31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #14627
    Háát gondolom annyi a különbség, mint DX9 és DX10 között........-10fps.....!
  • DarkSector
    #14626
    Én nem értem a táblázatot!!!
    Nálam Very Higy 16xQ AA és 16x AF mellett 1024x768-nál is több az FPS, mint a táblázaton, és nekem 1 magos a procim...
    De parancsoljatok egy videó...amiben sajna éjszaka van, de talán ez jobb a fényeffect-ek miatt.
    Fraps-al való rögzítés miatt egy cseppet szaggat.
    Remélem mindenkinek tetszeni fog.
    A videó elején is látszik, hogy a karakterek baromi durván ki vannak dolgozva, és végre az arcuk is részletesre (élethűre) sikeredett. Ami azért nem mindennapi!!!

    Crysis ingame (saját) - 1024x768 + Very High + 16x AF + 16xQ AA

    Configom amin készült a videó:
    P4 3GHz, 2GB DDR ram, 8800GTS OE 320MB
    Driver 169.01 Forceware + DX9c november
  • Nagy01
    #14625
    65hmm szal 10k-t kéne rádobnom...még annyit szerintem megér vagy nem? Mert ugye a GT-t is lehet ám húzni^^ és akkor már rögtön GTX fölött vok:D és azé mégis Dx10.1 xD nemtom mi a különbség de jól hangzik:DDD
  • Zsoltika 007
    #14624
    Most olvasom ph!-n 65 ezer környékén lesz. Erősen best buy szaga van. így tényleg nincs értelme gts-t venni.
  • Zsoltika 007
    #14623
    De most komolyan 5 fps még nem a világ vége :D Kicsit meghúzva ez is eléri akár a 30 fps-t is. itt inkább az árról van szó. Abban nagyon jó lesz a gt ahogy hallom.
  • chalezlopez
    #14622


    Szerintem ez az életképesebb megoldás.
    Az extrém magas felbontás csak a 640MB memónak köszönhetően jobb GTS-nél.
    Pl a 320-as itt már a béka segge alatt van...
  • Zsoltika 007
    #14621
    De ha raksz neki egy erősebb élsimítást vagy más effektet az nagyon nagy mem sávszélt vesz el. Pár hónap múlva nem lesz ilyen egyértelmű a dolog ha kijön valami táposabb játék. Mindenesetre aki még nem váltott annak ezzel együtt is megéri a gt az ár/értéke és a tuning potenciálja miatt. Akinek meg gts van annak se kell becsinálni. Amúgy legjobban anno akkor jött ki ez a mem dolog mikor bejöttek a 6600gt-k és rendre leverték a 9800pro-t is. Aztán cs:sourceba mikor mondtam hogy 4x élsimítás mellett 8x anizo filterrel is megvan az átlag 60 fps csak néztek Mert nekik ezeket bekapcsolva meghalt a kártya az alacsony mem sávszél miatt :D
  • Nagy01
    #14620
    Nah de 1920-as felbontásban már a gtx sem bírja xD szal édesmind1:D.És Crysist egy jó ideig nem fogunk 1920ban játszani.:)
  • Zsoltika 007
    #14619
    Specifikációkban elég erősnek tűnik. Csak hát meg is folytották a 256 bites memória busszal. Különben szétalázna mindent. De így alig van ereje ahhoz képest amennyit tudna. Bár még így is megéri mert olcsóbb keveset fogyaszt és nem is annyira melegszik nem véletlenül elég neki 1 slot is. Nagyobb gts-től egy picivel erősebb csak. 3-6 fps különbség.

    Nagyobb felbontásnál már látszik a szűk memória busz:
  • Nagy01
    #14618
    Minden tesztben úgy van hogy a GT a jobb..pedig nekem is gts-em van és mérges leszek ha télleg jobb xD.
    Egyébként kipróbáltam ezt a driver cleaneres izét ..szentem olyan 5-6 fps..de nemmindenhol de vmivel gyorsabb lett..vagy csak beképzelem magamnak.:D
  • Casseus
    #14617
    hahaha
  • elite
    #14616
    Pedig én is azt láttam tesztoldalakon, hogy alázza a GT a mi friss GTS-ünket. Jó lenne tisztán látni. Basszus, 1 hete vettem. Ideges leszek ha a GT tényleg aláz és a GTS ára csúnyán visszaesik, vagy nem tudom jól eladni.
  • Imremagdi
    #14615
    RivaTuner 2.06 Béta honnan?
  • Zsoltika 007
    #14614
    Az eddigi teszteket látva kicsit sem aláz. Inkább csak szorongat de azt se mindenhol. Ezt ami itt lentebb be lett linkelve nem tudom honnan van.
  • GamerAdams007
    #14613
    Akkor majd mondj valami infót plz, hogy van-e különbség frissítés és újrarakás között, mert reggel gondoltam nyélbeütni a dolgot. Most 20-40 között megy medium-high környékén, remélem dob majd nekem is egy keveset, és akkor mehet még 1-2 dolog high-ra. :D
  • chalezlopez
    #14612
    Nem fölösleges. Én annó a World in Conflict stratégiánál hatalmas sebességtöbblet kaptam egy új driver felrakásával.
    Persze először én is frissítettem, és alig vettem észre változást. majd utána néztem a dolgoknak, és a "profibbak" tanácsát megfogadva lepucoltam rendesen a régi drivert ahogy kell, és az új csodát művelt.

    Amúgy aki nem akar hatalmasat bukni a GTS-én, nagyon gyorsan szabaduljon meg tőle és GT-re váltson.
    Szegény videókártyánkat porig alázza, minimális költségráfordítással...
  • gduck
    #14611
    Hát nemtom.... Most már azért is kipróbálom :D
  • Nagy01
    #14610
    Most készültem megcsinálni a driver cleaner izét ahogy leírta a srác szal teljesen fölösleges?
  • chalezlopez
    #14609
    Eddig én is ezt gondoltam, de felvilágosítottak, hogy a frissítés nem elég. Nézz csak utána komoly hardver fórumokon.
  • Nagy01
    #14608
    Huh ..akkor ezt most ki találta ki? Jelenleg 55-ért cserélnék be egy jobb karira a gts-emet prohardveren most kijön a 8800GT mondjuk 60é 5k-t ráfizetek és egy GTX körüli karit kapok? Hah nem is lenne olyan rossz:DDD.
  • gduck
    #14607
    "ui: aki mindig csak letölti, és frissíti a teljes eltávolítás nélkül a meghajtóprogikat, szinte alig fog változást észrevenni..."

    ahha... ezt részleteznéd? Mert a driver frissítés is felülírja a régi fájlokat és újraindítás után is azokat használja a winfos... akkor meg? attól hogy lenullázod a forceware beállításait még nem lesz gyorsabb egy új driver :)
  • grebber
    #14606
    Nincs ebben semmi érdekes olcsobban előállítható és kiakarják gondolom futattni a 8800GTS-eket!
    Kiváncsi vagyok mivel válaszol erre az Ati remélem méltó ellenfél lesz mostmár!
  • Nagy01
    #14605
    Értem..szóval gts-ről gt-re bármikor válthatok?Ára meg 50k körül lesz..szóval olcsóbb mint egy GTS és mégis jobb érdekes..nagyon érdekes...
  • watto
    #14604
    váze...hd2600 már rajta sincs...
  • grebber
    #14603
    A GeForce 8800 GT már PCI Express 2.0 csatlakozóval készül, ami teljes egészében, kiegészítő tápcsatlakozó nélkül ki tudja elégíteni a kártya 110 wattos energiaigényét. A régi PCI Express csatlakozós alaplapok tulajdonosainak sem kell aggódniuk, mert azokba is illik az új GeForce, csak szükség lesz a hátsó tápcsatlakozóra.

  • dbdadi
    #14602
    értem kösz
  • grebber
    #14601
    Jó bele csak annyi hogy ott rákell dugni a VGA-ra tápcsatlakozot pci expressz 2-es alaplapnál meg nem!
  • Nagy01
    #14601
    Én úgy olvstam hogy csak PCI 2.0:S
  • GamerAdams007
    #14600
    De jó, csak neked kell majd külön tápcsatlakozót is bedugni, akinek PCI-E 2.0-ja van, annak nem kell. (prohardveren olvastam)
  • Jaffa 2843
    #14599
    jo a piciexpressz 1be is :D
  • Nagy01
    #14598
    A 8800GT az pci 2.0 vagyis next gen.? Vagy mi a halál? Mármint nem jó abba a lapba ahol most a gts-em van? :(Mert ha jó akkor dobom ki a csába a gts-t xD.
  • chalezlopez
    #14597


    firingsquad.com-ról.
  • watto
    #14596
    nincs vmi crysis vga teszt táblázat???
  • wazumi
    #14595
    CVarGroups könyvtárban lévő file-okban a 4-es /legfelső/ fokozathoz tartozó beállításokat másoljátok át a high / 3-as/ helyére és láss csodát olyan mint a dx 10...... ;)
    ja, és ezekután a játékban a high beállításra állítsátok! /very high ugyebár nem elérhető/
    persze az fps-ben is meglátszik
  • GazCamp3r
    #14594
    Vki írja le, hogy mit kell begépelni a consolba, hogy manuálisan bekapcsoljam a DOF_ot, meg a motion blurt
  • LoCk
    #14593
    Ezek a kepek WinXp Sp2 alatt keszultek.
    Nem kell ehez Vista.
    De remélem ha a fullos kijon a Vistan még jobban fog kinézni!
  • wazumi
    #14592
    DX9 alatt is készülhettek akár
  • Nagy01
    #14591
    Ezek a képek nem dx10-ben készültek ?XDD
  • Katun
    #14590
    Nektek olyan nem volt, hogy lefagy DirectX 10 módban az egész játék? Véletlnszerűen, bármilyen beállításokkal. A konifig és oprendszer az aláírásban:
    +169.02 Vista x64 nVidia Driver
    +RivaTuner 2.06 Béta
  • NeoMaN
    #14589
    Zsoltika 007 majd segít.
    :DDD