31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #29862
    Közbe megvan 386MB.
    ehhez gondolom akkor kell a farcry hogy elinduljon nem?
  • DarkSector
    #29861
    Letölteni honnan?
  • fery02
    #29860
    CryEngine 1-el készült, és még szerintem ma is nagyon szép a Delta Sector Mod.
  • DarkSector
    #29859
    hol van a delta sector mod?
    amugy nézd meg hogy mien fegyó van a képen. és ha crysis-os, akkor ez a motor, ha farcry-os fegyók, akkor abból, de ránézésre is meg lehet mondani.
  • Peetboy
    #29858
    Ja azt tudom, hogy az alap Crysisban is benne van, csak a pályát kérdeztem. Na ez: #29853 - már egész szép pálya. Sok jó játékot lehetne csinálni ezzel a Cryengine motorral.
    A Delta Sector Modot mivel csinálták, azt is a Cryengine 2-vel? Vagy csak a sima Far Cry Editorral?
  • EK1TEP
    #29857
    Alap crysisben is benne van ...
  • DarkSector
    #29856
    nem ez a crysisból. csak ez egy plusz map.
  • Peetboy
    #29855
    Ez szép növény, melyik gémből való? Farcrysis?
  • grebber
    #29854
    Pont azért jöhet ehhez bármilyen überfasza config fájl soha nem lesz ez szebb mert mindent a mocskosmod elbaszott növényzet meg fű borít a maga kb 2 pixeles megvalósításával.

  • DarkSector
    #29853
  • DarkSector
    #29852
    Miért van az, hogy nekem nem megy a sandbox2??
    a kezelőfelület bejön, de a térkép helyén az asztal átlátszik és nem tudok uj project-et sem nyitni...

  • DarkSector
    #29851
    Egyszer láttam valami lávás kopár mappot, de nem találom sehol.
    meg a jurassic park-ossat sem.
  • cumfu
    #29850
    vagy a legújabb az melyik? 1.2? :O
  • EK1TEP
    #29849
    Mit is kéne nézni rajta?
    Nem téged a képed akarom fikázni...
    Sztem itt egyedül a kis pálma ami előttünk van az a szép a fegyver és kéz.A többi ocsmány ronda takony textúrás f*s! Nézd a talajt... borsófőzelék van odahányva.Előző ua ilyen képen is tök szép a nanoruha a kezén!
    A víz még sztem jól megvan csinálva bentebb úsztam rendesen féltem h úristen mély a víz XD
  • EK1TEP
    #29848
    Van olyan is ?
  • cumfu
    #29847
    Heló! 1.3-as patchet ha felrakom milyen krekk kell hozzá?
  • DarkSector
    #29846
    Egy szebb fotó:


  • grebber
    #29845
    Hát ja mert addig csak pályákkal lehet szüttyögni és azok között is alig találni pár értelmeset!
  • gduck
    #29844
    Jó lenne ha elkészülne már vmi mod
  • DarkSector
    #29843
    THX.
    amúgy sikerült :P

    Van videó a Kueste mapról!!!!
    Csak tudnám a vizet és a robbanást hogy lehet ien szépre megcsinálni a normális játékban????????
    Kueste map videó .... XD szebb mint az én beállításom.


  • VRSDM
    #29842
    egyik sem, nekem valami dante's peak rémlik névnek nemtudom miért. arra emlékszek csak hogy ilyen nagyon eltúlzott normalmap-ek voltak a kövek helyén.
  • EK1TEP
    #29841
    Volt egy kis nyugtom fotózni a nagy öböl harcok közepette...

  • EK1TEP
    #29840
    "4.)Start Crysis, open console and type in "con_restricted 0" (without the "")
    then press enter an type in "Map papname" (without the "" whereas mapname = the name of
    the map you want to load located in the mod level folder in Mods/Game/Levels folder) "


    itt írja am.. ha nem menne ígyse akkor még írd be a konzolba hogy "con_restricted 0" (""" nélkül) és utána a "map és pályanév"
  • DarkSector
    #29839
    jah thx
    megprobálom

  • EK1TEP
    #29838
    Bemásolsz mindend a levels mappába utána indítod a játékot és beírod a konzolba: map és a mappa neve amit beraktál szal így: "map xxxxxx" (xxxxx - mappanév,pályanév)
  • DarkSector
    #29837
    :P
    nekem azt a savanna pályát kéne beüzemelni, de kibaszott hülyén van leirva az nfo-ban.
  • EK1TEP
    #29836
    Egyik sem valami gépfingató...
    Én is kipróbáltam régebben.
    Van fent olyan pálya is mint amiket a kis videóbemutaókban láttunk edőaprítós még amikor nagyon az elején járt a crysis fejlesztés nah annál akadt rendesen :D
  • DarkSector
    #29835
    LOL megnézem mind2-őt.
    iszonyat thx...
  • Jaffa 2843
    #29834
    vagy ez
  • Jaffa 2843
    #29833
    szerintem erre gondolt: Dream experimental
  • DarkSector
    #29832
    Például ez egy farcry 2-es pálya.
    na itt pl mit kellene tennem?

    "To start a mod you have to to following steps (works only in Crysis 1.1):



    1.)Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Mods.
    (if not existing please create this folder inside your Crysis root folder)

    2.)Copy the mod folder from the downloaded file into the current game folder (Crysis/Mods).

    3.)Right click on the Crysis/Editor short cut on the Desktop, chose properties and
    enhance the target line with -devmode and -mod MODNAME. So in the end it looks like
    "...\Crysis\BinXX\Crysis.exe" -devmode -mod MODNAME
    or "...\Crysis\BinXX\Editor.exe" -devmode -mod MODNAME

    4.)Start Crysis, open console and type in "con_restricted 0" (without the "")
    then press enter an type in "Map papname" (without the "" whereas mapname = the name of
    the map you want to load located in the mod level folder in Mods/Game/Levels folder)
    "
  • DarkSector
    #29831
    muta hol és hogyan inditom el...
    mert probáltam egyet, de azt nehezebb elinditani, mint feltörni a nasa rendszerét.
  • VRSDM
    #29830
    amúgy ha ilyen nagyon eltúzott mindent akarsz akkor csak mondom hogy van már egy ilyen. egy külön map is hozzá. valami esős mittomén milyen pálya... :/
  • DarkSector
    #29829
    Egyben igazad volt. eddig nem figyeltem, de az árnyékok furák lettek, ezt most kijavítottam...
    tessék:

    darkSector's CFG 2.0 - árnyékok javítva.
  • DarkSector
    #29828
    hát ez amit kb 1 hónapja én sem értek.
    mert előtte ha 1680 fölé akartam tenni, akkor fekete képernyő, és egy felirat fogadott.
    Most meg fel tudom tenni.

    Sőőt bead 2XXXx1XXX-as felbontást is, de az télleg nem fut. :D
  • kifli
    #29827
    a monitor natív felbontása az amit maximum meg tud jeleníteni, egy 1680x1050-es monitor hogy jelenít meg 1920x1200 pixelt?
  • DarkSector
    #29826
    A sok effect volt a lényeg. Hogy kinek tetszik, kinek nem az más dolog.

    Az meg hogy 14fps-el megy, az mint olvashatja mindenki 1920x1200-ban értendő, ha leszedem 1680x1050-re amekkora a monitorom standard felbontása, akkor megy az feljebb, vagy akár 1280x768-ban.

    Meg mivel én már leküldtem, ezért nekem nem fontos hogy hogyan fut csak utólag voltam kíváncsi mit lehet kihozni a motorból.... :P
  • Stance11
    #29825


    Üdvözletem! Segítséget szeretnék kérni! Crysis warhead indításakor ezt írja ki:
    '''' [0x0000, 0x0000] Ez az objektum felület nem támogatott

    Mi lehet a hiba? Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm!

  • grebber
    #29824
    MechWarrior: Living Legends Weekly Update - April
  • EK1TEP
    #29823
    Én értem miről beszélsz... de most attól hogy rontasz a grafikán miért lesz jobb?Túlhúzod az effekteket.
    Írtad hogy neked sem megy csak 14FPS-el akkor minek szenvedni vele?