31662
CRYSIS
  • ZÓÓÓcsi
    #11097
    Off:
    Na figyu:
    A kari alap venti fordulatszáma 1650 körüli (ez 60%-os pörgés), így eléggé melegszik egy két ventis gépházban is: terhelés alatt 70-75 fok, terhelés nélkül 59-60, viszont a zajszint egy kicsit nagyobb, mint egy 7800-as kártyáé, de tökéletesen elviselhető!
    Ha fölhúzod a ventit 100%-ra, akkor elviselhetetlen űvöltés lesz az ára, de 65 fok fölé semmiféleképp sem megy feljebb!
    Én azt mondom hogy olyan 75%-os pörgetés alatt elviselhető még hangja és jól is hűt cserébe!
    Sajnos db értékeket nem tudok mondani, az állításokat Rivatunerrel érdemes végezni!

    ui.: nekem eddig mindegyik új játék jól futott rajta, bár nem játszottam még a Crysis bétával! Szóval csak azt tudom mondani hogy megérte!
    On
  • Banano
    #11096
    Mint Madafaka.
  • Zsoltika 007
    #11095
    Intelligens gyerök vagy. Csak ennyit tudsz?
  • DarkSector
    #11094
    mf
  • Zsoltika 007
    #11093
    Köszönjük hogy megosztottad velünk eme értelmes hozzászólásokat a Crysis-el kapcsolatban!
  • DarkSector
    #11092
    Igen te aztán valóban nagy fej lehetsz, a 2 szavas válaszaiddal, ami 0 tartallommal párosul....
    Neked semmi véleményed nincs semmiről..
    Csak lapulsz mint szar a gazban, aztán ha gondolsz egyet, akkor benyögöd, hogy ma szar napom van, és rárepülök valakire és nyomod a szánalmas dumádat...
  • DarkSector
    #11091
    Mié te mennyivel vagy okossabb...?
  • gduck
    #11090
    Régen ez így nézett ki:



  • grebber
    #11089
    Majdnem nekem ez a kép ATI-val van elképzelve!
  • Zsoltika 007
    #11088
    :D
  • MaSzKa
    #11087
    ahogy elnézem már sose jeleneik meg?
    mert a multkor még csak 7nap volt a demo
  • Aspyrin
    #11086
    Itt a jövőképetek

  • ZÓÓÓcsi
    #11085
    Há!
    Ilyen nagylelkű ember sincs mégegy a világon...
  • Zsoltika 007
    #11084
    Ez várható volt. Ismerem már egy ideje. A hangulatkeltés nagyon megy neki. :D Osztja az észt mintha kenné vágná masik topikba meg olyan zöldségeket be tud írni. Aztán máshol meg olyanokat kérdez hogy besírsz.

    Amúgy nem kell megijedni már kb 1-1.5 hónapja kitoltam a Timeshift Demót X360-on és nagyon kellemes minden szemontból. DE! Ne várjatok atom grafikát. Korrekt és tényleg szép mikor pl megállnak az esőcseppek meg minden. A játékmenet nagyon a helyén van rajta is van a must have listámon :D Nincs is igazán értelme a cryengine-hez hasonlítani. Nem egy kategória. Kb annyi értelme van mint a nascar meg az F1 autókat összehasonlítani.
  • Mr Bishop
    #11083
    Oké, majd visszanézek, hogy mit tudtál vele kezdeni !
  • REAKTOR
    #11082
    Na töltöm bétát, most kiderül mit kezd vele az sli-s konfigom . De a demót meg a fullt jobban várom abban már dx 10 is lesz .
  • JAG1
    #11081
    Pár hete még azt sem tudták, hogy eszik e, vagy isszák a hardvert, most meg osztja az észt...
  • Mr Bishop
    #11080
    Nincs mit, jó játékot !
  • REAKTOR
    #11079
    köszi megvan
  • Mr Bishop
    #11078
    Elment, szólj, ha megkaptad !
  • REAKTOR
    #11077
    priviben légyszi köszi
  • Mr Bishop
    #11076
    Oké, a tiéd, hogy küldjem el ?
  • REAKTOR
    #11075
    nekem pliz

  • Mr Bishop
    #11074
    Sziasztok !
    Szívesen odaadom Crysis Beta kulcsomat valakinek, hogy kipróbálja a bétát !
    Aki először írja, annak adom, még nem próbáltam ki, nem igazán van rá időm, meg amúgy is, lassan itt e demo.
  • REAKTOR
    #11073
    Hallod ezeknek a profiknak magyarázhattok ,mert ő most gts vesz ,akkor az lenyomja a gtxet is. Mondtam ,egyszerüek mint faék.
  • MiQ
    #11072
    ... a GTS egy 4, még a a GTX egy 6 hengeres motor ...
    Ráadásul a GTX köbcentire is több :)))
  • gduck
    #11071
    Ebbe akkor lenne igazság, ha a két kártya csak az órajelekben különbözne egymástól (GTS vs GTX) :)
  • gduck
    #11070
    Azt hogy nem fog akadni mint a állat 1280x1024 HIGH felbontásban VISTA alatt :) Mert most Xp alatt simán fut, VISTA alatt játszhatatlan. Meg kíváncsi vagyok a DX10-es CryEngine motorra amit annyira bezengtek :)
  • Smithwarden
    #11069
    Ez jo valasz volt.
  • Bokafix2
    #11068
    Miér' kell mindig a kínaiakat bántaniee?? Azért mer' a tornacipőik szarra se valók? Alaplapgyártásban már egészen otthon vannak. Igyekszenek egyre jobban előretörni a számítástechnikában is. Mibe fogadjunk hogy a te gépedben is kínai alaplap prüttyög? Egyébként van egy új menedzserjátéka a kínaiaknak. Az a lényege hogy egy piaci árus kereskedését kell irányítani, hogy minél több ruhát tudjon eladni, hogy ebből az összegből rizsföldet tudjon venni Sanghaj mellett. .
  • gyuri12
    #11067
    egyetértek veled.
  • Peetboy
    #11066
    Hehe
  • Riddick21
    #11065
    Nem. Budget verzióban a teljes játék, 1990 forintért. Ingyenes házhozszállítással. Meg egy kis kínai kockafaszival, aki végigjátssza helyetted.
  • Vegas
    #11064
    lol.. nem tudom ki pofáz itt össze vissza minden szarságot, az egész topik a te hülyeségeiddel van tele..
  • DarkSector
    #11063
    Nekem meg a dumád az...mégsem teszek megjegyzéseket....
  • DarkSector
    #11062
    Miiiii??????
    Na ne szivassá!!!!!!!
    Demo?
  • Vegas
    #11061
    talán unalmas?
  • bordy
    #11060
    hehe, ez jó, én meg azt nem vágtam hogy az ut3 pénteken jönn :)
  • DarkSector
    #11059
    Jah..és?
  • Vegas
    #11058
    150ezerhétszáz895szer láttuk már..