31662
CRYSIS
  • kovecses
    #14667
    Internet

    Google

    Crysis_Pack_High_to_VeryHigh__NoFrag_.zip

    Nehéz lett volna valamit csinálni mi? Na itt van tessék! >>> Letöltés ! <<<
  • kovecses
    #14666
    Nem innen nem másolsz ki semmit, ide másold be a fájlokat.

    Fogalam sincs ti mit akakrtok. Van valami higy beállításos vacak a neten. Abban fájlok vannak amivel olyan hatást lehet elérni dx9 alatt mintha dx10ben játszanál. Ha ezt akakrjátok akkor azokat a fájlokat amiket letöltöttetek azokat másoljátok oda amit irtam, felülirjátk az eredetit és inditjátok a játékot.
  • kill3r21
    #14665
    ezt értem...de honnann éesznek nekem very high cfg filejaim? :D
  • kovecses
    #14664
    Tök mind1. A kapott higy beállítású fájlokat bemásolod oda amit irtam, felülirod az eredetiket és indítod a játékot. Mi ebben a nehéz?
  • MazeZee
    #14663
    kösz hogy segitesz de amit te irtál onnan kell másolni ki valahova...ezt tudom...azt nem tudom hogy hova kell másolni
  • kill3r21
    #14662
    én mondjuk nemhogy hova kell másolni hanem az egészet nem értem :D
  • kovecses
    #14661
    Bocsesz enm jó

    ez a jó:



    C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Game\Config\CVarGroups\
  • kovecses
    #14660
    C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Game\Config\
  • Zsoltika 007
    #14659
    Hát nálam a Medal of Honor: Airborne 2x jobban ette a cpu-t. És az Ut3 demó is.
  • MazeZee
    #14658
    én nem találom...bin mappában nincs több mappa....
  • nono55
    #14657
    a bin alatt valamelyik.most pontosan nem tudom, de megtalálod hidd el...:)
    vagy használj keresőt!
  • MazeZee
    #14656
    valaki légyszives válaszoljon. hova kell átmásolni a CVarGoupsban lévő fileokat...ugy értem meik mappába,..és hogy csak annyit kell csinálni hogy átmásoljuk?
  • NeoMaN
    #14655
    nincs
  • LackoMester
    #14654
    nemvolt még1 ilyen game ami ennyire megtornáztatta a CPU-t,erre jó a tuning hütö :-)
  • MazeZee
    #14653
    valaki légysziver válaszoljon. hova kell átmásolni a CVarGoupsban lévő fileokat...ugy értem meik mappába
  • koschwarz
    #14652
    nem telepítem a japán karakterkészletet....
  • kill3r21
    #14651
    ezt a very hioghos dolgot nemértem....leiná valaki bövebben?
  • gduck
    #14650
    ITT találsz néhány beállítást és látom az FPS értékeket is ;)
  • gduck
    #14649
    CPU benchmark

    Mindenki levonhatja a levonnivalót :)
  • Nagydög
    #14648
    Ez tenyleg fantasztikus! 20% lassulas? A kovetkezo Windows verzioban gondolom kulon gepen kell majd futtatni az oprendszert es a programokat, hogy elfogadhato sebesseggel mukodjon. Ha egesz veletlenul nem csak a Vistaval lenne hasznalhato a DX10, akkor meg mindig csak Redmondban hasznalnak.
  • Eagle16
    #14647
    Ez az Objects Details miatt van, told fel higra, és akkor már nem a szemed előtt rajzolódnak majd ki a tereptárgyak :)
  • spidey91
    #14646
    Milyen beállitással nyomjam a gémet? kis segiytség kéne valami opotimális szép dx10es beállitás kéne

  • gduck
    #14645
    Igen, tudjuk ;) Ezért is megy a találgatás hogy akkor most miért is a DX10 :D (Bár mintha azért lenne pici különbség a DX9 "VERY HIGH" és a DX10 "VERY HIGH" között kinézetben...)

    Nem is lenne semmi gondom, ha nem harangozták volna annyira a játék DX10-es voltát ;) Mindenesetre nagyon szupi játék és egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem :D
  • urbijoe
    #14644
    idézet
    hardwired.hu-rol
    "DX10 effektek Windows XP-n:
    A CVarGroups könyvtárban lévő fájlokban a legmagasabb - 4-es - fokozat nem került ki a menübe. Másoljuk át az értékeket a "High" beállítás helyére. Így amíg a demó ugyan kiszürkítve - tehát nem kiválaszthatóan - jelzi a very high beállítást, a "high" bekezdésbe írt "very high" értékek miatt DirectX10 effektekkel fut a játék: leveleken átvágnak a kötegelt fénysugarak, észrevehetően jobban néz ki a víz és természetesen a textúrák, plusz speciális effektek turbó módba kapcsolnak át. Az összes DX10-re beharangozott effekt működik az átírt konfig fájlokkal, hiába csak "high" beállítást mutat a demó.
    Thx, TnS!"
    meg itt
  • HeadHunter86
    #14643
    Nálatok is úgy van, hogy amikor mentek előre akkor a tereptárgyakhoz érve, és minden máshoz, akkor folyamatosan "ugrál" a tárgy részletessége szebbre és szebbre.
    Vegyünk példának egy lemezt, távolról simának tűník, közelebb érve látszik rajta a rece (hirtelen beugrik) majd még közelebb érve még szebb lesz. Tudom ez a dinamikus LOD miatt van, kevesebb poligon több erőforrást takarítunk meg, csak az érdekelne hogy nálatok is így van-e, vagy vmit feljebb kellene tolnom.
    fele beállításom medium, többi high, meg néhány very high, a módosításnak köszönhetően, csak ugye nem cseréltem ki minden file-t mert nekem nem kell pl. very high textura. Remélem érthető.
  • HeadHunter86
    #14642
    Az miért van hogy ha beteszem ezt a "DX10"-es módosítást, akkor van szépen minden effekt, viszont halvány függőleges csíkokat látok?
  • GazCamp3r
    #14641
    Ugyanezt mondtam pár napja... a bétánál is nagyot nézhet az ember, hogyha mmegnyitja a console-t... és kiderül, hogy juniusi release... azért ment ilyen fosul. egyébként én is ezen blahézom, ohgy anno azt mondták, hogy a dx 10 nem is igazán a szépségre megy rá, hanem a gyorsaságba, ehelyett nem néz ki jobban, viszont rohadt fosul megy vista alatt a game. :-/ most már gold a game, bő két hét és választ kapunk minden kérdésre... én mindenesetre nem fogok még 100k-t kiadni a kártya párjára az tuti... -.-
  • lololol
    #14640
    bazdmeg tényleg miattuk tört ki az 1. világháború
  • STFU
    #14639
    egy oldalon vki wzt írja:
    "van meg 1kis remenysugar,amit lehet innen onnan hallani. szal: az nvidia tudta, hogy amd-nek hirtelen nem lessz a semmibol drivere, meg kartyaja se, es megegyezett az ea-al, hogy csusszon a demo 1honapot. miert? mert nv azt talalta ki, hogy irjak at a mostani demot, egy regebbi optimalizalatlanabb cryengine2re. mert ha rosszul fut, tobben szaladnak a boltba erosebb kozep es felsokategorias kartyakat venni. akkor a kerdes, miert nem volt egyszerubb a drivert elbaxni? mert mar a regebbi driverek is elegge fel voltak keszitve, mivel nvidia regota egyut dolgozik a crytek-es fiukkal.
    igen, ez megmagyarazna a regi kijelenteseket, hogy milyen jol fog futni, meg miken. meg a franko videokat, amiken akadasmentesen fut a jatek allitolag 1db 8800gtx el. aztan, mint kiderult, ugyan azt a grafikai beallitast el lehet erni xp-alatt is, szal nincs benne gramm dx10es effekt. sott, mar a betakban is kissebb atirogatassal, a mostani veryhigh kozelebe lehetett allitani a dolgot.
    dehat az ea tul nagy kiado... ilyenre ra lehet veni oket? vagy csak a crytek-es fiuk voltak a buliban? november 16.an kiderul"
  • gduck
    #14638
    Most vetem észre, hogy az EA oldalon már 26.-án ezt írák:

    "Crysis is Gold! The Demo is Coming Friday – 10.26.07"

    :D Szal közvetlenül a demó előtt lett GOLD... Ergo DEMO=VÉGLEGES verzió ;)
  • Jaffa 2843
    #14637
    hova menti a game a benchmark eredményeket?
  • Jaffa 2843
    #14636
    én uninstallt szoktam alkalmazni+driver cleanert(mindezt csökkentett módban), utána restart+uj driver, restart, élvezi a sebességet :D
  • HeadHunter86
    #14635
    Vezérlőpult -> Programok Telepítése és törlése, kiválasztod az Nvidia Drivert és uninstall... Ki gondolta volna ugye? De egy két hsz-el előrébb ott egy spéci takarító progi, mondjuk ahogy elnéztem már egy éves a progi szal nemtom jól takarít-e.
  • GazCamp3r
    #14634
    tud vki adni egy driver cleanert?
  • Jaffa 2843
    #14633
    sztem lerí a videorol hogy nincs bekapcsolva az AA... olyan recés a lámpa hogy azzal is ki lehetne vágni a fákat...
  • xotyi
    #14632
    Megcsináltam amit leírtál,de azóta eggy tartalom nélküli hibaüzenet vár igép indítás után, gondolom a vid kártyámnak nem tetszik vmi.. :/
  • DarkSector
    #14631
    Én is azt halottam, hogy a DX10.1 a következő szériánál lesz majd...9900Ultra esetleg.....
  • Nagy01
    #14630
    deh!Olvastam vhol xD de lehet hogy mégsem:D
  • chalezlopez
    #14629
    nem Dx10.1 ;)
  • DarkSector
    #14628
    Remélem ez eléggé HD lesz.
    :D