31662
CRYSIS
  • REAKTOR
    #11137
    De hogy laggol ahoz igen. Szerintem ennek a bétának csak annyi volt a lényege ,hogy kipróbálják a multi részét ,és azt behangolják...
  • REAKTOR
    #11136
    hát nem tudom mert amikor feltoltam szebb volt, és utánna meg ujra akartam nyomni akkor vettem észre hogy leugrik.
  • Banano
    #11135
    A pingnek nem sok közé van az fps-hez.
  • Prince of Máté
    #11134
    AA nem működik te láma
    Visszaugrik off-ra
  • REAKTOR
    #11133
    kibaxott szép játék ez, és még csak nem is dx 10 ben megy . fps jelző mivel jön elő?
  • lac coo
    #11132
    Ja, meg egy SLI8800 :))))))))
  • REAKTOR
    #11131
    Valaki leírná ,hogy melyik gombal jön elő az fps. Amúgy highon van minden 8x aa 1680x1050 és egy dekátnem szaggat. Csak jó pinges szerver kell.
  • Banano
    #11130
    Pentium 2 200mhz, 256mb ram , 8800GTX :DDDD
  • Prince of Máté
    #11129
    Tényleg amúgy mi lett a 7900GS-el?
    AMúgy a configodat írd már ki :D
  • MaSzKa
    #11128
    most néztem megjelen taz úl half life 2 addig azzel lehet jázszani mig ez meg nem jelenik
  • fsgh
    #11127
    már vehetnél alapból 2,44GHz-es Intel core Quadot 60ezerért....
  • Banano
    #11126
    Olyan lapot vegyél ami támogatja a Quad core-t.
  • DarkSector
    #11125
    Igen egyértelmű, hogy nem aprózom el....
    3ghz Core 2 Duo + Abit alaplap + 4GB DDR2-es ram a cél....
    De először úgyis csak egyenlőre 1-2GB ram lesz benne, mert az ráér később is....
  • DarkSector
    #11124
    Értem én, de nem tudok mit tenni....
    Most én így döntöttem, mert ELMÉLETILEG lesz majd nemsokára lóvém, de ha később, akkor inkább a kártya legyen meg, mert DX10-ben tudok játszani, ami ma már sokat számít, mert U3-nál asszem csak DX10-ben van AA.
  • ZÓÓÓcsi
    #11123
    Jaja kari ára = proci + alaplap minimum.
    C2D-t vegyél!
  • Prince of Máté
    #11122
    Jobban jártál volna, ha most veszel procit, és utána VGA-t mert a 8800GTS ára gyorsabban megy le, mint a procik ára, főleg, hogy most jön be a 8800GT, de csak neked akarok jót....
  • DarkSector
    #11121
    Jah azé megjegyezném, mert szóltak, hogy mié veszek 3ghz procihoz ilyen kártyát....
    És azon kívül amit mondtam már...még azé hozzátenném, hogy most a Crysis-on kívül minden stabilan fut akár magas felbontásban is, úgyhogy azé a Core2-es procik erőssebbek sokkal, de a mostani cuccokhoz nekem bőven elég...ez a 3G-s
    Azt mire kijön a Crysis, addigra lesz lóvém procira+még alap is kell, meg újjabb ramok!!!
    Úgyhogy nem a proci lenne nekem nagy költség, hanem a többi alkatrész, amit miatta le kell cserélnem....

    Jah és kopp kopp!!!
  • ZÓÓÓcsi
    #11120
    Elvileg egy ágon nem tud annyi kakaót fölvenni a kari ezért kell neki kettő ELVILEG, de nálam eggyel is megy ! Bár így lehet nem kap annyi energiát... eddig még jó kopp kopp...
  • DarkSector
    #11119
    OK
    Nekem 3 feles csati volt, úgyhogy nem gondolkodtam sokat rajta, csak azért megkérdeztem, hogy miért nem egyben van.
    Tán 1 szálon nem tud eleget felvenni, vagy 2 különböző alkatrésznek kell a táp a kártyán, aminek külön külön kell adagolni?
    Én csak annyit tudok erről, hogy ha van lyuk akkor azt nem árt betömni (A kártyán is!)

    OFF
    Van HL2 Episode 2!!!
    Próbálta már valaki?
    ON
  • DarkSector
    #11118
    MSI NX8800GTS Overlock Edition 320MB
    Pontossabban!
    Csak én nem ennyié vettem.
  • ZÓÓÓcsi
    #11117
    Amíg nincs vele gond addig jó ez így, csak egy gond van h be és kikapcs-nál sípól, de ezt olvastam hogy P5B jellegzetesség. Amúgy a két ágassal is sípolt...

    DarkSektor: ne húzz ki semmit!
  • Banano
    #11116
    Nemtom mennyit ad le.. xD...csak annyit tok hogy nekem 2ágon a gyári van rádugva az a biztos:D.
  • ZÓÓÓcsi
    #11115
    Aha.
    De a 6-os nem ad le több kakaót mint a az 5-ös?
    Mer akkor visszateszem a gyárit!
  • Banano
    #11114
    Értem.De ha csak egy csati van rádugva az nem nagyon tesz jót a karinak..sőt sőt...
  • ZÓÓÓcsi
    #11113
    Ja nem esett le!
    Igen nekem is így volt csak én kicseréltem az alaplapi 1 ágasra ami 6 pin-es nem pedig 5 amit a kártyához adtak. De így is megy.
  • Banano
    #11112
    2csati megy rá..mármint két ágon és 1et kell rádugni a karira..:D Fogyasztáshoz meg annyit hogy: core duo+GTS+ 2winyó +dvd olvasó+dvd író = Chieftec 400-as táppal...
  • ZÓÓÓcsi
    #11111
    Ne bassz! Most megfogtál!
    Mostanában nem turkáltam a gép belsejében, ergo úgy emlekszem egy kell neki, de ha neked kettő van akko ne húzz ki semmit!
    Milyen a gyártó?
    Nekem eVGA.
  • DarkSector
    #11110
    Értem...
    De én 2 csatit kötöttem rá, akkor a 2. az miért van?
    Az kihúzhatom?
    Nekem 3 winyó és 2 DVD író megy 450w-os táppal....meg persze + a kártya....
  • ZÓÓÓcsi
    #11109
    Csak egy csat kell neki! Nekem egy 450-es Chieftec-el teljesen stabil, bár nincs sok minden a gépembe (1 vinyo, 1 DVD-író stb.)!
    Ha biztosra akarsz menni vegyél 500-asat, de márkás legyen! Ez tuti elég lesz még húzásra is!
    Konkrét fogyasztás értéket nem tudok mondani, de ha nagyon érdekel akko itt van! Annyi biztos hogy sokkal kevesebbet fogyaszt a GTX-nél.
  • gyuri12
    #11108
    ne köccéz már:C
  • DarkSector
    #11107
    Köcce az infót...
    Valóban úgy van....54 fokon megy alapon....
    De mondjuk ha a fogyasztásról esetleg tudnál valamit mondani, azt is megköszönném...
    Mert azt nem nagyon reklámozzák...
    Mondjuk gondolom nem lehet túl kicsi, ha 2db csati kell neki....
  • DarkSector
    #11106
    Döntenem kellett...
    Proci, vagy kártya?
    Pár hónap múlva meglesz a proci..most a karival többet érek....inkább az legyen meg először...
    meg olcsóbb is vót...

    Még valami amit akarsz tudni?

    Tudom nagyon jól, hogy most nem tudom ezzel a procival 100%-ra kipörgetni, de most erre volt lóvém...
    De ha bárkinek van kölcsön egy 100e-re, akkor semmi akadálya, hogy véghez vigyem a terveimet....

    Ha más 70e fizetésből másképpen meg tudná ezt oldani, akkor inkább tippeket adjon, és ne hurrogjon, hogy a szegényebbek mekkora hülyék, csak azé mert nem ismered a körülményeket és csak azt látod, hogy éppen mit mihez veszek....

    De sebaj ezt most elnézem....
  • ZÓÓÓcsi
    #11105
    Na ja...
  • Banano
    #11104
    Crysis?:D
  • gyuri12
    #11103
    :D

    itt felnevettem.komolyan

    hát,akkor leírom a véleményemet:
    sztem te egy mitugrász kölök vagy, és elég sok hülyeséggel írod le a véleményedet. azaz,10hsz-ből 1 a normális.az is csak félig.vagy még annyira se.
    no és aza hülye képed,amit már vagy 10-szer beszúrtál,már kicsit unalmas
    és emellett sok hsz a tied(na jó,rohadt sok) amiben nulla normális dolog van.

    de ebből harc lesz, inkább elhúzok innen
  • ZÓÓÓcsi
    #11102
    Dehogy hal meg! Én már jó ideje futtatom 80%-al és semmi baja. Azért vették le nvidiáék az alapot 60%-ra hogy elég halk legyen... Na most ez rendben is van, de az a baj hogy terhelésnél meg baszik emelni fordulatot, így hát neked kell manuálisan állítgatni, ami rizikómentes!
    De nem nagyon értem mit futtatsz rajta hogy húzni kell, nekem még nem kellett!
  • Prince of Máté
    #11101
    Fos 1 magos procihoz vett 8800GTS-t
  • Banano
    #11100
    Ha felhúzod a venti pörgését 100%-ra nem fog meghalni?:D Mert nekem is GTS-em van és amikor felhúzom az órajelét 650/1900-re akkor az + 10-12fok és kb +5-6 fps..nah szóval ha a venti fordulatszámát is húznám közben? Akkor ugye nem melegszik jobban mint az alap kártya és akkor elméletileg nem is hal meg.Vagy nem így van?
  • ZÓÓÓcsi
    #11099
    Ettől hátha lenyugszik...
  • JAG1
    #11098
    Ennek aztán magyarázhatod, agyad mint egy légynek. :-)