, mert ugye ott a 8800GTS, meg a 2 Giga RAM. Másik tényező az OP. Vista sokat lezabál, most XP-n nyomatom sokkal jobb. Még szerencse h a játék megjelenése elött jön az X2 6000+. :D

    XP alatt lesz DX10, vagy csak Vistán, mert nem szívesen tenném fel újból, fél év után elég volt, -10-20 FPS minden game-nél.
    Ja és a fák törnek DX9-ben, legalábbis Single-be, az kérdéses hogy a napszak váltakozik-e?
  • Ability
    #10647
    Engem nem zavar a véleményed, de azt ne várd, hogy igazságot tegyek. Valakit zavar, valakit nem. A vitának azért vetettem végett, mert sokan paranszkodtak, és tényleg meddővé vált, semmi újat nem tudtatok volna mondani egymásnak, ráadásul a többség meg sem értette mit akarsz mondani. Kulcskérés jobban zavar, de egyesek meg fel vannak háborodva, hogy miért törlöm, közben meg csak a legfrissebb oldalon, ugyan attól az emberől, van vagy 6 kuncsorgós komment. Beírnak óránként, én meg nyeljem le a sok szemetet? Ha valaki csak párszor, mondjuk napi egyszer beír, az még simán tűrhető. Mostanában ezért sem törlöm őket, csak ugye amikor kijött a béta, akkor minden második komment ilyen jellegű szpem volt. Igazából nem tudom mi lenne a legjobb. A BF2 topikból jött fórumozók szerint ez egy "rendőrállam", majd utána pár hozzászólással jött Grebber, és beírta, hogy a témának feleslegesen van házigazdája arra utalva, hogy sok szemét van. Na, most akkor találjam el, hogy kinek mi a jó. :P

    Az én szubjektív véleményem: nyugodtan folytathatod, ez is csak egy vélemény a sok közül, és ez nem egy zárt témakör, itt szerintem bárki elmondhatja, hogy ha valami nem tetszik, nem csak pozitív véleményekre van szükségünk. Az más kérdés, hogy mennyire lerágott csont...
  • Rage47
    #10646
    Haveromnak olyan gondja van, hogy fekete a képernyő játék közben és a logoknál is. A menü bejön, de előtte és utána minden sötét. Volt már ilyen valakinek, mi lehet a gond? 7600GT-je van, legújabb driver állítólag.
  • ellington
    #10645
    valaki meg tudta oldani xp alatt a "folytonkidobálajátékmindenfélehibazüenet" nélkül problméát?
  • lac coo
    #10644
    Hát nagyon nem kapkodok vele, csak élvezetből csinálok ilyeneket, és csak mikor kedvem van hozzá ... De naggggyon ott van a Sandbox, hihetetlen felhasználóbarát, szal élvezetes dolgozni vele, nem szívás .....
  • grebber
    #10643
    Hehe erre sokan kiváncsaiak lesznek bár mire elkészíted :(
  • lac coo
    #10642
    Bár titok , de neked elárulom készül egy single pályám, AI- nélkül csak prezentáció céljából... Még elhajló levél is van benne, igaz csak egy féle, mert lusta vagyok 50-et lemodellezni .... És átlátszóak a levelek a napfény felé .... Mert a Crysis is csak egy Far Cry mod ;)

    Azt meg nem értem, ez valami zárt forum ahol csak a közkedvelt témák mehetnek??? Nem szpemmelek, egy hsz-emre jut 200 pálmafa és 80 db kulcs.... ;)
  • lac coo
    #10641
    A DX9 is megtudja csinálni .. .Gondold csak át: valszeg láttál már mozgó és animált ( pl.: valami sziréna ami változtatja a színét) lámpát játékban ? ;) Persze nagyon nem használták , mert ehez dukál a real-time árnyék ,hogy az is mozogjon a fényviszonyok szerint, az meg durván eszi a vasat :(

    Hogy itt lesz-e DX9 alatt azt nem tom... Szvsz nem .
  • Ability
    #10640
    Gondolkozz már. Szerinted mitől lesz jobb, ha Te beírsz egy ilyen értelmetlen kommentet? Nem fogja érdekelni, ha mondani akarja, akkor úgy is mondani fogja. Meg lett már mondva neki, hogy senkit sem érdekel, sokan jelezték is, mégis mondja. Egyébként sem értelek, miért ne vehetné meg a játékot? Miért ne játszhatna vele? Lehet, hogy szerinte indokolatlan a nagy gépigény, de attól még tetszhet neki a játék. Egyébként Lac-coo foglalkozik valamilyen szinten a témával, tudna írni egy FC modot, de a hozzád hasonlók kedvéért nem fog hozzálátni, mert ha kész lenne, akkor sem értékelnétek.
  • lac coo
    #10639
    Csupa igazat írok, általában nem is jön rá értelmes válasz :))))
    Visszavettem a tempómból, nem szpemmelek, azok épp ti vagytok az 500 pálmafával, kulcs-kéregetéssel... Ha meg valaki hülyeséget ír (mint most te is a DX7-9 -ről) , kötelességemnek érzem kijavítani :))))


    Amúgy elég érdekes , hogy bármivel lehet itt szpemmelni, a kutya nem háborodik fel csak jót írjanak....:)))
  • gduck
    #10638
    Béta fórumban is ezt kérdezte egy srác, mert ő játszott egy ilyen szerveren és tök meglepődött a dolgon :) Ez azt jelenti, hogy DX9 alatt is "tesztelik" :D Lehet hogy mégis elérhetőek lesznek DX9 MP módban is ezek a fícsörök? Vagy csak marketing miatt nem engedélyezik DX9 alatt?!
  • REAKTOR
    #10637
    Te meg tanulj meg valami értelmesebb írási formát ha közölni szeretnél valamit egy fórumban
  • Banano
    #10636
    he-he-he nyüsz nyüsz nyüsz wau wau waúúúúúúú...
  • REAKTOR
    #10635
    Akkor meg ne fikázd más munkáját ,és más hozzá nem értését .Csak ennyi.
  • REAKTOR
    #10634
    Most öszintén , kit érdekel mitől lesz szép ez a játék? Érdekel valakit ,hogy tavaly még csak DX7 es motorra írtak játékot, mert ez az igazság. A doom volt talán az első aminek a motorját áttírták ,de annak is csak az efekt részet. Mivel a legtöbb játék még havokra épül. De ez szerintem messze nem érdekli az itteni fórumozókat. Csak pl: ne laggoljon ,szagasson, és legyen szép. Ha ekkora buksi laccoo akkor álljon össze pár hapsival vagy nővel aztán mutassa milyen játékot tudnak csinálni. Vagy adjon ki modok farcry-hoz ... De ne ide írja már a baromságait.
  • lac coo
    #10633
    Ha lesz gépem alá megveszem.. Miért ne ..? Ennyivel tartozom az FC-nek is ;)
  • lac coo
    #10632
    Falba, dobozba nem lehet bebújni ? :)))
  • Ability
    #10631
    Ezt talán majd akkor mondhatod, ha a Crysis-t mindössze egy ember fejleszti. Ilyen baromságot nem gondolhattok komolyan. Még Te voltál felháborodva, hogy leprimitíveztek, közben tényleg olyan vagy, mint egy rossz gyerek, aki nem bírja a kritikát. Lehet, hogy nem tetszik a véleménye, lehet, hogy nem tetszik az állandó kritikája, de legalább akkor Te legyél különb, és ne szpemmelj ilyen faszságokkal...
  • Purga
    #10630
    nincs-cd-kulcs-sajnos (a kötőjeleket nem kell beírni)
  • Prince of Máté
    #10629
    áhh az ilyeneket ismerem :D
  • lac coo
    #10628
    És amúgy ki mondta. hogy DX9 nem képes ilyenekre mint a napszakváltás???
  • Banano
    #10627
    m3gd-0bl4-ksz4-rR4L :DD
  • REAKTOR
    #10626
    Laccoo barát már egyszer leírtam de hála adminnak törölve lett. HA EKKORA NAGY KOPONYA VAGY MIÉRT NEM ÍRSZ JOBB JÁTÉKOT... AMÚGY REMÉLEM NEM VESZED MEG A JÁTÉKOT ,ÉS FOGSZ MAJD IDE IROGATNI ,MERT SZÉT FOGOM LINKELNI AZ ÍRÁSAIDDAL AZ ARCOD
  • bordy
    #10625
    naogyn jóóó, tuti sniperkedés lesz éjjel :D
  • Prince of Máté
    #10624
    Bocs hogy koldusnak néztek, meg hogy itt kunyerálok, de nem doba meg vki egy rendes CD-kulccsal?
    Csak mert, nem akarom hogy kárbavesszem napi 4-5 órám. :(
  • szarjancsi
    #10623
    rohadna le a szája aki ilyen szar wallhackaeket csinal
  • Magiszter
    #10622
    Az tuti. Megvárod míg lemegy a nap és betámadod a csapattal valamelyik pontot. :-P Full DX10-ben lesz igazán jó a multi rész. Dölnek a fák, repülnek a csirkék... X-D
  • grebber
    #10621
    Aztamocskos ez nagyon nagy hjaj de várom már a fullt.Éjszaka mégnagyobb a hangulata!!
  • Magiszter
    #10620
    A LINK
  • Purga
    #10619
    Még megsem jelent és már ilyeneket látni:

    http://www.youtube.com/watch?v=8IsB94epN6s
    http://www.youtube.com/watch?v=lFBLXcl4AeU&mode=related&search= :(
  • Magiszter
    #10618
    Most láttam egy videót Stage6-on amiben volt dinamikus napszak váltás és a mostani bétával játszottak. Ez most csak valami "szemfényvesztés" volt (esetleg átírtak 1-2 dolgot a játék fájljaiban) vagy már van DX10-es szerver is?