31662
CRYSIS
  • mikiking
    #14019
    :D hát ez fasza.jól leirtad :D amugy nem az ....torrenten amit először kiadtak az kulcsos volt vagy mi XD
  • lac coo
    #14018
    Azért megnézem mit csinál egy jobb gépen pl. a tornádó ?)))
    Nálam kb 20X lassab mikor elkezdi darabokra szedni a házakat:)))) Itt már nem lenne hülyeség az Aigea ...
    Nem beszélve a földrengésről, szél viharról ami pl. egész orkánig fokozható: mindent elsöpör ...
  • watto
    #14017
    sztem te a bétát szedted le
  • barret
    #14016
    Ez tok ugyanaz,mint a Farcry...Picit jobb grafikaval...
  • mikiking
    #14015
    Monjd valamit ,hogy mi kéne bele ? és irunk a cryteknek
  • HeadHunter86
    #14014
    Fegyót melyik menüpontál lehet betenni, annyit tudok hogy: new-> Objects. Próbáltam a Geom Mentity-nél de ha azt teszem be nem engedi használni, próbáltam többet is de nem müködött. Vki segítsen, járgányokat sikerült, de fegyót nem.
  • koschwarz
    #14013
    játékkal kapcsolatos tapasztalataim:

    1.medium beállításokkal 1024x768-ban játszhatóan futott a 7600gt, athlon 3000+, 2 g ram alatt. vannak persze akadozások néha, de nem zavaró. a játék tényleg szép.

    2. lehet hogy én vagyok már túl öreg, vagy játszottam túl sok FPS_sel, de játékmenet tekintetében egy cseppet sem vagyok elragadtatva. megyek, kapok egy feladatot, katonai tábor, bekapcsolok valamit a ruhámon, mindenkit kiírtok, kapok megint egy feladatot, megyek, katonai tábor, bekapcsolok valamit a ruhámon, mindenkit kiírtok, kapok megint egy feladatot...

    az az igazság, hogy single player FPS-ben nekem már ez nem elég, lehet hogy ezért játszok újabban szinte kizárólag csak taktikai FPS-ekkel vagy multizok. pár hónapja toltam végig a farcry-t, azt a kellemes emlékek miatt nagyon is élveztem, de ez most így nem ragadott meg engem, igaz, hogy sokminden azért még nem alakult ki a történetből sem, bár nagy fordulatokat nem várok.

    talán ha sok lelkes kritikát olvasok majd róla, akkor lehet hogy megpróbálom mégegyszer. addig is várom a BiA Hell's Highwayt.
  • mikiking
    #14012
    megtudnátok mondani hogy a 8600 gt mennyi tuningot bir el alap hütéssel ? egyébként a proicm 4200 + (5000 +ra tuningolva) 2,1 ről 2,6 ra.....vistán a kari most elfogja birni a 658/1447 és core 825 Mhzet ??? vagy nem ? aki ért hozzá irhatna
  • Rage47
    #14011
    ezt 2 pisztollyal vágtad? grat:D
  • Gabesz amd64
    #14010
    egy kis bug :
  • tmisi
    #14009
    Ezazz, rájöttem hogyan lehet medium shadersszel játszható FPS-t kovácsolni belőle! (1024x768-ban!)
    Le kellett vennem az objects detailt LOW-ra, így a többi nyugodtan mehetet mediumra (postprocesst még nem próbáltam). Így végre szép lett, az a low object meg nemtom mit kapcsolt le, de bejött. Mostmár várom a teljest!!! xD

    Lehet ezzel trükközni, meg kell találni a gyenge pontot, azért van tízféle beállítás.
  • jakewyler
    #14008
    szarul lépett szegény:D
  • bordy
    #14007
    nekem igen. de csak 1 mod volt benne 1 pályával. mondjuk az a mod a lényeg. többi a szokásos, tdm td ...
  • dr Kotász
    #14006
    És neked tetszett?
  • bordy
    #14005
    az má vót.
  • dr Kotász
    #14002
    Szasztok én is új vagyok itt a Crysis topicban. Letöltöttem a demót, irgalmatlan. Ha a multi is ütős lesz, még fogtok látni :) Amúgy föleg CoD-ozni szoktam, másik játék a CoD 4 amit várok.
    Emlékszem annak idején a Far Cry is hasonló lelkesedéssel töltött el, ott a multi engem nem nyűgözött le annyira. Esetleg multi demót nem terveznek a készítők?
  • L2Goku
    #14000
    Miért teis újvagy itt....
  • Atika :o)
    #13999
    Sziasztok beinstalaltam a sandboxot de valahogy nem tudom hogy kell elinditani tudna nekem valaki segiteni?
  • Peetboy
    #13998
    Na már megint hirtelen mennyi hozzászólás született. Ahogy kijött a Demó,most mindenki azzal játszik.Viszont rengeteg új embert látok itt,akik előtte nem irogattak ide.Csak hirtelen jöttek brutál gépekkel, és tettek be képeket a Highról- Very High-ról.
    Nagyon szép képeket tettek be.Az a hugyozós férfi az nagyon vicces.
  • tobias88
    #13997
    a tegnapi ugye a dx9es demó, már kijött a dx 10es?
  • WizArts
    #13996
    Laccooo, te állat :D:D ez nagyon jó...
  • HeadHunter86
    #13990
    Felszállok a helikopterrel, erre pont arra repülök ahol van egy mission pont, szal elkezdte játszani. Kitöröltem a mission-t a mission menüpontnál, viszont most éjjel lett, hol kell kivilágosítani? :D
  • lac coo
    #13989
    Megnéztema súlytalanságot, beraktam egy néhány tucat méter átmérőjű kört a pályára...A beállításokkal nem foglalkoztam, így alapon kicsit hamar csökken a tárgyak sebessége nullára..De jópofa :D
    Persze nálam szaggat kicsit....Video....
  • jakewyler
    #13988
    hehe:D
  • torma1
    #13987
    Sziasztok!!Nálam telepités közben valami hibát ir ki!!Nem tud valamit olvasni!!Most mi van??

    nekem a vista frrisitésre azt irja nem érvényes erre a rendszere de a játékot sem birom telepiteni HLP
  • tmisi
    #13986
    Hát ja. De azért néha muszály bedőlni néki, pl. én azért nem tudtam jobb vga-t venni anno, mert kevés volt az AGP-s verzió, és a PCIE-t nyomatták. Szal utóbbival jobban jár az ember.

    Nemsokára veszek SATA2-es vincsit, de azt is csak azért SATA-ban, mert annak kevesebb helyet foglal a kábel, meg ki tudja későbbi alaplapon lesz-e IDE. :S
  • Jaffa 2843
    #13985
    ezeknél sajnos jóval nagyobb vakítás a vista...
  • NeoMaN
    #13984
    vakítás azért, hogy vistát és új vga-t vegyél
    ugyanaz mint pcie vs agp, ddr1 vs ddr2, ata vs sata és még sorolhatnám....
  • LoCk
    #13983
    Plz. Keszits oserods shotokat!

    Thx!
  • Bence94
    #13982
    kész ennyi letöröltem a játékot nem tudok játszani ilyen szar géppel
  • Zsoltika 007
    #13981
    ctrl+g
  • fsgh
    #13980
    hogy tudsz az editorban játszani?:O
  • Newfronter
    #13979
    Megtaláltam a CRYSIS-ban a FŐELLENSÉGET!!!
  • [HUN]Crassus
    #13978
    jaaaa:P:) thx
  • gduck
    #13977
    Semmit nem kell csinálni, ha bemásoltad és HIGH a beállítás már műkszik is ;)
  • Zsoltika 007
    #13976
    Mondtam hogy nem lesz dx 10 demó! Mert már ez is az! Dehát aki ... Az a baj a sok marha azt hiszi ha olvas valamit az interneten akkor az már tény. Meg kéne tanulni kezelni is az információt nem csak elfogadni! Mert pont az lesz mint ami most van: Pár birka bevitte a többit az erdőbe.
    Ha holnap az lesz a pcguruba hogy a vista nem jött még ki, akkor azt is elhiszed? És bementek a vista topikba magyarázni hogy nem létezik? Mert pont ugyanezt csináljátok itt most. Még egyszer utóljára : A demó ténylegesen bizonyítottan dx10-es módban is használható! Az hogy a pcgurunál tévedtek, nehéz felfogni de megesik! De ne higyjetek már el mindent feltétel nélkül!
  • [HUN]Crassus
    #13975
    hmmm bekopiztam a very high beállításokat a helyére,de nemlehet mégsem beállítani...van valami xtra trükk??
  • DarkSector
    #13974
    Akkor felesleges is, mert dx9-ben is be lehet rakni a very high-ot
  • szarjancsi
    #13973
    hali rohadt jó a játék, nekem nagyon tetszik , kegyetlen jó grafika , KIEMELKEDŐEN JÓ FIZIKA :D mindig tyúkokkal dobálom ellenséget, szal sztem megérte várni. Amugy én a dx10 re teszem nem látok különbséget, csak annyi hogy olyankor rá tudom tenni very high ra.
  • gduck
    #13972
    A FILEPLANET gyors szokott lenni ;)