31662
CRYSIS
  • ZÓÓÓcsi
    #10937
    Te mégis mit vársz egy FPS-től? "Megyek azt lősz" hát baszki a Bioshockban is ez van mégis nagyon élvezhető (számomra)! Te mit akarsz csinálni egy FPS-ben fagyit árulni? Forradalmian új pedig nem a játékmenet és a sztori, hanem a Cryengine2!
  • Banano
    #10936
    Igen képzeld uncsi...azt látni hogy minden 2. kommented a tied és arról írsz már 2oldalon keresztül hogy mennyire szar ez a crysis...miközben még nem is láttad élőben..
  • CitizenX
    #10935
    Leoltottam mindet. :DDD
  • JAG1
    #10934
    Mert Citizen szétbakta mérgében... :-)
  • CitizenX
    #10933
    Akkor gondolom, az Airborne bejött. Nekem is. :)

    Nem beszólogatok a népnek. Miért talán a nép fejlesztett ekkora szar motort a game alá? :D

    Személyes sértésnek nem a véleményeket veszem, inkább azt, hogy senki nem hajlandó a hájpoltagyukból felfogni azt, hogy a szép gfx milyen szinten bassza át őket, és kapnak egy tökátlag fos játékot, ami kb pont ugyanaz, mint a Quake 1: Lősz oszt mész. Mekkora FPS-fejlődés, mi? :DDDDD Igazi Crytek forradalom, NEXTGEN!!!! :DDDD

    Aki így gondolja, az véleményme szerint egy szánnivaló idióta.
  • rémrendescrysis
    #10932
    Vki meg tudná mindani mért nem működnek a szerverek?
    THX!
  • JAG1
    #10931
    Buktad, mert nemgyerebe...
    II. VH-s gémeket szeretem, amit gondolom belátsz, hogy teljesen szögellentét.
    Nem, nem személyes sértés, leszarom, amúgy, csak nem tudom felfogni, hogy a véleményeden kívül, miért kell beszólogatni a népnek, akinek ez tetszik és jókat játszik vele...

    Sztem pont, hogy te veszed személyes sértésnek, hogy kiadták egyáltalán ezt a gémet és mintha késsel a torkodon megerőszakoltak volna, hogy töltsd le és játsz vele.
    Nem tetszik beírod, oszt tovább ballagsz...
    Baszogatni nem kell senkit, amiért neki bejön és élvezettel indítja...
  • CitizenX
    #10930
    Uncsi? Akkor ignorálod a posztjaimat, right? Egyébként milyen oldalakon keresztül, te fattyú? :DDD Volt néhány megjegyzésem, oszt ennyi. Ti meg öntögetítek az olajat a tűzre. :D
  • CitizenX
    #10929
    :DDDD Kivétel erősíti a szabályt.
  • CitizenX
    #10928
    Ebben az évben szerintem a Bioshock és a TDU vitt mindent. Kb ennyi is volt az idei év. :D De még hátra van egy CoD4, meg egy ProStreet is, ezekben még van bizadalmam.

    Nme az a félhülye, aki játszik a Crysissal, hanem az, aki a gfx-et leszámítva bármilyen más téren mérföldkőnek tartva valamilyen forradalomról hájpol ezzel a megyekosztlövök-et.

    Van nekem pénzem szarra is meg nem szarra is. Igaz, a nem szart elbasztam egy kicsit, de hamarosan pótlom. És ha meglesz a nemszar, akkor is ez lesz a véleményem. Értsd: Nem az irígység beszél belőlem.
  • Banano
    #10927
    Te hülye barom teee egyszer is elég hogy leírd a véleményed nem kell 600000000 oldalon taglalni hogy miért szar ez a játék meg a buzi crysis meg ilyen crytek olyan ea meg minden...még mindig ezen lovagolsz hogy egy gtx kell a jó futáshoz...és már nagyon unalmas.
  • MiQ
    #10926
    ... pont a festett szõkékrõl szól a dolog
  • MiQ
    #10925
    ... kíváncsi lennék rá, mely játékokat tartod színvonalasnak. Elkéne fogadnod, hogy a többségnek bejön ez a játék. Én tudomásul vettem, hogy vannak néhányan, akinek nem tetszik, de ez nem jelenti azt, hogy félhülyéknek nevezném vagy tartanám õket – még TÉGED SEM!

    ... azért irigyellek, hogy egy sz@rra is van pénzed! --> lásd a #10918-as hsz-od.
  • CitizenX
    #10924
    Te szerencsétlen hülye te... Pontokba szedem, hogy könnyebben megértsd:

    1. Történetesen szőke a bnőm, akibel 12 éve élek együtt. Mentségére legyen, hogy festett szőke a drágám... :D

    2. Télleg nem muszály játszani vele? Ne már, azt hittem, muszély, és kötelező. :D

    3. Nem verem a nyálam, élek istenadta szabadságjogommal és kifejtem a véleményem. Akadályozd meg. :D

    4. Történetesen egY 1950Pro pörög a gépemben, de itt van a dobozban egy Leadtek GF8800-as is. Ha érdekel, csak azért nem az megy, mert voltam olyan állat, hogy szétkúrtam a 48k-s zsírúj deszkámat.

    5. Nme a szüleimmel élek, de tényleg gépellenesek szegények. De mivel nem velük élek, ez mit sem hat rám.

    bertino: Látom, észérvek hiányában cska ennyire futotta. És még te beszélsz észről... :DDD
  • Banano
    #10923
    Te is elég idító vagy ha meglátsz egy szőkenőt és nem mész oda hozzá csak azért mert "szőke".:D Egyébként meg nem muszáj játszani a crysisal nem is értem hogy minek vered itt a nyálad...nem tehetünk rólla hogy csak Radeon 9800-ad van meg hogy a szüleid gépellenesek és nem vesznek neked GTX-et...
  • bertino
    #10922
    úristen, ennyi ésszel a Földön :D
    kemény...
  • CitizenX
    #10921
    Tudod, veled ellenétben, lehet tájékozódni ezen az internet nevű találmányon. Érted, pl. hogy milyen lesz a története - szar - miről fog szólni - mozikban kb 50 éve lejárt faszságról, tehát szar -, lesz e valami azon kívül, hogy mész előre oszt lősz - nem , nem lesz. Szóval csilivili gfx, tartalom nulla.

    Mint a szőkenő. Jajdeszép, de beszélgetni vele...

    Davidus: Kinek van szar gépe?

    Értem én, hogy a birkaszellem és a kötelező hájp egy nyájba tereli a félhülyéket, hát egészségükre. :D
  • ZÓÓÓcsi
    #10920
    A gépigénnyel én is hadilábon állok, de a játékkal mi bajod van? Honnan tudod hogy maga a játék milyen lesz? A jövőbe látsz, vagy mi?
  • Davidus
    #10919
    valakinek szar gépe van:D
  • CitizenX
    #10918
    Én is megtehetem, olyannyira, hogy meg is történt. Lacc meg nem vagyok, nézd meg, egy éves ez a regem, nem valami másodnick.

    Téged egyébként miért bánt, hogy vannak negatív észrevételeim ezzel a szarral - Crysis - kapcsolatban? Bántom a kedvencedet, és sírsz, vagy mi? :D Vagy felidegel, hogy valakinek nem tetszik ez a hulladék, és az, hogy nem tetszik, nálad személyes sértés? :DDDD
  • JAG1
    #10917
    Te nem Lac coo vagy véletlen?
    Vagy most mi bánt? Hogy valaki megteheti és megveszi?
  • CitizenX
    #10916
    Mnejetek játszani a 8800GTX népVGA-val, mindenkinek olyanja van, hajrá hajrá! :D
  • ZÓÓÓcsi
    #10915
    Hát ha megdobsz egy bétával, valamint a hozzá tartozó kulcsal akkor lehet róla szó...lol
  • wesker24
    #10914
    De melyik serverre ?? Én mennék szivesen játszani !! De nem szeretném leégetni magam azzal hogy egy vérbeli crysis játékostól kikapjak !!

    I am scared you dont hurt me !!
  • Riddick21
    #10913
    hagyjátok már ezt a technikai fasságot és gyertek jáccani
  • MiQ
    #10912
    ... nekem meg nem volt
  • Purga
    #10911
    Irigyellek benenteket :D
    Nekem is volt anno egy voodoo 3-asom
  • ZÓÓÓcsi
    #10910
    Bah!
    Nekem is van egy S3Trio 1Mb-os, egy Voodoo 2 12MB-os, meg egy hűtő nélküli TNT2-es 32MB-os (az utóbbit a koleszban találtam!!lol).
  • wesker24
    #10909
    ja és még van két öskövületes vga kártya valahol a doboz legmélyén !!

    Egy Ati 7000-es 2 megás vga kari meg egy Matrox 4 megás Vga kari !! :D
  • bordy
    #10908
    beszálok én is akkor már, nekem 2db s3 trio akármim van, egyikbe van ram téve másikba nincs és az egyik szar a másik nem :D
  • wesker24
    #10907
    Nekem is van egy Nvidia Riva TNT 32 megás Vga kártya ott fönnt porosodik már évek óta a polcon !! :D
  • Zsoltika 007
    #10906
    3dfx V3 3000 Agp :D Fent van a polcomon. Doboza is megvan még.
  • dante3
    #10905
    Nekem egy 3-as titanium porosodik, valami baja van, mert 3d-nél fagyik! :)
  • CitizenX
    #10904
    Én meg már töröltem a francba ezt a szemetet. :D
  • JAG1
    #10903
    Egy Voodoo3 talán még mindig van valahol a szekrényben...
    Akkor még tudott minőséget produkálni az Inno. :-)
  • MiQ
    #10902
    Tudom :), ezért kérdeztem így :)))
  • gduck
    #10901
    OFF: A Voodoo volt a csúcs :D Először Voodoo1 majd Voodoo3 3500TV (az volt ám a csúcs kari ;) )
    Mikor megvettem a Voodoo1-et egyből 30% jobb köridőket mentem a Moto Racer-rel ;)
  • Zsoltika 007
    #10900
    2x aktiváltam 3x már nem engedte :D
  • Dave64
    #10899
    Az nem volt gond, mivel Banshee-m volt!!
  • Riddick21
    #10898
    gyertek jáccani