31662
CRYSIS
  • Zinaj
    #29942
    modokat honnan tudok letolteni es hogyan tudom berakni, hogy azon tudjak jatszani?
  • xido
    #29941
    Huhh...mikor az alapjáték megjelent,akkor belenéztem...még 17es crt-n...most win 7 alatt sikerült elindítani dx10ben,20as lcd-n..friss géppel...próbaként minden very high..eddig csak partot értem és ott csak sziklák..de nem csúf:)
  • KILLER2
    #29940
    Szerintem tört crysis-al ne nagyon akarj multizni. Ha tetszik a dolog, inkább vedd meg a wars-t (warhead mellé adjnák). Én anno még 7e Ft-ért vettem és ennyit bőven megér egy játék, ha multira kell.
  • sedf
    #29939
    SZeva mindenkinek én az alap Crysissal multizok de saját szervert akarok csinálni mmindent megcsinálok de amikor be akarok lépni azt írja ki hogy : SZerver hítelesítése Érvénytelen
    Pedig tört szero!!
    Segítsetek PLS!
    THX: DarkCalum
  • Jaffa 2843
    #29938
    elöfordulhatnak az 1.0-val készített mentésekkel kompatibilitási problémák az ujabb verzioban
  • morphologu
    #29937
    Tudja valaki, hogy mitöl lehet az, hogy felraktam az 1.1 és az 1.2 patchet és rosszabb lett mintha nem lenne fent. Pl. nincsenek néha az autóknak meg a kereke, átmegyek néha a falakon stb. Egyébként nagyon jól néz ki Ultra High Qualityn
  • fery02
    #29936
    Csak a betűtípusban emlékeztet a Far Cry-ra.
  • EK1TEP
    #29935
    Kanadában vagy alaszkában játszódik nem is a trópusokon ha jól láttam a trailert
  • vérpocok
    #29934
    Ehun ni... Ronda mint a bűn. Kerülni messzire.

  • KILLER2
    #29933
    Far Cry film nem is tudtam, hogy van. Bár amint hallom, nem vesztettem sokat.
  • grebber
    #29932
    Pedig jó rendezővel fasza szinészekkel jó magyar szinkronnal lehetne belőle frankó akciófilmet készíteni.
    Most legjobban a Bioshock és a Gears of War filmre vagyok kíváncsi mit hoznak ki!
  • hiper KOCKA
    #29931
    Hát ennek borzalmasan gagyi szaga van:

    "A sztori egy Delta Force-os csávóról szólna, akinek nem túl barátságos földönkívüli lényeket meg észak-koreai elitkatonákat kellene lehentelnie."

    Na bazz. Arconöntés megint. Far Cry film után - ami derekasan kiérdemelte a "Filmgyártás szemete" díjat - most ilyen sztori megint. Lehet nanoruha a világba se lesz. A kiváló rendezői vénával megáldott Boll apuka most újabb szardarabkával fogja gazdagítani terjedelmes szarfilmes kollekcióját. Ha ugyan hihetünk a híreknek. De bízom benne, hogy ez csak vicc volt hogy ő fogja rendezni.


    katt
  • KILLER2
    #29930
    Ja, közben utána néztem. Hát nem tudom, hogy mennyire jó film alap a Crysis, bár így a nanoruha és az idegenek miatt jó kis látványfilm lehetne belőle. Csak meg ne gyalázzák ezt is Uwe Boll mesterrel. Nem mondom, hogy olyan nagyon extrajó játék (bár sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszik a Crysis), de arra csak nagyon kevés játék érdemes, hogy Uwe mester csináljon belőlük filmet (pl Mesterlövész, de egy Postal vagy Bloodrayne semmiképp sem)
  • Bokafix2
    #29929
    Ja olvastam, hogy nagyban tárgyalnak egy film elkészítéséről. Csak a rendező kiléte kérdéses.
  • KILLER2
    #29928
    Filmet?! Lesz Crysis film???
  • Bokafix2
    #29927
    Nem, és lehet a filmet is Uwe Boll fogja rendezni.
  • Jaffa 2843
    #29926
    semmi komolyabb sztem
  • grebber
    #29925
    Vajon a következő Crysis részig elkészül valaha egy rohadt mod is akár?
  • Jaffa 2843
    #29924
    uj rekord :D

    sikerült megetetnem a crysis-szal 2.3Gb RAMot :D

    Ability #29922:
    amugy nekem 32bites vistán nem csinált ilyet. egyedül akkor csinálta amikor még cska 2giga ramom volt (32bit XP) és nme tudta megenni az elegendő mennyiségű memóriáját, akkor halt be 80-90% környékén a töltés. Most 4 giga rammal és 64bites Windows 7-tel tökéletes.
  • AttilaB25
    #29923
    Microsoft Windows Vista Ultimate SP 1,Quad Core AMD PHENOM x4 Black Edition 9600,2300 Mhz,Gigabyte GA-M57GÁ-SLIS4,3Gb DDR2 800,ATI RADEON HD 4800 series,ATI RADEON HDMi@ATI RV770-High definition audio controller
  • Ability
    #29922
    Vista x64, eddig. Bár nekem is 64-es Vistán volt, semmilyen hiba nem jött ki.
  • Jaffa 2843
    #29921
    most észre se veszem hogy warezt írtál... Csak annyit kérdezek, hogy ird le a konfigodat, és hogy milyen op rendszered van fent. kíváncsi vagyok mi a közös azokban az emberekben akiknél betöltésnél hal el a játék :S
  • AttilaB25
    #29920
    Légyszi valaki dobjon egy olyan linket ahonnan le tudom tölteni a Warhead-et működő végig működő verzioba!Amit most elkezdtem az már az elején,az üdülő telep után,amikor lezuhan a vadászgép,na az az utáni betöltésnél 82%-nál nem megy tovább akármeddig várok!Köszi a segitséget!
  • KILLER2
    #29919
    Nevet csak így lehet. Nekem tetszik, mert így legalább nincs olyan, hogy foglalt a név. Amúgy itt is kell regelni e-maillel, de csak ennyi a profil cucc, COD4nél emg fogalmam nincs, hogy milyen :)
  • testarossa94
    #29918
    Killer!
    Köszi az infot, csak először reménykedtem hogy itt is van valam olyasmi profil info mint mondjuk cod 4-ben.

    (a ranglépéseket vágom, "megváltoztatni"-t a névre gondoltam --> / )
  • KILLER2
    #29917
    Rangot váltani nem lehet, ilyen nincs is. Power Struggle módban van rang és ahhoz van kötve, hogy hány pontból vásárolhatsz, de azt pontszerzéssel és gyilkolászással tudod elérni a játékban.
  • KILLER2
    #29916
    A profilokban egyszerűen csak csinálsz egy újat és azt használod. Ami a neve, az a netes neved is.
  • testarossa94
    #29915
    Sziasztok!

    Lenne egy nagyon hülye kérdésem Crysis Wars-al kapcsolatban :D
    Hol kéne nekem módosítani a profilom: nevet, rangot hol lehet megváltoztatni/megnézni?
  • VRSDM
    #29914
    hányszor halhattunk már ilyen globális fényekről : )
    beharangozták már az UE3 esetében, aztán a farcry2-nél. most meg itt. mire a nagy felhajtás?
  • kifli
    #29913
    warhed az ugyanabban az időben van mint a crysis csak másik szemszögből
  • AttilaB25
    #29912
    Hogyne figyeltem volna,csak én azt hittem hogy a Warhead szól majd arról,de akkor ezek szerint nem:) Hétvégén elkezdem azt is:)
  • grebber
    #29911
    Cryengine 3 Augusztusban még több info lesz!
  • kifli
    #29910
    lesz folytatás, ha figyeltél nem is lett vége a történetnek, próféta vagy kicsoda még beszélt a rádiójába aki a szigeten ragadt, a második rész a megmentéséről fog szólni szerintem
  • AttilaB25
    #29909
    Akkor nekiugrok a Warhead-nek is:) S arról tudtok valamit hogy lesz e esetleg 2. része a Crysis-nek?Szerintem azért ez egy nagyon sikeres játék lett,jó lenne ha csinálnának folytatást vagy ezekkel az ürlényekkel vagy valami másik történettel:)
  • Jaffa 2843
    #29908
    nagyon kényelmesen játszva 6-7-8 óra max
  • kifli
    #29907
    rövidebb sokkal
  • AttilaB25
    #29906
    Amugy köszi a segitségeteket!
  • AttilaB25
    #29905
    Na,sikerült végig vinnem:) Hamarosan elkezdtem a Warhead-et,az is kb. ilyen hosszú,vagy hosszabb,rövidebb?
  • fery02
    #29904
    Nehéz szinten nem árt velük foglalkozni. Én legalábbis ha nem foglalkoztam velük, időm sem volt bemérni a TAC fegyverrel a célpontot, már kinyírtak a keciek.
  • Prince of Máté
    #29903
    A többi űrlénnyel ne foglalkozz, azok sosem fogynak el, csak a nagyra koncentrálj!