31662
CRYSIS
  • Purga
    #10737
    Volt olyanis ha az ellenség közel van hozzád, akkor figyelmeztet, belehetett állítani, hogy mikortól figyelmeztessen pffff
  • Ability
    #10736
    FarCry-ba volt olyan opció, hogy magától lő. Na most az fasza volt, amikor felmászott egy hegyre valami buzi, és fent, ahol rálátott mindenre bekapcsolta, és hirtelen mindenki meghalt, csak úgy pörgött a "halállista". :D
  • gduck
    #10735
    Az ilyen lelkileg sérült embereket (akik attól élveznek el hogy ők egy játékban a janik és ezt ilyen módon érik el) csak sajnálni tudom :(((( Az ő játékélményük is egy nagy kalap szar és mások játékát is tönkreteszik! Eszük nem sok van az biztos :D

    Remélem lesznek "normális" szerverek is ;)
  • dante3
    #10734
    Cheaterek sorsa: link
  • MiQ
    #10733
    ... ez igaz

    ... mindjárt meg se veszem
  • JAG1
    #10732
    Aimbot.
    Egyből rááll autómatice a célkereszt az ellenség fejére. Neked csak heves rángásba kell kezdened a bal egérgombon...
  • Ability
    #10731
    Persze, az én klánom írta meg a legelső védelmet ellene, mert a PB szart az egészre. Ez persze azt is magába foglalja, hogy tesztelnünk kellett.

    #10727: Hát itt már lehet lesz rá mód, de FC alatt konzolban kellett szavazni, és kevesen voltak képesek rá, így mindig bent maradt a csaló.

    #10724: Szétnézek. Abban biztos vagyok, hogy találok csíteres videót, de remélem azt az egyet is megtalálom, amiről beszéltem.
  • Purga
    #10730
    Azért jó tudni mik léteznek...lehet más a gépét rugdossa, mert azthiszi ő a szar :D
  • JAG1
    #10729
    Az a baj ezzel, hogy a nép fele nem tudja miért kéne ellene szavazni, ezért nem is teszi meg. A Lépsz másik szerverre meg felesleges, mert ott nem egy, hanem kettő lesz belőle...
    Ezek osztódnak...
  • JAG1
    #10728
    Túlságosan tájékozott vagy csít ügyben.
  • MiQ
    #10727
    ... erre van a kiszavazás. Elõbb-utóbb úgy is feltünik, hogy valaki szétszivatja a társaságot. Legvégül meg keresel egy másik szervert ;)
  • Purga
    #10726
    Nemtudom miért ment el 2x :S
  • grebber
    #10725
    "Rátesznek még egy kis aimot" Ez mit is takar?
  • offkorz
    #10724
    mutasd,kíváncsi vagyok!:)
  • Purga
    #10723
    "Hát figyelj itt az nyer amelyik fél lezuzza a másik bázisát.Az az 1-2 szaros jöhet a falonátnézésével amikor már mész a nukleáris tankal.Meg láthatja hogy ottvan a fal mögött ha neked jobbak a reflexeid és jobb a fegyvered."

    Csak, hogy ő tudja hogy jössz, te meg nemtudod, hogy ott van :D

    Hirtelen nemtudom Abi melyik videórol beszél, de én egy sniperes videót láttam, ott olyan aim volt, hogy beszartam. Ráállt a célkereszt az emberekre, csak arrakellett figyelni, hogy megnyomja az egeren a bal gombot, ja meg voltak az akárhányszoros zoom-ok, ellenség színezés és barátai.
  • Ability
    #10722
    Vagy jöhet speedhack-el, és akkor gyors övék lesz az összes létfontosságú épület? Rátesznek még egy kis aimot, és akkor vissza se tudjátok foglalni. :P Ezek pedig még csak az alapvető csítek. FC-ben olyanok voltak, hogy kis képernyőn láttad fent az ellenfél bázisát, és úgy viselkedett, mint egy spectator, lehetett vele mozgolódni. Volt aim, no recoil, minden fegyvernek nagy célkereszt nagy zoommal, kifogyhatatlan tár, és lőszer, wh, textúrahekk, kiírta ha valaki téged néz, bino nélkül is befogta az összes embert az a kis négyzet jelölés stb... már nem nagyon emlékszek, sajnos az "igazán szaftos" tulajdonságok nem jutnak eszembe, de nagyon kreatív volt az a csít író. Olyanok voltak, amiket más játékokban még nem láttam, olyan előnyhöz jutottál vele, hogy az leküzdhetetlen. Persze PB nem vette észre, a PB shot-on meg nem látszódott semmi. Sem radarhack, sem a wh, semmi...

    Szerk.: eszembe jutott még egy "érdekes": az égből vonalak lógtak le, ami meghatározta minden ember helyzetét. Na ha ilyen lesz Crysis-ben, akkor a nagy terep miatt simán kikerülheted az ellenséget. :/
  • Ability
    #10721
    Ha tudnád, hogy pl. FarCry-hoz milyen csalások készültek, akkor nem ez lenne a véleményed. Mondjuk FarCry egy külön eset, az egész a szar lua-ra épül, könnyű volt rá csalást írni, és nagyon sűrűek is voltak a csalók. Tudok neked olyan videót mutatni, ahol egy teli szervert egyetlen egy ember rettegésben tartott. A csapattársai már át is álltak a másik csapathoz, mert az az egy ember bedarálta a teljes szervert. Egy élettel legalább 50 embert kinyírt. Tudod FC-ben gyorsan spawnol mindenki, csak úgy özönlöttek az emberek, és nem tudták lelőni. :P Hozzáteszem teljesen átlagos terep volt, nem tudott buguser lenni, nem volt semmi fedezéke.
  • grebber
    #10720
    Hát figyelj itt az nyer amelyik fél lezuzza a másik bázisát.Az az 1-2 szaros jöhet a falonátnézésével amikor már mész a nukleáris tankal.Meg láthatja hogy ottvan a fal mögött ha neked jobbak a reflexeid és jobb a fegyvered.
  • Purga
    #10719
    Őket meg az nem érdekli, hogy te normálisan és becsületesen akarsz játszani.
    Nagyon is tönkreteheti a játékot "1-2 ember"
  • grebber
    #10718
    Ez igaz de mondom nem fog mindenki csalni.
  • JAG1
    #10717
    Sok FPS-t nem tolhattál multiba, ha ilyen hülyeségeket beszélsz...
  • grebber
    #10716
    Engem nem érdekelnek a csalók ugyse fog mindeki csalni 1-2 ember egy 32-es szerveren meg nem számít!
  • Purga
    #10715
    Hát igen, a csalók sose alszanak....lehetne egy ilyen mondás is.
    Én már előre félek és számítok az ilyen emberekre, már ha csak a Far Cry-ból indulok ki akkor is. :(
  • grebber
    #10714
    Milyen rövid idö alatt lassan 1 hónapja vagy több is van hogy kintvan a béta!
  • Peetboy
    #10713
    Megáll az eszem. Még meg sem jelent a játék és már WH-znak a bétában a csiterek. Átlátnak a falon és végtelen sebesség. Ilyen rövid idő alatt hogy lehet ehhez programot írni???
  • gduck
    #10712
    Ez az a lista, hogy a program milyen beállítást "javasol" kártyafüggően... Igazándiból arra akartam utalni, hogy itt látszik, a program készítői pontosan tudják mennyire hardverigényes a játékuk :)

    Természetesen a kártyáddal menni fog a játék és valószínűleg egy új ATI driver is dob majd a sebességen ;)
  • ellington
    #10711
    ez a lista, hogy melyik kártáykat támogatja a program? mert én jól megszívtam a 2600xt-m nincs a listán. meg is látszik, lowon tudok játszani vele.
  • L2Goku
    #10710
    Te Megint annyira hülyeségeket beszélsz hogy ezen már röhögünk..... de nemkicsit... Szerinted miért kell dx10? Azért mer a 9 már nemtugya támogatni... Látom te valami Hyper Pro Programozo vagy hogy ennyire értesz hozá!! DX7 miért nemtámogat dx8 at? vagy dx9et? vagy dx8 miért nemtugya azt a dx9 et támogatni? Biztos a Pénzért.... MER FEJLÓDIK EZ A K*RVA VILÁG ENNYIRE NEMTUDOD FELFOGNI AZAL A CSÖP ESZEDEL? Már ez sokkolo hogy teirsz folyamatosan ilyeneket....
  • Vegas
    #10709
    nemtudom nekem volt 7900gt meg 7950gt de kb egy hónapig volt az enyém, jónak jó volt csak későn vettem.
  • MiQ
    #10708
    ... Far Cry mod - mi?

    Te meg Mulder ügynökkel hajkurászod az idegeneket, hétvégente meg összeesküvés-elméleteket gyártasz a fészerben egy elektromos írógépen
  • JAG1
    #10707
    Ne haragudj már, de nem gondoltad komolyan, hogy egy 3000+-al fogsz meghajtani egy 8800-at? :-)
  • MiQ
    #10706
    ... elsõre nem esett le, hogy mit is kell nézni a képeken
    Az tûnt fel, hogy más a pálya képe.

    Fasza lesz, gratula!
  • MiQ
    #10705
    ... a Lost Planet egy konzolátirat, ami eredetileg dx9-re lett írva, de csináltak belõle dx10 alatt futtatható verziót is, amiben egy-két dolog PICIVEL szebb. Ennyi.
    Nincs a dx9-es és a dx10-es verzió között szignifikáns különbség.

    Szerintem nem szabad egy lapon említeni egy 7900gs-t és egy 8800gts-t.
  • Magiszter
    #10704
    "utcso vga-m ezelött 1 7900gs volt és kurvára nekem sem tetszett hogy lofaszt teljesit "

    Azért én ezzel vitába szálnék. Majdnem mindent fullra raktam a lost planetben 1024x768-on és akadás nélkül ment. Csak akkor akadt meg kicsit mikor 6 oldalről lőttek telibe rakétával és nem láttam a füsttől. Nagyon jól teljesít a kártya, a korához képest. (2, vagy már 3 éves model?)
  • gduck
    #10703
    Azoknak akik a hardverről "értekeznek" javaslom, hogy keressék meg az ati.txt és az nvidia.txt fájlokat a béta mappájában! Érdemes megnézni!
  • gyuri12
    #10702
    a bátyám is 8600-at akar venni,és nem tudom róla lebeszélni:/
  • Raptor 2
    #10701
    Köszi! :)
    Mellesleg Stalker magyarításUNK, mivel a csapatunk csinálta :)
  • kenderzen
    #10700
    szotyi nem tudom mit akarsz hasonlitgatni halflife 2vel nekem anno éphogy futott fullon .... intelp4 2400mhz 512rammal meg geforce4ti-vel akkor elképzelem neked mijen fullon futhatott a configoddal .)
    Esetleg 640x480ba ?
    LOL
    Emléxem hl2vel kb 1 idöben jött ki a JUICED autos game és már az is rendesen framezabálo volt jobban ette a configommal mint a hl2 . Csak anyit még hogy ITT eleve 1 bétárol van szo és nem tudom hány bétához volt eddig szerencséd .... Ne feledjük el azt hogy ezt a gamet elvileg dx10re fejlesztették ezért a dx9es béta csak silány változata az eredeti gamenek .
    Még mindig csak a Lost Planettel tudok jönni mert szerintem az az eddigi legjobban dx10re irt game (thx CAPCOM ) nemhiába a köcsög japán suzukisok megint elsök voltak :D
    Ez hogy átbasznak-e minket meg nem minden estben igaz utcso vga-m ezelött 1 7900gs volt és kurvára nekem sem tetszett hogy lofaszt teljesit pl 1 lostplanetnél , de ugye az dx10re van fejlesztve(mert ha nem akkor hülye vagyok LOL ) , vettem 1 8800gts-t felraktam a sokak számára szutyok vistát és lásd 1 intel D 3.4es procival 2giga ddr2vel rögtön fullon futott ,igaz 4xeres AA val de sztem ez 1elöre elhanyagolhato .....
    Tehát ha kijön a crysis tuti jol fog futni minimum 1 8800as kártyán (mert sztem is a 8600 1 qurva nagy átbaszás nem értem minek adták ki ha nem az lenne :D)
    UI:
    Sokkal jobban fut nálam vistával egy 8800gts-el a lost planet mint az ETquakewars ........LOL
    és azért szerintem nem nyagyon kellene a kettöt össze hasonlitgatni ,kivéve a stroggok energia pajzsát a föbázis körül mert az frankon jol mutat .



  • bordy
    #10699
    na tököm, most már kezdenek idegestíeni a rakétavetős emberkék. tankra még ok, de hogy szobában is azt kapom a pofámba lassan mindig az már kezd idgesítő lenni.
  • Vegas
    #10698
    jó csak tudod nem mindegy hogy egyiknap egy 20-30k-s vga-val vagy akármivel megy másiknap meg már 100-200k-s cuccal.. nem pont erre a játékra értem, de ha megnézed a többi ujabb játékot ami egy felsőkategóriás gépen el el döcög és kb egy hl2 szintre emlékeztet ( ami persze nagyon jó még most is ) de mennyivel jobb volt optimalizálás szempontjából. anno még asszem gef2 mx-el toltam végig meg egy 900mhzes cpuval és simán lazán elfutott, hiába volt low graf.. és azért nem telt el sok idő, 3-4 év max. És manapság már dx10, 4magos faszom cpu, 4giga ram lett az elfogadható konfig.. Ezzel nem fikázom a PC-seket mert leszarom én is veszegetek bele cuccot mert szeretem csak azért mégis belegondolhatna az ember hogy mennyire átbasznak minket.. :)))))999999999 estevan joéjt D::