31662
CRYSIS
  • bordy
    #14062
    wáháhááh nagyon kemééény, sikerült támadásra bírnom a dolgokat. elég móka 3 idegennel kergetőzni.
  • NeoMaN
    #14061
    Mit hogy értek?
    Fizikailag lehetetlen egy 8600GT-t 8600GTS szintre húzni úgyértem, te meg berakod aláírásba kiröhögtetve magad....


  • mikiking
    #14060
    ezt hogy érted ?
  • Gabisan
    #14059
    Hi All!Miert van,hogy a menu bejon de a new game nel tolt eleg sokaig es kidob a desktopra?
    Gep: 3.6Ghz P4 Nortwood,2Gb ram , X1950pro Agp.Valaszokat varom!
  • Deajka
    #14058
    Ájj de jó, hogy ezt írtátok! Már azon gondolkoztam én vagyok láma, hogy nem találom a játékban a nextgen játék menetet. Próbálgattam így-úgy de semmi nagy újdonságot nem találtam.


  • NeoMaN
    #14057
    én értem... mellesleg fizikailag is lehetetlen az aláírásod....
    no mind1
  • NeoMaN
    #14056
    nem, itt vga limit van
  • imuthesz
    #14055
    van egy e6700as 2magos intel procim, ha 30%-al felhúzom az jelent valamit a játékban???
    pl + fps?



    (bocsi de én annyira nem vagyok pc guru)
  • koschwarz
    #14054
    ez is csak egy adathalmaz...
  • fsgh
    #14053
    ha a nullát lenyomjuk a játékban legördul azaz az ablak ahova ált a cheat-eket szokták írni...ebben is lesz csalás!?:S
  • koschwarz
    #14052
    írd meg a crytek-nek, hogy a ubisoft-nál kellett volna maradniuk, akkor talán nem ugyanaz az 5 éves játékmenet lenne ebben a játékban, mint a farcry-ban, hanem a grafikán kívül valami tényleg egyedi dolgot is alkothattak volna.

    de érdekes, hogy ha igaz, ugyanaz a korosztály vagy mint én, és ezek szerint neked bejön ez.
    számomra már unalmas, lehet hogy én régebb óta és többet játszottam mint te.



    barret - VIP
    "Ez tok ugyanaz,mint a Farcry...Picit jobb grafikaval..."

    hát ez az.
  • bordy
    #14051
    nem be kell írni valamelyik fájlba azt a display izét?
  • Szasza20
    #14050
    Biztos azért van benne
  • Ability
    #14049
    Szerintem mennie kellene. FarCry-ban is ez volt az a parancs, és itt is már többen írták, hogy ezzel lehet előcsalni sok más adattal együtt...
  • mikiking
    #14048
    jó igen,de az nem azt jelenti,h biztonságos is érted :D csak azt kérdem mennyi a max amit kibir
  • watto
    #14047
    thx de nem működik :'(
  • NeoMaN
    #14046
    ott van az aláírásodban, hogy GTS szintre tuningolva
    OMG
    :))))))))))))))))))))))
  • NeoMaN
    #14045
    pont azok, amikre semmi szükség :)))))))))))))
  • Ability
    #14044
    r_displayinfo 1
  • Szasza20
    #14043
  • watto
    #14042
    thx
    de milyen kodot kell beirni konzolba az fps előhivásához?
  • Ability
    #14041
    Emberek! Hagyjátok már ezt a macskássy gyereket. Én nem tudom, hogy tényleg ilyen idióta, vagy csak túl fiatal, de kár leállni vele szórakozni.... tudjátok: felesleges szemét. -.-
  • 0Fritz0
    #14040
    Hangminőség
  • Szasza20
    #14039
    azt csak véletlen beleírtam
  • watto
    #14038
    Sound Quality-ez mi?
  • Szasza20
    #14037
    Nekem minden mediumon van, csak ezek vannak High-on (Physics Quality , Game Effect Quality, Water Quality és a Sound Quality) és nagyon jól élvezhető! Azt hittem rosszabb lesz 7600 GT-vel...
  • watto
    #14036
    de milyen kodot kell beirni konzolba az fps előhivásához?
  • watto
    #14035
    ja ok:)
    de nekem a sandbox kiba lassu, meg nem is értek hozzá:(
  • Newfronter
    #14033
    Nem ment tovább senki, csak a sandboxban lehet szórakozni ahol akarsz a pályán, betenni az alieneket stb...
  • Newfronter
    #14032
    Nem tudom mennyit tudsz húzni, nézd meg hogy megy ha felhúzod. Volt aki írta hogy felhúzta a procit és sokkal jobban ment neki a játék, nagyon sokat számít a proci a crysis-nál.
  • watto
    #14031
    áááá!nektek meddig megy a demo?:S
    mer nekem addig a jeges hajóig...
    de láttam ho vki tovább ment...
  • Mozzanat
    #14030
    szasz mindenkinek kurva jo a demo ,de érdekes modon nekem very highben nem indul ell .Driver lehetne??
  • jakewyler
    #14029
    annyit úgy se tudsz rajta húzni...
  • watto
    #14028
    hogy hivhatom elő az fps értéket jobbfelső sarokba?
  • Rainbow15
    #14027
    És ha felhúznám akkor jobb lenne? A ram elég?
  • Newfronter
    #14026
    A VGA tuti nem, csak a CPU.
  • Imremagdi
    #14024
    cpu és vga (3600 nem volt jó választás)
  • szucsy89
    #14023
    leszedtem én is már tegnapelőtt, de amikor a kicsomagolás végéhez ér, crc hibát ír ki...:S
    meg leeht valahogy oldani hogy mégis működjön vagy muszáj leszek előről kezdeni a letöltést
  • watto
    #14021
    ja ok:D
  • Rainbow15
    #14020
    Nekem minden mediumon van, no AA, no AF. Ha berántom az egeret, vagy lövöldözés van, akkor eléggé akad. Ez a RAM miatt van? Elég zavaró az akadás, ezért lowra kellett tennem a legtöbb cuccot.