31662
CRYSIS
  • Mr Bishop
    #13683
    Hi !
    Mondjuk elkeseredtem én is mikor a gépemen minden csak médiumon indult el.
    Ezé fejlesztettem, most már fogalmam sincs mi kell majd a későbbiekben !
    Viszont még így is gyönyörű, alig-alig venni észre grafikai változást.
    Sőt, röhej, de szerintem bizonyos effektek nem is tűnnek fel annyira Highban, mint így.
    Nah mindegy, tény az, hogy mondjuk a Jericho valóban fut Highban reccenésmentesen.
    Meg a Half Life 2 is ... Ez van.
  • havercsotány
    #13682
    azzal a gombal amivel felveszel egy tárgyat
  • csabika6630
    #13681
    hello, hogy kell az embereknek elkapni a torkát? A videokba mindig nyomták, de nemtom melyik gombal kell.
  • havercsotány
    #13680
    Van a menüben egy hardver vizsgáló az amit csinál az szentirás? mármint a médium beállítást ajánlja 1280x1024kép ponton . Mert én felveszem fulra a grafikát meg 8x simítás és akkor sem akad egy picitse
  • solikka
    #13679
    Én is többet vártam de sajnos csak médiumon tudtam futtatni és szerintem ezért nem nézett ki minden tökéletesen... Ha felvettem High-ra akkor még a menüt sem tudtam használni annyira szaggatott:D
  • keepernext
    #13678
    Na kipróbáltam.Nem vagyok elájulva.Ennyi.
    Mediumon minden Textura high-on az erdő-víz szép de a bodegáknál a tárgyak mintha baltával lennének faragva.Bűnronda.A játékmenet jó a MI elég jó.
    Nagyjából ennyi pedig nagyon vártam
  • DummyBoy
    #13677
    Üdv!

    Nos ... kipróbáltam a Demo-t ... vegyesek az érzelmek ... ez a legszebb - legjobb - legötletesebb paintballjáték (Szándékosan nem Airsfotot irok, hátha nem mindenki tudja mi az ...) amit valaha láttam ... Mostanában ez qrva nagy divat lett ...

    Volt a Stalker, most jön a Crysis ...

    Nem értem miért kell igy elbaszni egy agyonhájpolt játékot ...

    A demo alapján többet vártam ... talán majd a full ...
  • lololol
    #13676
    még random játékok képeit 15 oldalon át plz
  • Dj Xyberpunk
    #13675
    Nagyon remélem hogy a dx10 még nagyobb megváltást hoz majd .-)
    De most tettem fel éjszaka a Jericho-t, és személy szerint rám nagyobb hatást gyakorolt :-) Lehet hent az egész, de ez a grafika, és sebesség odabaxott ! Nagyon remélem ilyen fantasztikus sebességű lesz a dx10 változat a crysisból is :-)

    hajnali 3kor fejhallgatóval csont sötétben, minden maxon + AA + ~100FPS :) KB. 2 percenként néztem magam mögé a szobában, akkora para jött rám.. :)

    Ability törölheti a hsz-emet (anyázások elkerülése végett), ez csak egy megjegyzés a dx10-szépség témához:-) (direkt nem a spam topikba tettem be ezért)

    A részletesség odabasz. (katt a képekre!)



  • woy
    #13674
    kirpóbáltam megint,low shader,és minden más maxra ... semmi változás,se árnyékok se semmi :S
  • Peetboy
    #13673
    Így van, most még 1 órát Crysisozhatunk. Most 3:19 helyett csak 2:19 van. Kezdődik a téli időszámítás. Vele együtt az igazi rombolható Crysis játék.
  • Peetboy
    #13672
    Szerintem lehetnek. Nálam a Bétánál volt az,ha mindent maxra tettem és megállt az egész 5 FPS-re. Akkor hiába állitottam vissza mindent Lowra utána is maradt az 5 FPS. Most ennél normálisan vissza lehet venni a grafot.
    Bár szenvedtem vele eleget, amire a menübe bejött minden és vissza tudtam állitani Lowra.
  • HeadHunter86
    #13671
    És 2:10, hát ez hogy lehet?
    Csak nem óraátálítás :D
    Még 1 óra hogy Crysisozhassunk
  • woy
    #13670
    pl ha a shader low-on van akkor még lehetnek a fáknak ilyen dinamikus árnyékai,meg persze a karaktereknek is ?
  • woy
    #13669
    hát nálam nem állít semmit se
  • pulti
    #13668
    erről: igen magyar szombat este

    "akik DX 10-es grafikus meghajtóval várták ezt a napot, javaslom, legyenek türelemmel: az ezekre a kütyükre optimalizált változat ugyanis holnap érkezik. "

    Meg amúgy is egy demó után ítélkezni... :)

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1177692042
  • Peetboy
    #13667
    Hát pedig Shader nélkül a többi beállitást feljebb lehet tenni.
  • woy
    #13666
    hát nálam ha a shader low-on van,akkor annyi a játéknak,se árnyékot se semmit nem lehet állítani.vagyis azt írja hogy állítja,de semmi változás :-(
  • Peetboy
    #13665
    Köszi. Igen egész jól megy. Ez igy Lowon is is nagyon szép és jól játszható. Majd még megpróbálkozok a mediummal is, mit lehet még feljebb tenni.
  • Peetboy
    #13664
    De pont hogy mozog nálam. Ja és ha a fizika Lowon lenne ,szerinted akkor ezen a képen mi a fenéért fekszenek a földön a pálmák? Mert kilőttem a terepjáróval. Ha Lowon lenne, akkor fát sem tudnék kidönteni meg kilőni.

    De az érdekes,hogy korábban még úgy volt,hogy ezek a ház rombolások csak DX10-ben lesznek. Most meg DX9-en is mindent lehet rombolni.
  • barret
    #13663
    Akkor egesz jol megy a gepeden.
  • Peetboy
    #13662
    A fizika az Highon van és mozog a levél ha lövöm. Ennek köszönhetően mindent szét tudok rombolni.
    A többi beállítás Lowon van.
  • shootme99
    #13661
    Jó hogy van bug benne, azon csodálkoznák, ha nem lenne. Egyrészt demó, másrészt igen komplex játék, ha belegondol az ember, a rombolási lehetőségek, faaprítás, fizika, korlátlan mozgási lehetőség a pályán... majd lesz hozzá patch (mármint a teljeshez) azzal rendbeszedik :) meg hát a bétát sem véletlenül engedték tesztelni...
    Amúgy pl. az Armed Assault-ban emlékszem a patch előtt, ha kidöntöttél egy fát, ott sem viselkedett úgy ahogy kellett volna, de a patch-el rendbe tették, szerintem itt is okés lesz majd.
  • Peetboy
    #13660
    Ez talán nem is bug hanem így csinálták meg az okosok a ha a kocsi felrobban és benne marad a muksó.
  • Peetboy
    #13659
    Ez talán nem is bug hanem így csinálták meg az okosok a ha a kocsi felrobban és benne marad a muksó.
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Az_auto_felrobbant_a_mukso_meg_benne_van.jpg
  • HeadHunter86
    #13658
    Low beállítás miatt van, mert ilyenkor a játékban nincs annyi fizika, ha megfigyeled akkor nem mozog a levél sem ha lövöd.
  • Peetboy
    #13657
    Húú nagyon állat képeket csináltál. A második képeden nagyon jól látható a gömbölyű kavicsok. Ilyet ezelőtt a közzétett összehasonlító képeknél a Very High képnél láttam. Akkor ez is Very High kép lehet.
  • barret
    #13656
    Kilotted a sajat gumidat? :D
  • Romel
    #13655
    Had ne reagálljam le :P Neked is puttana :)
    Jó éjt koczkahuszárok xD
  • barret
    #13654
    Semmi gond vele,lehet gyenge a geped hozza... Nagyon szepen fut szerintem.Alig valtozik a fps jatek kozben!
    Es ez a lenyeg.
  • Peetboy
    #13653
    A terepjárón keresztül megy a fa.

  • Peetboy
    #13652
    Nagyon állat ez a játék. Mindent szét lehet benne rombolni,még házakat is puszta kézzel.
    A pálmákat kidöntöm, ha autóval neki megyek. Találtam benne bugokat csináltam róluk képeket.
    Megpróbálom ide betenni.
  • wesker24
    #13651
    Szerintem egész jól optimalizálták !! Amugy meg pofád lapos Putanna !!
  • GazCamp3r
    #13650
    miért nem találom sehol a sandbox topikot? nem értem... :@
  • Romel
    #13649
    Ez a játék az optimalizálatlanság megtestesítője... Váooo 20 FPS! - gratulálok. Ha nektek ez eredmény a többi 80-100 FPS-t produkáló gamek után... hajrá.. ;) -->kuka
  • grebber
    #13648
    Elvileg benne van a te árnyékodba vagy nemértem a képet :D

    Mert ahogy fogod a faszit az árnyékod meg nem ugy van hanem mintha ütésre lenditené a kezét.

    Mindenesetre érdekes kép tény!
  • barret
    #13647
    Nekem majdnem minden low 1024@768-ban 1-2 dolog mid.Igy 30-40 fps. nagyon szepen megy,semmi akadas.a fizika fullon van.Lehet kiloni a fakat :D
  • wesker24
    #13646
    Na én is végigvittem a demot nagyon király játék ez !! Alig várom már hogy a full kijöjjön !!

    Na itt van egy pár kép !!

    DŐL A FA !!



  • woy
    #13645



    na itt hol a katona árnyéka ? ha hordó volt nálam ,akkor annak se volt árnyéka.
  • strebacom
    #13644
    Figyeljétek csak meg hogy az égen valami füstöl a tenger felett a magasban,csak a füstcsóvát lehet látni!!