31662
CRYSIS
  • Zsoltika 007
    #14464
    Nem bírja a proci. Vedd vissza! Ha a proci eléri a határát akkor elkezd hibázni. Ilyenkor visszább kell venni a tuningból.
  • kraven81
    #14463
    Nemrég, az AMD communuty fórumán, egy Dredd nevű adminisztrátor kerek-perec megmondta mi a szitu a Crysis-al és a hamarosan érkező hotfix-szel. Ezt előre leszögezném: Lesz hotfix.
    ...Nade hogyan?
    A mai napon Dredd* commentjétől hangos az AMD háza tája.Jómagam is döbbenten tekintettem a monitorra,mikor ezen sorokat olvastam:
    -"Lesz hotfix, nyugodjatok meg! De már mint mondtam előbb, az nV kitagadott minket irodjából és az nVidia-t kebleire fogadta,így ők lépéselőnyre tettek szert, együtt dolgoztak az nVidia ForceWare driveken, könnyű munkával és hatalmas teljesítménynövekedéssel.
    AMD-t "kitiltották" a CryTek-től, ígyhát egyedül kell megírnia a hotfix-et, mely sok időbe tellik és nagyon nehéz munka lesz."
  • serito
    #14462
    Honnan lehet letölteni a sandbox-ot? Vagy meg kell venni?
  • bordy
    #14461
    ezt olvastam valahol hogy újra kell tenni és akkor elvileg jó lesz. nem tudom én még nem néztem meg.
  • Peetboy
    #14460
    Mindig ez fogad,ha meghúzott procival próbálom betölteni a Crysis-t.
  • Peetboy
    #14459
    Nyugodtan tedd fel maxra a fizikát, az nem fogja meg semmennyire a gépet. Akkor lehet mindent rombolni.
  • Peetboy
    #14458
    Meghúztam a procimat 3200+ra. Valaki megtudná mondani nekem, hogy miért lép ki a Crysis-ból a windowsba???? Régebbi játékoknál simán ment felhúzott procival is.
    Valamit kellene még állitani? Memóriák eredeti 400 Mhz-en mennek.
  • Tinman #14457
    Low-n van a fizika... emiatt nem dőlnek a házak.
  • Tinman #14456
    Supports Dual Channel DDR400

    Tehát fontos, hogy 2 db DDR I-es 400MHz-es memóriát tegyél bele a Dual Channel miatt... lehetőleg a Crysishoz 2x1 GB-ot.
  • kegyetlen
    #14455
    Szerintem 128 bites kártyát nevegyél, az 1950 pro az jó vétel lenne.
  • Norbu
    #14454
    Én is kipróbáltam a játékok!
    Konfig: 2,6GHZ AMD, 2x512MB RAM, 9800SE 128MB/128bit

    "Sajnos" TFT-m van aminek a natív felbontása 1280x1024. Ebben a felbontásban minden low-on(nem is lehet feljebb rakni) elég lassú a játék, de 800x600-ban tökéletessen fut. (természetessen ablakban, mert teljes képernyőn kifolyik a szemem)

    Egyébként az épületek rombolhatósága is "ki/be" kapcsolható? Mert én láttam már olyan képeket ahol teljessen lerombolták a házakat, de én egy darabot se tudtam kiszedni belőlük. Mert ha ez így van, akkor a Multiban ez hogy lesz megodva?(akkor ott nem lehet lerombolni az épületeket?)
  • watto
    #14453
    asrock p4i65g
  • watto
    #14452
    köszi de nézd meg a privát üzeneteid:D
  • Nagy01
    #14451
    Fúúúúj:DDDD
  • Tinman #14450
    Az nagyon változó... add meg a lapod típusát, mert van olyan ami max DDR 400, de olyan is van ami DDR II-t is kezel.
  • Tinman #14449
    De passzol... pl ez---> "MSI AGP8x RX2600PRO-T2D256Z/D2 (DX10 támogatás), sajna ez utóbbi kicsivel több, mint 30k."

    Szerintem se csinálj hülyeséget... DX10-es kareszt vegyél, 25k-ra rádobsz 5-6 ezret és vidáman tolod a Crysist, persze maxon ezzel a vassal soha, de pár high, meg sok médium aztán koppan az állad.
  • watto
    #14448
    és agp-s alaplapba milyen ram jó?
  • Zsoltika 007
    #14447
    Van már agp-s is. Tinman is írt néhányat. Bár én csak hd-s karit vennék abban a kategóriában.
  • nero
    #14446
    Sziasztok.

    Most olvastam az egyik hazai informatikai weblap cikket es az alabbi szovegreszre figyeltem fel a cikk vegen:

    Idezet:

    A cikk elkészülte utáni napon érkezett meg szerkesztőségünkbe a Crytek játékkészítő csapat legújabb dobása, a Crysis akciójáték. A rendkívül részletgazdag és élethű grafikát nyújtó lövöldözős játék bivalyerős videokártyát és több gigabájt rendszermemóriát igényel, de egyben egy új korszak előfutára is, hiszen a 3D játékok közül elsőként akár 4 processzormagot is képes kihasználni. Így habár tesztjeinkből az látható, hogy a mai játékok alig tudnak profitálni a Yorkfield és Kentsfield CPU-k 3. és 4. magjából, a 3D játékok fejlődése abba az irányba halad, hogy 2008-ban bizony az igazán ütős játékgéphez négymagos processzort érdemes vásárolni!

    Es ehez termeszetes 2 -3 vagy 4 videokartya.

    Udv.:
  • watto
    #14445
    jah...csak nem passzol az alaplapba:D
  • watto
    #14444
    köszi:)akkor valszeg ez lessz:Sapphire AGP8x HD2600PRO 512MB DDR2
    küldtem privátot:)
  • Zsoltika 007
    #14443
    Attól függ mire akarod használni. Igazából egyik se jó választás. Inkább nézelődj dx10 (nem a dx10 miatt hanem mert újak) kártyák környékén. Azok már elég gyorsak és alig kerülnek többe 30-40 ezernél. Megéri kispórolni rá azt a pár ezret.
  • watto
    #14442
    egyébként az ati radeon 9600-on is fut minimumon állitólag 30fps el:D
  • Tinman #14441
    Sapphire AGP8x Radeon X1950PRO 512MB GDDR3 TD -t ajánlanám ez elég vadóc kártya, az ára 40k körül van.

    Ha neked max 25k-ig kell VGA, akkor meg Sapphire AGP8x HD2600PRO 512MB DDR2 TD vagy MSI AGP8x RX2600PRO-T2D256Z/D2 (DX10 támogatás), sajna ez utóbbi kicsivel több, mint 30k.
  • watto
    #14440
    nem magamnak:)ajándék:)
  • [Walaki]D`Lair
    #14439
    Annyiból még nem fog neked futni a CRYSIS...:D:D
  • watto
    #14438
    MElyik e legjobb APG-s vga 23-25k HUF-ig?
  • kegyetlen
    #14437
    Igy tettem, de azért csak baxa csörömet egy kicsit , de hát ez van
  • GaBika6
    #14436
    Bocsika, de most ebredtem... ;)
    Nem hasonlitottam ossze (azt megteszi az akinek ez a munkaja), csak a velemenyemet irtam le!En potossan azt neztem hogy ez a jatek szep, de sztem fos az ai-ja!Ennel meg az ofp is jatszhatobb volt sztem!Mondom sztem!!!Ott a grafikaval volt gond de tobben toltak, mint ezt fogjak, mivel ennek a jateknak nagyon nagy a gepigenye.Cod4 siman fut nagytobbsegnel.A latvanyvilag az mindenkeppen csodalatramelto, de ennek nagy ara van.En biztossan nem jatszom vele, mivel futkozo nyuszikra nem lovok szal meg1x mondom fos az ai sajnos.Ezt nem tudod szepiteni es nem is vita targya.Nekem az ilyen nem jon be es kesz!A velemenyem meg csak leirhatom attol fuggetlenul hogy nem eggyezik a tiedtol!Remelem nem fogsz virtualboxolni velem emiatt... :)
  • koschwarz
    #14435
    kíváncsian várjuk.
  • koschwarz
    #14434
    nem kell ehhez ötlet. meg akartam keresni neked egy ma reggelt olvasott tesztet, csak már elfelejtettem, hogy hol volt, amin egy hasonló konfigon nem futott jól. ennyi. vissza kell venni a beállításokból.
  • spidey91
    #14433
    REmélem nekem jol megy very highon 1024be
    1 óra mulva kiderül
  • watto
    #14432
    1 utólsó kérdés:)
    Van egy gépeme jelenleg egy ati radeon 9600XT van benne egy 3GHz es proci és 1gb ram+agp-s alaplap.
    Ezzel szeretnék vmit kezdeni.A proci marad sztem.+1 GBram és milyen videókártya 25k-ig?melyik a legjobb apg-s?
  • Locna
    #14431
    Sziasztok!

    Valamiért nekem is akad, bár én észre vettem, hogy nekem az AA akassza ki.
    Nem hiszem el, hogy ez normális lenne ennél a gépnél:
    AMD Athlon 64 X2 6000, 2x1GB Kingmax 800Mhz, Gigabyte GA-M55S-S3, HIS Radeon X1950Pro.

    Szerintem csak valami driver hiba lehet. Egyébként 1280X1024, High-on frankón megy de ahogy az AA-t ráteszem, játszhatatlan.
  • kegyetlen
    #14430
    Van valami ötleted?
  • koschwarz
    #14429
    ugye? én se nézem az fps-t, mert csak idegesít. az a néhány akadás meg elvislehető.
  • koschwarz
    #14428
    nem, nem normális.
  • koschwarz
    #14427
    játszhatóan futna mediumon.
  • Prince of Máté
    #14426
    Nektek se jó már a Multi beta?
    Nekem egy szerverhez sem akar kapcsolódni!
  • watto
    #14425
    na akkor tény:szar a laptop:D
    de van egy asztali gépünk iis:D
    azt ha feltuningolnám ilyenre:
    Sima Pentium 3.0GHz proci maradna
    GeForce 7800 GS AGP
    2gb ram
    akkor az jónakmondható lenne?