31662
CRYSIS
  • kegyetlen
    #14424

    Hali!

    Én is szeretném megkérdezni, az normális hogy 1280x1024, high,2xAA beállitáson 17 fpst produkál ezen a gépen: AMD Athlon 64 X2 6000+,MSI K9N Platinum ,4x1GB GEIL 800 ram,MSI NX8800GTX-T2D768E-HD OC 768MB , vista ultimate 64 bites.
    Szerintem nem. A bin64-es exével el sem indul

    Igy a szakos a leirás.

  • Zsoltika 007
    #14423
    Elvileg jó a 64 bit mert kihasználja a játék. Ebben az esetben pont nem jó az érvelésed. :)
  • mNzJean
    #14422
    na beállok a sorba , tehát : 3g intel pentium proci 2 giga középkat. ram , jófajta alaplap, nvidia 7800 gainward 512 gs+ ,XP, minden fullba kivéve az árnyékok , és tökéletesen játszható ,nem szaggat ,fps-t direkt nem nézem mert amig akadás mentesen fut egy játék addig nem idegesítem magam ,hogy 25, vagy 35 fps-em van e .
  • HeadHunter86
    #14421
    Eleve Vista, pláne még 64 bit, nem épp a legjobb választás... 3-4 hónapig használtam a 32bit-es Vistát (eredetit) minden játéknál legalább 15-20 FPS (LEGALÁBB!!) zabálja az erőforrást deffender stb stb.
    Ja és az összes U3-as mototrú játéknál akadt a hang, de csak a hang. XP alatt természetesen nincs ilyen.
    Majd egyszer felteszem a Vistát mire lesz olyan gépem hozzá. de az nem most lesz.
    Dx10 miatt nem éri meg, azért a plussz 2-3 effektért. Visszatettem az XP-t azóta megint boldog vagyok :)

    Azt nem írtad le hogy milyen VGA-d van.
  • LackoMester
    #14420
    jó kari a 8800GT -most ha vennék ezt venném,csak kevéslem 512Mb...640Mb kellene...
  • Zsoltika 007
    #14419
    Ha megmondanád milyen vga-val...

    Na azzal nagyon kevés. Min 30-40 körül kellene lennie.
  • kegyetlen
    #14418
    Bocsi, a vga kimaradt:MSI NX8800GTX-T2D768E-HD OC 768MB
  • kegyetlen
    #14417
    Hali!

    Én is szeretném megkérdezni, az normális hogy 1280x1024, high,2xAA beállitáson 17 fpst produkál ezen a gépen: AMD Athlon 64 X2 6000+,MSI K9N Platinum ,4x1GB GEIL 800 ram, vista ultimate 64 bites.
    Szerintem nem. A bin64-es exével el sem indul.
  • nono55
    #14416
    ezt megnézem ha otthon leszek, de esküszöm nem láttam ilyet...hogy sülne ki a szemem
  • Tinman #14415
    Nekem 350k volt, de ne szóld le a laptop-gamer témát, mert nem tudhatod, honnan és mennyiért van az illetőnek laptopja. Nekem VBK kéretből vagyis egyetlen forintba sem került ^^
  • watto
    #14414
    meg kinek van erre pénze???50-esér lett beszerezve a laptop amit írtam...enyhe különbség árban is..
  • koschwarz
    #14413
    meg egyébként is, csak el kell hinnie és nem kell csodálkoznia, hogy ha meg is van a minimum, akkor is szaggatni fog 11 fps-sel.
  • watto
    #14412
    nekem mondhatod...nem szoktam lanolni...
  • wowfan
    #14411
    Options->System options->Graphic és a felbontás alatt megtalálod
  • Livius
    #14410
    Hát csak azok fél millánál kezdődnek de mindegy. Ha a szokásos ár/teljesítményt nézzük rohat nagy hülyeség laptop Gamera. Lanra meg csak a vagánykodók viszik a laptopot. Egy multi játéknál meg az FPS száma az isten. Így mondhatni egy másik a Highos gépével szarrá fog lőni Lanon, mert neki 200 az FPS e neked meg csak 70 a laptopodon.
    Nah ez gamer laptop, és 400 valahány ezer.
  • nono55
    #14409
    na ott nem találom sehol!
  • Manbeast
    #14408
    Airborne, szerintem csak a főmenüből elérhető optionsban van, de lehet, hoyg tévedek.
    ha nagyon nem találod használd a driver beállításainál a force config ot és ott állítsd be.
  • Tinman #14407
    Tedd fel. Meg sok memóriarezidens progit iktasd ki, kezdve a vírusírtóval.
  • watto
    #14406
    de nem is pont a minimumon van...
    mer a proci jobb mint a minimum a ram annyi a vga meg szintén jobb
  • Zsoltika 007
    #14405
    Sajnos igen. Lehet a final verzió optimalizáltabb lesz. Én még nem temetném. Bár csodára ott se számíts azért ez nem egy játékgép.
  • nono55
    #14404
    #14386-ot kommentelje valaki PLÍZ!

    számít a játéknak, hogy 2 giga 667MHz DDRII RAM van benne, vagy ugyanez csak 800MHz?
    (persze tudom, hogy igen,de mégis kb. mennyit jelenthet?)
  • watto
    #14403
    nincs fent béta driver...
  • Manbeast
    #14402
    Szervezd magadhoz a lanpartikat és nem szakad le a kezed:)
  • Tinman #14401
    Valamit eltoltál tesó.
    Béta driver fent van?
    Mondjuk nekem 2 GB ramom van benne a VGA ram meg 512 MB.
  • Prince of Máté
    #14400
    Ja megvan a minimum = elindul
    Ennyi.
  • watto
    #14399
    higgadj már le!ismerőstől volt véve igen olcsón, és nem szórom a pénzt...szal és képzeld van gémre tervezett laptop, nem is kevés...
  • Tinman #14398
    Szerinted.
    Szerintem meg, ha megyek lan partyra remek érzés, hogy max grafon tolom a Far Cry-t és nem szakad le a kezem a cipekedéstől.
    Ja, Crysis is megy... találtam egy olyan beállítást amivel 1024-ben megy 40 FPS+, igaz nagyon sok low bent van, de megy és multizni tudunk majd spanokkal.
  • koschwarz
    #14397
    akkor ügyesen válaszoltál a kérdésedre

    ehhez a játékhoz még nem is találták ki azt a pc-t, amin maxon futna.
  • Manbeast
    #14396
    Szeribntem kapcsold ki az energiatakarékossághoz tartozó összes beállítást. Ha nem kezd el bugyogva forrni a billentyűzet, akkor jól fog menni a játék.
  • Livius
    #14395
    Gamerre tervezett laptop? Hehe ez vicces, egy laptop munkára van. Van mire szórnod a pénzt látom. Egy ilyen laptop árából vettél volna egy csúcs High kanfigot és lenne 30 FPS-ed talán.
  • watto
    #14394
    egyébként a minimum is megvan
  • watto
    #14393
    Gamera tervezett laptp csak nem vmi friss....
  • Peetboy
    #14392
    Látom szép új Crysis kép került ide fel. Nagyon jó és FSGH csinálta. Remek!
  • Livius
    #14391
    Az hogy laptop. Ezen a wordnek kell mennie nem egy Crysis-nak.
  • Prince of Máté
    #14390
    A játék végén a hajó havas?
    Vagy mi az a fehér rajta? :/
    EGyébként akinek kevés fps-e van, kapcsolja ki az árnyékokat, azzal sok fps nyerhető!
  • watto
    #14389
    hali!
    az természetes hogy ezen a gépen:
    Ati Mobiliti Radeon X2300 256mb shader3.0
    Dup T2080 (1.7)
    1gb ram
    és minden minimumon 800x600 as febontásban nem megy 11FPS fölé???
    nem tudom mi lehet a gond:(:(:(
  • Manbeast
    #14388
    Én várom a teljes játékot, mert láttam már falon pókot. Egyrészt egy Béta demo alapján nem lehet gépigényt belőni, másrészt valószínűleg a teljes játék megérkezése után még rengeteg pecs, vagy magyar tájszólásssal tapasz fog érkezni, mert egy ekkora kódon mindíg van mit javítani. A vasos vitához csak annyit tennék hozzá, hogy veszekedni ezen nem szeretnek, mert ezek tények, megbántani sem szeretnék senkit, sőt, éppen arra világítottam rá, hogy az okos emberek, mint amilyen énis vagyok, nem eröltetik bele az új technikák selejtes alkatrészeit, hanem megvárják, míg a normálisan működő elérhető árba kerül. Így könnyen meg lehet karistolni a high end alját és ott tartani a gépet másfél évig.
  • Zsoltika 007
    #14387
    Érdekes nekem nem füstöl el semmim. Mostani gépemben is minden asus, az előzőben is az volt..
    Van melóhelyen Tusl2-c mind a mai napig üzemel reggeltől estig minden munkanapon. Abban is asus minden. Na erről ennyit! Lehet benézted párszor, ez mindennel még a legmegbízhatóbb cuccokkal is előfordulhat.
  • nono55
    #14386
    Az AA-t lehet valahol állítani a játékban?(mert béna vagyok és nem találom)
  • woy
    #14385
    hát én 3-4 havonta max drivereket frissítek és nem hardware-t kíváncsi leszek hogy jobban fog e menni a végleges változat mint a demo,de most úgy gondolom hogy nem