31662
CRYSIS
  • szarjancsi
    #10777
    aham értem kaszi
  • Kaszi46
    #10776
    azért van max 75 fps-ed, mert a monitor frissitése 75 hz-en van, és a játékon belül, vagy a vidkari driverben be van kapcsolva a függőleges szinkronizáció. Ebben az esetben nem enged több fps-t a monitorodon beállított hz értékénél.
  • mikiking
    #10775
    Egy új video...érdekes a külömbség a beta meg a single gameplay között...nézzétek meg :D
    Crysis
  • lac coo
    #10774
    Azt , hogy miért én nem tom :)))) De hoyg 5 objektel, 10 texturával és egy fénnyel egy 8800-as 30 fps-t visz az elég furi :))))

    Játékfejlesztéshez pénz kell.. Sok-sok millió, dollárban.... NVidia gondolom szívesen áldoz erre, némi kis okosság fejében :)))))
  • lac coo
    #10773
    Voltak még csíkok a földön ami mutatta merre van az ellenség, és méterben még a távolságot is írta ... Textura hack -et tudok én is csinálni , azt így nem vágom mi szűrheti ki mert a file ugyan akkora marad, bitre....
  • lac coo
    #10772
    Egyből redbullra gondoltam :)))))

    Én is megtapasztaltam "mit tud" :))))
    Vagy 20-an direkt rá vadásztunk Airstrip-en, a játék már senkit nem érdekelt, de megsem állt vagy 200 frag.ig :))))) 10-en lőttünk rá de lelőtt mindenkit nem is egyszer:)))
  • szarjancsi
    #10771
    remélem a crysis azert menifog egy mediumon
  • szarjancsi
    #10770
    :Dnem?
  • grebber
    #10769
    Egyátalán nem!
  • szarjancsi
    #10768
    bakker cod2 be Minden extrán van 1280 x1024 DX9 75hz ANTI ALIASSING X4 és igy csak 75 fps em van max .

    Nem kevés ez egy kicsit 6000 + procinak 2gb ramnak meg 8600gt nek?
  • szarjancsi
    #10767
    hali
  • mikiking
    #10766
    Helo.ha kell valkainek egy crysis key az irjon privit,mert unokatesom is keritett egyet,és van egy fölös.......
  • Prince of Máté
    #10765
    Na meglett a beta key, kirpóbáltam a játékot, kurvára tetszik:)
    1024x768-ban minden mediumon,csak a shadow lowon, így átlag 40-50 fps-em van.
    1280x1024-ben úgy 15-20-al kevesebb....
  • bordy
    #10764
    de tuti tudná csak itt jönn az a rész hogy nem lenne olyan, mint a pc-s eredeti
    az már más hogy pc-n se úgy futt jelenleg a beta multi demo ahogy kellene :D

    off:
    gear of wars-ra leszek kivi ilyen szempontból hogy milyen lesz a konzoloshoz képest pc-n.
  • rémrendescrysis
    #10763
    A ma a gamestáron kiadott interjúban azt mondta, hogy:
    "Egy korábbi interjúját megerősítve kijelenti, hogy jelen formájában egyetlen konzol sem tudná futtatni a Crysis-t."
  • Banano
    #10762
    Nem biztos hogy csak erről van szó.Nekem is van egy német haverom mindenki tudja rólla hogy csal a játékban (többszörös pb ban)...és szeret nagyoskodni hogy ,,húdejól tudok játszani'' amikor meg beszólnak neki hogy csalással mindenki tud akkor még neki áll feljebb..de nem is ez a lényeg hanem hogy ő meg a haverja teljesen egy szinten vannak ''véletlenül'', és beneveztek egy versenyre ahol nyertek 600$ 2v2-ben...és azé az már szemétség hogy így nyerik meg, a másik meg az hogy engedték őket játszani...
  • bordy
    #10761
    hát valahogy vissza kellene termelni a sok milla dollárt ugye :D
  • JAG1
    #10760
    Kizártnak tartom, hogy konzolra ne hoznák ki. Nem hülyék...
  • bertino
    #10759
    végülis mind1

    PCn lesz, más nem számít :D
  • Purga
    #10758
    "Cevat Yerli elmondta, hogy akár Nintendo DS-re is készíthetnének Crysis-t. Megvilágítva ezzel azt a tényt, hogy bármilyen konzolra is készülne el, nem lenne olyan, mint a pc-s eredeti."
  • Ioles
    #10757
    Ebben az interjúban teljesen mást mond.
  • bertino
    #10756
    jah, hát majd 1 év mulva már utolérjük a játékot ezt a kis időt még kibírjuk, nem ? :)
  • JAG1
    #10755
    Nyugi, én sem szívlelem a konzolt. A gépigényre céloztam...
  • bertino
    #10754
    inkább a konzolosok apjuk faszát

    egyre inkább háttérbe szorul a PC a játékiparban, scomó minden csak konzolra jön, igaz ez PCre is igaz, de fordított arányban jobb lenne, nagyon helyes, hogy az egyik csúcskategóriás fejlesztőgárda kiáll mellettünk a konzolon való futtathatatlanságán a játéknak, szal ez így helyes... ennyi
  • Purga
    #10753
    Ez a pénz beszél dolgo ha így van, akkor elég szomorú, pláne akkor ha csak ezek alapján döntik el, hogy mikor milyen platformra adják ki a játékot...meg ugye grafikával is lehet "szemétkedni" példának hoznám fel a fifa 08-at, de ez már tényleg OFF
  • gduck
    #10752
    Igen, ezt valóban mondta egy régebbi interjúban...
  • bordy
    #10751
    nekem mind2 van. igaz csak ps2 :D arra nem hiszem hogy lenne. :D
  • JAG1
    #10750
    Apjuk *aszát... :-)
  • grebber
    #10749
    Ugyis lesz konzolra ugyanis a pénz beszél.
  • Purga
    #10748
    Mindíg is mondtam hogy a PC a jövő, de akinek CSAK konzolja van, az védi mint atom :)
  • bordy
    #10747
    Cevat Yerli: Egy korábbi interjúját megerősítve kijelenti, hogy jelen formájában egyetlen konzol sem tudná futtatni a Crysis-t. Marad tehát a pc, melyből értelemszerűen csak a csúcskategóriás gépeken fut majd teljes pompájában. Együttműködtek a Microsoft-tal, hogy kihozzák a maximumot a Vistából és a DX10-ből, mintegy bebizonyítva a pc-k létjogosultságát. A Crysist az új generáció sportkocsijának nevezi, melynek teljes kihasználásához még évekre lesz szükség.

    hmm, és még azt is mondta valamikor hogy rengeteg taralék van a motorjukban. hááááát nem tudom mi lesz még itt...
  • Ability
    #10746
    Erről a gyerekről beszéltem, csak ez nem az a videó. Bár itt is érdekes kicsit a játéka, de egy másik vidben lelő egymás után vagy 50 embert. :D
  • JAG1
    #10745
    Remek.

    BF2-ben ez úgy néz ki, hogy az agyhalott odaáll egy healbox mellé és csak annyit látsz, hogy pörög a *asz körbe-körbe ezerrel és osztja a fejeseket.
  • offkorz
    #10744
    én találtam egy olyant is hogy ment késsel és közbe lőtt :D_ASDAS:?AS:DAS_D
    faszom lolmár :-c
  • dante3
    #10743
    Van még pár a youtube-n, csak a keresőbe ezt írjátok: cheater far cry
  • Purga
    #10742
    Erről beszéltem :S
  • ellington
    #10741
    ezaz, hogy nem igazán megy :D lowon van minden 1024ben, így kapok játszható értéket. vagyis kapnék, ha nem dobálna ki 5percenként a windowsba a játék.
  • dante3
    #10740
    Itt van egy far cry cheateres videó
  • Ability
    #10739
    Na, egy videót sem találtam, de talán jobb is, mert csak elszörnyednétek. YouTube tele volt ilyenekkel, de most rákerestem mindenre, még a csalás nevére is, és nem ad ki semmit. Egy másik helyen, meg regelni kellene. Egy megint másik helyen, meg sokat találtam, de mind törölve lett, csak a link volt ott.

    Mindegy is, inkább térjünk vissza a Crysis-ra, aztán majd meglátjuk mennyi csalás lesz benne.
  • bordy
    #10738
    és ezeknek a többsége valszeg meg lesz ebben is. multis fájlokból kiindúlva szerintem majd úgyanúgy lehet birizgálni a dolgokat mint fc-ben és csak tetőzi a dolgot hogy fc-be már megírták ezeket.