31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #10697
    Jaja, szuper.
    Stalker magyarositasod is fent van es ajanlom mindig ismerosnek.
  • wesker24
    #10696
    Nem rossz !! Söt nagyon is jó !!
  • Smithwarden
    #10695
    Dehogy vennenek !

    De kepzeld el mennyire jo lenne C64-en tolni Crysis 3 -at (by Laccoo of course) !
    Nem kellene soha kolteni uj gepre, csak az jatekokat kellene megvenni, sima ugy.
  • gduck
    #10694
    nem rossz ;)
  • Raptor 2
    #10693




    A szöveget még ne nézzétek mert erősen csak "tesztfogalmazás" de legalább már tisztába vagyok vele mennyire működnek az ékezetek, min kell még dolgozni.. stb... De így sztem egész jól fest a menü :P
  • Vegas
    #10692
    szerinted vennének akkor uj hw-eket?
  • Smithwarden
    #10691
    Laccoo, de komolyan ha ennyire faszlamak ezek a Crysis-os fejlesztok, hogy szinte ugyanazt irjak meg mint tobb eve csak 10* szarabb fps-el, akkor te miert nem mesz el (...) egy ilyen csapathoz es hoztok egy uberfaxa 5* szebb gamet 150 fps-el persze!

    K***a nagy hirneved es g**i sok penzed lenne beloled , hidd el, es meg durvan buszkek is lennenk rad mint egy uj magyar (para)zsenire!

    Amugy meg ha ezt az energiat amit a flame-elesbe itt belefektetsz, ebbe a csodajatekodba fektetned, mar lehet kis is tudtad volna adni a Crysis megjelenese elott kb.

    Ne fecsereld itt a rendkivul ertekes idodet nap mint nap, kar belenk teljesen akik ilyen gagyi jatekokra pazaroljuk ertelmetlen es haszontalan kis eletunk.
  • KILLER2
    #10690
    Ez a beta, meg a vista megint felb@szott. Kilépéskor mindig hibaüzenet, meg lassú, mint a dög, de ez még elmegy. De hogy ebben milyen bugok vannak, az borzalom. Nem tudom, hogy a gyilkos konténert, ami megölte egy csapattársamat a puszta érintésével meséltem-e, a szerintem túl sérülékeny autót, amivel felmentem fél oldalla egy hegyoldalra (sziklára) és ferobbant, de az, hogy ha én nekiúszok alulról egy üres, egyhelyben álló hajónak, attól megsérülök, az már sok. Az meg a teteje, hogy ma egy társamat véletlenül megöltem, de nem megütöttem, vagy meglőttem, hanem ő jött ki a bunkerből, én meg mentem be. Egymásnak mentünk, erre ő egyszercsak meghal. Azért ez még nagyon beta. Remélem, hogy most a Crytek épp 1000el optimizál és javítja ezeket a hibákat, amikbe beletartozik az is, hogy ha felállok egy autó hátuljára és az elindul, akkor én nem halok meg. Sok régebbi játék multijába nincs ennyi hiba. Remélem lesz még beta 4, amiben a sárga textúrákat is elfelejthetjük. Szerencsére utóbbival én már rég nem találkoztam.
  • mikiking
    #10689
    nekem volt olyan hogy 1 évig használtam,mert egy haver elütött vmit a telefonon
  • Jaffa 2843
    #10688
    nekem az egész UE3 olyan gumiszagú
  • DarkSector
    #10687
    OFF
    Ez mié lehet?

    Regisztráltam egy FTP-re 3 napot, én érdekes módon, most kb 1.5 hét után is be tudok lépni...

    ???????

    ON
  • DarkSector
    #10686
    EA+Cryteck..tehet róla...
  • Banano
    #10685
    Uff Uff te is díszíted a neved felkiáltójelekkel? Szerintem is így sokkal szebb az enyém is;-):D
  • DarkSector
    #10684
    Yippí-já-jé!
  • DarkSector
    #10683
    És még mennyi pipát fognak 18 nap alatt kiszedni???
    Vagy 39 napjuk van rá?
  • DarkSector
    #10682
    Nem emlékszem, de asszem valami 3btűs rövidítés volt a videó neve után...
    De az biztos, hogy 700mega környéke volt így nem lesz nehéz megtalálni...
  • lac coo
    #10681
    Megvan az még, csak azóta néhány (száz) objekt neve mellett kikerült a pipa a fizika fülecskéből :)))))
  • VRSDM
    #10680
    anno emlékszünk-e a "next gen phis system" részre a crysis features vidből? mekkora atomrobbanás effektus volt? na az hovalett? :]
  • bordy
    #10679
    :D
    nem :) azt kell megszerezni hogy győz :P
    mondta is a srác ott hogy ha valaki azt megszerz gyakorlatilag vége a játéknak :) aztán meg lőt egyet. mi meg a moziban, képzeld el egy mozivásznon...
  • HeadHunter86
    #10678
    Mármint dx10-ben a shaderek lesznek szebbek, nem a fizika :D
  • DarkSector
    #10677
    Igen Béta Finish!!!!!
    Ahhoz hogy valaki győzzön, ezt kell megszerezni...
    Még képet is láttam itt a topic-ban, mikor egy vöröses atomrobbanáshoz hasonló van a képen...
    Na ott aztán van pusztítás...

    Meg iszonyatdurva a láctalp is, ami fesz felveszi a dimbes-dombos útvonal felületét...
    Nem rossz az a videó...

    Jah és csirke ruléz...meg kisteknős is kúlos....
  • Banano
    #10676
    Kecsesebben dől ki a fa vagy mi halál? xDD
  • Rage47
    #10675
    hol van ez a 700 megás video?:)
  • HeadHunter86
    #10674
    Tuti hogy lesz fizika dx9-ben ez nem kétség. dx10 szebb lesz, ennyi.
  • DarkSector
    #10673
    Mondjuk eddig én is ezt hallottam, mert az egyik tesztelésnél, mikor XP-n futtatták a közönségelőtt, akkor érdekes módok az autókat, a kunyhókat, meg a fákat is szarrá lehetett lőni..
    Legalábbis ha nem hazudtak akkor...még a tankkal is asszem döntögette a fákat....

    Jah igen ez abban a 700 megásban van..
    Mikor tankkal kirobbantja a fa alsó részét, kidől és egy csirkét agyoncsap....
  • lac coo
    #10672
    Ja ez magyar... :)))
  • HeadHunter86
    #10671
    Jaja a csirkék nagyon kajakok.
    De milyet "nézett" a tömeg mikor a végén lött a tankkal :D
  • lac coo
    #10670
    Igen, soknál így oldották meg...

    De a fényforrás mozgatása nem nagy cucc, csak ugye van egy kis bibi a felhőkkel stb .... Itt elvileg az is 3D ( micsoda pazarlás:)) , aztán meg mindegy hogy oldják meg, lényag hogy hihatő legyen.... Nem feltétlen kell ahoz a Paksi Erőmű ....
  • DarkSector
    #10669
    Igen!
    Megint ugyanazt mondtam, és úgy válaszolsz, mintha 2 másik dologról lenne szó..
    Én mondom szépen DX10-es effect azé mondotok, hogy only dx10 effect, mert dx9-ben is lehetne, csak naon lassú lenne...
    Így magyarul mondom...
  • bordy
    #10668
    én úgy tudom ez a fa törés csak multiban lesz szét szedve dx10 és dx9 szerverre. erre emlxem konkrétan, többi dologot már nem tudom. szerintem singlben lesz fa törés dx9 alatt is, sőt biztos, hiszen azon le prezentálva a játék itthon és ott tört.
    csirkével való ablak betörés rulz, az volt a legjobb rész :D
  • lac coo
    #10667
    ..Vista szervezet... :DDDDDDDDDD

  • VRSDM
    #10666
    gta-ban x számú égbolt textúra cserélgeti egymást előtte egy mozgó holddal asszem... :$ de mind1, össze lehet azt mosni. akár egy korlátozott skálájú hue is megtenné.
  • DarkSector
    #10665
    Igen járművek+Fizika egy magyar cég pályázta meg, és készítette el.
    És ebből van is egy 700megás izellítő a neten....
  • lac coo
    #10664
    Hogyne lennének only DX10 efektek :))))) Részecske alapú felhők ,füstök, részecske alapú fénysűrűség számítés, displace....És nem gyorsabb, legalábbis a már eddig használt shaderek maradnak olyanok amilenek már hosszú évek óta, hanem némely új efektnél sikerült olyan algoritmust írni, ami által eleve lehetséges olyan sebességet elérni , hogy megpróbálják alkalmazni őket.....

    Nem az a valami, hogy lehet töri a fákat, hanem hogy OTT törik ahol lövöd ! De ez hosszú.....
  • HeadHunter86
    #10663
    Vannak DX10-es effektek, pl. a 3D Ocean az az. Azt nem tudom h DX9 alatt meg tudták volna írni, de így biztos egyszerűbb az algoritmusa és gyorsabb, annyira nem értek hozzá, de gondolom.
    Dx9 és Dx10 között csak látványban lesz különbség, nem hinném hogy fizikában lenne, sztem ez hülyeség.
  • DarkSector
    #10662
    Jah de van különbség..bocsi..
    Az, hogy ők nem rakják be mindkét dx-be, mert lehet hogy van olyan, hogy sponzorálják egymást a Vista szervezettel.....
    Vagy mert talán, ami számomra hihetetlen lenne, az az hogy az XP alatt lassabb lenne sokkal azzal az effectel...
    2 lehetőség van...
    Na én az 1-re tipplnék...
    bunda az egész...
    Vista->DX10->Nem működő effectek dx9-ben...mind a pénzért van...
    Máni-máni-máni...daszti fáni...
  • HeadHunter86
    #10661
    Most látom de hülyeséget írtam, nem a játékot írták magyarok, hanem a járműveket, sorry :D
    El vok bambulva.
  • DarkSector
    #10660
    Ebben teljessen egyetértek..!!!!
    Miaz, hogy mi mit nem tud megcsinálni, mikor már köztudott, hogy nincsenek külön DX10-es effectek, meg plusz animációk...
    Hanem egyszerűen gyorsabb!!!!!!!

    Ha ez a fa törés csak dx10-be menne, akkor én a Strangleholdba nem tudnák minden tárgyat dirib darab-ra lőni..
    Meg ha csak dx10 alatt lenne napszakváltás, akkor a GTA-ban nem lenne éjszaka, meg nappal....
    Ez ilyen egyszerű....
  • bordy
    #10659
    ők is. és konkétabban a járműveket (földi és légi).
    télleg. kiváncsi vagyok lesz egy olyan multis map ahol lehet majd helit is venni :D
  • Purga
    #10658
    Ott a pont!