31662
CRYSIS
  • Peetboy
    #10857
    NEM TÖLTHETŐ INGYEN A FAR CRY!!!! Az csak szeptember elején 1 hétig volt.
    Utána visszavonták. A másik meg az,hogy csak amerikai lakhelyüek kaptak CD kulcsot. !!!
  • DarkSector
    #10856
    832-ve gyün..
  • DarkSector
    #10855
    Mint: MajomFarka....
    Amúgy 350-el jön max...
    De nekem 850-es kellene..
    Most várhatok fél órát....

    Ember manapság már látszik, hogy régebben is igazam volt...
    A legsirályabb cuccos a FEAR!!!!
    Jó...A Crysis után...
    Na jó 2. a GOW, de az nem FPS...

    A Fear-t jól összerakták....!!!
    Gyors pontos irányítható szép....és TB!!!!!!
  • Banano
    #10854
    Mint : MadaFaka?:D
  • DarkSector
    #10853
    MF
  • Banano
    #10852
    Legyél fileplanet előfizető...:D Először is : Innen
    Másodszor: Innen
    xDD
  • DarkSector
    #10851
    Igaz, ahhoz díszdoboz is van!!!!!
  • DarkSector
    #10850
    Ingyé tölthető az eredeti...
    Grat.
  • Newfronter
    #10849
    Ezzel csak az a baj, hogy a Far Cry már ingyen letölthető.
  • Peetboy
    #10848
    Ma megvettem az eredeti Far Cry-t. Mikor is jelent meg? 2004. márciusában. 3 és fél év múlva vettem meg.
    Na ha igy haladok akkor 2010 közepén fogom megvenni a Crysist!
  • DarkSector
    #10847
    OFF

    Nagyon fontos lenne, ha közületek valaki be tudna dobni esetleg egy linket, ahhonnét le tudnám max sebbességgel szedni a Perseus Mandate Single Demo-t....

    Előre köcce!

    ON
  • Banano
    #10846
    mindig úgy tudtam hogy 1.4..mind1 mostmán okosabb lettem xD.
  • NeBby
    #10845
    1.3 az alap...
  • Banano
    #10844
    Nem is mondtam hogy azon hajtotta xD...azért a windows bejött neki és látta hogy 1.8-on van gyorsan átrakta ''manual'' ra és 1.4 V adott neki úgy már jó lett..:D most nézem hogylehet az hogy 1.3v-on van az enyém? xD 1.4 az alap nem?:D
  • scorpeeon
    #10843
    Aham. Akkor vki nem adni oda kölcsön nekem egy 2. vagy 3. aktiválásra a kulcsát? :)
  • NeBby
    #10842
    Aha!
    "1.8-as proci 1.8v-ot adott neki" Ezt viszont már tényleg kétlem , azt egyik proci se bírja
  • Banano
    #10841
    Everest jelzi hogy mekkora feszen van? ( köhöm megmondtam hogy 2.9ghz-en müxik)
    Mert hallottam már olyat hogy amikor "auton" van akkor beállítja magának az optimálisat és olyat is hallota már hogy 200mhzemelésnél vagyis mikor 2ghz-en volt egy 1.8-as proci 1.8v-ot adott neki XDDD
  • bordy
    #10840
    kijelze az mindent.
  • dante3
    #10839
    Sokkal jobb lenne, 2 mag azért nem mindegy!
  • NeBby
    #10838
    Akkor kb 2.6 ig min. fel tod húzni , az meg már elég jó teljesítménynövekedés!
  • NeBby
    #10837
    Vagy mégse!
    Akkor én kérek bocsánatot , igazad volt! Baromira nem hittem volna , hogy ennyire leht húzni , alap hűtővel Ez egy kicsit durva eredmény , nagyon fasza akkor proci!
    Amúgy nem non szoktam tuningolni , de azért vágom a dolgokat , mivel nem is gondolkodtam ilyen olcsó prociba , ezért nem is nagyon néztem utánna , de nemhittemvolna
    Még 1× bocs
  • Banano
    #10836
    Everest kijelzi hogy milyen feszen van?
  • Raptor 2
    #10835
    És akkor ezzel jóval növekedne a gépem teljesítménye ???? Mert akkor egyenlőre nem fontos beruháznom alaplapra meg DDR2 memora :) (tehát a videokarinak is elég lenne, ezért nem fogná vissza amgát mint most :D)
  • Prince of Máté
    #10834
    Az brutál!!!
    Csorog a nyálam
    Olyan mintha egy új procit vettél volna :D
    Remélem meg tudom oldani ezt a tuningot :(
  • NeBby
    #10833
    Sztem senki se tuningolja neked ( boltban )

    Banano :

    Lehet addig húzni a procit , nemaztmondom , de tuti , hogy nem alapfeszen , az 100% hogy leég!
  • Banano
    #10832
    Oké mondom a 3dmark 2006-os eredményeket:

    Alap gép : E4300(1.8ghz) , 1gb ram (ekkor még csak 1gb ramom volt) 8800GTS 320mb: 7643pont
    Tuningolt: E4300 ( 1.8ghz), 1gb ram , 8800GTS 650/900 : 7912pont
    Max amit jelenleg ki lehet hozni belőlle (tuning hűtőkkel menne a 3.2ghz is asszem, meg egy kis fesz emeléssel).
    E4300 @ 2.92ghz, 1gb ram , 8800GTS 650/900 : 10068 pont
  • Prince of Máté
    #10831
    Hidd el, én kurvára szeretném húzni, de most májusban vettem a gépet, és nem akarom, hogy vége legyen a garinak :(
    De még van 1 esélyem, ha megkérdezem tőlük (akiktől vettem agépet) hogy megmarad-e a gari.
    Esetleg olyat nem lehet, hogy velük tuningolom a procit, és akkor marad a gari?
  • NeBby
    #10830
    Persze! Gratulálok , okosvagy És még alap feszen is lol Amúgy biztos h C2D 4300 asod van ? Véletlen nem E6750 vagy E6600 ?
  • NeBby
    #10829
    Amúgy nem lesz semmi baja a procinak , attól , hogy húzod... Főleg fesz emelés nélkül...
    Amúgy érdemes húzni , főleg azt a procid ami neked van , mert nagyon tuningbarát és látni is fogod a teljesítménynövekedést!
    De mind1 , nem erőltetem
  • Banano
    #10828
    Asus P5b lapom van, gyárihűtő,alap fesz ,2.9 gyárihűtővel.
  • dante3
    #10827
    AMD Athlon 64 X2 4200 S939 TRAY 17 799 Ft 1 ÉV Garival.
    Ez jó lenne a lapodba!
  • NeBby
    #10826
    Kétlem! Az CSAK akkor lehetséges , ha nagyon tuningbarát alaplapod van és egy nagyon fasza hűtőd ! És 2.9 en már nem is stabil. 2.8 a legnagyobb amit el lehet vele érni stabilan , de tuti nem gyári hűtővel!
    (Nem kell a kamu...)
  • Prince of Máté
    #10825
    És mennyivel magasabb a hőmérséklete, mint alapon?
    Egyébként észre lehet venni a különbséget teljesítményben?
    De ha ugrik a gari, akkor nem akarom...
  • Raptor 2
    #10824
    Tehát akkor elsősorban új proci kéne? :D (MEg így ezzel alaplap, és DDR2 ram)
  • berczely
    #10823
    Hali!Valaki egy key-el megtudna dobni??Nekem elég anyi is hogy kipróbáljam a gammát....visszaadom a kulcsot hakell!!!Köszi!
  • Banano
    #10822
    2.2nél továbB? Nekem 2.9-en megy gyárihűtűvel. xD.
  • NeBby
    #10821
    Ha gondolod én tudok most segíteni , de gyári hűtővel 2.2 GHz nél tovább nemhiszem h lehet húzni
    Jah és gari ugrik :)
    Ha kell a help vegyél föl msn en : [email protected]
  • bordy
    #10820
    nem szál el a gari amíg benne marad a füst :)
    egy darabig valszeg elég lesz a gyári hűtő is.
  • Prince of Máté
    #10819
    3 szor lehet csak max.
  • bordy
    #10818
    na kezdek belejönni low fps-sel a gambe, 2. lettem a listán :) woáá
    azért az a min. konfig az egy 3 éves konfig. enyém legalábbis annyi, leszámítva a vga-t.

    denes, benézted azt a szerver-t :D