31662
CRYSIS
  • MiQ
    #10897
    Nana Mi van a Turokkal, ami csak akkor futott, ha volt Voodoo-d
  • Kovács legény
    #10896
    bf2-t is ugy dobták ki hogy mindenki vehetett uj gépet
    már a bf vietnámot is
  • dante3
    #10895
    Persze-persze, de utána 6800gt-vel nyomtam és lényeges különbség grafikailag: jéé van fű és halak a vízben! :D
  • Davidus
    #10894
    én gef3ti200al nyomtam és nagyon is jól nézett ki:) ahogy a crysis is jól néz ki mediumon
  • ZÓÓÓcsi
    #10893
    Az biztos hogy ezt a game-t úgy két év múlvára gyártják, nem pedig 2007-re...
  • tugyiti
    #10892
  • REAKTOR
    #10891
    Szerintem innen a very highot fogom élvezni. Éljen a 2x8800 gtx sli-s konfigom.
  • ajem kisa
    #10890
    Van itt pár kép a kis-közép-ultra-ultra+ különbségeket mutatja (?) meg....:)
    Pfff...
  • JAG1
    #10889
    Régen a Far Cry-t is csak az tudta teljes pompában nézni, akinek komoly vasa volt. Persze abban az időben.
    Nem azt mondom, hogy nincsenek elszállva, mert nagyon is, csak ez várható volt...
    És ez csak szarabb lesz.
    Fejlesztés hozzáállása? Hát persze. Pénz, pénz, pénz...ez hajtja az egész világot, nem értem miért borultok ezen ki. Talán burokban éltek?

  • dante3
    #10888
    Mondjuk anno a Far Cry is 9800pro/xt futott a legjobban, de nekem akkor anyagi okok miatt elérhetetlen volt, egy 4-es titaniummal meg nem volt túl szép!
  • CitizenX
    #10887
    Nem jön a konzolos sztori - részemről legalábbis.

    Amúgy pedig nem igaz, hogy ez így megy évek óta. Ez az első játék, ami csak és kizárólag csúcskaresszal lesz hajlandó normális sebességet produkálni. Sasolj rá egy Bioshockra, egy Strangleholdra, vagy egy Jerichóra. Vagy bármelyik UT3 motoros játékra. (Airborne pl.) Top játékok, igaz? Mégsem kell hozzájuk top hw. Fejlesztői hozzáállás kérdése az egész. Jobbat mondok: Anno a Crytek Far Cry játéka sem volt ennyire hw éhes.
  • JAG1
    #10886
    És ez neked új?
    Így van ez már jó pár éve...
    Lehet bosszankodni rajta, csak nincs értelme. Nem tetszik, nem fejlesztesz.


    Szrek: most majd mingyá' jön a konzolos story...
  • CitizenX
    #10885
    Megoldották, hogy ne tapasztalj ilyesmit. :)

    A játékipar csúcsán, a fejlesztőktől kezdve, a fejlesztőkön, offline gamersajtón át egészen a kiadókig az megy, hogy vegyél új hw-t félévente, ha beledöglesz, akkor is. Megfizetik ezért a munkáért őket a hw-gyártók...
  • gduck
    #10884
    Érdekes, mostanában azt vettem észre a felbontásnak nincs olyan nagy jelentősége... Régebben, ha nem ment a játék lejjebb vettem a felbontást és megtáltosodott... A mostani játékonál nem tapasztalok nagy sebességnövekedést...
  • MiQ
    #10883
    ... meg azt is hogy megnyeri az x-díjat
  • CitizenX
    #10882
    Nem arról van szó, hogy nem tudok testközelbe hozni egy ajánlott konfigot akár.
    Nem jelent nehézséget a dolog, az akarattal van inkább a baj.

    Ahhoz képest, hogy miket ígértek akár egy évvel ezelött, most simán 8800GTX only lett a játék. Szerinted ez így rendben van? De érted, nem fogok ezen nagyon hápogni, legyen ez a Crysis gondja, amikor majd szépen rázizzennek az első eladásoknál, hogy nem mindenkinek van űrkonfigja, még vidéken (értsd: nyugat) sem. Vagy úgy gondolták, hogy fúúú, majd ezért a játékért még plusz mindenki súlyos tízezreket és dollár százasokat fog beruházni? Enyhén szólva nevetséges hozzáállás.

    És mondom, nem sírnék, ha elejétől fogva azt mondták volna, hogy "nahh, emberek, íme egy kurvaszép kinézetű FPS szarszokványos történettel, és tesék készülni, mert 2007-2008-as topgépen fog csak jól menni." De nem ezt mondták, ugye.

    2007 márciusi hír volt: " 1920x1200 felbontásban, Intel Core 2 X6800 gépen, GeForce 8800GTX kártyával. A sebesség 20-25 FPS."


    2006 július:
    "Minimum:
    Athlon 64 3000+/Intel 2.8 GHz CPU
    nVidia 6600/X800GTO videókártya
    768 MB RAM, ami Vista alatt 1 GB
    6 GB szabad hely
    256K+ internetes sávszélesség
    DVD-meghajtó
    DirectX 9.0c és Windows XP

    Az alábbi konfiggal pedig már kényelmesen játszani is lehet:

    Ajánlott:
    Dual-Core CPU: Athlon X2 vagy Pentium D
    nVidia 7800GTX vagy ATI X1800XT videókártyák, illetve hasonló kategóriájú, DirectX 10-re tervezett vas
    1.5 GB RAM
    512K+ [128K+ upload] internetes sávszélesség
    DirectX 10 installálva Windows Vista oprendszeren."

    Nahh, akkor ennyit a Crytekről...
  • djcom
    #10881
    Ezek nem normálisak.
    UT3 motor fullon megy a gépemen minden high-on 1280x800-ban.
    DX10-re meg semmi szükség nincs, ezt John Carmack is megmondta.
  • mikiking
    #10880
    Xp-m van egyebkent
  • MiQ
    #10879
    az már „energiafegyver”
  • MiQ
    #10878
    Nekem vista alatt pont ugyanannyi fps-t produkált vga: 513/1600-on, mint 630/1950-en. Semmit sem gyorsult!
  • Kovács legény
    #10877
    főleg ha véletlen ráfröccsenti a melleteülőre:D
  • MiQ
    #10876
    ... szerencsés esetben 5 fps, bár nem látom milyen op.rendszered van.
  • mikiking
    #10875
    Az en gepemen mennyi valtozass lkenne ha 1 gb ram helyett 2 gb ram lenne bene ? a jatekba ? fps , meg iesi,eszre lehetne venni nagyon ?
  • MiQ
    #10874
    Sz@r dolog lehet a cseppfolyós nitrogént utánatöltögetni egy lanpartyn
  • Kovács legény
    #10873
    folyékony nitrogén
    vagy gőzgép:D
  • mikiking
    #10872
    Ez meg mi az eg ?
  • gduck
    #10871
    Ajánlott gép Crysishoz:



  • mikiking
    #10870
    Szerintem az ajanlott a dx 10 hez van .....
  • Magiszter
    #10869
    "Az ajánlott rendszer:
    OS--Windows XP / Vista
    Processzor--Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz
    Memória--2GB RAM
    Videokártya--NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 vagy hasonló"

    Itt két dolgon néztem:

    1.) "Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz" Ezek szerint egy AMD-s 6000+ os X2-vel el se indul? (jó tudom hogy igen de akkor is, leírhatták volna)

    2.) "NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 vagy hasonló" Most ugyebár jön ki a 8800GT ami elméletileg a 8800GTS szintjén lesz 256 ill 512 megával és a 8800GTS-t fetupírozzák és 640 Megássá teszik mindet. Most akkor egy 8800GT-vel is futnia kellene Max-on.


    Amúgy meg szerintem ez az egész hülyeség.

    Az idei E3-on egy C2D (asszem 6800?) 2 giga ram és egy 8800GTX-en fulcsutkán ment a single röccenés nélkül. Ezek után idejönnek egy ilyen ajánlott gépigénnyel? Vagy lehet ez a HIGH -hoz ajánlott? (Mert ugyebár a VeryHigh = DX10 = Vista)
  • gduck
    #10868
    #10747

    UI: mondjuk abban egyetértünk, hogy nem ezt ígérték...
  • REAKTOR
    #10867
    Ne szólj le drága dolgokat, lehet csak nem neked gyártották őket...
  • CitizenX
    #10866
    Crysis hivatalos gépigény:

    Minimum rendszerkövetelmény:
    OS--Windows XP vagy Windows Vista
    Processzor--2.8GHz vagy gyorsabb (XP); 3.2GHz vagy gyorsabb* (Vista)
    Memória--1GB RAM vagy 1.5GB RAM (Vista)
    Videókártya--256MB**
    Merevlemez--12GB
    Hangkártya - DirectX 9.0c kompatíbilis

    * Támogatott processzorok: Intel Pentium 4 2.8GHz (3.2GHz for Vista) vagy ennél gyorsabb, Intel Core 2GHz (2.2GHz for Vista) vagy ennél gyorsabb, ill. hasonló procik.

    ** Támogatott csipkészletek: NVIDIA GeForce 6800 GT + vagy hasonló GPUk. Ezen grafikus magok laptopba szerelt változatain valószínűleg elfut a játék. Az integrált megoldások nem támogatottak és video/hangkártya driverfrissítésre elképzelhető, hogy szükség lesz.

    Az ajánlott rendszer:
    OS--Windows XP / Vista
    Processzor--Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz
    Memória--2GB RAM
    Videokártya--NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 vagy hasonló


    Szerintem ez ultra szánalom. Minimum elvárás is nevetséges, nem hogy a max... Crytek, az optimalizációs zseni, na persze... Jól elkurvúltak ezek is...
  • gyuri12
    #10865
    nem vagy te buzi,ne köccéz itt!
  • mikiking
    #10864
    ATTÓL FÜGG,LOWON IGEN,MEDIUMON NEM HINNÉM....highon meg tuti nem (Beta)
  • Newfronter
    #10863
    Oké bocsi. Azt nem láttam hogy már nem. Akkor gratulálok hogy ennyire szereted a multiját!
    Személy szerint a Crysisnak csak a single-jét várom, a multiban kicsit csalódtam.
  • erieskrisz
    #10862
    sziasztok nem vagom a hardveres dolgokat ezert 1 gyors kerdes az en gepemen fog meni a crysis 1024x768 ban szaggatas nelkul ????? valasszokat ellore is kosszike
  • Purga
    #10861
    Jajajaja :)

    Már egy ideje nem játszok semmivel, videókártya halál miatt...ha most látnátok milyen becsíkozódás van, de inkább ne lássátok :)
  • Peetboy
    #10860
    Nekem is megvolt az a FCMP fájl,de régebben talált 4-5 servert, kapcsolódni nem tudott.
    Mostanra 1 servert sem talál. Szóval nekem egyszer sem sikerült warezzel játszanom.
    Így van,megéri megvenni. De nem hinném,hogy kevesen játszanának.
    (A COD-2 is már hány éves játék, aztán milliók jáccanak rajta még mindig és fognak évek múlva is.)
  • Purga
    #10859
    Vannak tört szerverek, bár igaz, hogy kihalóban és kevesen játszanak, de mai áron már megéri megvenni bőven
  • Peetboy
    #10858
    Sokan megcsinálták,hogy Amerikai lakhelyet irtak be, először még ment, utána már nem jött be ez a trükk.
    Na és ha le lehetne tölteni ingyen, CD kulcs nélkül nem kell. Crackelve nekem is megvan.
    Én a netes multi miatt vettem meg.