31662
CRYSIS
  • wesker24
    #29902
    Az ugyanaz mint a sima Crysis csak a sziget másik oldaláról és Psycho -t irányitod !
  • AttilaB25
    #29901
    Arra a 4 lábu páncélos idegenre gondoltam,de az végre sikerült kinyirnom TAC nélkül is:) Most tartok ott ahol te mondod,már ki löttem a 4 löveget a GAUS puskával,valamint kettőt már sikerült a TAC fegyverrel is lőnöm,de még egyet kellene,de azt sosincs időm bemérni mert mindig jönnek az idegenek amiket más fegyverrel ölöm,aztán mire visszarakom a TAC-ra már nem tölti,de küdök tovább,eddig minden sikerült,ez is sikerülni fog:) Köszi a segitséget amugy:)

    A Warhead az onnan folytatódik ahol ez abba marad,vagy az egy másik történet lesz?
  • EK1TEP
    #29900
    Sztem te a legvégső szörnyre gondolsz nem de? Volt egy nagy azt kinyírtad utána jött egy másik? Annak a TAC fegyverrel a 4 ágyúját tudod bemérni és kilőni!

    Ezzel az anyahajós résszel lesz vége a játéknak amúgy.
  • AttilaB25
    #29899
    Igen?Na,már ez is valami,akkor ezek szerint a sima fegyverekkel is ki lehet nyirni,nem csak a TAC fegyverrel:) S az mindegy hogy mikor lövöm?Ugy értem hogy amikor ugy lejuporodik akkor ugy néz ki mintha a páncélja mögé bujna,nem lehet hogy akkor kell lőni amikor ő is fagyasztani akar s bele a szájába vagy hova?:)
  • bertino
    #29898
    hm, ez furcsa.
    nálam 3 tár forgótárastól már kidöglött.
  • AttilaB25
    #29897
    Üdv mindenkinek!

    Olyanoktól szeretnék segitséget kérni akik jól ismerik,esetleg már végig is játszották a Crysis-t (nem a Warhead-et,hanem a simát). Nekem most lett olyan gépem hogy jó grafikával is simán megy rajta. Szóval elkezdtem a játékot,s ott tartok hogy kiszabadultak az űrlények,már meg is támadták az anyahajót,s én azt az utasitást kaptam hogy vegyem fel a TAC fegyvert,fel is vettem,majd visszamentem a fedélzetre,s most az a parancs hogy semmisitsem meg a páncélos idegent (az a nagy fagyasztó dög az Smile ),hát én neki is láttam,rálöttem 7-et az aknavetővel,1000-et a forgótáras gépfegyverrel,20-at a Gaus puskával,kb. 250-et a sima géppisztollyal de semmi,gondolom nem véletlenül vetették fel "Nomád"-al a TAC fegyvert,mikor felvettem azt irta hogy a lőszerkészlet maximális,szóval ez nem lehet a gond,viszont én mégsem tudom használni a fegyvert,hiába akarok vele lőni,azt irja hogy nincs célpont bemérve,és nem csinál semmit!Tuti hogy én baszok el valamit,de nem tudom hogy mit,hogyan kell célpontot bemérni vele,vagy mit csináljak hogy legyőzzem ezt a dögöt?Amugy utána még sok van a játékból?Csak mert ha vége akkor kezdem egyből Warhead-et,a világ legjobb játéka ez a Crysis!Köszi a segitséget előre is,s bocs hogy hosszú lett,de csak most regiztem,s leirtam mi is a helyzet!
  • bertino
    #29896
    alapból van benne magyar felirat :D
  • bekecs
    #29895
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudnék letölteni ehhez a játékhoz magyarosítást.
    (Légyszi normálisan válaszoljatok ne úgy, hogy gúgl a barátod, meg tanulj meg angolul, stb.)
    A választ előre is köszönöm.
  • Carp Hunter
    #29894
    Nem tudja valaki, hogy hol lehet hozzájutni a maximum edition-höz és mennyibe kerül? Úgy tudom már megjelent Mo-n.
  • grebber
    #29893
    Na annyi előrelépést elértem hogy a Warheadhez találtam leírást hogy tudom bármely pályán menni benchmarkba.De ez még mindig nem az amit én szeretnék :(

  • grebber
    #29892
    Crysisnál (de akár mondhatnék itt más nevet is) hogyan kell timedemot csinálni???

    (Mert vga váltásnál jól lenne ha tudnám hogy lehet készíteni ilyen timedemokat!)
  • Ley Roland
    #29891
    oké kösz :D
  • KILLER2
    #29890
    Akkor multizz, crymod.com-on meg keresgélj SP modokat, vannak egész igényesek is, bár ezek többnyire csak pár órásak, de akkor is új.
  • Ley Roland
    #29889
    nincs valami mod hozzá hogy más küldetések legyenek? vagy más pályák ? mert ezek már unalmasak:D igaz a multit még nem probáltam ki :D
  • KILLER2
    #29888
    Gondolom csinált a játék mappájában egy autoexec.cfg-t. Ha igen, akkor annak átnevezésével/törlésével/áthelyezésével lehet kikapcsolni a modot. A grafikai beállításokat többnyire így csinálják. Ez automatikusan, a játék indulásánál átírja a beállítási értékeket.
  • fery02
    #29887
    Feltelepítettem a natural mod 2.0.2-t. Az a helyzet, hogy a játékon belül a Mod menüben nincsen semmi, hanem a játék automatikusan a mod-dal együtt betöltve indul. Csak úgy lehet kikapcsolni a mod-ot, ha uninstallálom?
  • KILLER2
    #29886
    Nem nézegettem sokat, csakpár másodpercet szántam rá, de úgy átfutva szinten minden találatban UE3 volt.
  • fery02
    #29885
    Tényleg? :O
    Pedig lehet benne állítani élsimítást.
  • KILLER2
    #29884
    Meglestem közben, valóban Unreal Engine 3 hajtja a cuccot.
  • KILLER2
    #29883
    Bár sehol nem olvastam róla, de szerintem kizárt. Szerintem inkább Unreal Engine lehet.
  • Peetboy
    #29882
    A Mirrors Edge-t is a CryEngine2 motorral csinálták?
  • kifli
    #29881
    kérhetnék egy kis lényegi fordítást? németet tanulok első nyelvnek :D
  • grebber
    #29880
    Reménykedjünk hogy nem szólnak bele nagyon a crytek dolgaiba. (Szerintem a Dead Space és a Mirrors Edge szerintem egész jó volt volt bennük egyediség meg hangulat!
  • grebber
    #29879
    "Új Crysis többjátékos mod van készülőben hála a FTS-nek!A Casus Belli egy a Crysis Világában játszódó Battlefield-szerű katonai multiplayer mod lesz.Itt nincsenek jövőbeli fegyverek,sem idegenek,kizárólag a Battlefield ihlette a lelkes csapatot arra hogy neki álljanak ennek a modnak.Új skinek,járművek,zenék,pályák lesznek elérhetőek"
  • The Protector
    #29878
    b+.
    készüljünk a szarra.meg a gagyi ratyi gamekra.EA a szutykos szar.Régen a neve egyet jelentett a minőséggel most a viccel.
    Közmondás:Ritka mint a jó EA-s játék.
  • grebber
    #29877
    "Az EA-nek sikerült már megint elrontani mindent.Úgy látszik nem volt elég a konzolokra átállás most még pocsék játékokat is akarnak csinálni.Az EA tulajdonába került a Crytek is.Éljen.Legalább őket hagyhatták volna külön tevékenykedni."

    "EA Acquires German Game Developer Crytek
    Experienced Developer To Create Games Based On EA Franchises and New IP

    Redwood City, Calif., March 31st 2009 -- Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) today announced the acquisition of Crytek GmbH (“Crytek”), a German developer of PC games. Crytek is known for high-fidelity graphics with good performance on their cutting edge 3D-Game-Technology CryENGINE® across a wide range of PCs. Games created by Crytek include Far Cry, Crysis, and Crysis Warhead, and other properties to be announced.

    “This is a significant step in EA’s strategic plan for developing and publishing high quality games” said Jon Niermann, President, EA Europe. “Crytek is an experienced company with multiple studios and we can’t wait to have them start creating games based on new properties and powerful EA franchises.”

    “Crytek is a world-class developer and quickly becoming one of the most formidable independent developers in the industry,” said David DeMartini, Senior Vice President and General Manager of EA. “Crysis Warhead was one of the best games of last year and we are thrilled to bring Crytek onboard the growing number of EA studios.”

    CryENGINE® is the underlying technology for Crytek’s critically acclaimed games Crysis and Crysis Warhead and has already been licensed to a number of major game companies around the globe, including several recent serious games training and simulation projects. ......."
  • doxadmin
    #29876
    8800GT 512Mb, C2D 2.66ghz proci + 3gb ram

    Azért furcsálom, mert kb 2x végigjátszottam a játékot ezen a gépen, először törttel, majd miután megvettem az eredetit azzal. Most ki akartam próbálni a multiját, mert a net szolgáltatónk valamit újított, és megemelte a sebességet picit, de így élvezhetetlen.

    Lehet újrateszem a windózt, hátha az a baja.
  • VRSDM
    #29875
    espec a photoshop-om ezért volt rossz fél évig, mire rájöttem hogy memóriahiba van.
  • fery02
    #29874
    Akkor ez valami újdonság, mert én még memóriahibára csíkozást még nem róttam fel soha, inkább VGA-ra.
  • kifli
    #29873
    milyen karid van? nézz hőmérsékletet, ha húzva van vedd visszább, Ez vonatkozik a procira is ha intel, és nincs visszaosztva a ram (emelve van annak is az órajele)
    Am valszeg melegedési probléma lehet, gpu-z megmondja neked, csak futtasd játék közdbe. LEtöltöd sensors fülecske, bepipálod hogy a bacgroundba is mérjen, csapatod, megjelennek a csíkok, gyors alt+tab vagy akármi és megnézed. Elsősorba a vram hőmérséklet az érdekes
  • VRSDM
    #29872
    de okos vagy. és ha memóriahiba? : )
  • DarkSector
    #29871
    VGA szar.
    vidd gariba.
  • VRSDM
    #29870
    és nem melegszel?
  • doxadmin
    #29869
    Üdv

    Miért van az, hogy kb 1-1.5 óra játék után keresztbe csíkos lesz a kép, és alig tudok kilépni a játékból. Viszont addig tökéletesen szaggatás nélkül fut. Legújabb videókari driver van fönt, az összes patch, a játék eredeti.
  • DarkSector
    #29868
    jah mivel magyar ezt olvastam.
    Régen multi demo idejében is.

    Csakhogy félreértelmezhető help-szövegen elbuktam, mivel aszitte gamespy accountot kell használni, vagy létrehozni.

    Holott NEM!!!

    Csak egy uj becenévhez használhatod az ott reggelt e-mail- és jelszót.... -.-
  • Prince of Máté
    #29867
    Crysison belül csinálni kell egy accountot!
  • DarkSector
    #29866
    Hyer...van egy kis gondom... :S
    megvan az eredeti crysis. beregisztráltam...és a netes játékra nem enged fel a jelszóval, és a nicknevemmel...

    Mit kell ienkor tenni???
  • DarkSector
    #29865
    régen használtam a sandbox 2-őt. de már nem tudom, hogy kell azt megcsinálni, hogy rendes textúrát kapjon a talaj, mert nekem még csak homályos.....???
  • Peetboy
    #29864
    Innen: Delta Sector Mod + Patch
  • fery02
    #29863
    Persze, oda vannak írva a hozzávalók.