31662
CRYSIS
  • MiQ
    #10617
    ... én az 565. pálmafashotot is szívesen megnézem
  • Prince of Máté
    #10616
    Egyik gyerek adott nekem, torrent meghívóért cserébe, de már túl sokan használták a kódot...
    Hát mind1, ez is álom marad.
  • Banano
    #10615
    aggyá pézt lesz kód XD.
  • Jaffa 2843
    #10614
    hol kaptál kódot?
  • ellington
    #10613
    szarjancsi (szép neved van), egyértelműen a kétezer-kilencszáz. ha csak az árukat nézed, már akkor rájöhetsz, hogy komolyabb. úgy félszázezerrel.
  • grebber
    #10612
    Egyértelmű hogy a 2900XT bár az igaz ára 3x-osa a 8600GT-nek!
  • szarjancsi
    #10611
    cső szerintetek melyik a jobb ATI HD2900 XT VAGY GEFORCE8600GT?
  • Prince of Máté
    #10610
    Na kaptam kódot, aztán 4 óra alatt letöltöttem a játékot erre nem jó a kód :/....
    Nem tudna valaki adni egyet?
    Sajnos már nem tudok semmit cserébe adni, mert amim volt, azt már másnak adtam.
  • bordy
    #10609
    azért azt nem hiszem hogy ilyen robbanás lökés lesz multiban :) mondjuk nem lenne rossz :D
    a fákat is majd csak a dx10-es szervereken lehet majd szétlőni.
  • grebber
    #10608
    Én ilyet sose mondtam senkinek hogy takarodjon egy fórumból.Én értem mi a mondandot lényege de sajnos senkit nem érdekel mert ők csak játszani akarnak nem az foglalkoztatja hogy hány pixelből áll a játék meg mitől lehet ennyire lassú stb.
    Ilyen és kész én béta alapján azt kaptam amit vártam közepes gépemen is tök frankón fut.Meg is veszem eredetibe!
  • lac coo
    #10607
    OK. OK.. .Takarodtam, helyet adok a sok kulcs-koldusnak :) Meg az 564. pálmafa shot-nak :)))
  • grebber
    #10606
    Tök feleslegesen turáztatod magad,mert:

    1. Szerintem rajtad kivül senkit de tényleg senkit az ég világon nem érdekel miért ilyen lassú a game!
    2.Azse érdekel senkit mitől szép hány pixeles a textúra meg ilyenek.Ők a szemüknek hiszen hogy szép mert az.
  • lac coo
    #10605
    Látom értesz hozzá........ :))))))))

    A bump-mapping a DX9 egyik újitása, nem a DOOM motoré, minden játék ugyanazt használja (ha használja). Ha betölti a külső teret az valóban használja a mamoriát, de nem lassítja a játékot egy kis térben, mint ahogy akkor is gyorsabban fut ha pl. az ég felé nézel ;)
  • DarkSector
    #10604
    Doom 3-nak béna textúrái vannak...
    Csak a motor által használt bumpmapping teszi sokkal élethűbbé...
    De az megint más..
    Ja meg KIS TERÜLETEKET kell a gépnek betölteni a memóriába....
    Mert hiába vagy zárt helyen, ha kimész akkor ugye azt szeretnéd töltés nélkül véghez vinni...:D
  • xotyi
    #10603
    Közel azonos a gépunk, énmeg márt féltem h dobhatom ki a 320 as 8800GTS-em :D

    [persze eggy pici tulzással, nem a crysis kedvéért vettem :)
  • lac coo
    #10602
    Hát hasonlítsd már össze ezt a belső teret pl. egy DOOM3-éval ;) És még add hozzá a gép-fps hányadost is ;)

    No mindegy, úgysem akarjátok megérteni ...


    OFF END .
  • DarkSector
    #10601
    Én a demo-ig ráérek...
    Mi 5 évvel ezelőtti színvonal ebben....?
    Tény, hogy a pisztoly, az tiszta fear-es kinézetű és a Crysis-ban minimumon szebb a pisztoly, mint a fear-ben max-on, pedig az nem 5 éves....

    Valszeg nem lesz CG minőségű a crysis....
  • DarkSector
    #10600
    Jó nem lesz extra szép..
    De nézd csak meg jobban mondjuk a fegyver receségét, vagy egy fix pontot figyelj...
    1 katt a képre, és 6 rece van...még egy katt és full méretnél lehet hogy 6 rece lesz, de már alig fognak látszódni..
    Tudom nem nagy valami, de azé nem mindegy...
  • Bence94
    #10599
    valaki játszana most mert leszedtem a bétát márcsakbe kell kalibrálnom azt play game?
  • lac coo
    #10598
    Attól ,hogy tényleg ilyen még 5 évvel ezelőtti színvonal , aminek 200 fps-t kéne nyomni a maga 10 db texturájával, egy ambient fényével és 5 db modelljével, és a jól látom a kamu cube-map tükröződésével ;)

    Na , mentem , nem kezdem megint :)))
  • DarkSector
    #10597
    Nem kell bizonygatni ez látszik..csak észre kell venni..
    Ezt én inkább figyelemfelkeltésnek hívnám...
  • Banano
    #10596
    Azért ez nem teljesen így van...amit én látok az kb olyan mint így "alaphelyzetben" ahogy a fórumban van:D..Nem olyan ratyik az élek mint amikor rákattoltok a képre...1440*900ban meg már nem igen van értelme élsiminek:D.Egyébként meg ahogy mondod futás közben sokkal szebb.
  • lac coo
    #10595
    Hát ha jól megnézzük, Ti bizonygatjátok naponta 50-szer (talán magatoknak) , hogy milyen csodaszép ez a játék :)))))

    De ok, meggyőztetek: a tengeralattjáró is csodálatos: részletes texturák tucatja, bonyolult geometriák sokasága... Valóságos vizuális orgia :))))))
  • DarkSector
    #10594
    Köcce!
    Na ezt vártam!!!!!!!!!
    Iszonyat..elég nekem multiba 1024-es kép..
    Singlebe meg amúgyis jobban fog futni, ott meg majd felljebb rakom..
    Röviden 30-60fps
    mégegyszer THX
  • DarkSector
    #10593
    Én is mondtam már ezt az anyahajós témáknál....
  • DarkSector
    #10592
    Háát márpedig, ilyen maxon a béta, és mozgás közben igenis szép..
    Ja meg nyomass kettőször a képre...
    Katt balegér majd ha kinagyított, akkor megint..és meglátod, hogy élsimítás nélkül milyen...
  • grebber
    #10591
    LOL ne vicceljél már mit szeretnél mi legyen egy tengeralattjáróba? Csipkés függönyök bárpultok.
    Nem kell minden hozzászolásodban kitérni erre ilyen lassú és kész.Probáld már meg feldolgozni na.
  • lac coo
    #10590
    Hát azok a belső terek lehangolóan rondák szvsz ....És 30-50 fps.... Én komolyan nem értem ezt mitől ilyen nevetségesen lassú ;(
  • Prince of Máté
    #10589
    Na igen, velem is ez van, szinte minden játéknál 20 fps-t számít a felbontás, de muszály beraknom 1280-ba, mert 19-es LCD-nek az a natív felbontása :(
  • Banano
    #10588
    Naszóval : E4300 @ 2.9 ghz , 2gb ram , 8800GTS 320mb , Xp , High-1440*900 vs 1024*768 béta cliens #3


    1440*900:

    1024*768

    1440*900:

    1024*768:

    1440*900

    1024*768:
  • lac coo
    #10587
    Max abba nyúlhattak bele, hogy kivették a legjobb minőségű texturákat illetve a legmagasabb felbontású LOD-okat ( modelleket), tehát ha ez visszakerül szebb lesz de jóval több számítást-memoriát igényel majd.....A motorhoz ennek semmi köze .
    Plussz hozzájön az Ai, fizika stb .... Hogy ez jó vagy rossz hír mindenki döntse el maga ! :)
  • lac coo
    #10586
    Lesz...2 fps-el :)
  • Banano
    #10585
    Vízesés előtti hídnál kell megállni és onnan kilőni ennyi.:)
    Dark mindjárt jönnek a képek.Elég sok különbség van fps-ben.Mindjárt meglátod.
  • KILLER2
    #10584
    1280x1024en játszom.
  • grebber
    #10583
    Aki megtalálta már a koreai bázis gyenge pontját kérem jelezze !
  • DarkSector
    #10582
    Jah...
    Beta-ban a környezet fizikája ki van kapcsolva...
  • ToCsEk
    #10581
    thx. Ilyen lesz singleben és multiban?
  • Denes888
    #10580
    Nem jössz játszani?
  • Denes888
    #10579
    Szerintem mindenki nyoma meg a beállításoknál hogy opcionális és magától megcsinálj a jót. Nekem 3 high és a többi medium.
  • Smithwarden
    #10578
    Rammstein - Tier es Rammstein - Benzin
    De a video forumjan, youtube-on ha lapozol ott is irtak.