31662
CRYSIS
  • [Walaki]D`Lair
    #10977
    mi a szarnak játszotok a bétával? :D Mire kijön a teljes már megunjátok :D:D
  • gyuri12
    #10976
    mé ezzel jön minden idióta?

    elmúlik
  • rémrendescrysis
    #10975
    Valaki nem tud megoldást arra hogy mért villognak összevissza a textúrák?
    Már kipróbáltam minden minőségi beállításon, de midig ezt csinálja.
    8800gts karim van.
  • Bence94
    #10974
    Helo rá ér valaki egy kis multira?úgy játszanék magyarokkal főleg sg-sekkel.minél hamarabb válaszoljatok.
  • lac coo
    #10973
    Azért érdekes, mikor hónapokkal ezelőtt beírtam, hogy nem lesz olyan HW ami ezt elvigye fullon, mindenki lehülyézett :))))
    Látom azért változnak az álláspontok ;)))
  • berczely
    #10972
    És valakinek nincs egy fölösbe?Béta már itt áll egy hete...ki sincs próbálva!
  • KILLER2
    #10971
    Még mindig nem tudod visszaadni, mert aktiválni kell.
  • berczely
    #10970
    Tud adni valaki key-t??Kölcsönbe is jó...visszaadom!!!Csak had próbáljam ki a játékot!!
  • Peetboy
    #10969
    5 FPS-el megy Highon? Az én gépem még annyit sem tud, mert nekem Full High-on 0 FPS-el megy. Állókép lesz belőle..
    Csak ha a talajt nézem akkor elmegy talán 5-FPS-el. Vagy ha az eget nézem úgy felgyorsul minden beállitásnál.
    Jobb lenne a madarakat lőni.
  • wesker24
    #10968
    melyik server ?
  • Rage47
    #10967
    de:)
  • wesker24
    #10966
    Dehogynem !!
  • Jaffa 2843
    #10965
    akinek tetszka game és tud is játszani (van key-e) az vegyen fel xfire-be hogy együtt játszassunk :)

    xfire: jaffa2843

    jut eszembe nem akar most vki játszani egyetkettöt?
  • bordy
    #10964
    szerintem nálad nem jó valami. mennek azok.
  • gduck
    #10963
    Tegnap írták, hogy két szerver pöcs lett telepítve! Lehet elkúrtak vmit vagy csak kihúztad a netkábelt ;)
  • rémrendescrysis
    #10962
    Valaki meg tudná mindani mért nem működnek a szerverek?
    THX!
  • ZÓÓÓcsi
    #10961
    LOL!!
  • ZÓÓÓcsi
    #10960
    Bocsesz!
    Én végeztem!
  • Banano
    #10959
    Nem folytatunk mi már semmit...a kis agykapacitásodba már úgysem fér semmi -_-
  • Ability
    #10958
    Nyugodjatok már le, személyeskedés nélkül is ki lehet fejezni a véleményeteket.

    CitizenX: akár hogy is nézem, nem szép dolog, hogy bejössz ide, és egyszerűen leszarozod a játékot. Mond azt, hogy nem tetszik, de ne ócsárold, főleg azok előtt ne, akiknek tetszik.
  • Davidus
    #10957
    elkelt:P
  • Davidus
    #10956
    az első aki privátot ír kap egy beta keyt.
    ha nem válaszolok nem te voltál az első^^
  • k3nGu
    #10955
    jaja.
  • ZÓÓÓcsi
    #10954
    Látom úgyhogy be is fejeztem az ilyen májer gyerekekkel való fölösleges kommunikációt!
    Jó lesz ez a demó késés ellenére is!
  • k3nGu
    #10953
    hiába magyarázod neki, ő csak az ellenkezőjét mondja...
  • ZÓÓÓcsi
    #10952
    Ennyire rövidlátó vagy?
    Ezt a motort nem a mostani vasakra tervezték! Meg is mondta a Crytek hogy évek kellenek még a teljes kiaknázásra. Amúgy idővel lesz hozzá újabb driver, patch meg sok minden amitől jobban fog menni kisebb gépeken is! A bioshock is sokkal jobban megy egy 163-as driverrel mint egy 94-esel, de erről azért tudunk véleményt mondani mert már rég megjelent a TELJES verzió, a Crysisból meg nem.
    Amíg nem jelent meg a játék addig ne vonjunk le elhamarkodott következtetéseket!!
    A motorrol meg annyit hogy ha tudsz jobbat írni akkor rajta(nem olyan könnyű ám az)!
  • CitizenX
    #10951
    Látom, átment a lényeg...

    Na, ezért posztolok ide sorban, hogy a magadfajta elmegyengék is megérthessék mondandóm lényegibb elemeit.

    De most kapsz egy kis pihenőt, lépek haza, majd onnan folytatjuk. :D
  • Banano
    #10950
    És most érezzünk veled együtt amiért csak 5fps-el ment high-on?Talán ezért baszod itt magad? Inkább menj tduzni...
  • CitizenX
    #10949
    "Vagy te kardozós-baszós-partraszálló-romantikázós-kosztümös filmet szeretnél inkább játszani?"

    Hát bazeg, ez sem egy rossz ötlet. :D De kb, vihetnének sokkal több interaktivítást és lehetőséget 2007-ben egy FPS-be. Nem gyagyi meximumszpíd faszságokat.
  • gduck
    #10948
    ÁÁÁÁ! Én is azt vettem meg! Mert hülye azé nem vok :D

    De a Crysis akkor is tök JÓ!!!!
  • JAG1
    #10947
    Sztem játékmenetben pont uaz mint a többi FPS. Mész, oszt gyaksz...ennyi a lényeg.
    Vagy te kardozós-baszós-partraszálló-romantikázós-kosztümös filmet szeretnél inkább játszani?

    Tény, hogy inkább VGA tesztelő proginak jó, mint multira, de ez más kérdés...
  • CitizenX
    #10946
    Én az orange Boxot veszem meg. Portalra marha kiváncsi vagyok, na, az már játékélmény. :)
  • gduck
    #10945
    HL2: Episode Two!!!! Ma jelent meg! ;)
  • CitizenX
    #10944
    Ugye? Csak ez a sok hülye, aki szembe jön, az nem látja. :DDD
  • CitizenX
    #10943
    HL2 alap. Csak az nem idei. Azt hittem az idei termés érdekel. De majd otthonról válaszolok akkor arra is, most lejárt a munkaidőm, lépek haza. :) TDU-ban összezörrenhetnénk, tegnap kezdtem, adok egy kis lóvét. :D
  • Purga
    #10942
    Májer gyerek vagy srác
  • CitizenX
    #10941
    A Cryengine!!! Aaaazzazzzz! :DDDDD Nahh, kisöcsém, tudod, ez akkor lenne forradalmi, ha futna egy számítógépen. :DDD Mert szép játékkal tele a padlás. Sőt, azt kell mondjam, hogy a Cryengine-t egy UE3 reggelire kajolja be, ahogy illik. Az ugyanis átlag gamer gépen isd képes élvezhetőséget biztosítani. Ellentétben a NEXTGEN FORRADALMI FASZOMTUDJAMÉGMIVELHÁJPOLT szar Cryengzsineddel.
  • rémrendescrysis
    #10940
    Vki meg tudná mindani mért nem működnek a szerverek?
    THX!
    Légszi, ezzel nem segítetek.
  • gduck
    #10939
    OFF: Bioshock+TDU egyetértünk :) Itt van még a HL2 is, azt pl. kihagytad (most azzzal nyomulok egy darabig :P )
  • CitizenX
    #10938
    Kurvára láttam "élőben", ugyanis multibétáztam vele. Nyelj egy nagyot és basszál rá mi az én véleményem. Én is így teszek. :)))