31662
CRYSIS
  • Raptor 2
    #14102
    VAgy az a baj, h. nicns hely (pedig erre kicsi az esély), vagy talán h. enm ide telepíteted a demo-t? nem lehet h. műás meghalytóra?
  • NeoMaN
    #14101
    Hogyne.
    Az én 8600GT-m 640/1800-on megy, de mégis messze van a GTS-től, ami alapon 675/2000.
  • stultus78
    #14100
    Error 1303. the installer has insufficient privileges to access this cirectory:C\programfiles\electronicarts\crytek\crysis sp demo \bin32\editor. the installation cannot contirue. log on as an administrator or contact your system administrator.
  • koschwarz
    #14099
    nem realitásról van itt szó, hanem arról, hogy többször egymás kipróbáltam, egyes lövéssel középtávról egy teljes tárat belepumpáltam az ellenbe, és úgy sem halt meg, ugyanaz az eredmény acog scope-pal, ugyanaz ironsight-tal,

    ez ellenség egyébként HA NEM LÁT, akkor semmit nem csinál, csak beáll a "félúton vagyok a wc-deszkára ülés közben"-pózba és néz ki a fejéből, esetleg átfut egy másik helyre, de eszébe sem jut keresni a lövés forrását.

    mintha az egész arra lett volna kitalálva, hogy mindenképpen közelharcot vívj mindig, és használd a nanosuit-ot, lopakodni nem kell (nem lehet), mert nincs is értelme, úgyis közelről lehet hatékonyan lövöldözni. kösz a tippet, egyébként, sose jöttem volna rá, hogy ilyen taktika is létezik, hogy lövök, mindenki arra néz vagy fut, és meg átfutok egy másik helyre és hátulról támadok... feltaláltátok a spanyolviaszt, b+.

    én pont azt szerettem a farcry-ban is, hogy volt értelme lopakodni a dzsungelben, lehetett sznájpolni, és pont nem annak volt a legtöbb értelme, hogy berontottam egy az egybe a tábor közepébe.
  • wedge31
    #14098
    Realisztikus játékmenet egy csodaruhákal és ET-kel teli fps-ben hát elég necces kivánság.
    Ha realizmusra vágysz ajánlom a Red Orchestát.
  • Lossantos
    #14097
    Oh, kösz szépen.
  • gduck
    #14096
    Egyszerű!

    XP alatt DX9-ben indul, VISTA alatt DX10-ben! Ha csinálsz egy system.cfg nevű fájlt a demó mappájába és beleírod az

    r_displayinfo = 1

    sort, akkor látod ezeket az infókat a képernyőn játék közben!

    Ha esetleg DX9-ben akarod futtani VISTA alatt, írjad bele szintén ebbe a fájlba az

    r_driver = "DX9"

    sort ;)
  • mNzJean
    #14095
    szerinted realisztikus grafikához realisztikus játékmenetet elvárni vicces?
  • Raptor 2
    #14094
    Teleepítésnél írja az errror-t? és mit ír ki?
  • 6600GT
    #14093
    oké,és hogy felvan húzva neked...nem melegszik?
  • Bigbiggie
    #14092
    Sziasztok!

    Van valami infó arról, hogy mi kell ahhoz, hogy 1600-on very high mellett menjen mint kés a vajban? 8800UltraSLI?
  • gyuri12
    #14091
    akkor szívtad,nemtom mivan:D
  • Sgtfathi
    #14090
    Kipróbáltam én is a Demo-t! Vista Dx10, Core2 E6600 -3.4Ghz-en,Inno 8800Gtx Gpu648/Shader1620/Mem2000-en
    2Gb Ram Minden Felbontás:1680x1050 No:AA (ilyen felbontáson már nem láttam értelmét)VERY HIGH kivéve shadow: High és igy az átlag 20-40-Fps, de ritkán megy le 20-ra!.Szval. sztem nem rossz!
  • Raptor 2
    #14089
    Sandbox Installer mappában van.. nagyon egyszerű :D
  • stultus78
    #14088
    igen a sandbox2 installer.

    elkezdi felrakni

    de errort ir ki valami editort keres.
  • gyuri12
    #14087
    van ott egy telepítő a crysis mappájában(ahova felraktad ott)
  • stultus78
    #14086
    hogy kellfelrakni?

    Mit kell felrakni?

  • wedge31
    #14085
    Szerintem az a vicc hogy ettöl a játéktól vársz realitást.
    Nem tünt fel hogy embereket dobálsz meg tizméter magasra ugrasz stb emellett szerintem eltörpül hogy valaki elsétál egypár lövedékel a fejében.
  • Lossantos
    #14084
    Hi all! Hogy lehet dx9 -ben kipróbálni, számomra ez nem triviális, úgy értem a progi egyféle képpen indul, viszont ebben az esetben az most melyik, hol tudnám megnézni?
  • mikiking
    #14083
    XpertVision Ge-Force EN8600GT 256MB DDR3 Dual DVI PCX
  • gyuri12
    #14082
    van ott az,csak felkell rakni!
    aztán,ha felraktad,akkor asszem a bin mappában lesz a parancsikonja
  • urbijoe
    #14081
    hát igen,föleg messziröl nem halnak meg csak egy tártol
    a cod4 ehhez képes 10000x jobb
  • stultus78
    #14080
    Szegasztok

    Nekem miért nincs editor a telepített mappában?

    Ha valaki átküldené azt nagyon megköszönném.

  • mikiking
    #14079
    Szevasz.euzt hol lehet megnézni ? alul ott van irva a konfigomba info
  • mNzJean
    #14078
    Pont ilyen választ vártam ,tudjátok mit nektek van igazatok , minden jó minden tökéletes , de akkor miért van ,hogy a tapasztaltabb játékosok akik tobább látnak egy szép teknősbékánál ,azok egybehangzóan állítják ,hogy szar a sebzésrendszer.Másik dolog , még szép hogy egy fejestől kifekszik az illető ,de ha közületek bárki látott már éles lőfegyvert az tudhatja ,hogy nincs olyan ember aki túlél 15 golyót ,még ha kis kaliberü lőszerről lenne szó akkor sem ,a játékban szereplő rohampuskából 3 találat után 100% osan elvérezne még végtaglövésnél is, ezért mondom ,hogy vicc ,hogy valaki bekap 20 lövést és vidáman sétálgat három perc mulva.
  • fsgh
    #14077
    amúgy azért valamennyire igaza van mert gondolj bele ha csak a felsőtestébe lövök 10-et! akármi is van rajta azért meg kéne feküdnie...

    amúgy a gémben szerintem akivel megyünk annak reálisabb a sebzése mint az ellenfeleké. ha nics bekapcsolva az exellent armor akkor elég gyorsan a földön találhatjuk magunkat...
  • urbijoe
    #14076
    amugy szerintem a Farcry 2 sokkal jobb lesz
  • lololol
    #14075
    ajánlom a célzást is a gomb nyomva tartása mellé ^^
  • Jacek
    #14074
    Meg annyit hogy taktikazni kell, es pont ez a jo benne hogy lehet tobb fele keppen megoldani a dolgokat lehet atomra bele a kozepebe, meg lehet hogy megtamadom az ellenfelet egy fejes, kicsit vissza huzodni elsprontelni egy masik iranyba ott cloak, es megint kozelit es megint egy fejes:)
  • urbijoe
    #14073
    ott a vége a demonak mikor jön az idegen a hajonál?
  • Jacek
    #14072
    Hat ha figyelnetek egyszerubb lenne mindjart:)) tobb fele enemy van de en meg polosat nem lattam!! a tobbin repeszalo melleny van, mert kurva erdekes hogy en delta fokozaton egy lovessel szedem le a mokusokat!! letezik oylan hogy egyes loves es azt a fejbe erdekes modon egybol fekszik:)

    De biztos el van baszva hogy 100 meterrol futas kozben nem tudod leloni az ellenfelet:)
  • bordy
    #14071
    fuh, ezeket a vacckokat nemolya könnyű leszedeni a levegőből. majd megprobálok egy vidcsit csinálni róla.
  • mNzJean
    #14070
    maximálisan egyetértek , lehet beszarás grafika , meg ürruha , ha lineáris a játékmenet, már irtam de tényleg a nevetséges szintet közelíti a sebzésrendszer , egy átlag ellenfél akin max egy poló van , képes benyelni 20-30 lövést hangtompítóval , és mikor 20 lövés után sem hal ,meg szépen továbbsétál a barátaihoz ,na ez már több kint vicces ,lehet ,hogy ha a teknősbéka kidolgozása helyett egy kis hangulatot és realisztikusabb játékmenetet csináltak volna ,akkor most tényleg pályázhatna az év játéka címre de így sajna jelenlegi állapotában még ha demo is elég gyengusz.
  • 6600GT
    #14069
    hy,milyen márkájú a karid?
  • mikiking
    #14068
    igen a memoriát is ,a többi tulajdonság meg ugyanaz.......
  • 0Fritz0
    #14067
    Én meg elnéztem az oszlopot... gondolom a memóriát is húztad.
    Na go kaja.
  • 0Fritz0
    #14066
    Az egész táblázatot végi kéne nézned.
    Nem csak a MHz számít, a többi tulajdonság is befolyásolja a teljesítményt.
  • mikiking
    #14065
    test
    Na msot az én gt-m 665 / 1447 vagy hasonló mhz-en megy,ami szinte ugyanaz ,mint a gts-é........
  • koschwarz
    #14064
    félreértés ne essék, alapvetően nem rossz a játékmenet, de viszont kiemelkedő vagy új momentumot sem tudok említeni (a demo alapján). most tolom pl. a GRAW 2-őt, és nekem mindig bejön pl. hogy a társaimat is kell irányítani és felelős vagyok értük, plusz ott van a taktikázás lehetősége is...

    jók ezek a nanosuit-fícsörök, meg bírom hogy nem eü csomagokat kell szedegetni, bár marha könnyű a játék a vissztermelődő élet és a bármikori mentési lehetőség miatt. ugyanakkor idegesítően gyengék a fegyverek, mikor megszereztem a shotit, mást se csináltam, mint láthatatlanul befutottam vagy be quake-jumpoltam magam az ellen közé és a levegőből egy lövéssel oszottam őket, mert a gépfegyverek vacak megymagköpködők. ha már a GRAW2-őt említettem, ott egy lövés az ellen, és én is hamar elpatkolhatok, ha nem vigyázok, itt viszont elég elrohanni egy fa mögő pár másodpercre, úgysem jönnek utánad, legrosszabb esetben dobnak egy gránátot, amit meg úgyis kijelez a ruha, vagy a sisak, mindegy.

    ha ez sem segített, biztos hogy állt ott egy terepjáró, amibe beugorva mindenkit le lehetett darálni.

    szóval ami pár hete a farcry újrajátszásánál még bejött, mert kellemes emlékek fűződnek hozzá, az most hirtelen unalmas lett.

    ha már új játékok, akkor ehhez képest még a CoD4 demója jobban tetszett, mert bár az egy végletekig egyzserű FPS, de a nagybetűs HANGULAT viszont nagyon ott van. itt még lopakodni sem volt kedvem, simán durván be lehet törni az ellenhez...
  • Kimi23
    #14063
    Egyetértek azzal, hogy ez egyFar Cry 2007. Kétségtelenül igényesen megcsinálták, ez is tény. Amire kíváncsi vagyok, hogy ugyanúgy belefásulok-e akkor, mikor jönnek az idegenek, mint anno az FC szörnyes részeinél. Nem vagyok túl bizakodó ezzel kapcsolatban...