31662
CRYSIS
  • LoCk
    #14588
    A baj a Vista semmi más.
    Én az 100, hogy fel nem rakom, amig egy epkezlab Service Pack ki nem jon hozzá.
    A vista memória kezelése enyhén szólva vicc, nem is szólva a meghajó driverek tökéletlenségérol.

    Használj XP-t!
    Majd ha jol mukodik az uj SP-vel a VIsta akkor probald ki újra!
  • Nagy01
    #14587
    harcközbe má xD földet bámulom nekem is van 50fps-em xDDDD
  • LoCk
    #14586
    Még2.

  • dbdadi
    #14585
    hy
    nekem nagyon nem tetszik hogy xp-n minden high-on van és 1280x1024 en simán elmegy,de tegnap feltettem a vista-t és háigh-on eléggé belassult pedig az új frissítéseket raktam fel,haver szerint meg simán kéne mennie vistán is,de f***om nem jó!:( nem tudna vki segíteni
    8800GTS 320MB,E6750 C2D 2.66GHz,2x1GB(800MHz),ezen a konfigon
    please!!!
  • GazCamp3r
    #14584
    de kedves lány vagy... az a bajom, hogy eddig volt ilyen "szarságom", ami rohadtul nem az ,és vmiért eltünt... ha ilyen kedves vagy, sztem ne fórumozz
  • Gerisone
    #14583
    hát ja! az én gépemen nem lenne ijen csodaszép ez a kép
  • LoCk
    #14582
    Két csodaszép kép.

  • Gerisone
    #14581
    ég a tűz a víz alatt :D:D:D:D:D:D

  • Frank99
    #14580
    kedvesed a játékban van?

    ezt a részt nem láttam....
  • Gascan #14579
    Nah végre lett alkalmam kipróbálni a játékot, amikor aztecet láttam fáról lógni lefele és amikor jobbra hajtottam a fejem és megláttam a kedvesemet ruha nélkül ..... szóval szex lett belőle.... :) ilyen fájnos játékot ritkán látni
  • Frank99
    #14578
    amúgy megvetted a vistát?
    csak úgy kérdem, mert van, akinek már számít, hogy az oprencere legális....
    nekem 4 éve legális az oprencerem, amióta xp-m van.
    van, ekinek ez is számít (mer' jártam már bíróságra....)
    ezé' meggondolom, hogy mi szart telepítek a gépemre, és milyen oprencer alá...

    amúgy tegnap végigtoltam XP alatt a demót, és megrendeltem a teljest.
    és nem fogom miatta feltenni a Vistát, pedig töltött nálam 1 hónapot a gépen, de alig indítottam el....
    nekekm XP alatt tegnap szuperül futott, és ennyi kell az élményhez.
    aki meg attól élvez el, hogy a füst még szebb, a víz meg nedvesebb, annak előre!
  • fsgh
    #14577
    na megtettem amit mondtál driver ügyileg... most kiprobálom mi lesz:)
  • Gundark1234
    #14576
    Szerintem ilyen configgal, örülj hogy lyuk van a seggeden és szelel. Bocs,de ma ilyen undok hangulatom van. A lényeg hogy DoF meg egyéb szarságok miatt nem kéne aggódni, főleg mert ez egy demo.
  • chalezlopez
    #14575
    Tessék, ez eléggé dzsungel? A képet le kellett kicsinyítenem, mert a mérete 300k-nál is nagyobb volt 1280x1024-be. És DX9!!
  • GazCamp3r
    #14574
    Valaki segítsen :(
  • Zsoltika 007
    #14573
    Előtte D805 meg 7800gt volt. Azzal is el-elfutottak a dolgok csak a szar driverek miatt kevéske volt. Csak 2 hete van meg ez a gép. Ugye nvidia bácsi csak a legújabb szériát nyomatja driverrel a többi meg le van sajnálva. Ennek ellenére már azóta van vista a gépemen mióta megjelent. Szóval tudom mi hogy merre. :D
  • lac coo
    #14572
    Valaki nem tudna linkelni egy HD Gameplay videot, letölthetőt?
  • stultus78
    #14571
    gyerekek még mindiig nem tom elindiitani xp-n

    kell hozzá valami javitás vagy ilyesmi?

    egyébként vistán dx 10-be megy?
  • Szili08
    #14570
    High és DX 10!!
  • LackoMester
    #14569
    mindenki nyomja,h high grafin nyomja,csak a lényeget nemteszi hozzá DX9 vagy DX10,ugye van 1 kis különbség?ami nemd1
  • watto
    #14568
    ilyen van? az alján azt irja AGP és ddr3-as: http://www.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=179
  • NeoMaN
    #14567
    Ígyvan, ez a korrekt. Játékra rá kell számolni -20%-ot. Akinél ígyisúgyis faja, annak mindegy.
  • Zsoltika 007
    #14566
    Bakker kevertem. Tényleg az van.
  • berczely
    #14565
    Én megjelenés óta Vista-t használok semmi bajom vele!Stabil,könnyen kezeli az akadájokat ja és gép is kell alá aki játszani is akar rajta az válalja hogy fps nem lesz annyi mint xp alatt!
  • NeoMaN
    #14564
    Jah, kvaddal meg 8800-al biztos fasza.

    :D
  • watto
    #14563
    igen igen..én is beszoptam mer vettem egy ati radeon 9600XT-t azt 3hétre rá már csak shader 3.0:D
    szal nem akarok igy még1x rábaszni azér néztem azt a HD2600Pro-t mer az má shader 4.0-át is tud és az se lenne gond hamegint fejlődne a játékipar:)Csak az a bqajom högy köcsög AGPx8 az alaplapom van:D
  • NeoMaN
    #14562
    Az biztosnem, mert a 9800pro-n DDR1-es memó volt....
  • Zsoltika 007
    #14561
    "Eltelt 1 év a Vista megjelenése óta és a Vista még mindig nem jó játékra..."
    Nemtom nekem elég sok ismerősöm azon játszik már és teljesen elégedettek vele. Lehet neked nem jön be de attól még nem kéne az egész világra ráhúzni hogy szar játékra csak mert neked az.
  • LackoMester
    #14560
    nálam meg nem pedig egyezik a verzió
  • LackoMester
    #14559
    DX10?
  • grebber
    #14558
    Dzsungleből ill harc közbenről nem mersz berakni képet vagy mi??
  • Zsoltika 007
    #14557
    így van. Viszont ha tetszik ha nem ez a jövő és ha ma veszel valamit nem árt ha felkészült a holnapra. pl mennyien szopnak mostanában azzal a vga-val ami nem tudja a shader 3.0-t? Pedig csak annyi a bűnük hogy az ati széllel szemben akart pi*álni mert hogy az minek jó a 2.0 is! Ezek már tudják a shader 4.0-t a többi kari amit nézeget az meg nem. Már ezért megéri dx10-est venni. A dx10 meg amúgy kötelező lesz nem is olyan soká. Ma már szvsz butaság dx9 kártyába fektetni (ha csak nem olcsó gépet akar valaki összedobni).
  • Imremagdi
    #14556
    én 7800gtx-emet nem ismeri fel rendesen, nem tudja hogy dx9 képes...
  • chalezlopez
    #14555



    Minden high, húzott vga, 169.02 driver, a lenti gépen. Nekem javult kb 10-15%-ot a sebesség kb.
  • NeoMaN
    #14554
    Hagyjad már a hülyeségeidet gyerek, kvaddal meg 8800-al nem megy very highon normálisan, erre idejössz bohóckodni 1950-el...
  • Newfronter
    #14553
    A másik meg az hogy DX9-el is mennek azok az effektek. Szóval egy erős DX9-es kari is megteszi.
    Eltelt 1 év a Vista megjelenése óta és a Vista még mindig nem jó játékra...
  • Serpike
    #14552
    Mi a fene veszi le a 8800gtsemnek a memória órajelét?
    GPU mem: 792
    Core: 513
  • BiG G
    #14551
    nem értem ezt a ragaszkodást a dx10-hez, komolyan. vista kell hozzá, minimálisan kevés játék támogatja, és ha már valahol látni akarnék dx10-es effekteket akkor csutkára kell húznom a grafikát. arra pedig egy HD2600 nem elég. egy 8800GTS/GTX-nél van értelme a dx10-nek, de az említett radeonnál szvsz semmiképp.
  • Zsoltika 007
    #14550
    Kit érdekel ha sűvít mint a szél?!
  • Jaffa 2843
    #14549
    az viszont érdekes hogy nV oldalon sehol semmi erröl a driverről....