31662
CRYSIS
  • Sephi
    #14707
    HAHAHAHAHAHHAAHAH!!!

    Ezt a beszolast :DDDDD

    Kesz :D

    /rohog
  • nono55
    #14706
    ezt az elmosódást célzáskor hol lehet beállítani?
  • watto
    #14705
    a shader szépiti ki a játékot sztem:::)
  • LackoMester
    #14704
    én is ezt próbálom kinyögni,h.nem az utosó,föleg Beta driver a legjobb...
  • watto
    #14703
    jah meg a víz:)
  • watto
    #14702
    jupi:) megvan a 15FPS:D3dolog highon,(Postprocessing, textura, Game effects meg a feizika) a többi lovon és akadásmentes:)
  • LackoMester
    #14701
    nincsenek jó tapasztalataim a Beta dolgokkal,tehát 1 picit várok és lesz rendes-ez az én véleményem
  • kovecses
    #14700
    Szivesen ha megy akkor ne állítgass semmit a graf beállításoknál, mert akkor megint irhatod felül őket.
    Jó játékot!
  • MazeZee
    #14699
    köszönöm a segítséget.megy
  • kovecses
    #14698
    egyetértek
  • elite
    #14697
    Amúgy gané dolognak tartom hogy a MájkrémFos a DX10-el zsarolja az embereket a Vista használatára.
  • re1212
    #14696
    De eddig egyik játéknál (BIoshock, Airbone, Jericho) sehol sem tapasztaltam olyat, hogy a vista miatt rosszabbul futna, sőt, illetve jó pár driver frissitést is megcsináltam.
    Lehet, hogy visszateszem a 163.75-ös verziot.
  • kovecses
    #14695
    XP-n ha felteszed a very high packot akkor már majdnem olyan mint a dx10es...rohadt kicsi a különbség, viszont fps-ben 20 vagy akár annál több képkocka is...
  • kovecses
    #14694
    Minimális.

    Inkább úgy fogalmaznék hogy nincs olyan többlet szépség mint amennyivel szarabb a vista és lassabb a játék vista alatt!!!!
  • kovecses
    #14693
    Értelek.

    De amint látod mindenki csak szidja avistát.

    Format c: XP install és örül!


    Azért nem érdemes vistát feltenni hogy vehess több ramot nagobb cpu-t stb.

    Nagy a gépigénye és ez a játékokra is rányomja a bélyegét.

    És most már lassan kiderül hogy a vista zsákutca a microsoftnak mert nem sikerült jóra...

    Talán majd az SP1 után adok neki eélyt.
  • Wanted
    #14692
    Dx10 vs Dx9
  • Wanted
    #14691
    Azért van némi különbség:
    http://webpages.charter.net/bliss/
  • kovecses
    #14690
    2-őt használ a crysis.
  • re1212
    #14689
    Úgy kezdtem az egészet, hogy direct x novemberi változatát is feltettem, de azért nagyon köszi!
  • elite
    #14688
    Na jó, este adok egy esélyt az XP-s béta drivernek...
    (Off: Vista DX10 alatt amúgy a Company of Heroes is tetves szarul megy. Hiába 47fps az átlag, gyakorlatilag kalap trágya.)
    Hol van a híres DX10 javítja a sebességet duma eredménye?
    A 4 magos procival meg kitörölhetjük a s***ünket. Egyet használ csak.
  • re1212
    #14687
    A karim eVGA 8800 GTS 640 MB hehehhe és úgy csináltam ahogy írtad, de eddig még sogase volt semmi gondom.
  • kovecses
    #14686
    #14667
  • koschwarz
    #14685
    na ha valaki e cikk után megkérdezi hogy mit hova álltson, akkor egy
  • kovecses
    #14684
    Majd szerintem akkor jön ki a különbség ha 10.1 -es karival próbálkozunk, vagy majd a következő dx10es játéknál.

    Akkoriban a farcry is csak dx9b volt és az igazi dx9-es játékok ideje csak a dx9c-vel jött el!
  • kovecses
    #14683
    Abszolút semmi különbség nem jön le!!!

    SM 4 vs. SM 3


    Sehol semmi különbség
  • kovecses
    #14682
    Semmi
  • PhantomAss
    #14681
    vki foglalja öszze pls mi a különbség dx9 és dx10 között -( mivel xp alatt is elő lehet csalni a very high beállításokat, én pedig nem láttam a vistás és xp-s very high képek között különbséget)
    gondolok arra pl, hogy a dx 10 shader modell 4-et használ, a dx9 3-at, és nagy különbség van közöttük látványban, ez viszont a demóban nem jön le
  • kovecses
    #14680
    Az ATI 7.10 én úgy tom nem béta...
  • kovecses
    #14679
    És? Soha semmi problémám nem volt a beta-val. Nvidiánál a beta nem azt jelenti hogy nem működik és szar. Hanem azt hogy kurva gyorsan fejlesztik a drivert és ha kijön egy játék rögtön optimalizálnak. Ennek örülni kéne nem pedig szidni. Mire kijön a végleges addigra az ati még semmit sem tesz a driverekkel.

    Mindenki döntese el mit akakr.

    Én leírtam hogyan a legszebb és leggyorsabb a játék tőlem mindenki azt csinál amit akakr



    Wiin XP, Very High pack, legújabb vga driver...
  • kovecses
    #14678
    Uninstall driver, majd driver cleaner,restart, majd új driver install, restart, kész!


    (Mindenkinek megy, ha nálad nem lehte inno karid van azok szoktak hülyeségeket csinálni)

    Ha ezek után is ezt csinálja lehet nem ártana dx frissités novemberire vagy esetleg vista reinstall.

    De neked is azt mondom hogy xp alatt játsz:

    "Tipp inkább játsz xp alatt az legalább +10 fps és ha használod azt a very high packot amit az előbb belinkeltem a kollegáknak, akkor ugyan olyan grafikád lesz, sőt...
    JA és mindenképpen a legújabb vga drivert tedd fel!

    ~~~~~Tipp vége~~~~~"
  • LackoMester
    #14677
    ami mind Beta,hajrá
  • kovecses
    #14676
    Még jobban a 7.10 Omega driverrel!

    The Omega Drivers v3.8.421 are ready!
    They are based on the Official ATI Catalyst 7.10 drivers, but unlike them, these will work with AGP cards just fine, plus added support for a lot of other cards that where not present in my drivers before (like the x1950 AGP, Mobility HD2600 and many more).
    If the drivers never installed in your card before try them now, if they still don't install please email me and I will gladly add support for it in my next release.

    Starting from Catalyst 6.6 and up, the following cards/chipsets (including Mobility) are no longer supported by the ATI or Omega Drivers:

    7000 Series
    7200 Series
    7500 Series
    8500 Series
    9000 Series
    9200 Series
    9250 Series


    >>> Letöltés <<<
  • re1212
    #14675
    sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    Feltettem az új drivert, illetve előtte meg a 169.01-et és mindkettővel egy kis időre kilép a játékból fekete képernyőre majd vissza. Miután kiléptem a játékból látom hogy a vista kiirja hogy hiba történt a kártya illesztőprogmarjában és egy kis időre leállt.
    Miután feltettem a 169.02-öt eltávolítottam a a régi illesztőrpogramját, plussz még driver celanerre is letörtöltem a maradékot.
    A régi 163.75-ös driverrel semmi baja nem volt, pedig az is "csak" béta driver volt.
    Mi lehet a gond?
    Köszi előre is mindenkinek segítséget!
  • LackoMester
    #14674
    ahogy elnázem a teszteket jól mennek HD2900XT,ki gondolta volna?
  • kovecses
    #14673
    Crysishez a legújabb nvidia driverek:

    ForceWare 169.02 XP 32-bit

    ForceWare 169.02 XP 64-bit

    ForceWare 169.02 Vista 32-bit

    ForceWare 169.02 Vista 64-bit
  • kovecses
    #14672
    Tipp inkább játsz xp alatt az legalább +10 fps és ha használod azt a very high packot amit az előbb belinkeltem a kollegáknak, akkor ugyan olyan grafikád lesz, sőt...
    JA és mindenképpen a legújabb vga drivert tedd fel!

    ~~~~~Tipp vége~~~~~
  • elite
    #14671
    Tipp: Vista DX10 alatt a postprocessing-et és a shadows-t tedd highra, a shader-t pedig mediumra. A többi dolog maradhat very high. Jelentősen gyorsabb lesz a játék! További butítás nem hoz látványos javulást...

    Másik dolog: tegnap kipróbáltam XP alatt is a very high trükkel. Roszabbul ment mint Vista alatt. (Igaz XP-re nem tettem fel az új béta drivert, mert ott szoktam mást is játszani, és nem akarom szétbaxni a rendszert)
  • kovecses
    #14670
    Én kérek elnézést de lassan 2 napja erről megy a szöveg itt ebben a fórumban is.

    Ne haragudjatok hogy tudtam róla.

    Szívesen!
  • kovecses
    #14669
    Demo-ról egy cikk !!!
  • kill3r21
    #14668
    okok...énnemtudtam hogyvan ijen...én azthitem csak sima copy....megne egyél :)