31662
CRYSIS
  • Gabesz amd64
    #13971
    nekem is ez van fenn de bugos :(
    mit tegyek?
  • repvez
    #13970
    Ahhoz képest hogy azt irták hogy a min VGA 6800GT, az én 6600GT-mel is elindult és jobban ment 1680x1050-en minden low, mint a medal of honor airborn 1024x768-ban.
    Ugyhogy lehet benne valami hogy inkább a CPU-t használja jobban.Egy 4000+x2 és 2gb 800mhz ram van a gépbe még és olyan 15-20 fps volt néha .Az átvezetö animáciok viszont durván belassultak máskor pont forditva szokott lenni
  • rotator
    #13969
    Azért az se rossz, hogy a sima és collectors kiadás között kemény 1 ezres a különbség árban.
  • LackoMester
    #13968
    sze,valaki mondhatna már 1 rendes helyet ahonnan normálisan lelehet tölteni,az Nvidia és EA kihúzva.
  • gduck
    #13967
    169.01

    INNEN tudod leszedni ;)
  • GazCamp3r
    #13966
    nem akarom elhinni, h ennyi a dx 10 :D tulképpen mi lenne? jobban nem megy, nem is szebb.... akkor? WÖTÖFÖ?
  • barmi
    #13965
    A kövek és hasonló kis dolgok pl némelyik bokr csak akkor jelenik meg amikor közelmegyek hozzá...
    némelyik kő pedig félig látszik félig nem, villog meg hasonló kissebb bugok :) legújabb ati driverrel ami elérhető (okt. 11.).

    Néha laggl egy jókorát mentésnél álltalában. Egyébként tűrhető szeréntem dx 9 alatt is.
  • gduck
    #13964
    "a full tuti, hogy klaszzisokkal jobban fog menni"

    Nem tudom miért nem lehet elfogadni, hogy ez a játék hardverigénye... A FULL se fog jobban futni :(
  • Gabesz amd64
    #13963
    melyik Nv drivert használjátok hozzá? thx
  • jakewyler
    #13962
    csinálj már egy vidit:D
  • NeoMaN
    #13961
    haggyadmár a pcgurut.....
  • GazCamp3r
    #13960
    Semmiről... csak a zavart elmém odaképzel a Pc guru online-ra egy mondatot
  • GazCamp3r
    #13959
    semmiről... csak a zavart elmém odaképzel a Pc guru online-ra egy mondatot...
  • Syntech
    #13958
    az osszes fegyvert hogy kell belerakni?
  • NeoMaN
    #13957
    miről beszélsz?
    :DDDD
  • GazCamp3r
    #13956
    nagyobb, vs jobb... én azt mondtam jobb... és hidd el, tudom miről beszélek, mert multiba nem egyszer toltam mindkét tankkal ;)
  • Dj Xyberpunk
    #13955
    ALT + TAB-ozva ezt láthatjuk a demo crysis fejlécén, úgyhogy nem hiszem hogy ez nem dx 10 lenne, a jelenegi demo. Max optimalizálják mégjobban a fullt, de több, és szebb nem hinném hogy lesz...

  • lac coo
    #13954
    Zajos Tücsök :)))
  • BiG G
    #13953
    ennél nagyobbat egyik sem lőtt ;)
  • Nwis86
    #13952
    na problémám megoldódott mégis csak a driver volt a probléma:) de a very hight bealítás így se megy na mind1 amúgy is csak megnézni akartam:)
  • Kimi23
    #13951
    Nos 1 napi állítgatás, driver csere stb után egy kis konklúzió: a gépem athlon X2 5200+ 8800GTS 640 MB 2GB ram. Tapasztalataim szerint a legtöbbet a shaderek , a shadow és a felbontás visszavételével lehet nyerni, így a 19" wide monitoromon 1280*768-as febontást használtam, az említett két dolgot mediumra vettem, AA-t kikapcsoltam, minden egyéb very high. Az eredmény: 95%-ban 30+ fps, nemritkán 40+ , teljesen játszható és gyönyörű. Egyébként a játék maga remek.
  • Bence94
    #13950
    és azt még hogy hogy lehet ellenfelet berakni?meg mit kell be állítani hogy lássanak engem?
  • keepernext
    #13949
    De pont aza lényege.Hogy szebb a d10.De amibe van very high beállítás elvileg dx10.Nekem pölö van és a parancsikon os dx10-et ír ki.
  • GazCamp3r
    #13948
    Ahogy azt alattad írtam, ez a TAC Tank, de van ennek még egy verziója, ami sztem jobbat lő, az meg a Heavy Singulari Tank, vagy vmi nagyon hasonló xD
  • BiG G
    #13947
    fogalmam sincs, próbáld végig az összeset. betettem mindet, és az egyiknél csodálkoztam ;)
  • GazCamp3r
    #13946
    TAC Tank
  • GazCamp3r
    #13945
    Akkor miért írta a pc guru? :) a full tuti, hogy klaszzisokkal jobban fog menni, mivel a dx 10-nek nem az a lényege, hogy szebb legyen, hanem hogy gyorsabb... ezért kérdem, h mikor jön...
  • gduck
    #13944
    Ezt a zagyvaságot vki kitalálta :D

    Van egy DX10-es grafikus motor és egy pálya. Na most ezen még mit lehetne még "DX10-re írni" ? :D
  • Mr_no_NaMe
    #13943
    Mi ennek a tanknak a neve?
  • Imremagdi
    #13942
    nem fog jönni, ennyi a dx 10, vagyis szinte semmi, és a vista miatt -10 fps....
  • Nwis86
    #13941
    még 4 perc és igen:) remélem ezzel menni fog (bár érdekes mert idáig patch előtt 1el régebbi driverel is ment szóval nemhiszem hogy ez a probléma)
  • Sland
    #13940
    Én az editort nem tudom használni. Megpróbálok berakni egy fegyvert, erre lerakja a sziget másik végébe, ugyan ez van az autóknál. Embereket a levegőbe rakja...

    Tudna valaki segíteni hogy hogy kell ilyen alap dolgokat berakni?
  • GazCamp3r
    #13939
    mégegyszer megkérdezem: nem jött még a pc guru álltal írt DX 10-es verzsön?
  • gduck
    #13938
    A 169.01-es NVIDIA drivert használod?
  • Lazlo
    #13937
    Szijasztok!



    Leszedtem én is a demoz zorrentről....de cd kulcsot kér.....van valakinek??? vagy felejtős és szedjemle azt amelyik nemkér?
  • XeroX
    #13936
    Kéne egy kis help.
    Valamiért nem működik a Ctrl+W (gugolva előre), előre megy, gugolni gugol, működik a Ctrl+a,d,s.
    Lehet hogy valami más program használja esetleg ?
    Előre is thx.
  • fsgh
    #13935
    thx:P:)
  • fsgh
    #13934
    ááá a demo exéjénél van uyanabban a mappában...:P ok megvan:)
  • BiG G
    #13933
    a bin mappában van az editor.exe
  • Nwis86
    #13932
    már bemásoltam úgy se jó , 1ébként az egész előtt én is csináltam az eredeti fájlokról másolatot azokat visszarakom úgy se jó sehogy se kapcsol be, most meg mire újra letöltöm az 1 év:(